Módne kožušiny z astrakhanskej srsti na zimu 2019 (s fotografiou) \ t

Každá pravá dáma sníva, že jej manžel, milovaný alebo fanúšik jej dal kožuch. Po prvé, je ľahké pozrieť sa na ňu ženský v zime (ale ona sa nemôže pochváliť sako). Po druhé, kožušiny vyzerajú veľmi štýlové a drahé. A po tretie, je vždy teplý v kožušine (samozrejme, ak výrobca neušetril na obloženie). V tomto článku vám povieme všetko o aktualizáciách medzi módnymi kožušinami z astrachanu. Na konci článku nájdete fotografie najmodernejších modelov z roku 2019.


Karakul VS Karakulcha

Ak ste sa prvýkrát rozhodli kúpiť kožušinový kabát z astrakhan a neviete, ako sa líši od Karakulchi, pripravte sa na frustráciu. Astrakhan kožušiny sú šité úplne ľudským spôsobom. Kožušina sa odstráni z astrachánskych jahniat. Mimochodom, jahňatá v tomto čase 1-4 dni. Karakulcha je kožušina z nenarodených oviec.

Z výhod astrakhanskej vlny:

 1. Má krásne kučery.
 2. Je to teplo.
 3. Je odolný voči vode.

V súčasnosti existujú technológie, vďaka ktorým sa kožušiny z neprirodzenej astrakhanskej kožušiny nedajú odlíšiť od originálu. Po zakúpení modelu umelé kožušiny, nemusíte červenať pred jej priateľmi pre "neprirodzené", čo znamená, že rozpočet oblečenie. Nikto by netušil, že je to vlastne umelý materiál. Kožušiny sú šité tak dobre, že samotná cena im dáva kategóriu "repliky".

Mimochodom, táto sezóna bude rovnako populárna ako skutočná a umelá kožušina. Zostáva si vybrať, že móda viac chuti.

AkAstrakhan prirodzený, potom kožušiny je pravdepodobné, že nasledujúci odtieň:

 • zlato;
 • striebro;
 • odtiene čiernej;
 • odtiene sivej.

Biele karakul kožušiny sú takmer nikdy nájdené. Nenechajte sa rozrušiť. Stále si môžete kúpiť model požadovaného odtieňa, pretože astrakhan kožušiny dokonale prístupné pre maľovanie.

Existujú 3 druhy astrakhan, z ktorých pre ženy módy som šiť krásne a originálne kabáty:

 1. Uzbecké ovce.
 2. Juhoafrická astrakhanská kožušina.
 3. Afganská astrakhanská kožušina.

Prvé plemeno dáva kožušine nízkej kvality. Pri nesprávnom spracovaní sa doslova rozpadne v rukách. Návrhári nie sú pripravení riskovať dôveru módy, takže prakticky nepoužívajú uzbeckú ovčiu srsť na šitie drahých predmetov. Ale miestni ľudia aktívne šijú karakul národné oblečenie.

Mimochodom, Uzbek karakul je jedným z najlacnejších. Maximálne, kde sa používa - tak je vložka a izolácia.

V tomto roku tiež odporúčame čítať o módnych norkových kožušinách.

Druhé plemeno sa považuje za jedno z najdrahších. Módni návrhári šijú svoje výtvory z Južnej Afriky astrakhan. Z výhod - dlhé zdriemnutie, nezvyčajné kučery a jeho vzácnosť.

Najčastejšie používané na šitie kožušiny sú afganské karakul. Z minusov - vysoká cena. Nie každá módy, aj keď si želá, si môže dovoliť kúpiť kožušinu z tohto materiálu. Budeme musieť utiahnuť opasok niekoľkomesiacov, ak chcete chváliť svojim priateľom nový nákup.

Módne modely kožušinových kožušín z astrakhanskej kožušiny tejto sezóny

\ t

Pri výbere módneho kožušinového kožušiny pre seba alebo svojich blízkych odporúčajú v roku 2019 stylistom venovať pozornosť novinke sezóny - kožušine pre mládež, ako na fotografii. Pozrite sa bližšie na modely s rezom v tvare A. V spodnej časti sa odporúča venovať pozornosť svetlu. Voľné modely - jedna z najštýlovejších a najmodernejších v tejto sezóne.

Napriek tomu, že srsť by mala byť voľná, jej línia je stále výrazná. Aj keď žena módy nemá dokonalú postavu, vyberá si vrchné oblečenie, je jednoducho povinná pozrieť sa na modely s jasne označeným pásom. Je dobré, ak je na kožušine pripevnený pás. S ním bude každá postava vyzerať ešte ženskejšie.

Mládežnícke modely kožušín majú dĺžku, ktorá nie je nižšia ako koleno. Samozrejme, tí, ktorí žijú na Ďalekom severe, budú musieť ignorovať módne trendy a kupovať niečo na vrchol s maximálnou dĺžkou. V opačnom prípade bude musieť celú zimu nosiť pod kožušinou niekoľko svetrov a mikín, a na nechty - pár párov nohavíc. Pri silnom vetre sú zo všetkých strán vyfukované krátke modely.

Ak je kožušina určená pre ženu vo veku, mali by ste uprednostniť rovný alebo mierne vybavený strih tesne pod kolenom.

Takéto modely sú trochu ako kabát. Kožušinový srsť však vyzerá oveľa drahšie a elegantnejšie ako kožich. Vekové obmedzenia (obmedzenia) pre nosenie týchtomodely neexistujú.

Aké ďalšie modely kožušinových plášťov budú v tejto sezóne populárne?

Oboznámenie sa s novinkami módnych kožušinových kabátov od astrakhanu, mali by ste venovať pozornosť aj modelom s obojkami. V roku 2019 budú populárne kožušiny a krátke kožušiny bez goliera. Ak žena módy naozaj chce kúpiť kabát s golierom, potom jej stylisti odporúčajú pozrieť sa na novinky tejto sezóny:

 1. Modely s okrúhlym golierom.
 2. Pre modely s otočným golierom.
 3. Modely so stojanom.

Pokiaľ ide o pás, ako sme už uviedli, môže alebo nemusí byť.

Na zdobenie kožuchov z karakul sa môžu použiť také techniky, ako sú:

 • zakrytie;
 • volán;
 • záhyby;
 • vložky z iných materiálov.

Čokoľvek si vyberiete, budete stále najdôležitejšou módy medzi priateľkami, ktoré nemajú astrakhanský kožuch. Na ozdobenie modelu je možné použiť veľké gombíky a náplasťové vrecká.

Populárne spôsoby

Medzi najobľúbenejšie štýly - rovný strih a široké rukávy. V tomto prípade by kožuch nemal mať golier. Dekor, ak existuje, je minimálny. Noste si kabát bez pásu alebo s pásom - rozhodnete sa.

Predstavený štýl zdôrazní eleganciu a ženskosť postavy. Ak hovoríme o dĺžke, môže to byť akékoľvek. Ak máte radi krátke kožušiny, skúste na strih kolien. Ak dávate prednosť dlhým, dávajte pozor na modely až do stredu tela.

Neuveriteľne štýlový vzhľad priameho strihu a široké rukávy vo svetlých odtieňoch. Ak máte štíhlu a proporcionálnu postavu, neváhajte dať prednosť práve tomuto štýlu. V tomto kabáte sa budete cítiť ako skutočná kráľovná.

Novinka medzi módnymi kožušinami z astrakhan 2019 - nadrozmerný štýl. Predtým to bolo možné vidieť len medzi kabátmi alebo bundami. Teraz tento trend zachytil kožušiny. Pozrite sa na fotografiu. Cez nadmerný objem, kožušiny prekrytia vyzerajú veľmi štýlovo. Lem tohto modelu je mierne zúžený. Formuláre sú neuveriteľne jednoduché a čisté.

Kožušinový kabát v zámorí je trochu ako kukurica. V ňom môžete zakryť aj tie najsilnejšie zimné mrazy. Dizajnéri sa ubezpečili, že každý plášť má pevnú podšívku, ktorá by nemohla preniknúť chladom.

Zámorský štýl sa odporúča pre dámu, ktorá nie je pripravená zúčastniť sa so svojimi obľúbenými šatami a chudými nohavicami aj v zime. Tieto kabáty pekne otvorené nohy, čo dokazuje ich krásu a príťažlivosť. Venujte pozornosť. Dĺžka "kukly" nie je pod kolenom.

Akákoľvek novinka módnych kožichov z astrakhan 2019 si vyberiete, nezabudnite, že kožušinový výrobok vyžaduje osobitnú starostlivosť. Pozrite sa na fotografiu. Ukazuje srsť, ktorá bola v ponožke 3 mesiace. Vyzerá, že bola práve odobratá z obchodu. A to všetko preto, že sa o ňu majiteľ riadne staral.

Ak je pre vás ťažké vyčistiťSrsť doma, kontaktujte suché čistenie.Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Vydané08/08/2018Štítky: