Hodnotenie najobľúbenejších parfumov

Najmä pre našich čitateľov sme v roku 2019 zaradili najobľúbenejšie parfumy pre ženy. Koniec koncov, vôňa ženy niekedy hovorí o nej oveľa viac ako jej vzhľad. Vďaka správne zvolenej chuti dokážeme vytvoriť dobrý dojem o sebe a otvoriť oponu tajomstiev o našom charaktere.

Dámske vône 2019

Zaujímavé : Môžete vyzerať drahšie!

Aké chute venovať pozornosť tomuto roku?

Mnohé slávne osobnosti a módne domy pracovali na tom, aby svet videl a cítil úplne nové vône, ktoré sú dokonale vhodné pre moderné ženy

.

Používate parfumy?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Odporúčame venovať pozornosť zberu nových chutí z:

 • Michael Kors;
 • Giorgio Armani;
 • Gucci;
 • Prada;
 • Elizabeth Arden;
 • Antonio Banderas;
 • Escada;
 • Jennifer Lopez.

Najobľúbenejšie dámske parfumy

Všetci sa snažili vytvoriť chute, ktoré sú vhodné pre akýkoľvek vzhľad. Stačí si vybrať tú najvhodnejšiu vôňu a tu nájdete poradie najlepších parfumov pre ženy, ktoré sú užitočné, berúc do úvahy niekoľko parametrov:

 • Prítomnosť slučky a jej pevnosť;
 • Fortitude;
 • Popularita;
 • Náklady;
 • Zlučiteľnosť bankoviek používaných v euráchparfumové zmesi;
 • Nákladová efektívnosť;
 • Objem fľaštičky.

Vrcholom každej dievčatá je dobre zvolená vôňa

Zaujímavé : Aké módne parfumy v roku 2019: dámske a pánske vône

Najlepší parfum s vlakom

V tejto kategórii môžete vyzdvihnúť päť najlepších chutí, ktorým sa podarilo dobyť srdcia mnohých dievčat.

A prvý, ktorý vám predstavil parfum od spoločnosti Dolce & amp; Gabbana "L’Imperatrice". Prvýkrát boli prezentované v roku 2009 a odvtedy sa stali skutočnou klasikou vo parfumérii. Toto sa dosiahlo správnou kombináciou sladkých a sladkých tónov, vďaka ktorým sú tieto parfumy jedinečné.

Dolce & amp; Gabbana 3 L’Imperatrice

Chvost tejto vône je veľmi stabilný, ale v nej sa cítia len vrchné tóny. “L'Imperatrice” sa vzťahuje na kvetinové a ovocné vône vďaka kombinácii cyklámen, melónu, pižma a kivi.

Nasledujúce populárne dámske parfumy pre rok 2019 sú Bvlgari Omnia Kryštalický od svetoznámeho parfuméra Alberta Morilly. Vytvoril ich v roku 2008, ale nezvyčajná vôňa pyramídy ich udržuje na vrchole svojej popularity viac ako 10 rokov. Zloženie zahŕňa:

 • Hruška;
 • Listy čierneho čaju;
 • Bambus;
 • Guyak;
 • Musk;
 • Rybíz.

Kryštalický Bvlgari Omnia

Je ťažké dostať sa okolo nich, pretože oko priťahuje pôvodnú okrúhlu fľašu. Svetlý, „chutný“ vlak vás bude dlho pripomínať.

Kvôli svojej popularite sú parfumy často falšované, a preto ich odporúčame kupovaťvýhradne v špecializovaných predajniach. Jediný spôsob, ako si môžete byť istí, že ste si zakúpili originál.


Liehoviny z najslávnejšieho módneho domu Giorgio Armani obsadili tretie miesto cti. Armani Code For Women bol zavedený v roku 2006 a je umiestnený ako vôňa pre inteligentné, šľachtické a obchodné ženy.

Armaniho kódex pre ženy

Vrchné tóny sú jemný jazmín, pomaranč, uprostred je pomarančový kvet a spodné tóny sú sladký med a vanilka. Všetky prvky boli vybrané tak dobre, že parfum nestratil svoju dôležitosť v priebehu rokov.

Armaniho aróma je skvelá pre chladnú zimu, ale v lete je lepšie vyzdvihnúť niečo čerstvé a nežné.

Štvrté miesto je obsadené parfumom, ktorý sa dá ľahko rozoznať podľa vrchných tónov citrónu, čajovníku a brusníc, ktoré potešia prvých pár minút. A potom prichádza základ dreva, ktorý sa postupne mení na zmyselné tóny jasmínu, bielej pivonky a lekná. A toto je Ange ou Demon le Secret z Givenchy.

Ange ou Demon le Secret z Givenchy

A posledný parfum v tomto zozname s neuveriteľným vlakom vytvorili parfuméri z módneho domu Escada a toto je Fleurs Escada. Môžu byť právom nazývaní jedným z najlepších, pretože tento parfém má elegantnú kyticu vôní, ktoré sa postupne vyvíjajú.

Escada a toto je Fleurs Escada

Najprv pocítite osviežujúcu vôňu uhorky-ríbezlí, potom, čo sa hladko zmení na kvetinovú, a potom sa otvorí najsladšia vanilka. Výsledkom bol parfumvhodné pre pracovné dni a pre slávnostné podujatia je lepšie nájsť niečo iné.

Zaujímavé : Čo bude módne nosiť na jeseň 2019

TOP-3 najlepšie perzistentné parfémy populárne v roku 2019

V prvom rade, pri výbere parfumov pre ženy, si všimneme nielen vôňu, ale pozeráme sa aj na ich vytrvalosť, ktorá ukazuje, ako dlho nás potešia.

Č. 1. A Kenzo L Eau Intense Pour Femme sa stáva nesporným lídrom v tejto prvej trojke. Krásny balíček skrýva štyri hlavné poznámky - červené jablko, pivonku, ľalia a pačuli. Jemná aróma je ideálna pre teplé ročné obdobia a slávnostné udalosti.

Kenzo L Eau Intense Pour Femme

Má sladkú arómu, ale na úkor malej kyslosti sa nezdá, že by bola kúzelná a posadnutá. Vhodné pre mladé dievčatá a ženy, ktoré im dodávajú ľahkosť a sviežosť.

Č. 2. Napriek jednoduchosti fľaše Lacoste POUR FEMME sú prekvapení šťavnatou vôňou nehy a ženskosti. Stojí za zmienku, že okrem vytrvalosti má aj silný vlak.

Lacoste POUR FEMME

Známy módny dom kombinoval tóny fialovej, jazmínovej, ruže, ibišteka a mnohých ďalších príjemne voniacich rastlín v jednom zložení.

Č. 3. A tento Dior tri sa uzatvára parfumom Miss Dior Eau de Parfum. V tejto fľaši sa hlavná pozornosť sústredila na ženskosť a zmyselnosť. Malé korenie ružového dreva je úspešne kombinované s príjemnou vôňou Guyany a Damaškovej ruže.

Miss Dior Eau de Parfum

Táto vôňa nezanechá ľahostajnosťnie je jediný človek, ktorý je vo vašom prostredí.


Teraz poznáte všetky najobľúbenejšie parfumy z roku 2019, a preto môžete jednoducho urobiť správnu voľbu a dať všetky akcenty.


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Vydané09.17.2018Štítky: