Haircut Trash: odvážny a veľkolepý obraz

Zrážka „Tresh“ je vhodná len pre tie dievčatá, ktoré sa neboja napadnúť spoločnosť, zdajú sa výnimočné, prejavujú svoju individualitu a vo všeobecnosti sa usilujú o úplnú odlišnosť so zvyškom. Tento štýl sa objavil vo vlasovom priemysle pomerne nedávno, ale takmer okamžite získal myseľ mladých módy, natoľko, že mnohí predstavitelia subkultúr, rovnako ako ženy, ktoré milujú experimentovať s ich vzhľad, začal uchýliť sa k nemu. A ak sa tiež budete považovať za takých, potom sa zamerajte na našu recenziu.

Hlavné znaky účesu Thresh

Tento módny účes sa nedá zamieňať s ničím. A nie je to len extravagancia. Tento typ účesu má niekoľko charakteristických vlastností, ktoré ho odlišujú spolu s ostatnými trendmi v móde mládeže.

Tresh s prírodnou farbou vlasov

 • Dievčatá aj chlapci môžu nosiť „Trash“.
 • Tu sú povolené najjasnejšie a najneobvyklejšie farby. Konkrétnejšie, čím viac „kyslých“ odtieňov na vlasoch, tým lepšie.
 • Pre účes „Trash“ nezáleží na type tváre a veľkosti tela. Jediné obmedzenie, o ktorom by mala každá žena módy uvažovať, je vek. Ženy vo veku nad 20 rokov sa neodporúčajú nosiť na hlavách taký účes, ako to bude vyzerať smiešne.
 • Vlasy zdobené v „Tresh“ vyzerajú neprirodzene, akoby boli vyvýšené. Avšak, pridať dĺžku v tomto účese naozaj často používa umelé pramene.
 • Správne "Kôš" bude určite s ranou.
 • Jedným z najčastejšie používaných prvkov je mohawk.
 • Ak opíšeme formu „Treshy“ dvoma slovami, potom môžeme povedať, že ide o objemovú hromadu na vrchole a narovnané pramene na dne.

Ťažká asymetria, objem a svetlé pramene sú charakteristickými znakmi porážky

.

Zaujímavé: Kaskádové zrážky - trend 2019

Dôležité! Zo strany sa môže zdať, že „Tresh“ je podobný modifikovanej kaskáde. Čiastočne to je. Iba tu tvoria základ roztrhané pramene a odvážna asymetria.

V klasickom kaskádovom strihu sú vrstvy čisté a prechody sú plynulé

.

Tresh na rôznych dĺžkach vlasov

\ t

Haircut "Trash" možno ľahko vykonávať na ľubovoľnú dĺžku kadere. V každom prípade to bude vyzerať inak.

Často sa počas stylingu česajú vlasy na zadnej strane hlavy, čím sa vytvára veľký objem

.

Dlhé vlasy

Takže na dlhých vlasoch sa vytvára pomocou rebríkovej technológie alebo viacstupňovej kaskády. Najčastejšie je korunka krátkosrstá a objemná, podobná klobúku, s šokom vlasov trčiacim v rôznych smeroch. Spodné pramene zostávajú dlhé a voľne padajú pozdĺž krku a chrbta. Špičky by mali byť určite roztrhané, ale rany sú asymetrické, diagonálne alebo dokonca rovné. Silne zdobí "Tresh" na dlhých vlasoch nestojí za to. Je lepšie obrátiť sa na kombináciu jasných a tichších farieb. Takže obraz bude vyzerať harmonickejšie.

Thrash cut na dlhé vlasy

Zaujímavé: Krátke účesy pre objem vlasov

Dôležité! Najmä odvážne ženy módy sú riešené aj na oholených plochách na hlave. Môže to byť akákoľvek forma alebo postava, hieroglyf alebo kresba, písmeno alebo celé slovo. "Kôš" to plne umožňuje.

Ak je to potrebné, pramene s dlhým dnom možno vyrobiť pomocou prameňov

Stredné vlasy

Najlepšie na tom je, že účes „Tresh“ vyzerá presne na priemernej dĺžke vlasov. Zároveň sa tu zachováva aj kontrast, tak ako v predchádzajúcej verzii, a vôbec neexistuje žiadna prirodzenosť.

Bob-Caret a diskrétna verzia účesu mlátenia

Základom tohto účesu môže byť odstupňovaná kaskáda alebo asymetrická podlhovastá štvorica. Tiež nevyhnutne prítomný objem a úmyselné nedbanlivosť pri pokládke. Pri vytváraní zväzku je možné robiť farbenie a hrať s odtieňmi počas farbenia. Pokiaľ ide o rany, možno povedať jednu vec - čím kreatívnejšie to bude vyzerať, tým lepšie. Všetko je možné: skrátený roztrhaný okraj, šikmo na jednej strane, hladký asymetrický, hrubý, viacvrstvový, s krivkami a trojuholníkom.

Rezanie odpadu na stredne dlhých vlasoch

\ t
Dôležité! Spolu s účesom „Trash“ môžete zvýrazniť aj vašu osobnosť: svetlý make-up, kde by ste mali obzvlášť zdôrazniť svoje oči a nezvyčajné oblečenie. V niektorých prípadoch, pridať zvýraznenie na obrázku pomôže odvážne príslušenstvo.

Krátky strih

„Tresh“ pre krátke vlasy je obľúbený účes štíhlych a štíhlych dievčat. Vyzerá neuveriteľneštýlové a môžu mať veľmi nezvyčajné formy.

Rezanie odpadu na krátkych vlasoch

Tento typ strihu poskytuje otvorenú hlavu. V niektorých prípadoch, ak je žena módy náchylná k asymetrii, je povolené holenie chrámu. Ale ak hovoríme o klasickej verzii tejto inštalácie, potom sú na zadnej strane hlavy veľmi krátke pramene a na vrchu a na tvári - dlhšie. Ďalším znakom „Tresha“ na krátkych vlasoch je výrazný prechod do hornej zóny, ako aj usporiadanie prameňov chaotickým spôsobom.

Ak sa pokúsite tvrdo, odpadky môžu byť svetlé, ale nie kýčovité. Na tento účel je potrebné kontaktovať veliteľa

Krátke „Trash“ je jednoducho nemožné pokaziť. Chyba v sfarbení alebo drobných škvŕn ostrihania bude len atraktívnejšie. Je však potrebné mať na pamäti, že ak základ "Tresha" ležal, napríklad, Bob, potom ostrihanie bude musieť byť neustále položené. Oveľa ľahšie bude, ak budete odrazení škriatok.

Zostrih z koša s oholeným chrámom

Zaujímavé: Shaggyho účes: funkcie, typy

Dôležité! Populárne v roku 2018 - 2019 účes mládeže "odpad" pomôže vytvoriť krásne a módne anime image pre všetky mladé módy.

V móde studenej blond s farebnými prameňmi

Technika realizácie

Pre niekoho to môže byť zvláštne, ale „Tresh“ ostrihanie sa môže robiť samostatne, doma. To je obzvlášť ľahké robiť s priemernou dĺžkou vlasov.K tomu potrebujete najjednoduchšie kadernícke nástroje: klipy, hrebeň, rovné nožnice a holiaci strojček. Ak neviete, ako používať holiaci strojček, potom sa uistite, že si tenké nožnice. Koniec koncov, dodajú vášmu účesu tento módny otrhaný efekt.

Asymetrická úprava účesu

Ďalej konáme v súlade s nasledujúcou technológiou.

 • Rozdeľujeme vlasy na hlave do dvoch zón. Upevnite spodnú časť klipom a zhora vytvoríme čiapočku.
 • Teraz vyberte jednu vetvu na hornej strane hlavy a rozrežte ju pozdĺž zvolenej dĺžky.
 • Zostávajúce vetvy sa tiež vykonávajú podľa prvej kontrolnej časti.
 • Takže by ste mali mať kaskádu. A nič, ak niekde vytvoríte asymetriu.
 • Robíme rany nasledujúcim spôsobom: najprv vytvoríme horizontálne delenie tesne nad čelom, odložíme vlasy na tvár a poskytneme im potrebnú formu. Pre začiatočníkov to môže byť šikmé rany, šikmo, roztrhané rany alebo skrátené.
 • Ďalej, my kremeň vlasy do malých zväzkov a znížiť ju chaotickým spôsobom.

Myslíte si, že účes je thrash?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...
Dôležité! Na vytvorenie najjednoduchšej verzie účesu „Trash“ nie sú potrebné žiadne špeciálne zručnosti. Len nezabudnite na dve základné pravidlá: musíte ho vykonávať výlučne na čistomVlasy a prvý krát majú lepšie riediace nožnice.

Grafická verzia účesu mlátenia

A aby sme boli presvedčení o výsledku, nezabudnite sa pozrieť na inštrukcie krok za krokom alebo video návody od majstrov.


Tipy pre starostlivosť o odpadky

 • Umyte si vlasy šampónmi, ktoré dávajú maximálny objem.
 • Používajte stylingové výrobky.
 • Vysušte si vlasy, zdvihnite ich pri koreňoch.
 • Ak nie ste pripravení vždy chodiť s „kyslou“ farbou vlasov, používajte jednorazové roztoky - farebné laky, prášky alebo pastelky.
 • Na maľovanie používajte len kvalitné farby.
 • Aby sa vlasy udržali po mnohých šnurovaní a účesoch, pravidelne na nich aplikujte hydratačné masky.
 • Nebojte sa spojiť „Tresh“ s vlasovými doplnkami. Môže to byť čokoľvek: vlásenky, luky, čelenky, neviditeľné, stuhy atď.

Pomocou laku a neviditeľných vlasov môžete urobiť klasický účes z smädu

Zaujímavé: Zrážky pre vlnité vlasy

Haircut "Trash" je dnes považovaný za jednu z najviac výstredných ženských účesov. Pozrite sa na fotografiu, ktorú sme zhromaždili v našej recenzii, tu nenájdete jedinú identickú možnosť. A všetko preto, že na čele každej ženy módy tento štýl bude vyzerať inak. Takže, ak tiež chcete experimentovať so svojím vzhľadom a ešte nie ste dvadsať rokov, potom choďte do nového zaujímavého aštýlové riešenia.Materiál pripravený redaktormi outletvoderady.sk


Uverejnené12/06/2018Štítky: