Aké topánky sú v móde na jeseň 2019

Aké topánky budú v móde na jeseň 2018? Pre tých, ktorí o tejto otázke vážne uvažovali, máme dobré správy - väčšina trendov z minulej sezóny bude v tomto prípade relevantná. Takže sa neponáhľajte, aby ste sa zbavili topánok, ktoré zostali v šatníku z minulého pádu. V tomto roku vás môžu ešte urobiť šťastnými. No, pre tých, ktorí sa stále rozhodli pre nový pár topánok, pripomíname najrelevantnejšie módne trendy súčasnosti.

Štýlové topánky na jeseň

Zaujímavé : S čím nosiť kabát v klietke - fotografia štýlových obrázkov pre rok 2018

Topánky, ktoré stoja za to venovať pozornosť tomuto pádu

Čo by mala byť obuv? Po prvé, pohodlné, praktické a módne. Je na týchto troch parametroch pri výbere a vizionárskych a štýlových dievčat. Ak sa tiež považujete za jedného z nich, potom náš ďalší výber je pre vás. Koniec koncov, v ňom vám povieme o topánkach - najbežnejší model obuvi v chladnom období.

Obuv na jeseň

Zaujímavé : Dámska obuv so šnúrkami: čo kombinovať s

Obuv na podpätky

Ak naozaj potrebujete doplniť svoju zbierku topánok, je to určite štvorcové topánky. A na to existuje niekoľko dôvodov.

Aké topánky dávate prednosť?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Po prvé, takáto päta je veľmi stabilná. Po druhé, vybrať si oblečenie pre neho nie je ťažké. Po tretie, štvorcová päta je takmer rovnaká klasika ako cvok. A nakoniec, štvrtý dôvod, prečo si kúpiť obuv na štvorcovej päte je móda. Tento trend stále rastie, čo znamená, že vrchol jeho popularity je pred nami.

Štýlové topánky so štvorcovou pätou

Dôležité! Štvorcové päty môžu byť úplne odlišné tvary: zúžené na dno, alebo naopak rozšírené. Môže byť tiež radikálne odlišný od hlavnej farby topánky, alebo môže byť úplne transparentný. Často môžete nájsť štvorcovú pätu s potlačou, napríklad s výšivkou.

Kovové

Pri odpovedi na otázku: aké topánky budú v móde na jeseň 2018 a 2019, nezabudnite si zapamätať kovové topánky. Áno, áno, počuli ste správne! Toto pretečenie kozmického striebra je skutočnou nevyhnutnosťou dnes.

Kovová obuv

Napriek zjavnej domýšľavosti možno topánky tejto farby ľahko skombinovať so základnými predmetmi v šatníku. Aj s pomocou nich bude krásny slávnostný obraz dokonale obnovený.

Dôležité! Na módnych prehliadkach z domu Chanel sa tento rok predstavila ďalšia novinka, podobná metalickej. Hovoríme o topánkach nie so striebrom a moduláciou zlata. Tento trend autor Karl Lagerfeld s názvom "jesenné melanchólia."

Zaujímavé : ženylakové topánky pre rok 2018: modrá a červená, čierna a biela (s fotografiou)

Pracka

Ak chcete chváliť tento pád v štýlovej, trochu odvážne, ale zároveň krásne dámske topánky, potom sa určite pozrite na topánky, zdobené sponami. Pre vážnejšie a dospelé dámy, tieto modely môžu byť v diskrétnej, stručnej verzii len s jednou sponou. No, pre mladých ľudí existujú topánky s veľkým množstvom rôznych spojovacích materiálov, reťazí a nitov.

Podpätková obuv

Často nájdete pracky zdobené kamienkami. Budú veľmi krásne naliaty na jesenné slnko, priťahujú pozornosť na vaše nohy.

Veľkosť spony tiež nezáleží. Pozrite sa na fotografiu najmodernejších trendov v roku 2018. Tu sú veľké, mierne hrubé zapínanie pokryté lesklým smaltom, ako aj malé popruhy s elegantnou sponou na konci. Títo majú hovoriaci názov - "T-Strap" (remienok v tvare T). Najčastejšie zdobí klasické a sofistikovanejšie modely obuvi.

Dámska obuv s popruhmi

\ t
Dôležité! Topánky s veľkými popruhmi sa najlepšie hodia na každodenné nosenie. T-Strap však často dopĺňa obchodný štýl oblečenia.

Reprodukcie

Ďalší módny trend, ktorý je u mladých žien veľmi obľúbený. A vec je, že topánky, zdobené pruhy, kresby a ďalšie rôzne vzory, vyzerajú sviežo, nové a veľmi ženské. To je dôvod, prečo ženy módy ochotne kúpiť za ichzbierky.

Topánky s potlačou hadí kože

Medzi najjasnejšie modely patria:

  • Slogany a nápisy.
  • Etnické motívy.
  • Kvetinová výzdoba.
  • Veľké geometrické tvary.
  • Abstrakcia.
  • Americký rock and roll.
  • Crocodile, zebra alebo leopard tlač.

Topánky s potlačou

Dôležité! Samostatne stojí za to vyzdvihnúť výzdobu červenej alebo vínovej farby na čiernych topánkach - to je skutočný hit sezóny.


Klinové topánky

Výber tejto topánky v móde pre ženy tento spôsob veľmi sťažuje chodenie okolo modelov na klin. A to je dôvod: po prvé, sú absolútne nevyhnutné v jesennej sezóne, praktické a univerzálne. Po druhé, klin je správne považovaný za najvhodnejší typ päty. Je ľahké prekonať dlhú vzdialenosť, je stabilná a nerozbije sa, ak sa dostane do nerovností. No, a po tretie, takéto topánky predlžujú a skĺznu nohu, čo znamená, že váš obraz v klinovej topánke bude vyzerať veľmi žensky.

Klinové topánky sú módne topánky na jeseň

Zaujímavé : Čo môžu ženy nosiť nízke topánky na jeseň a na jar roku 2018? (s fotografiou)

Šnúrka

No, aké topánky bez šnurovania? Keď už hovoríme o tomto druhu topánok, najprv si predstavujeme hrubé topánky na zosilnenej podrážke, upevnenej šnúrkou. Tento názor je čiastočne pravdivý. Keďže sa však šnurovanie stalo skutočným trendom v rokoch 2018 - 2019, jeho použitie je veľmirozšírila.

Štýlové šnurovacie topánky

Teraz sú čipky zdobené nielen hrubými modelmi topánok. Úspešne sa používajú na topánky, čižmy, topánky a dokonca aj topánky. A podľa čoho nosiť také topánky sa pýtate. A pod všetkými! Rifle s teplou alebo koženou bundou, jemné šaty s pevnými pančuchovými nohavičkami a jesenným kabátikom - to všetko so správnou kombináciou vám pomôže vytvoriť odvážny a zároveň ženský vzhľad, ktorý bude založený na topánkach so šnurovaním.

Dôležité! Najčastejšie má šnurovanie praktickú funkciu. Ale existujú modely, kde je - dekor.


Kotníkové čižmy

Už prítomnosť týchto nízkych topánok v našom výbere najmodernejších trendov na jeseň roku 2018 nikoho neprekvapí. Sú stále veľmi populárne v klasickej verzii, najmä z kože, koženky alebo zamatu. Pokiaľ ide o pätu, potom si ju vyberte podľa vlastného uváženia: aspoň špendlík, aj keď je to módne námestie. Tiež, päta nemusí byť vôbec.

Módne topánky na jeseň 2018

Farbenie je tiež pozoruhodná rozmanitosť. Tu a čierne, a rôzne odtiene hnedej, vrátane orechovej, čokolády, medi a hlboké červené tóny, a dokonca aj modré. Členkové topánky zdobené kožušinou alebo s látkovou ponožkou sú v tejto sezóne obzvlášť láskou. Ten druhý je skutočným apogeom štýlu .

Dôležité! Jednoducho povedané, členkové topánky sú prechodom medzi topánkami a topánkami. Sú teplejšie auzavreté ako topánky, ale viac ženské ako bežné topánky.

Zaujímavé : Čo môžu ženy nosiť nízke topánky na jeseň a na jar roku 2018? (s fotografiou)

To je všetko. Veľmi dúfame, že ste dostali dosť komplexnú odpoveď na otázku, ktoré dámske topánky sú v móde na jeseň v roku 2018. Ako vidíte, výber tu je dosť široký a môžete vyskúšať absolútne akýkoľvek obraz od klasickej ženskej až po odvážnu mládež. Hlavná vec je, že sa vám tieto transformácie páčia.


Materiál, ktorý pripravili redaktori stránky outletvoderady.sk


Vydané10/17/2018Štítky: