Manžetové náušnice: ako ich nosiť a byť štýlové

Návrat trendov temperamentných deväťdesiatych rokov opäť naberá na sile, čo je dôvod, prečo sa náušnice na manžetách, podobne ako v našej zbierke fotografií, zaujímajú v zozname hlavných trendov sezóny 2019. Ako nosiť tento štýlový doplnok a urobiť z neho ultra módny obraz - to je to, čo bude predmetom našej dnešnej diskusie.


Čo je

Manžety sú exkluzívnym ušným doplnkom, ktorý je určený na ozdobenie nielen lalokov, ale celého ucha. S týmto cieľom do popredia prichádza misia vytvoriť módny akcent na krk, chrámy a krásny účes. Okrem toho je to trendový detail, ktorý sa stáva vrcholom každého obrazu.

Dôležitou výhodou takéhoto príslušenstva je, že s ním nemusí prepichovať uši.

Najjednoduchší výkon manžiet je slučky, ktoré sú ovinuté okolo okraja ucha. Takéto dekorácie sú vyrobené z drôtu alebo kovu.

Ďalším populárnym typom tohto príslušenstva je náušnica v kombinácii s reťazami.

Do ušného otvoru môžu byť vložené aj módne manžety, zatiaľ čo ozdobná ozdoba vytvára cievku okolo vonkajšieho ohybu. Zvyčajne je toto príslušenstvo navyše zdobené kameňmi alebo kamienkami.

Manžety môžu byť ťažkopádne, stručné, odvážne alebo romantické, večerné alebo každodenné. Jedným slovom, takáto dekorácia môže ľahko nájsť svoju aplikáciu v akomkoľvek obraze. Odporúčame vám, aby ste si v kolekcii naraz zakúpili niekoľko doplnkov v rôznych štýloch a my vás naučíte akoNoste manžety náušnice.

Zušľachtenie štýlového príslušenstva

Existuje niekoľko spôsobov, ako nosiť rôzne náušnice. O každom vám povieme, aby ste si pre Vás mohli vybrať najvhodnejšiu možnosť!

Číslo metódy 1

Postavte sa pred zrkadlo - to je, ako všetci noví majstri zvládnu tento módny doplnok. Nasaďte si náušnicu na hornú časť ucha, a to najtenšiu časť chrupavky. V tomto prípade by mala byť jedna strana vonkajšieho okraja umiestnená za uchom a druhá vpredu.

Pri natiahnutí pokožky ucha v hornej a dolnej časti je najľahšie nosiť manžetu. Na druhej strane je potrebné upevniť dekoráciu na vonkajšom okraji chrupavky. Otočte príslušenstvo tak, aby sa naklonilo smerom k vnútornej strane ucha a zaujalo pohodlnú polohu na vonkajšej strane.

Ak je manžeta umiestnená na okraji a nespôsobuje nepríjemné pocity, gratulujeme! - urobil si všetko správne.

Upozornenie! Ak používate káblovú manžetu, upravte ohyb tohto drôtu tak, aby opakoval obrysy ucha.

Číslo metódy 2

Vyzerá skvele na jednorazové šperky - earvine. Takúto manžetu môžete ľahko rozpoznať zaokrúhleným uchytením so smerom na tvár.

Zvládnutie použitia tohto príslušenstva je jednoduché. Najprv je potrebné niť náušnice na piercing, zatiaľ čo riadenie manžety hore. Potom jemne potiahnite okraj ucha, aby sa niť ozdobil na doraz vo zvolenom smere. Konečným nádychom je upevnenie manžety na chrupavke a nasadenie viečka na náušnicu.

Číslo metódy 3

Cope s ozdobami do uší nie je vôbec ťažké. Náš popis a foto hodina vám s tým pomôže!

 • Začať klásť šperky na vrch ucha, zaháknúť ho k základni.
 • Nasmerujte príslušenstvo ako na fotografiu a pevne ho upevnite na uši.
 • Spodná časť manžety by mala byť umiestnená mimo ušného lalôčika. Aby ste ho zaistili v požadovanej polohe, držte ucho jednou rukou a spodnú časť šperkov druhou rukou. Manžetu zatlačte hlbšie tak, aby bola pevne pripevnená k uchu.

Zaujímavé! Módnou novinkou je falošná manžeta. Takáto dekorácia môže dovoliť dievčatá s prepichnutými ušami. Príslušenstvo znamená karafiáty, ktoré sú zakrivené ako manžeta. Takáto krásna recepcia je oveľa jednoduchšia, je ľahká a elegantná.

Najmodernejšie náušnice

Ukázalo sa, že trendy v sezóne 2019 podporujú rozdielnu výkonnosť manžiet. Na módnej vlne, tam bolo toľko odrôd tohto nádherného šperky, že každý fashionista bude mať na výber!

 • Dizajnéri milovali doplnky v podobe zvierat pred niekoľkými obdobiami za úžasnú schopnosť vytvárať mimoriadne eklektické luky.

Zaujímavé:Ktoré náušnice budú módne v roku 2019

 • Asymetrické a objemové výrobky sa ukázali byť najaktuálnejšími ozdobami, variantmi s veľkými krúžkami av geometrickom štýle.

 • Medzi módnymi dekormi chceme oslavovať perly,kamienky, strapce a reťaze.

 • Náušnice s kvetinovou výzdobou vyzerajú veľmi elegantne a všetci si uvedomujeme, že všetky kvetinové motívy sú samozrejmosťou v sezóne.

 • Najvýraznejšie náušnice sú vyrobené zo striebra, bieleho alebo ružového zlata. Správne umiestňujú akcenty, vyzerajú luxusne a elegantne. Ak hľadáte úžasný doplnok pre večerný vzhľad, pozrite sa na tieto manžety - s nimi budete vyzerať skvele.

Tajomstvo vášho štýlového obrazu s manžetami

 • Tendencie sezóny 2019 naznačujú, že ak nosíte manžety ako bežné náušnice, teda pár, hrozí nebezpečenstvo prechodu bez chuti. V kruhoch hviezd sa takýto krok považuje za zjavne nadbytočný. Lepším riešením je asymetrická manžeta: jeden masívny a niekoľko lakonických doplnkov na jednom uchu.

 • Kombinácia manžiet s inými náušnicami je jednoduchá, ak sa budete držať logickej rovnováhy. Ak teda vsádzate na veľké a svetlé dekorácie s prepracovaným dizajnom, mali by ste ich spárovať s minimalistickým štýlom. Na lakonické "karafiáty" si môžete dať na svetlé a chytľavé príslušenstvo.
 • Módnym trendom je pridávanie dlhých náušníc s manžetou z drôtenej slučky.
 • Dôležitým detailom ideálneho obrazu bude kombinácia manžiet s inými dekoráciami. Ak chcete nosiť náhrdelník, doplňte ho minimalistickou manžetou. Lepšie je viac chytľavé ušné príslušenstvo.kombinovať s lakonickými ozdobami na krk alebo náramkami.

Zaujímavé:Korálky 2019: trendy sezóny

 • Ušné náušnice môžu byť a mali by byť zobrazené v kombinácii so štýlovým účesom. Pôvabná buchta, vysoký alebo nízky chvost, kučery na jednej strane, ako aj voľné vlasy za ušami sú najlepšie možnosti. Ak máte krátky účes, odporúčame dostať manžety z krabice tak často, ako je to možné - sú pre vás neuveriteľné.

 • Ak sa chystáte na párty, neváhajte nosiť manžety s výnimočným a pútavým dizajnom. Napríklad originálny doplnok vo forme draka, vetvy s listami alebo manžety s kamienkami bude v takomto prípade na obraze veľmi vítaný.
 • Trochu dramatická a neuveriteľne sexy cibuľa sa získa, ak doplníte tento elegantný doplnok o rúž šťavnatého bobúľového odtieňa. V tomto prípade nezabudnite na správne umiestnenie akcentov - v make-upu očí je lepšie obmedziť len na maskaru.

 • Manžety dokonale ladia s rôznymi čelenkami, ktoré vám umožňujú ponechať otvorené uši - používať!

Zaujímavé:Módne dámske čiapky so šiltom 2019

 • Jasný trend sezóny 2019 - tlač na zvieratách je dokonale kombinovaná s lakonickými manžetami s kameňmi alebo doplnkami vo forme hadov. Takéto detaily dodajú obraz rocker a urobia z neho módu.

 • V sezóne 2019 sa plasty, sklo rýchlo rozvíjajú,strieborné a zlaté náušnice, ako aj cenovo dostupné doplnky alebo lacné zliatiny.

 • Ak ste pripravení na takýto módny experiment, kupujte manžety ako v našom výbere fotografií alebo hľadajte exkluzívnu dekoráciu, ktorá zdôrazňuje vašu individualitu!

Ktoré manžety sa vám páčia viac?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...


Materiál vypracovali redaktori internetovej stránky outletvoderady.sk


Uverejnené03/06/2019Štítky: