Červené topánky: čo nosiť a ako kombinovať

Červené topánky - to je hlavná topánka hit v posledných sezónach, takže každý sebaúcty fashionista by mal vedieť, čo ich nosiť. Sme nesmierne radi, že čas uplynul, keď modely čiernej farby boli jedinou obľúbenou a univerzálnou obuvou. Teraz sú viditeľne stlačené veselými červenými topánkami, ktoré sa stávajú základom najštýlovejších lukov. V našom článku nájdete cheat list pre zaujímavé kombinácie, rovnako ako tipy, ktoré vám ušetrí od módneho zlyhania.


Zaujímavé : Dámske módne topánky - zima 2019

Farebné kombinácie

Červené topánky - sebestačná a jasná vec v šatníku modernej módy. Na prvý pohľad sa môže zdať ťažké skombinovať ich s oblečením, ale akonáhle sa dozviete o víťazných farebných tandómoch, štýlové obrazy sa prejavia sami!

 • Klasická kombinácia s čiernou alebo bielou je skutočnou čarovnou paličkou pre ženu módy, ktorá naliehavo potrebuje zostaviť krásny luk.

 • Láska neobvyklé kombinácie? Červená a červená k vašim službám!
 • V prípade potreby môže byť bohatá červená nahradená ušľachtilými bordómi.

 • Červené topánky dokonale zapadajú do obrazu s prevahou modrej.

 • Praví módy ocenia kombináciu s odtieňmi zlata alebo kovu.
 • Skvelý nápad na každodenné nosenie je červený s bohatou sivou farbou.

 • Veci teplého terakotového alebo koňakového tieňatiež vytvoriť úspešné oblečenie s takými topánkami.
 • Obraz, ktorý si zaslúži mnoho komplimentov, vyjde s vecami tieňa zrelej čerešne, tmavomodrej alebo zelenej palety.

Zaujímavé : Dámske topánky Chelsea - 11 módnych obrázkov

\ t

Štýlové vzorce

Zapamätajte si tieto základy úspešných obrázkov, zvážte vhodnú farebnú schému a vytvorte si vlastné luky!

 • Chudé džínsy a sveter v kombinácii s topánkami môžete nosiť v ktorýkoľvek pracovný deň, keď potrebujete vyzerať štýlovo a pohodlne.

 • Priliehavé sukne sú základným atribútom modernej dievčenskej skrine. Ukazuje sa, že môžu byť tiež kombinované s takýmito topánkami.

 • Obyčajné a nie príliš vážne šaty budú pre vás užitočné aj pri vytváraní krásnych odevov.
 • ​​

 • Vysoké a štíhle ženy módy experimentujú s dlhými sukňami, nosenými s topánkami.

 • Útulný svetre, svetre, slinky a topánky sú ďalším receptom na praktický, každodenný luk.

 • Ako vrchné oblečenie si môžete vybrať park, bundu, kabát, kabát z ovčej kože, sako alebo koženú bundu.

Pravé dámy, dokonca aj s čižmami, sa spoliehajú na štýl a okrem nich si vyberajú manšestrovú bundu alebo trenčkot.

Idea číslo 1

Tento štýlový luk s istotou zničí stereotyp, ktorý tieto topánky kombinujú len so športovými predmetmi. Pokročilé ženy módy dokazujú, že tento názor je zlý a odvážnyna topánky so šatkami a sukňami. A správne!

So správnym prístupom sa môžete cítiť žensky a dôverne v akúkoľvek obuv. Dievča na fotografii sa napríklad rozhodlo nosiť sexy koženú sukňu z ceruzky, vrcholový vrch, predĺžený kabát pre pár s topánkami. Ukázalo sa to veľmi pôsobivé! Ak je to potrebné, vrch v tomto obrázku je ľahko nahradený klasickejším rolákom alebo sveter.

Myšlienka číslo 2

Ak je pohodlie predovšetkým pre vás, ale necítite sa obetovať štýlový vzhľad, odporúčame vám okrem klasických farieb nosiť v šatníku aj niektoré farebné džínsy alebo nohavice. Sú veľmi vzrušujúce spojiť sa so zvyškom šatníka a vytvoriť chladné luky.

Napríklad burgundské nohavice dobre padnú s hnedými topánkami. Tento praktický vzhľad doplní módna károvaná bunda a spojka.

Idea č. 3

Aj na vás sa odráža šialenstvo sveta módy vo výtlačkoch zvierat? Ak ste v dôsledku veľkých trendov, pravdepodobne sa vám už podarilo dostať blúzku, sveter alebo dokonca kabát v leopardej farbe.

Skvelé správy! Každá z týchto vecí vytvorí krásnu kombináciu s červenými topánkami. Aby nedošlo k súťaženiu s aktívnym oblečením a obuvou, zvyšok oblečenia je lepšie vybrať si v jednoduchom ležérnom štýle.

Napríklad, modré kožené džínsy a biely sveter budú veľmi užitočné. Pre dievčatá, ktoré milujú obrázky s twist, odporúčame pridať klobúkako štýlový akcent.

Idea č. 4

V tej istej palete farieb nie je nič jednoduchšie ako kombinácia topánok a vrchného oblečenia. Avšak, toto je technika win-win, ktorá vám vždy pomôže vytvoriť štýlový outfit. Táto sezóna, horčica farebný gamut je hlavná stožiar, ktorý vyzerá nudne. Taká bunda alebo bunda bude skvelou investíciou do vášho módneho šatníka.

Pekný bonus! Obraz s teplými a jasnými tónmi je určite spôsob, ako zosvetliť náladu a zbaviť sa sezónnych blues.

Idea č. 5

Pokiaľ ide o kompatibilitu červených topánok s vrchným ošatením, aj krátka kožušina alebo kožich bude vyzerať organicky v štýlovom obraze. Ak v zime chcete vyzerať módne a zaujímavé, bez ohľadu na údaje z teplomeru, uistite sa, že používate tento obrázok.

Máte červené topánky?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Idea č. 6

V roku 2019 môže žena akéhokoľvek veku nosiť červené topánky s károvaným sveterom alebo kabátikom. Toto je univerzálna tlač, ktorá je vždy vhodná a okrem toho je stále na vrchole popularity. Pokiaľ ide o zvyšok oblečenia, môžete sa spoľahnúť na praktickosť a vybrať si džínsy a pruhovaný sveter. Tu jea pripravený recept na štýlový obraz mestskej módy!

Zaujímavé : Dámske krajky: čo kombinovať s

Idea č. 7

Tento luk je dokonalým dôkazom, že červené topánky sú vhodné v prísnejších a elegantnejších kombináciách. Ak chcete vytvoriť tento vzhľad, budete potrebovať tmavé chudé džínsy, tričko alebo potlač bunda, tie isté topánky a podlhovastý kabát. Hotovo! Sme si istí, že na jar určite nebudete mať v takom luku rovnaké postavenie!

Zaujímavé! Ak nahradíte klasické džínsy modelom s roztrhnutými dierkami, bude lukom odvážnejší a chladnejší.

Idea č. 8

Ak plánujete bláznivý deň s množstvom vecí, ráno by ste sa mali postarať o pohodlný luk - pohodlie je prvoradé! A čo by mohlo byť praktickejšie ako džínsy, základné svetre a parky?

Tento súbor bude mať červené topánky a nebude odvádzať pozornosť od dôležitých záležitostí.

Číslo myšlienky 9

Môže dievča nosiť červené topánky s šaty? Samozrejme! Hlavným tajomstvom takéhoto oblečenia je lakonický model v neformálnom štýle. Tieto fotografie vám pomôžu byť inšpirovaní takou odvážnou kombináciou. Ako vidíte, môžete sa cítiť pohodlne a žensky.

Myšlienka # 10

Pravidlá štýlu tiež nie sú proti kombinácii sukne a voľného sveter. Keď ste sa na takomto obraze aspoň raz pokúšali, vrátite sa k nemu niekoľkokrát - je to štýlové a pohodlné.

Idea č. 11

Toto je ďalší príklad toho, ako môžete poraziť svoje obľúbené červené topánky v obraze sukne. Tu budete tiež potrebovať voľný sveter, ale tentoraz je to uvoľnené narovnané. Ak chcete získať mimoriadny luk, môžete kombinovať sveter s tmavými pančucháče a legíny. Veľmi cool!

Myšlienka číslo 12

Ak vezmeme rovnakú kombináciu so sukňou, tmavými nylonovými pančuchami a topánkami, ale v inej palete farieb, môžete získať úplne iný vzhľad s náladou armády.

Zaujímavé! Odtiene khaki a olivových tónov vyzerajú skvele s červenými topánkami.

​​

Myšlienka číslo 13

Kockovaná košeľa s hnedými postriekaním, modrými džínsami, hnedou taškou a rovnakými topánkami sa úspešne zmestí do obrazu dievčatá, ktorá oceňuje krásu a pohodlie. Jednoduchosť tohto luku neznižuje jeho štýlový vzhľad - je to výhra pre váš módny každodenný život.

Idea # 14

Keď sa vonku ochladzuje, majte na pamäti tento obraz, založený na tej istej výhernej kombinácii modrej a hnedej. Takýto luk môžete postaviť na vybranú paletu, alebo môžete ísť trochu mimo jeho rozsah a vybrať si kontrastnú kabelku.

Zaujímavé : Aké sú dievčatá na sebe s Timberlands: 12 nápadov

Idea č. 15

Absolútnym hitom tejto sezóny sú opuchnuté bundy. A takmer všetky z nich (počnúc čiernou, dokončovacie s jasným variantom) sú perfektne kombinované s červenými topánkami bezpäty a chudé džínsy.

Myšlienka č. 16

Trochu hooligan ukáže obraz s košele zviazané cez džínsy. Ak máte hravú alebo drzú náladu, musíte sa takto obliekať!

Číslo myšlienky 17

Ľahká dlhá bunda tiež vyzerá skvele v tandeme s topánkami.

Náš výber fotografií dokazuje, že červené dámske topánky sú všestrannou obuvi, ktorá dodáva každodenný luk. Dúfame, že už nebudete mať otázku, čo ich nosiť, pretože takéto topánky sa cítia skvele s rôznymi vecami.Materiál pripravený redaktormi outletvoderady.sk


Uverejnené12/26/2018Štítky: