Krátke strihanie: foto

Krátky účes s ľahkou rukou módnych trendov sa stal vedúcim trendom sezóny 2019. V našej zbierke fotografií nájdete všetky štýlové možnosti pre tento odvážny účes, ktorý bude pravdepodobne dôvodom pre kaderníctvo a módne zmeny.


Komu vyhovuje

  Krátke auto vyzerá úžasne na rovnomerných a hladkých vlasoch. Ak máte také, prečo nie ukázať v módnom účes?
 • V ideálnom prípade oválne alebo mierne predĺžené - na týchto formách tváre vyzerá krátke auto najlepšie.

Pokládka s obrubou a bez obruče

 • Krátke auto je vhodné pre všetky typy vlasov a ženy módy so zriedkavými hlavami vlasov môžu navyše počítať s vizuálnym nárastom objemu.
 • Ak máte tenký krk a aristokratické črty, niet pochýb o tom - budete krásni s akoukoľvek variáciou námestia.
 • Ukazuje sa, že takýto štýlový účes nemá žiadne vekové hranice a so správnym prístupom môže náhodne prísť o desať rokov.

Nevyhovuje nám

Krátke námestie - to v žiadnom prípade nie je voľbou pre každého, a je veľmi selektívny smerom k vonkajšej strane majiteľa. Tam je kategória dievčat, ktoré by mali vybrať iný účes.

Módny rovný strih

 • Úplnosť a disproporcia čísla sú vážnymi prekážkami pre takýto strih, pretože krátke vlasy môžu vizuálne zmenšiť tvár a hlavu.
 • Kare vždy kladie dôraz na tvár, a preto ukladá ďalšiezodpovednosť za vlastnú starostlivosť. Ak máte problém kože, má zmysel vybrať si viac klasický účes.
 • Masívny a malý krk bude opäť zdôraznený extravagantnou dĺžkou vlasov.
 • Vzhľad vysokých dievčat s príliš tenkou tvárou a nadmernou tenkosťou sa nespája so štvorcom. Pre nich je lepšou voľbou viac ženských účesov pre dlhé vlasy.

Zaujímavé: Strih fox chvost: foto

Najtrendovejšia myšlienka

Dlaň medzi všetkými súčasnými typmi áut patrí k ultraširokoúhlému strihu s priamou líniou strihu a bonusom na rany, ktorý zdôrazňuje krásu očí. Dĺžka vlasov spravidla sotva dosiahne ušný lalok a otvára krk. Ak chcete zmäkčiť prísne línie krátkeho karnetu, kaderník ho môže doplniť svetelným filigránom.

Neopatrný účes

Pozrite sa na nižšie uvedenú fotografiu, pretože účes s krátkymi karetami je vhodný pre ženy nad 50 rokov a pre mladé módy. Jeho transformačné vlastnosti sú jednoducho úžasné!

Krátke námestie v páre s treskom by malo byť dôveryhodné len pre skutočného profesionála, pretože pri zohľadnení individuálnych vlastností ostrihania je v tomto účese veľmi dôležité. Hlavnou výhodou tohto účesu je vytvorenie dodatočného objemu na zadnej strane hlavy, koruny alebo lícnych kostí. Správny výber účesov vám umožní simulovať tvar tváre a zdôrazniť dôstojnosť.

Módne trendy naznačujú výber jedného zo súčasných typov v doplnku na krátkom námestí.Bangs.

 • Priame rany podporujú bezchybné línie a budú vyzerať štýlovo. Má tiež vážnu trumfovú kartu - robí výraznejšie oči a obočie. Táto možnosť je ideálna pre mierne predĺženú oválnu tvár.

Rovné hrubé rany

 • Verzia pre konzervatívnejšie sú šikmé rany, ktoré šikovne korigujú bacuľaté tváre a zaoblenie tváre.
 • Roztrhaný krátky tresk môže vizuálne predĺžiť úzke čelo, ako aj zmäkčiť nepravidelné znaky. Typicky, účes je preferovaný ženami módy s neštandardným vzhľadom.

Krátke ostrihanie bez tresky

Táto štýlová možnosť vám umožňuje nastaviť vynikajúce lícne kosti alebo širokú tvár. V poslednom čase takáto zostrih predpokladal hladké rozdelenie, no móda sezóny 2019 navrhuje presunúť ju na stranu. Vďaka tejto technike vzniká efekt dlhého tresku padajúceho na tvár - je veľmi štýlový!

Karta s tmavými koreňmi

Zaujímavé: Zrážky s Curts 2019

Táto fotografia zobrazuje prednú a zadnú stranu ostrihania, krátke štvorce bez vyrezania rán.

Krátky štvorček: pohľad z rôznych strán

Bob s rany na kučeravých kučerách

Existuje stereotyp, že krátke účesy nie sú najlepšou voľbou pre majiteľov kučeravých vlasov. Karta je však módnou výnimkou z tohto pravidla. Vzhľadom k prirodzenému objemu vlasov, účes vyzerá úžasne a získava jedinečné kúzlo, ktoré vytvára obraznezabudnuteľné.

Pre dievčatá s takýmito vlasmi odporúčame držať krok s módnymi trendmi a experimentovať s aktuálnymi kučeravkami a nepravidelnými kučeravkami. Tiež v trende styling, v ktorom rovné rany a korene hladko do kučery na špičkách.

Venujte pozornosť! Elastické a príliš malé kučery sa nevzdajú štvorčeku s úrovňou nad uchom, pretože jednoducho nedokážu udržať daný tvar.

Krátka verzia zrážok s ofinou

Kare na nohe

Táto možnosť vyzerá veľmi štýlovo a zároveň rozširuje krk a robí obraz elegantnejším. Najmodernejší vzhľad takéhoto auta sa dostáva do stredu ucha a vytvára tak kreatívny kontrast dĺžky s šijou. Fashionistas si vyberá nielen zdobené pramene zozadu, ale aj ich holenie s rôznymi vzormi.

Strihanie na nohe

Odstupňované vyhotovenie

Absolvované krátke auto spĺňa všetky módne požiadavky. Má štýlový strih pod uhlom, ľahkú nedbanlivosť a viacvrstvový. Táto možnosť vyzerá skvele s kosou alebo zaoblenými rany. Ale priame a dokonalé rany nie sú kombinované s maturitou.

Roztrhaný okraj

Veľkou výhodou odstupňovania je, že technika poskytuje možnosť experimentovať s obrazom. Rôzne variácie štýlu vám umožnia umiestniť akcenty tak, ako sa vám páči a každý deň vyzerať nové a krásne.

Pred a po

Klasifikované štvorkolky sú dar z nebiesbacuľaté krásy, ktoré chcú urobiť výber v prospech krátkeho účesu. Hlavným tajomstvom je objem v korunke a dlhšie zámky vpredu. Ak máte široké čelo, dlhé strapce šikovne zamaskuje. Ak je však čelo úzke, je lepšie robiť bez tresku.

Zaujímavé: Absolvované auto: foto

Módny štýl

 • Dnes na vrchole popularity je štýl grunge výberom odvážnych a odvážnych módy. Kladenie v tomto duchu by malo byť veľkolepé a zámerne nedbalé. Jednoduchým spôsobom, ako to dosiahnuť, je zdôrazniť špičky gélu pomocou gélu na modelovanie a rozčesať si vlasy.

Imitácia "chémie". Jedným z trendov v roku 2019

 • Romantický štýl s vlnitými kučerami nikdy nevyjde z módy, pretože dievčatá v každom ročnom období chcú vyzerať žensky a nežne. Na krátke auto môžete zvlniť chaotické kučery a vytvoriť bazálny objem pomocou fúkania-head-down.

Klasické kučery a plážové vlny

 • Ak sa železo narovná s rany, získa sa nezvratný obraz akéhokoľvek prípadu života. Môžete tiež použiť ďalšie prostriedky na pridanie lesk a lesk na výsledok bol naozaj veľkolepý.

Pôvodná vlna

 • Módny styling sa získava, ak si vlasy na jednej strane rozčesávate alebo vytvoríte asymetrické rozdeľovanie. S touto možnosťou sa imitácia dlhých rán objaví v páre s atraktívnym objemom - vyzerá veľmi štýlovo.

 • Svetelná vlna v hollywoodskom štýle - ohromujúci sprievod k luxusnému večernému outfitu. Ak chcete vytvoriť taký štýl, mali by ste použiť špeciálnu kulmu, alebo prámik hrubé copánky zo všetkých vlasov, žehličky a dať požadovaný tvar po rozpustení.
 • Ďalšou skvelou alternatívou pre osobitnú príležitosť sú tie štyri, ktoré sú odložené. Ak chcete zopakovať tento elegantný obraz, stačí len spracovať vlasy gélom a rozčesávať.

Spracované vlasy

 • Rôzne tkanie bude vynikajúcim doplnkom k štýlu.

Myšlienka tkania

Ktorý variant štýlu pre krátke štyri sa vám páči viac?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

V nižšie uvedenom videu môžete sledovať rôzne typy stylingu na karnete. Nechajte sa inšpirovať fantastickými experimentmi!

Náš výber fotografií je silným dôkazom toho, že krátke ostrihanie sa v sezóne 2019 oprávnene ujalo vedenia. Je tak očarujúca a hravá, že je naozaj ťažké odolať. Tento účes je určený na zmenu nielen odrazu v zrkadle, ale aj života (samozrejme k lepšiemu!). Presvedčte sa sami!Materiál vypracovaný redaktormi webovej stránky outletvoderady.sk


Zverejnené11.02.2019Štítky: