Leopard tašky sú späť v móde

Tašky s potlačou Leopard sú módnym trendom, ktorý bol na vrchole svojej popularity niekoľko sezón v rade. Takže, to je veľký dôvod na aktualizáciu vášho šatníka. Ak si myslíte, že leopard je príliš vzdorný a agresívny, potom sa v tomto článku pokúsime dokázať opak.

Leopard farby - páči sa vám nový trend?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Kedy sa prvýkrát objavil „leopard“?

Po prvýkrát sa na mólach objavili módne luky s leopardovou potlačou v roku 1947 na jarno-letnej kolekcii svetového dizajnéra Christiana Diora. Potom to boli šifónové šaty v štýle New Look. A po čase mnohí hviezdy tej doby ocenili zaujímavý dizajn a začali vytvárať krásne obrazy sami pomocou zvieracej tlače.

Marilyn Monroe vo filme „Muži preferujú blondínky“

Dokonca aj samotná Marilyn Monroe vo filme „Muži dávajú prednosť blondínkam“, mala na sebe leopardovú spojku. O niečo neskôr sa vo filme „Charade“ objavila v štýle leoparda ikona štýlu a elegancie, Audrey Hepburnová.

Audrey Hepburn vo filme "Sharada".

Venujte pozornosť! Mimochodom, bol to klobúk z Givenchy.

Ale skutočný boom popularity leoparda prišiel v 70. rokoch, keď sa objavil glam-rockový štýl. Zároveň RobertoKowalli položil základy svojej lásky k zvieratám. Potom dizajnér urobil svoju ideálnu sexuálnu mačku, na ktorú sa mnohé ženy stále snažia.

Použil leopardí sfarbenie a nemenej slávneho návrhára - Valentina. Pre jeho lásku k takýmto výtlačkom dostal prezývku "Kráľ džungle módy".

Zaujímavé : Tašky z roku 2018: Módne trendy

Medzi modernými dizajnérmi, leopardom, treba poznamenať Annu Molinari. Kombinuje tento agresívny vzor s jemnou čipkou, pastelovými odtieňmi a romantickými farbami.

Anna Molinari

Zaujímavé : Tašky 2018: módne tvary a farby

Leopard: Módny trend 2019

Predtým, ako začneme podrobnejšie skúmať tašky s leopardím výtlačkom (pozri foto), okamžite sa zbavíme predsudkov, ktoré sú vulgárne a vulgárne. Vskutku, na mnohých módnych prehliadkach v tomto roku to bolo zviera tlač. A stojí za to vzdať hold dizajnérom, modely vyzerali veľmi ženské, elegantné, jednoduché a uvoľnené. V tomto prípade hlavná vec nie je preháňať to, takže zvonku by ste nevyzerali, ako by ste boli "lov" pre mužov.

Leopard na výstavách slávnych dizajnérov

Aby vec s takouto tlačou vyzerala naozaj dobre, musíte správne pristupovať k jej výberu. Prvá vec, ktorú by ste mali venovať pozornosť materiálu, z ktorého je vyrobený. Najlepšie na výber:

 • Organická bavlna.
 • Koža.
 • Hodváb.
 • Velvet.
 • Vlna.
 • Velvet.

Venujte pozornosť! V žiadnom prípade nekupujte tenké úplety, najmä tie, ktoré sa hodia. Takže riskujete, že sa objavíte bez chuti a vulgárnej osoby.

Výnimkou môžu byť položky týkajúce sa voľného času. Ale hodia sa len veľmi štíhle a atletické dievčatá. V iných prípadoch to bude škaredé a nevhodné.

To platí aj pre krátke sukne s „leopardom“. Ak chcete byť elegantný a rafinovaný, potom sa zdržať nákupu. V takýchto prípadoch je najlepšie kúpiť si leopardovú sukňu strednej dĺžky a kombinovať ju s obyčajným golfom alebo top. Bude zaujímavé, ak si vyberiete vrchol tmavých farieb.

Ako si vybrať "leopardovú tašku"?

Pred zakúpením tašky sa musíte najprv rozhodnúť, čo presne potrebujete: na prechádzku s priateľmi, na výlet do práce, do kina alebo na večierok. Koniec koncov, moderná móda ponúka mnoho zaujímavých a neobvyklých možností pre takéto príslušenstvo.

Módne leopardové tašky od známych dizajnérov

Veľká taška

Takéto vrecia majú vynikajúcu kapacitu a významnú nevýhodu - je ťažké vytvoriť s ním harmonický oblúk. Napokon, pridanie ďalšieho prvku s potlačou leoparda sa už prejaví. To isté sa stane, ak použijete viac príslušenstva, ako potrebujete, a preto je veľká taška leoparda nosená len s monofónnymi vecami. Len v tomto prípade sa ukáže, že vytvorí chladný a štýlový vzhľad.

"Leopardov priemerveľkosť "

Tieto tašky sú najuniverzálnejšie, pretože majú v sebe dosť vecí a je oveľa jednoduchšie ich kombinovať s inými prvkami obrazu. Pri vytváraní obrázka však musíte zvážiť všetky podrobnosti.

Mnohí stylisti odporúčajú vyrábať toto príslušenstvo hlavne na obrázku a zvyšok oblečenia by mal slúžiť ako podklad pre takýto vak.

Leopard Clutch

V tomto prípade je všetko rádovo jednoduchšie, je ľahké vytvoriť módne luky s malým vreckom. Takáto spojka môže byť kombinovaná aj s inými leopardými vecami, ale stále by tam malo byť opatrenie.

Štýlové obrazy sa získajú zladením topánok s rovnakým presným vzorom ako spojka leoparda .

Zaujímavé : Kolekcia Chanel jeseň-zima 2019

Ako môžem niesť tašku s leopardom?

V skutočnosti je kombinácia leopardovej tašky s inými prvkami obrazu celkom jednoduchá. Hlavnou vecou tu nie je preháňať to.


Mnohí dizajnéri odporúčajú vybrať si prostý odev v týchto farbách:

 • Béžová.
 • Čierna.
 • Biela.
 • Červená.
 • Zelená.
 • Brown a iní.

Hlavná vec je, že farby oblečenia nepritiahnu pozornosť. Pamätajte si, že leopard taška by mala byť centrom pozornosti.

Stojí za zmienku, že leopardí spojky poskytujú viac možností pri vytváraní možností, pretože sú kombinované s takmer všetkým. Okrem toho, aby sa obraz hravejšie, môžetePridajte reťaz s príveskom, náramok alebo šatku s potlačou leopard.

Aké topánky sa hodia do kabelky leopard?

Najjednoduchšou možnosťou je nájsť topánky s presne rovnakou potlačou ako na taške. Ale ak sa rozhodnete, že v leoparde bude len príslušenstvo, potom pri výbere topánok musíte venovať pozornosť materiálu prvého.

Ak je taška mäkká zamatová, potom si môžete vyzdvihnúť semišové topánky. Ale lakovaný vak je najlepšie kombinovaný s rovnakými topánkami a len monofónny. Napríklad čierna alebo béžová.

Zaujímavé : Taška na opasku je nový trend, ktorý zvíťazí nad svetom

Dúfajme, že teraz viete, čo sa nosí s leopardovými tlačovými vreckami a nebojíte sa vyzerať nejako zle. Prajeme Vám, aby ste tento rok boli štýloví a krásni!


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené11.24.2018Štítky: