Kožušiny pre ženy 2019: novinky na fotografii

Módne modely zimného oblečenia pre ženy sú už zastúpené v zbierkach popredných dizajnérov. Dámske kožušiny pre zimu 2019 sa vyznačujú veľkou škálou modelov. Všetky nové položky majú výrazné vlastnosti: môžu to byť štýly s kožušinovými vreckami a rukávmi, golierom a ozdobnými manžetami.

Ale s tým, čo ich nosiť, je téma pre ďalšiu konverzáciu. Ale dotkneme sa ho na konci materiálu, pretože správne je vytvoriť štýlový obraz. Nestačí len vybrať si módny a štýlový kožušinový zimný kabát, musíte si tiež starostlivo vybrať klobúk a topánky. Nebude zbytočné dozvedieť sa o aktuálnych trendoch vo výbere príslušenstva. Budeme sa na to pozerať podrobnejšie, ale teraz sa pozrite na novinky dámskych kožichov z obdobia 2019 na fotografii:

Trend sezóny - zimný kabát s kožušinovým golierom

\ t

Trendy súčasného chladného obdobia sú zakorenené vo vzdialených 70. rokoch minulého storočia. Potom nastal módny zimný kabát na pálke s kožušinovým golierom správneho oválneho tvaru. Na skromnejších modeloch bola vyrobená vo forme polkruhového šálu a pre luxusné štýly bola zhotovená líška, ktorá šla dole z krku až k pásu. A dnes sa všetko vráti k módnemu Olympu. Najnovšou možnosťou bude strieborná kožušina z líšok, ktorá ozdobí jednoduchú rúškovú výbavu a drahé materiály ako kašmírový žakár. Kombinuje sa s akýmikoľvek odtieňmi, ale v ideálnom prípade by sa mal kombinovať s fialovou,čierne alebo bordó pozadia. Tieto kombinácie budú v móde v zime 2019. Ale zo šedých a iných pastelových podtónov je lepšie kategoricky odmietnuť. Môžu byť kombinované s inými druhmi kožušinových golierov, ale nie s prírodnou líškou zo striebra. Pozrite si fotografie zimnej srsti s kožušinovým golierom:

aliexpress.com
M-5XL zimný kabát Dámske 2015 Nová móda Slim Big Fur ...
4 920 rub.
- 18%
Aliexpress.com
Deň matiek Nový zimný kabát Dámsky vlnený kabát Warm Black Large ...
RUB 1 950 1 580 rub.
- 24%
aliexpress.com
Nová móda Long Wool Cashmere Faux Fox kožušinový sveter ...
2 285 .1,714 rub.

Kožušinové obojky sú polkruhové, trojuholníkové a oválne. Môžu byť asymetrické. Z materiálov by sa mala uprednostniť našuchorená kožušina - líška polárna, líška, líška strieborná. Dokonale dopĺňajú model, šitý z jednoduchého hladkého materiálu. Ale pre zaujímavejšie textúry a farebné materiály je lepšie zvoliť prísne obojky z norky, astrakhan, muton a broadtail. Môžu byť vyrobené vo forme anglického goliera s klopami. Je veľmi štýlový a dokonale zapadá do štýlukabát vojenskej

Ostré a nezvyčajné: kabát s kožušinovými rukávmi, vreckami a kapucňou (s fotografiou)

Pikantné a štýlové, krásne a nezvyčajné - to je, ako každý moderný módny sníva o pohľade. V nadchádzajúcej jesennej a zimnej sezóne v roku 2019 v tom nebudú žiadne prekážky, pretože módni návrhári, dokonca aj vo vonkajšom oblečení, ponúkajú množstvo neštandardných dekoračných riešení. Módny dámsky kabát s kožušinovými rukávmi je skutočným módnym pískaním. Modely boli zobrazené na pre-a-porte už v minulých výletných zbierkach. Tento rok však dominovali hneď z niekoľkých módnych domov v Paríži.

Kabáty s kožušinovými vreckami vyzerajú ešte nezvyčajnejšie - vyznačujú sa kontrastnými úpravami a nie chytrosťou iných detailov. Ak sú vrecká alebo rukávy vyrobené z kožušiny, obojok je buď úplne neprítomný, alebo je vyrobený z hlavného materiálu modelu. Mali by ste venovať pozornosť aj srsti s kapucňou, ktorú návrhári navrhujú ako klobúk.

Niektoré štýly sú vybavené kuklami s dlhými kravatami, pripomínajúcimi šatku. A v tejto kvalite môžu byť použité. Modely sú tiež úspešne doplnené o pletené objemové štóly a dokonca aj šály. Pozrite sa na fotografiu kožuchov pre ženy s neobvyklými možnosťami strihania a dokončovania:

Osobitnú pozornosť si zaslúžia módne kabáty s kožušinovým rukávom. Môžu byť viacerých typov. Prvým je použitie kožušiny, ktorá zodpovedá hlavnému modelu. V tomto uskutočnení najčastejšiev prípade materiálov ísť s hladkou krátkosrstou textúrou. Vyzerá to celkom štýlovo a striktne. Vhodné pre obchodné kancelárie štýl. Elegantne sa kombinuje s vysokými podpätokmi a vrchnými časťami.

Modely s nadýchanými rukávmi sú však vhodnejšie pre slobodný demokratický štýl. Je tu jedna funkcia. Čím hladšia je štruktúra srsti na rukávoch, tým dlhšie môže byť lem. Pre dlhý zdvih by však optimálna dĺžka vrchného oblečenia mala dosiahnuť stred kolena. Tento model je dokonale kombinovaný s plochými behúňmi a čiapkami z rovnakej kožušiny, ktorá sa používa na šitie rukávov.

Kožušinové vrecká sú odrazom tendencií, ktoré umožnili nosiť kabelky z prírodnej a umelej kožušiny. V tejto sezóne tento materiál migroval priamo do modelu. Povrchová úprava môže byť kontrastom farby a textúry. V štýlových modeloch je však všetko zvolené úplne originálne a materiály elegantne a štýlovo dopĺňajú textúru, farebnú paletu a tvar strihu.

Demokratické a cenovo dostupné: pletené kožuchy

\ t

Ďalším módnym trendom budúcej zimy sú pletené kožušiny pre ženy. Sú vyrábané technológiou, ktorú už pred niekoľkými rokmi predviedli dizajnéri v oblasti klobúkov. Existuje základ vo forme hrubej pletenej látky. Tenké prúžky kožušiny sú na ňom našité, ktoré sú zvyčajne odpadové produkty s veľkou produkciou kožušiny. Demokratické acenovo dostupné, umožňuje každému dievčaťu získať štýlový kožušinový kabát pre nadchádzajúcu zimnú zimu. Pozrite sa na podobné modely na fotografii a potom zvážte niektoré z trendov:

Pletené kožušiny pre rok 2019 sú vyrobené zo širokej škály materiálov, ale najmä populárne sú norky a širokoobjemové výrobky. To je spôsobené tým, že vyzerajú celkom originálne aj vo verzii s páskou. A pre milovníkov originality by mala venovať pozornosť maľovaným líškam. Zobrazuje najštýlovejšie trendy nadchádzajúcich zimných - viacfarebných blokov v riešeniach geometrického dizajnu. Takže modely, ktoré kombinujú viacfarebné úzke pruhy kožušiny vo forme dúhy, kontrastnej striedania, šachovej gule a ďalších riešení, budú populárne:

S týmto oblečením módne kožušiny v zime (fotografia lukov)

S čím, ako a kde - tri hlavné otázky, ktoré sa týkajú moderných žien, ktoré sa zaujímajú o módne trendy. Čo môžete nosiť s módnym kožuchom, ktorý prichádza v chladnej zime? Samozrejme, so zodpovedajúcimi topánkami a klobúkmi. A hneď na druhom mieste začína večný spor: vybrať si podobnú kožušinovú čiapku na kožušinu (kožušinu) alebo obmedziť na demokratickejšiu verziu pletenej pokrývky hlavy?

V tejto súvislosti sa takmer všetci stylisti sveta zhodujú na jednej veci: pre modely s kapucňou je kožušinová čiapka prehnaná, ale pre jednoduché verzie to bude robiť. Existuje ďalšie nepísané pravidlo: pre hladkédrahé kožušiny (astrakhan, norka) jedinou správnou voľbou pre čelenku je šatka. Môže to byť hodváb alebo kašmír. Nie sú tu žiadne čiapky. Pozrite sa na fotografiu lukov pre možnosti výberu čelenky na tento prvok zimného oblečenia:

A teraz je to rad topánok. A ani tu nie sú jednoznačné pozície. V zásade sa koža a semišové topánky hodia do kožušiny. To môže byť kratšie polovica topánky, topánky na vysokej platforme alebo topánky. Vo všeobecnosti neexistuje žiadny rozdiel. Ale mala by to byť správna farebná schéma.

V zimnom oblúku nie je povolené používať súčasne viac ako 2 kvety. Preto, ak je srsť kombinovaná z dvoch odtieňov, napríklad čiernej a striebornej, potom by bolo vhodné zvoliť si čierne topánky a striebro. Čiapka v kombinácii s rovnakým tričkom. Príslušenstvo v tomto prípade môže byť čierne aj strieborné.

aliexpress.com
M-5XL zimný kabát Dámske 2015 Nová móda Slim Big Fur ...
4 920 rub.
- 18%
aliexpress.com
Deň matiek Nový zimný kabát Dámsky vlnený kabát teplý čierny ...
1 950 .1,580 rub.
- 24%
aliexpress.com
Nová móda Long Wool Cashmere Faux Fox kožušinySveter ...
2 285trieť.1,714 rub.

V prípade, že srsť je monotónna, môže sa nosiť s rôznymi topánkami a topánkami, ale v tomto prípade je potrebné zachovať jednotný štýl pre klobúky, šatky a rukavice.

Čo sa týka doplnkov, možno povedať jednu vec. Čím luxusnejší je kabát, tým skromnejšie a elegantnejšie by mali byť kabelky, čiapky a rukavice. Tak môžete vyvážiť luk a výhodne prezentovať svoju eleganciu.


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Vydané13.9.2018Štítky: