Módne dámske kraťasy 2019: fotky, nové veci

Dámske módne šortky 2019, to je to, čo zaujíma naše módy v novej sezóne (pozri foto v článku). Šortky sú neoddeliteľnou súčasťou dámskeho šatníka, pretože sa vyznačujú pohodlím, praktickosťou a všestrannosťou, navyše vyzerajú veľmi krásne.

Univerzálnosť dámskych šortiek je taká, že ich možno nosiť kedykoľvek počas roka, v každom prípade viesť aktívny životný štýl. Šortky nemajú vekovú hranicu, a to znamená, že dospelé ženy si môžu dovoliť túto univerzálnu vec. V tomto článku poskytneme všetky informácie a fotografie o módnych dámskych šortkách 2019.


Aktuálny materiál

Dámske kraťasy sú tak univerzálne, že ich možno nosiť kedykoľvek počas roka, ale hlavnou vecou je vybrať správny materiál, z ktorého budú vyrobené. Šortky z vlny sú najlepšie pre zimné obdobie a pre milovníkov športu pod šírym nebom by si mali vybrať športové šortky z hrubých tkanín, ako sú neoprén a elastan, ktoré neobmedzujú pohyb a nenechávajú chlad.

Pri výbere šortiek na jarno-letné obdobie dizajnéri radia pri pohľade na šortky z bavlny, ľanu, viskózy, hodvábu, kože a džínsoviny. Hlavná vec je, že šortky nedržia pohyby, umožňujú telu dýchať a nespôsobujú nepríjemnosti.

Farby pre dámske šortky 2019

V roku 2019 dizajnéri nekladú tabu na žiadnu konkrétnu farbu, pokiaľ ide o dámske šortky. Čierna, biela, sivá vždy zostáva klasikou. Výber šortky tejto farby, môžete ísť napracujú, sú tiež ideálne pre večerné východy, dávajúc obraz prísnosti a zdržanlivosti. Pre milovníkov jasných farieb navrhujú dizajnéri výber farieb: červená, oranžová, smaragdová, modrá, zelená, žltá a na vytvorenie jemného vzhľadu si vyberte pastelové farby.

Dizajn a výzdoba dámskych šortiek 2019

Každý rok dizajnéri experimentujú s dizajnom dámskych šortiek, pridávajú rôzne prvky, ktoré zdôrazňujú osobnosť ich majiteľa. V novej sezóne 2019 bude predstavený veľký počet dámskych šortiek. K dispozícii budú predĺžené možnosti, šortky z kože, čipky, zdobené výšivkou, budú tam aj šortky s kvetinovou potlačou.

Šortky s kravatami v bokoch, ktoré svojou nótou pritiahnu pozornosť, budú nezvyčajné. Mnohé modely budú zdobené kamienkami, vložkami vo forme samolepiek a šortky s hrotmi, ktoré sú okamžite milované mladými módnymi ženami, dodajú na obraz drzosť.

Kožené modely

Kožené šortky získavajú čoraz väčšiu popularitu v novej sezóne. Klasický, športový, ultra krátky, zdobený rôznymi farbami a textúrami. Môžu byť nosené na prácu, na prechádzku, budú vo veľkom dopyt po večerných východoch. Mod bude čierna, tmavo modrá, hnedá, zelená. Dopytom budú šortky nielen z hladkej kože, ale prioritou bude matný dizajn s rôznymi vzormi. Tieto šortky budú vyzerať skvele s pľúcami.blúzky a topy, kombinované s členkovými podpätkami alebo klinmi.

Džínové kraťasy

Najviac nenahraditeľnou voľbou pri výbere šortiek pre dievčatá sú džínsové šortky. Dizajnéri predstavili džínsové kraťasy v klasickej verzii, s nadhodnoteným výťahom. V tomto modeli sa každé dievča bude cítiť v pohode. Boli pridané prvky kvetinovej výšivky, ktoré pridali svoj vlastný nadšenie a originalitu modelu džínsových šortiek.

V kombinácii s čipkovanými topánkami ponúkajú dizajnéri kraťasy z kolekcie Cowgirl v tzv. Vidieckom štýle. Tieto šortky sú ozdobené šnurovaním na bokoch, čo dáva nezvyčajný vzhľad.

Jeansové šortky možno kombinovať s klasickými blúzkami, športovými tričkami, tričkami; každá obuv sa k nim priblíži, a to ako na päte, tak na nepretržitej podrážke. Rozsah farieb sa bude líšiť od svetlomodrej po tmavomodrú.

Kraťasy kancelárskeho štýlu

Nie vždy je to oblečenie, ktoré vám umožní nosiť kraťasy, ale existujú firmy, ktoré môžu nosiť tento krásny kus oblečenia. Pre tieto dievčatá, návrhári vydali veľa možností pre kancelárske šortky. Ale dievčatá by si mali pamätať, že pri výbere šortiek do práce je na vrchole vybrať najviac uzavreté.

Kancelárske šortky sú najlepšie kombinované s unisex košele, jednoduché blúzky, ale ak sa rozhodnete nosiť vestu, potom by ste mali radšej pridať sako alebo sako. Pri výbere farbyčierne, sivé a biele farby zostávajú ako klasika, môžete si vybrať farbu postele a pre milovníkov jasných odtieňov ako sú modrá, červená, žltá sú vhodné Týmto spôsobom sa každé dievča bude cítiť ženský a elegantný.

Šortky s vysokým pásom

Stále populárnejšie dámske kraťasy s vysokým pásom. Model takýchto šortiek vám umožní skryť vady postavy, vizuálne rozširujúce nohy, zdôrazňujúce pás. Dizajnéri ponúkajú kombináciu týchto šortiek s topami, alebo s zastrčenými blúzkami. Pri výbere topánky by mala byť preferovaná platforma a päty.

Pri výbere šortiek s vysokým pásom nezabudnite na klasické farby: čiernu, bielu, béžovú a sivú. Vystupovať z davu pomôže šortky vo fialovej, červenej, zelenej a červenej farbe.

Extra krátke modely

\ t

Vedúce pozície v roku 2019 medzi módnymi dámskymi šortkami sú obsadené predĺženými šortkami (pozri fotografiu nižšie). Dĺžka takýchto šortiek začína od kolien a prichádza k členkom. Tieto šortky sú vhodné ako pre chudé dievčatá a dievčatá s extra kíl. Ak chcete vybrať top na tieto šortky nie je ťažké, môže to byť majáky, blúzky, blúzky s rôznymi dĺžkami rukávov.

Vzhľadom na svoju všestrannosť môžete v takýchto šortkách ísť do práce, ísť na prechádzku. Výber topánok, mali by ste opustiť vysoké podpätky, je lepšie vybrať si širokú pätu s výškou 5-7 cm, baletné byty a sandále na nízkej platforme budú tiež fungovať.

Šortky kombinézy

\ t

AkoPríležitostné šortky-overaly sú perfektné. Existuje niekoľko variantov tohto krátkeho modelu:

  1. Rifľové šortky. Tieto šortky majú šité popruhy, ktoré pôsobia ako podväzky. Popruhy môžu byť pripevnené na zásteru kombinézy alebo nosené v poloprázdnej forme. Je lepšie ich nosiť s tričkom alebo tričkom.
  2. Kusové kombinézy. Výhodou kombinézy je, že si nemusíte vyberať tričká alebo tričká, sú to samostatné modely. Tieto kombinézy sú vhodné na večerné prechádzky a rekreáciu v prírode.
  3. V roku 2019 dizajnéri uprednostňujú módne dámske krátke sukne, ktoré zároveň vyzerajú ako sukňa, ale v skutočnosti sú to šortky (pre fotografie pozri článok). Šortky sukne sú elegantné a ženské, dávajú obraz nezvyčajné a originálne. Tento oblek môže byť nasadený na párty alebo na prechádzku. Dizajnéri tiež vytvorili klasické možnosti, ktoré sa dajú nasadiť v kancelárii. Šortky-kombinézy môžu byť nosené s topánkami na pevnej podrážke, ale obraz bude vyzerať uhladenejšie, ak dávate prednosť vysokej platforme alebo pätám.

Mini šortky 2019

Dievčatá, ktoré milujú byť v centre pozornosti, strhujú na seba názory iných, bezpochyby by si mali vybrať pre seba mini-šortky. Mini-šortky budú vyhovovať dievčatá, ktoré majú štíhlu postavu a tenké nohy. Tieto šortky sú ideálne pre cestovanie a výlety, ich hlavnou črtou je pohodlie. Výber top by mal byť zaplatenýzamerajte sa na topy, tričká a tričká. Pri výbere farieb by mali venovať pozornosť zelenej, zelenej, žltej, červenej a čiernej farbe. Pre maximálny komfort je lepšie zvoliť topánky s pevnou podrážkou.

Čipka krátka

Nepochybným lídrom medzi módnymi dámskymi šortkami 2019 sú krajkové šortky (viď foto nižšie). Čo ak nie čipka dá dievčaťu ženskosť a ľahkosť. Existujú modely, v ktorých predné a zadné vrecká sú zdobené čipkou, ale modely vyrobené výlučne z čipky vyzerajú elegantnejšie. Vo väčšine prípadov sú čipky šortky vyrobené v bielej farbe, ale môžete si tiež vybrať krajkové šortky v pastelových farbách.

Vrchol tohto oblečenia si môže vybrať ktokoľvek, dokonca aj košele sú perfektné, ale mali by ste si vybrať top ľahkých tkanín tak, aby obraz nestratil svoju vzdušnosť. Krajkové šortky nie sú vhodné pre kancelársky štýl, ale budú vyzerať skvele počas večerných prechádzok. Vo výbere topánok nebudú žiadne špeciálne problémy, pretože s tým budú patriť aj všetky topánky.

Bermudy

Spočiatku boli Bermudy vyrábané pre mužov, ale postupom času sa stali neoddeliteľnou súčasťou ženského šatníka. Dĺžka takýchto šortiek môže byť až po kolená, niekedy nižšie, dosahujúce členky. Tkanina používa prírodný alebo denim. Návrhári tiež vytvorili klasické Bermudy, ktoré sa dajú nosiť s bundami a košele. Pri výbere tejto možnosti, krátky by nemal vybrať päty, je lepšie zastaviť na pevnej podrážke.

„Vrecká“

Pred niekoľkými rokmi, šortky Pocket Out dizajn, ktorý prišiel do módy nevzdali svoje pozície v roku 2019 jeden. Tieto šortky dávajú obraz nedbanlivosti a zároveň predstierania. Vrcholom tohto modelu sú vrecká, z ktorých sa dajú vidieť šortky. Treba však pripomenúť, že do vreciek by ste nemali umiestniť telefón ani iné predmety, pretože bude visieť a zničiť celkový vzhľad.

Tkanina pre takéto šortky je denim, pretože výber inej tkaniny bude neopatrný a smiešny. Topánky môžu vyzdvihnúť akékoľvek; Pri outdoorových aktivitách je lepšie zvoliť si solídnu podrážku, dobre, na prechádzky v parku sú vhodné sandále na platforme.

Športové šortky

Pre pohodlné cvičenie musíte najprv vybrať pohodlné oblečenie. Šortky by nemali byť tesné a veľmi krátke, aby nedržali pohyby. Športové šortky majú s touto úlohou vynikajúcu prácu. Pre športové šortky sa najčastejšie používajú syntetické tkaniny: nylon a spandex. Sú odolné a umožňujú pokožke dýchať, odparovať vlhkosť počas športu. Vyberajú sa na vyučovanie v telocvični a na outdoorové aktivity.

Pri výbere športových šortiek by ste mali vybrať celý svoj obrázok v športovom štýle. Výber farieb pre športové šortky úplne závisí od fantázie ich majiteľa, môžu to byť najjasnejšie monochromatické odtiene, ako aj kombinácia viacerých farieb naraz.

Dámske kraťasy vždy vytvárajú obraz ľahkosti avzdušnosť, strhujúce pozornosť opačného pohlavia. Výber tohto oblečenia pre váš šatník si môžete byť istí v správnosti podľa vášho výberu, pretože to je výhra pre akúkoľvek sezónu a pre každú príležitosť.

Zakaždým, keď dizajnéri prídu s novými modelmi, pridajte rôzne prvky dekoru, takže by ste sa nemali báť, že dámske šortky budú ignorované, budú vždy na vrchole popularity. Pre fashionistas, jedinou úlohou v novej sezóne bude len vytvoriť si vlastný osobný imidž, ale dúfame, že tento článok vám pomôže vybrať si štýl zostať v trende v novej sezóne.Materiál, ktorý pripravili redaktori outletvoderady.sk


Uverejnené01/04/2018Štítky: