Módny kašmírový kabát pre rok 2019 (s fotografiou)

Z najnovších dizajnérskych prehliadok sa už každý dozvedel o najrôznejších štýlových štýloch kabátov pre nadchádzajúcu jeseň, jar a zimu 2019. Nastal čas dozvedieť sa o svetlom a funkčnom kašmírovom kabáte, ktorý nebol módnym rokom medzi dievčatami po celom svete.

V roku 2019 je kašmírový kabát luxusným a sofistikovaným prvkom zimného a jesenného šatníka. Vďaka mäkkej tkanine bude nielen veľmi teplá, ale aj pohodlná. A správne vybrané štýly a modely zdôrazňujú eleganciu a krehkosť ženskej postavy a kladú odvahu silnejšieho pohlavia v priaznivom svetle

.

Pozrite sa na fotografiu módnych kašmírových plášťov pre mužov a ženy a spomedzi prezentovaného sortimentu si môžete vybrať presne teplé oblečenie, ktoré zahreje nielen telo, ale aj dušu:

Vyberte si múdro, noste dôstojne!

Ako každý iný šatník, aj výber srsti by sa mal brať veľmi vážne. Mali by ste sa v ňom cítiť pohodlne a veľmi dôverne. Preto si vyberte oblečenie s mysľou, naozaj a usporiadanie, a nosiť s dôstojnosťou anglickej dámy. Okrem toho, štýl by mal byť ideálny pre váš typ tvaru tela.

aliexpress.com
2016 populárna zimná móda Dlhé ženy Coat cashmere kabát ženy ...
13 112 rub.
- 49%
Aliexpress.com
Simplee Black Ruffle Warm Winter Coat WomenDlhý dlhý kabát ...
1 985trie.993 rub.
Aliexpress.com
Dámske plášte ZAFUL Nový jeseň 2017 s pásom v tvare ...
2 775 rubľov.

Ak máte postavu presýpacích hodín - vyberte si široké modely s pásom, ktorý robí ženskú a sexy postavu. Ak sa stretávate s úlohou vyhladzovania nadváhy a extra centimetrov, odporúčame, aby ste si vybrali vhodný model, ktorý nepridáva kilá navyše s veľkým strihom na hrudi. Výsledkom je, že obrázok bude vyzerať predĺžený a proporcionálnejší.

Hodné modely dámskeho kašmíru

Na módnych pódiách sa prezentujú rôzne štýly a modely zimných kašmírových kabátov rôznych dĺžok. Pozrime sa na tie najpozoruhodnejšie dizajnérske zistenia, ktoré sa ukázali na módnych týždňoch v roku 2019.

Krátky model dámskeho kabátového kabátového kabátu s kolennou výškou je veľmi pohodlný pre každodenné nosenie - je kombinovaný s akoukoľvek vecou. S rôznymi kombináciami sa obrazy získavajú v úplne odlišných štýloch a na rôzne účely. Napríklad čierny kabát s veľkými gombíkmi, ozdobený kovovými nitmi a inými podobnými detailami, kožené nohavice a topánky na platforme budú vyhovovať mladým dievčatám, ktoré sa nebojí monochromatických súborov podobného odtieňa. A podobná variáciarocker štýl (na ktorý môžete tiež pridať niektoré z vašich detailov). Navrhujeme tiež, aby ste si vyskúšali ďalší módny trend - kombináciu kontrastných odtieňov. Predpokladajme, že si oblečete krátku červenú alebo modrú srsť so žltými nohavicami alebo džínsami - nie každý sa o tom rozhodne, ale pozornosť a jedinečný vzhľad každého je zaručený. Je pravda, že zvyšok príslušenstva by mal byť neutrálne farby, aby sa nepreháňal - premeniť bohatý, štýlový súbor na číre miesto.

Klasický kašmírový kabát má dĺžku kolien s náplasťovými vreckami a dvoma alebo jedným golierom, ako aj dvoma radmi gombíkov. Chic tejto sezóny je dlhý alebo krátky strih nadrozmernej kašmírovej srsti, pod pásom. Odtiene sú preferované teplé a svetlé - s takými sa nebudete nudiť na jeseň a zapadnú vám do nich zvláštne čaro. Na konci obrázku si zdvihnite dlhé topánky na vysokom podpätku s neutrálnym odtieňom a farbou. Môžete kombinovať cashmere s ďalšími dvoma módnymi trendmi - letmi a širokouhlým klobúkom - a túto zimu určite nebudete rovní.

V tejto sezóne v trende je dlhá kašmírová srsť, najmä modely s kapucňou - vyzerá veľmi štýlovo a taká dĺžka umožní udržiavať teplo za každých okolností.

Ďalej, na fotografii, módny cashmere dámsky kabát pre 2019 je prezentovaný v rôznych uhloch a variantoch strihu:

Pánsky kašmírový kabát: bunda, duffle kabát a iné štýly

\ t

Pánsky kašmírový kabát pre rok 2019 má viac umiernených farieb a skutočne vyzerá prísnejšie a viac obchodne ako ženy. Stylisti ponúkajú módnym mužom niekoľko štýlov, v ktorých budete vyzerať štýlovo a pohodlne sa v zime - kabát s gombíkmi z kovu, v módnom vojenskom štýle so všetkými sprievodnými detailmi; srsť, ktorá vyzerá skôr ako pánsky kabát - s vysokým stojacím golierom a dĺžkou pásu alebo v strede stehna; duffle kabát a jedno-breasted model, na ktorom sú gombíky dobre skryté, a vrecká sú vstavané (celkom priznať opačnú možnosť - vonkajšie tlačidlá a náplasť vrecká). Pre formálne obchodné štýl, vyzdvihnúť kravatu alebo šatku a šaty pod prísne obchodné oblek. Pre každodenné nosenie, môžete nosiť sveter a džínsy vnútri.

Na fotografii sú navrhnuté ďalšie štýly tohto prvku pouličného šatníka:

Kabát z kašmíru v zime v roku 2019 je jednou z najdrahších odrôd tohto odevu. Okrem toho dokonale chránia pred drsným ruským chladom.

aliexpress.com
2016 populárne zimné móda Dlhé ženy Coat cashmere kabát ženy ...
13 112 rub.
- 49%
aliexpress.com
Simplee Black Ruffle Teplý zimný kabát ženy Turn-down Long Coat ...
1 985 .993 rub.
aliexpress.com
Nový dámsky kabát ZAFUL na jeseň 2017 s ramienkom s ...
\ t
2 775 rub.


Materiál pripravený redaktormi outletvoderady.sk


Uverejnené26.05.2018