Módne snímky jesene-zima 2018-2019

Ak naliehavo potrebujete inšpiráciu na vytvorenie módnych obrázkov a lukov pre sezónu jeseň-zima 2018-2019, ste na. Najmä pre vás sme zozbierali najmodernejšie sety, ktoré môžete stelesniť s vecami zo svojho šatníka. Všimnite si naše kombinácie, nebojte sa experimentovať a aplikovať vlastné nápady - to je veľmi zaujímavé!


Sledujete módne trendy pri výbere oblečenia?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Zaujímavé : Zimné topánky 2018-2019

Farebná škála

Skôr ako začneme vytvárať štýlové oblečenie, odporúčame rozhodovať o palete farieb, ktorú budeme používať. Jeseň-zimná sezóna 2018-2019 sľubuje, že bude jasná a štedrá pre módne odtiene.

 • Dizajnéri sa rozhodli urobiť v chladnom období bohaté, veselé farby a tým chrániť všetky módne ženy pred sezónnymi blues. Aby sa zabránilo nuda v obraze pomôže oranžovej, žltej, červenej a ružovej farby.
 • Na vrchole popularity bola rodina červených odtieňov pod vedením šarlátovej a bordovej.
 • Nie bez útulnej kávy a čokolády.
 • Moderné, štýlové tóny horčice sú stále v trende.
 • Zelená paleta je prezentovaná v neónovom svetle zelenom, ihličnatom a smaragdovom.
 • Klasická základňa bielej, šedej alebo čiernej farby pomôže poraziť bohaté odtiene.
 • Ponuka NaturesUrčite oceníte súčasné pastelové farby - mliečnu, bielu, práškovo ružovú, velbloudovú farbu vlasov, pistácie a neba modro.
Rozhodne sa vracia k trendom šťavnatej farby fuchsie. Najmodernejšia kombinácia, ktorú dostanete, ak ju zmiešate so šarlátovým .
 • Nenechá sa nudiť a fialová v tandeme s rôznymi jasnými farbami. Jeho najjemnejšia verzia - odtieň levandule - je tiež v móde.

Zaujímavé : Módna prehliadka na jeseň-zima 2018-2019: foto

Základný šatník hlavnej ženy módy

Ak sú veci z tohto zoznamu vo vašom šatníku, môžete ľahko prejsť na najpokročilejšiu módu, ktorá vie, čo je teraz v trende:

 • nohavičky;
 • plášť, pončo alebo srsť;
 • džínsy s vysokým pásom;
 • sveter z úpletu;
 • sukňa na ceruzky;
 • stručné šaty;
 • Bunda alebo park.

Základná skriňa

Ako sa vrátiť do 80. rokov, ak žijete v roku 2018

Šialenstvo v móde 80-tych rokov ovplyvnilo všetkých dizajnérov a nadšene používa tento koncept vo svojich vystúpeniach.

Móda v tejto sezóne má mať veľa kontrastných popruhov rôznych veľkostí. Je veľmi ľahké s nimi vytvoriť potrebné akcenty, zdôrazniť ženskosť siluety a vyzerať štýlovo.

Pásy tiež preberajú úlohu zachraňovať luky pred poddajnosťou a objemnosťou charakteristickou pre chladné obdobie. Jednoducho pridajte elegantný opasok na voľný sveter, kabát alebo kožuch a obraz bude iskriť novými.nátery.

Neváhajte nosiť opasok so širokými džínsy, ktoré majú vysoký pás. Modely svetiel však vyzerajú skvele av nádhernej izolácii bez akéhokoľvek príslušenstva.

Obľúbený mnohými módnymi kabátmi v duchu dohľadu - to je ďalší ahoj z 80. rokov. Uistite sa, že si ju kúpite, ak ste to ešte neurobili a názov toho najlepšieho, že dievča je vám zaručené.

V jesennej a zimnej sezóne potrebuje duša viac než inokedy jasné farby. Tak prečo nepodľahnúť módnemu duchu 80. rokov a nesnažiť sa použiť tie najneobvyklejšie kombinácie vo vašom vzhľade. Červená + ružová, fialová + žltá, oranžová + šarlátová - to všetko sú príbehy o triumfálnom návrate 80. rokov.

Objemné rukávy sú všade dnes: na blúzkach, svetroch a vrchnom ošatení. A ženy módy nie sú proti takémuto trendu, pretože to vyzerá veľmi zaujímavé.

Zaujímavé : Módne sukne 2018-2019

Kontrolované nohavice

Vo všetkých svojich prejavoch sa klietka s dôverou drží viac ako jednej sezóny. A takmer každá žena módy už má nohavice takej farby. Zostáva len rozhodnúť - s čím kombinovať a kde sa nosiť.

Kombinácia s tričkom bude základom pre štýlové štýlové obrazy. Keď sa zima von, nosiť voľný kabát alebo sako zhora a topánky alebo členkové topánky na nohách.

Pamätajte si zaujímavé kombinácie s takými nohavicami, ktoré sú určené na diverzifikáciu pracovného šatníka modernej ženy. Štýl a prísnosť v jednomfľaša!

Teplé a pohodlné luky sa získajú vtedy, keď si kockované nohavice vezmú sveter alebo pulóvre pre seba. Ako môžete vidieť na fotografii, najmódnejšia sada sa získa, ak dievča zastrčí strednú časť svetera práve vpredu.

Tu je niekoľko ďalších nápadov, ako vložiť kockované nohavice do pouličného oblečenia.

Zaujímavé! Najviac šikovné dievčatá, ktoré vedia veľa o móde, kupujú kockovaný oblek, ktorý je sám o sebe sezóna Masthev. Rôzne štýlové luky možno získať, ak nosíte nohavice a bundu samostatne.

Fúkané bundy a bundy

Čo iného vás môže udržiavať v teple ako fúkané vrchné oblečenie? Je to objatie milovaného človeka.

Zaujímavé : Pokryté kabáty z roku 2019: novinky a trendy

Zimná záhrada

Mnohé dievčatá boli okamžite zaujaté myšlienkou použitia kvetinovej tlače v zimnom období. V takýchto šatách sa ani perzistentný mínus mimo okna nevystraší, pretože nálada sa okamžite zmení na romantickú. Kvetinové motívy možno vysledovať vo výškach, aplikáciách, výtlačkoch a farbách.

Óda na oblek na nohavice

Elegancia je vždy v móde av tejto sezóne ju reprezentuje oblek nohavíc rôznych farieb a štýlov. Odporúčame vám vybrať si bohaté farby - budete v nich skvelí!

Štýlové nohavicové obleky

Predstavujeme vám výber módnych obrázkov, ktoré sú na vrchole popularity v sezóne jeseň-zima 2018-2019.

Zaujímavé : Dámske obleky 2018-2019: čo je v móde?

Monochromatický

Tento trend sa objavil na mnohých výstavách a nezdá sa, že by sa spomaľoval. Napriek použitiu jednej farby, takéto obrazy vôbec nie sú nudné, ale veľmi štýlové.

Môžete hrať cez textúry a akcenty vo vybranej palete - to bude prínosom iba pre oblečenie!

Luky s svetre

Súhlasím, že bez sveter by bol akýkoľvek zimný šatník neúplný. Odporúčame zamerať sa na túto sezónu na modeloch s asymetriou, neobvyklými rukávmi, textúrovanou pleteninou, nasýteným lemovaním a nadrozmerným štýlom. A my vám povieme, čo nosiť s touto krásou.

Ak duša potrebuje tvorivé kombinácie, oblečte si dlhý sveter s maxi sukňou. Model s objemným golierom bude vyzerať skvele s mini alebo midi sukňou, ako aj so širokými alebo rovnými nohavicami. Svetre s dĺžkou pod boky, predstierajúce, že sú šaty, sú stále relevantné. Môžu sa nosiť s pevnými pančuškami.

Nikde bez kabátu

Hlavným bodom sezóny je srsť. To vám pomôže vytvoriť rôzne obrazy - od klasickej až po večer a hooligan. Takéto vrchné oblečenie vám dodá ženskosť a eleganciu.

Módny vojenský kabát

Mys

Prvá zmienka o čiapočke sa vzťahuje na začiatok 19. storočia. A tak sa v 21 toto štýlové oblečenie vrátilo do ulíc mesta. Na odvážnom Kapskomnie každá móda sa rozhodne, ale hneď ako to urobí, bude pre ňu zaručené vytvorenie neuveriteľných lukov.

Pre ženy, ktoré ešte nepochopili, čo možno kombinovať s plášťom, bol vytvorený náš výber fotografií. Ako vidíte, umožňuje kombináciu s džínsy, nohavice, sukne a šaty. Cape doslova vyžaduje krásne rukavice na jeho obraz, on tiež nevadí nosiť klobúk.

Obrázky so šatami

Viete, sú šaty, ktoré chcete nosiť aj v pondelok ráno. Budú fandiť a okamžite premeniť akýkoľvek obraz na ženský a romantický.

Pre jesennú a zimnú sezónu nie je potrebné mať len tmavé farby. Chladné obdobie núti módy k aktuálnym pastelovým a jasným farbám. Z súťažných modelov z úpletu, tvídu, vlny a ručne pletených. A nič zima!

Ak hľadáte veľkolepý model oblečenia na večer, venujte pozornosť pôvodným štýlom s asymetriou a dekorom v podobe flitrov a kamienkov.

Zaujímavé : Nové 2018: Trendy večerné šaty (foto)

Sukne

Bez elegantných lukov je ťažké si predstaviť bez sukní. Obrazy sú zároveň veľmi pohodlné, takže sukňa v tejto sezóne dokonca súťaží s džínsy pre pohodlie a praktickosť.

Štýlový model sukne je možné vypočítať jedným z týchto kritérií:

 • Módny ružový kvet;
 • kontrola tlače;
 • tvíd;
 • minimalizmus;
 • výšivky alebo zvieracie potlače;
 • textúrované viazanie.

Súbor v štýle minimalizmu

Pokiaľ ide o kombináciu s topánkami, mini sukne sa v tejto sezóne nosia so sametovými krásami a dlhšie verzie vyzerajú skvele s členkovými topánkami, polovičkami alebo topánkami so špičkou strednej dĺžky.

Chcem veriť, že v našej zbierke fotografií ste našli inšpiráciu pri vytváraní vlastného módneho vzhľadu a lukov pre sezónu jeseň-zima 2018-2019. Tento kreatívny a neuveriteľne vzrušujúci proces vyžaduje motiváciu, vedomosti o trendoch, vynikajúcu náladu a dôveru vo vašu vlastnú dokonalosť. Vieme, že je to v poriadku!Materiál pripravený redaktormi webovej stránky outletvoderady.sk


Uverejnené03.12.2018Štítky: