Airbrushing na nechty: foto

Airbrushing na nechtoch je skvelou voľbou pre tých, ktorí sa nudia štandardným farbením. Inovatívna technológia, ktorá postupne získava na popularite a získava lásku dievčat po celom svete. Dnes vám povieme viac o tom, čo predstavuje airbrushing, a ukážeme, aká krása sa dá na nechtoch urobiť s pomocou.


Airbrushing a jeho vykonávanie v manikúre

Výkresy na klincoch sa vytvárajú pomocou špeciálneho nástroja - airbrush. Vzhľad sa podobá obvyklému guľôčkovému peru, ktoré je navyše vybavené malou nádobou na lak a hadicou. Na prvý pohľad - jednoduché zariadenie, ale pod telom skrytý komplexný mechanizmus, ktorý umožňuje striekanie farby pod tlakom.

Airbrush - zariadenie na vytvorenie módnej manikúry

Pôvodne sa airbrushes používali na priemyselné účely na rovnomerné natieranie veľkých plôch. V umení nechtov sa táto technológia začala uplatňovať pomerne nedávno. Hlavnou výhodou airbrushing je prirodzený a hladký prechod na nechty. Pozrite sa na fotografiu - airbrushing prsty vyzerajú jednoducho nádherne a tento efekt je takmer nemožné dosiahnuť žiadnym iným spôsobom, ktorý je dnes známy.

Tajomstvo dokonalej manikúry je špeciálny nástroj, ktorý vám umožní striekanie farbiva jemne a rovnomerne. Okrem toho majstri používajú šablóny, pomocou ktorých môžete vytvoriť ľubovoľný výkres, počnúc najjednoduchšímk najsložitejšiemu a virtuóznemu.

Zaujímavé! Ohromujúci účinok možno dosiahnuť kombináciou airbrushingu na nechtoch s inými technikami vytvárania manikúry.

Použitie airbrush vyžaduje od kapitána osobitné zručnosti. Budúci dizajn je vopred premyslený, inak je veľké riziko, že čas a farba budú zbytočné.

Zaujímavé : Ľahká manikúra 2019

Práca s airbrush

Airbrushing je skutočným módnym trendom v roku 2019, pretože pomocou tejto techniky možno realizovať aj tie najodvážnejšie a originálne nápady. Na vytvorenie požadovaného vzoru musí master získať tieto položky:

 • airbrush vybavený kompresorom;
 • špeciálne farby;
 • špičky;
 • gumené rukavice;
 • rôzne šablóny;
 • papierové obrúsky, vatové tyčinky.

Štartovacia súprava štartéra pre štartéry

Vytvorenie manikúry týmto spôsobom je pomerne jednoduchá úloha, ale pre začiatočníkov sa to môže zdať nemožné. Konečný výsledok závisí do značnej miery od zručností majstra a od množstva praxe. Ovládať techniku ​​airbrushing naraz je nemožné, a mal by začať s jednoduchými výkresmi.

Jednoduché kresby šablón

Hlavné etapy práce s airbrush:

 • Naneste podklad na nechty, suché.
 • Pomocou airbrush, striekanie základné farbyodtieň. Pre svetlé vzory vyberte tmavé farby a naopak.
 • Po zaschnutí základnej vrstvy - môžete začať aplikovať vzor pomocou šablóny.
 • Na zlepšenie efektu môžete pomocou štetca načrtnúť obrys vzoru, ktorý dopĺňa dizajn s leskmi a kamienkami.
 • Poslednou fázou je fixatív.

Zaujímavé! Napriek tomu, že samotný postup sa vykonáva dostatočne rýchlo, začínajúci pán bude musieť stráviť veľa času na praktických cvičeniach.

Zaujímavé : Manikúra mládeže 2019

Najlepšie nápady na dizajn

S pomocou airbrushing, môžete vytvoriť originálne a jedinečné manikúru na nechty. Nižšie uvedené fotografie vás zoznámia s najpopulárnejšími dizajnovými možnosťami, ktoré sa dajú urobiť s airbrush.

Francúzsky Ombre

Kde bez jednej z najznámejších a najobľúbenejších techník manikúry - dobrá stará francúzština. Bez ohľadu na to, ako nudné to môže zdať niektoré módne ženy, pomocou airbrushing taký dizajn dostal nový život. Zvláštnosťou obnovenej servisnej bundy je nedostatok jasnej hranice medzi úsmevom a hlavnou farbou, prechod je tak hladký, ako je to možné a takmer nepostrehnuteľný. Elegantný prechod z bielej na béžovú vytvorí jemnú a vynikajúcu manikúru, ktorá je ideálna pre každú príležitosť. Jasnejšie odtiene, napríklad gradient v červenej, čiernej alebo modrej palete, sú vhodné na večerný vzhľad aslávnostné udalosti.

Ak chcete dosiahnuť čo najjednotnejší prechod pomocou airbrush, musíte postupovať podľa jednoduchých pokynov:

 • Po prvé, urobte všetky štandardné manipulácie: dobre vyleštite nechty, naneste základný náter, potom základnú farbu, napríklad modrú. Každá vrstva sa dobre vysuší.
 • Potom odkvapkávajte malé množstvo modrej farby do rozprašovača a nastriekajte ho vo vzdialenosti piatich centimetrov od nechtovej platničky. Snažte sa, aby sa farba na okraji nechtov viac, takže dostanete krásny a hladký gradient.
 • Keď je farbivo v airbrush je u konca, fúkať vzduch mierne na nechty tak, že ste vyschnúť manikúru rýchlejšie.
 • Zakryte nechtík hornou farbou, dobre vysušte a vychutnajte si výsledok.

Neobvyklý návrh dovolenky

Pre jasnú párty, alebo ísť do klubu, môžete vytvoriť kontrastnú manikúru pomocou nezvyčajných kombinácií. Snažte sa vytvoriť na nechtoch pomocou airbrushing abstrakcie alebo maľby v štýle surrealizmu.

Klasický dizajn nechtov je vhodný pre konzervatívnejšie podujatia. Urobte si manikúru s pevnou farbou pomocou hlbokých farieb a doplňte ju úhľadnými kresbami vytvorenými pomocou airbrush.

Pre slávnostnú manikúru môže byť nechtík ozdobený čipkou. Postupnosť postupu je podobná sekvencii uvedenej vyššie, ale v tomto prípade to tak nie jemusí nakresliť gradient. Všetko, čo potrebujete, je použiť kúsok čipky ako šablónu. Výsledok prevyšuje všetky očakávania!

Airbrush na manikúru so šnúrkou

Zaujímavé : Manikúra s prechodom farieb

Pôvodná farebná kombinácia

Robiť manikúru pomocou airbrushing, môžete si dovoliť experimentovať s farbami. Pamätajte však, že v roku 2019 nie sú príliš svetlé odtiene a nezvyčajný dizajn v móde. Preferujte diskrétne a pastelové farby. Vyzerá to veľmi jemný gradient, napríklad prechod z modrej na ružovú. Môžete pridať nechty a kamienky flitre.

Manikúra v mierke

Použitie šablón a airbrushing umožňuje, aby sa dnes zviera tlačilo na nechty. Napríklad dizajn vo forme rybej šupiny, hadí kože alebo krokodílej kože vyzerá veľmi originálne.

Módna geometria

Majstri airbrushingu nezabudli na spôsob geometrickej manikúry. Dievčatá, ktoré chcú byť v trende, sa môžu snažiť spojiť dve módne techniky dohromady. Pozrite sa na fotografiu, ako pásy vyrobené s airbrush vyzerajú v pohode na nechty!

Nekonečný kozmos

Určite ste už pochopili, že pomocou airbrush môžete urobiť obrovské množstvo rôznych vzorov. Teraz sú módne výrobky veľmi populárne kresby na tému priestoru -Môžu to byť hviezdy, planéty, kométy a iné obrázky na túto tému. Obvykle sa v tomto prípade používajú tmavo modré a fialové, ktoré dopĺňajú dizajn s veľkým množstvom iskier.

Matné airbrushing

Bude chybné domnievať sa, že airbrushing na nechty sa môže vykonávať výlučne v lesku. Matný povrch nie je o nič menej atraktívny. Avšak existuje jeden "ale", takéto nechtíky sú vystavené rýchlej kontaminácii, ktorá dáva rukám neusporiadaný vzhľad. Aby sa tomu zabránilo, je potrebné uprednostniť tmavú matnú manikúru.

Zaujímavé : Krásna manikúra 8. marca

Airbrushing pre začiatočníkov

Ak je magický airbrush už vo vašich rukách, potom sa pripravte na tvrdý tréning. Odborníci hovoria, že toto je nástroj, pre ktorý musíte "vyplniť" ruku.

Už ste skúšali airbrushing na nechty?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Aby sa dosiahol požadovaný výsledok, je dôležité používať mimoriadne kvalitné zariadenia a spotrebný materiál. Na otestovanie činnosti airbrush, postrekovača a regulátora naplňte zariadenie čistou vodou.

Po použití airbrush dobre opláchnite, odstráňte všetky zvyšky farby, inakNabudúce dostanete nečakanú kombináciu farieb. Ak chcete vytvoriť vzor, ​​malé množstvo farby je potrebné, ak viac ako to, čo bolo plánované na nechty vyšiel, nebojte sa, odstrániť prebytok s papierovým obrúskom alebo bavlneným tampónom.

Ako vidíte, airbrushing môže robiť skoro čokoľvek! Je to trochu predstavivosť a prax - a ste skutočný umelec, ktorý vytvára majstrovské diela na nechtoch. Dúfame, že náš výber fotografií vás inšpiroval k novým myšlienkam a experimentom a video vám umožní rýchlo zvládnuť techniku ​​airbrushingu na nechty v praxi.Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Vydané17.02.2019Štítky: