Krásne nechty 2019 - čo je dôležité?

Výkresy na nechtoch, čo je najdôležitejšie v sezóne 2019, aké módne nápady sú dnes v trende? Práve tieto a ďalšie otázky súvisiace s manikúrou, najčastejšie sa vyskytujú na internete. A to nie je prekvapujúce, pretože nechty - to je karta každej ženy. Takže by mali byť vždy upravované a doplnené najnovším spôsobom.

Krásny a módny dizajn nechtov

Takže aké sú vzory a trendy v súčasnosti na vrchole popularity? Ako ozdobiť nechty tak, aby vyzerali štýlovo, atraktívne a presne zodpovedali moderným módnym trendom. Na tieto a ďalšie otázky môžete odpovedať prečítaním nášho článku. Poďme!

Zaujímavé : Manikúra s fóliou - nový 2019

Najlepšie techniky manikúry 2019

Takže ho neodložíme z police a okamžite prejdeme k opisu najmodernejšieho technika, s ktorým dostanete krásnu a jedinečnú manikúru.

Aký je váš obľúbený typ manikúry?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...
 • Mačacie oko . V roku 2019 toto nechtové umenie doslova vybuchlo v móde módy! Rozhodne každá žena chcela vytvoriť nezvyčajný dúhovitý efekt na nechty. Niekto si vybral vzory ťažšie, niekto si to urobil sám doma, čo je jednoduchšie, ale výsledok bol jeden ato isté - "mačacie oko" potešilo každého okolo!

Manikúra oka mačiek

 • Utrite . Tu je ďalší príklad toho, ako môžete vytvoriť ohromujúci 3D efekt na nechty bez veľkého úsilia. Stačí len určiť farbu a zafarbiť zodpovedajúci špeciálny pigment do gélového leštidla, čo pomôže vašim nechtom nájsť mimoriadne krásny zrkadlový prepad.

Zrkadlová manikúra s trením

Dôležité! Ako hlavné pozadie pre trenie je najlepšie použiť lesklý čierny lak. Výsledok sa ukazuje ako najvýhodnejší.

Zaujímavé : Manikúra s fóliou - nový 2019

 • Rozbité sklo.Táto technika bude vyzerať skvele v zimnom období, pretože špeciálne nálepky použité v tomto prípade sú veľmi podobné čírym ľadovým kryštálom. Toto jednoduché nail art je plné svetla a svetla, čo mu zabezpečilo obrovskú popularitu medzi milovníkmi tohto štýlu.

Manikúra v technike „rozbitého skla“

Zaujímavé : Čierna manikúra pre tých najmodernejších!

 • Negatívny priestor.Tento módny trend je tiež na vrchole popularity. Jeho hlavná myšlienka je veľmi jednoduchá - zakryť určitú časť nechtu transparentným lakom, zatiaľ čo zvyšok plôch bude natretý akoukoľvek farbou. Forma negatívneho priestoru môže byť absolútne ľubovoľná.

  Negatívny priestor pre manikúru

 • Flock.Alebo jednoducho zamatový piesok. Manikúra bude s nímObzvlášť dôležité na jeseň 2019 a v zime, a tiež vám umožní reprodukovať tie najoriginálnejšie a módne nápady pre kreslenie na nechty. Ak chcete použiť kŕdeľ sami, musíte mať dostatočné zručnosti na to. Ale ak uspejete, očakávajte, že účinok je jednoducho úžasný! Koniec koncov, bude to z vonku vyzerať tak, že vaše nechtíky sú zabalené do teplého zamatu.

Manikúra s Flockom

Dôležité! Flock je špeciálny pieskový náter na báze drveného akrylového zloženia. Je to on, kto vytvára vzhľad zamatového povrchu. Ale ak chcete pridať trochu lesk na nechty umenie, potom pridajte viskóza na kŕdeľ, ktorý obsahuje lesklé častice.


Dekor

Teraz sa pohovorme o najrelevantnejších prvkoch výzdoby, ktoré najčastejšie používajú stylisti a najmodernejšie ženy módy.

 • Kamifubiki . Chcete vystúpiť z davu? Potom musíte naliehavo uchýliť k tomuto dizajnu. Jeho charakteristickou črtou sú svetlé konfety, ktoré pokrývajú nechtovú platňu a sú k nej pripevnené gélovým leštidlom. Vyberte si farbu a umiestnenie kamifubik podľa vlastného uváženia. Ak existuje taká túžba, potom môžete pokryť s nimi aspoň všetky nechty, ale byť pripravení získať veľmi svetlé slávnostnú manikúru. Pre viac zdržanlivý obraz, limit na zdobenie iba 1-2 nechty.

Módna manikúra s maskami

 • Kamienky.Toto je najnadčasovejší módny trend! Pre niekoho sa zdajúpríliš nudné, ale záujem o ne sa vôbec nestratí. Naopak, ženy všetkých vekových kategórií sú veľmi ochotné ich používať pri vytváraní vlastného jedinečného nail artu. Počet kamienkov môže byť veľmi odlišný: od minima, ktoré pokryje iba malú časť nechta, až po volacie maximum.

 • Kožušinový povlak . Áno, áno, počuli ste správne. Hovoríme o najreálnejších (alebo umelých) kusoch kožušiny, ktoré sú všade prilepené na nechtovú platňu. Môžete si vybrať akúkoľvek farbu, ale majte na pamäti, že takéto nechtové umenie bude vyzerať veľmi chytľavo, čo znamená, že to nie je každodenná možnosť.

Kožušinová manikúra

Zaujímavé : Neobvyklá manikúra 2019 - byť výnimočná!

Najaktuálnejšie kresby na nechtoch 2019

No, aká je manikúra bez tlače? V roku 2019 je módne nechtové umenie relevantnejšie ako kedykoľvek predtým a môžete sa pozrieť na najlepšie nápady pre nich v našej zbierke fotografií, ktorú sme pre vás radi vybrali. A niektorí z nich sa pustia.

 • Manikúra Mesiaca . Alebo reverzné francúzsky. To je ďalší nadčasový trend, ktorý si nepochybne zaslúži vašu pozornosť. Jeho charakteristickým rysom je výber diery na základni nechtíka, z ktorého v skutočnosti vzniklo meno tohto nechtového umenia. Mesačná manikúra vyzerá veľmi jemne a žensky a variácie na jej vykonanie môžu byť mnohé.

Najmodernejšia manikúra Mesiaca

Dôležité! Nedávno klasický polmesiac,načrtnutie diery, to stalo sa módne nahradiť trojuholník. Ale táto možnosť je najvhodnejšia pre dlhé klince oválne alebo špicaté.

 • Veil.Chcete si vytvoriť nezvyčajný ženský obraz? Potom stačí zobraziť vzorovaný závoj na nechtoch. Spravidla sa vykonáva s tmavým lakom na svetlom alebo priehľadnom pozadí. Menej často sa tmavý závoj strieda so svetlým. Ale čokoľvek si vyberiete, buďte si istí - vaša manikúra bude veľmi jemná.

Manikúra so závojom

 • Kontúrovanie.Novinkou z roku 2019, dobyl úplne všetky módy. Inak sa tento obrázok nazýva "klince v ráme." V skutočnosti, to je mŕtvica v kancelárii lak na nechty kontrastnej farby. Najzaujímavejšie kontúry budú vyzerať v čierno-bielej alebo bielej a čiernej verzii, ako aj červenej, ktorá môže byť hlavná aj načrtnutá.

Kontúrovanie - nová manikúra 2019

Dôležité! Najlepšie zo všetkých nechtov v ráme sa pozrite na oválny a mandľový tvar nechtovej platničky.
 • Geometria.O tomto type tlače sme hovorili viac ako raz. A to všetko preto, že na niekoľko sezón v rade, on má rád populárne. Ak chcete vytvoriť akýkoľvek geometrický vzor, ​​nemusíte byť super expert. Stačí, ak budete môcť s istotou viesť kefku na klinec alebo prilepiť špeciálne tenké prúžky. Toto nechtové umenie je absolútne univerzálne a vhodné pre akúkoľvek sezónu, štýl oblečenia a situáciu.

Geometria - módny trend v manikúre

Najštýlovejšie farbenie nechtov

Aby ste sa cítili módne a sebavedomo, niekedy stačí, aby ste na nechty dostali dobrú farbu. V roku 2019, najobľúbenejšie odtiene módy patrí: čierna, bordová, terakota, fialová, fialová, tmavo modrá, čokoláda, rovnako ako celý pastel palety.

Krásna fialová manikúra

Zaujímavé : Lila manikúra - nápady na dizajn

Dôležité! Ako zaujímavú možnosť miešania farieb môžete použiť techniku ​​ombre alebo gradient.

Nemenej populárna v tejto sezóne a matná manikúra.

Krásna matná manikúra

Ako vidíte, existuje veľa skutočných nápadov na vytvorenie módnej manikúry na nechtoch v roku 2019, takže každá žena medzi nimi určite nájde niečo iné. Ktorákoľvek z vyššie uvedených možností vás určite urobí benchmarkom štýlu. Predovšetkým sa nebojte experimentovať!


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Vydané10/10/2018Štítky: