Pletené snood-jarmo s pletacie ihlice: diagramy a popis

Pre všetkých našich čitateľov, needlewomen, sme si vybrali jednoduché diagramy, ktoré vás naučí, ako pliesť kruhový šál s ihlami snood. Podrobné popisy pletenie zaručujú, že aj ctižiadostivý majster sa vyrovnať s týmito modelmi, a video lekcie ukáže jej sled prác v detaile. Ponúkame, aby ste izolovali módne a krásne!

Obyčajný šál alebo snood - čo si vyberiete?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Čo sa má nosiť

\ t

Krásny loptový jarmo môže byť skvelým doplnkom k bunde, parku alebo bunde. Monochromatické klasické modely môžu zahriať módu v kožušine, kožuchu alebo ovčej srsti.

Módne sny

Hlavné pravidlo harmonickej kombinácie: prispôsobenie štýlu obrazu a jeho farebnej schémy.

Zaujímavé : Ako módne uviazať šatku okolo krku v roku 2018 (s fotografiou)

Aké sú šály v móde

Hlavné trendy sezóny 2018 - 2019 sa netýkali rôznych módnych šatiek. Spomeňte si na hlavné trendy a aplikujte ich vo svojich štýlových obrazoch pre chladné obdobie.


  • Pokiaľ ide o módy, na niekoľko sezón v rade, tam bol veľký úplet v rôznych produktoch, a od tej doby tento trend nestratil svoj význam. Hlavným hitom roku 2018 je objemný merino vlnený šál.

  • Neztratíte tiež, ak sa rozhodnete pre šatku s kvetinovým vzorom. V móde boli rôzne vrkôčiky,kockovaný a všetky druhy tkania.

Zaujímavé : Fashion Dreams 2018: fotografie nových produktov a tipy pre stylistov

  • Nadrozmerná šatka môže byť štýlovým akcentom v akomkoľvek obraze. Je to tak útulné a teplé, že už niekoľko rokov patrí medzi najobľúbenejšie dizajnérske obľúbené. S takýmto modelom bude každý zima nepokojný, pretože pre 5+ plní svoju hlavnú úlohu - zahrieva hostesku.

Hromadná voľná veľkosť

História šatky začala v roku 2009 pod vplyvom módneho domu Burberry. Od tej doby, jeho praktickosť a štýlový vzhľad umožňuje šálu pevne držať svoju vedúcu pozíciu medzi hlavnými trendmi. V tejto sezóne sa móda riadi prirodzenosťou a eleganciou. To znamená, že najviac top modely budú šály z jemných pastelových farieb.

Šál Calm Pastely

Zaujímavé : Módne letné šatky pre rok 2018: fotografie štýlových obrázkov

  • Ručne vyrobené dnes je nielen veľmi praktické, ale aj módne. Preto navrhujeme pristúpiť k tomu, čo sme získali pre - výber štýlového modelu snud pre pletenie vlastnými rukami. Šatka, ktorú si starostlivo vytvoríte, bude niekoľkokrát teplejšia ako továrenská a stane sa tiež krásnym detailom každého zimného súboru.

Zapletené strmene

Hlavným tajomstvom tohto štýlového modelu je šnúrka. Keď to zvládnete, všetky práce budú plynúť rýchlo, ľahko a presne, čo prinesie radosť.

Veľkosť šatky je nasledovná: výška je 36 cm adĺžka v dĺžke - 75 cm.

Ak chcete pliesť túto krásu, musíte zásobiť 200 g priadze z vašich obľúbených farieb a pletacie ihlice 4 alebo 5 veľkostí.

Takže začnime! Typ 80 slučky a pletené 200 riadkov podľa schémy. Tak dostanete výrobok na dĺžku 75 cm.

Miesta s prázdnymi bunkami naznačujú slučky tváre, kruhy znamenajú morské pletenie. Smer šípok vám povie, kam prejsť záves 3 3.

Nakoniec, zostáva len zatvoriť všetky slučky a šiť 1 riadok s posledným.

Zaujímavé : Pletené barety - pletenie 2018 - 2019: popis, schémy, foto

Snud anglická guma

S takým krásnym šatkovým modelom máte každú zimnú šancu stať sa najštýlovejšou. Hlavnú úlohu v jeho tvorbe ide do jednoduchého vzoru "anglické párenie". Aj keď ste sa s ním nikdy nestretli, zvládnutie tejto elementárnej techniky nebude mať žiadne ťažkosti.

Ako spojiť obojok snood s anglickou gumičkou? Elementary! Budete potrebovať 400 g priadze a pletacích ihiel veľkosti väčšej ako počet vybraných priadzí.

V prvom rade odstráňte 1 okrajovú slučku a upevnite 1 tvár, potom odstráňte 1 dvojitý háčk na pravej pletacej ihle. Tento postup opakujte na konci série.

V druhom riadku je všetko rovnaké ako prvý riadok, až po odstránení 1 okrajovej slučky, plette túto slučku prednou slučkou. Potom odstráňte 1 obojstrannú gombíkovú dierku na pravej strane a pokračujte v pletení až do konca radu.

Anglická guma pre okružnú väzbu - schéma

\ t

Vytočte 20slučky a pliesť anglický vzor na systéme, to znamená, že len striedať 2 a 3 rady. Výška výrobku by mala byť asi 50 cm, zostane len spojiť konce šálu a skôr ho vyskúšať.

Elastická šatka

Je mi potešením pliesť kruhový šál s gumičkou - po niekoľkých radoch sa naučíte jednoduchú postupnosť činností a všetko pletenie bude rýchle a jednoduché.

Ak chcete malý-pletené kus, vziať malé-veľkosti pletacie ihlice. Ale väčší vzor (ktorý je rýchlejší) vyžaduje veľké pletacie ihlice. Vyberte vlákna požadovanej farby a pokračujte.

Najprv musíte vytočiť počet slučiek na základe odhadovanej šírky šatky. Potom na 2 ihly, pokračovať v práci na systéme.

Systém viazania - elastický

Kde na obrázku musia byť prázdne bunky pletené obrubami a kruhy naznačujú pletenie v tvári.

Po dokončení pletenia na požadovanú dĺžku, prišite konce šálu.

Zaujímavé : Pletacie ponožky s pletacími ihlicami a háčkovaním, schémy a popisy: nové modely 2018 (foto)

Perlový vzor Snud

Táto šatka je ideálna nielen pre dospelú dámu, ale aj pre dieťa. Hlavnou vecou je vziať do úvahy rozmery:

  • pre dievčatá od 4 do 6 rokov, plátno 15 cm široké a 99 cm dlhé bude vyhovovať;
  • Deti do 9 rokov potrebujú šatku so šírkou 18 cm a dĺžkou 113 cm;
  • pre deti od 10 do 12, vhodný produkt 20x127 cm;
  • dospelá dievčina môže uviazať šatku 22x141 cm.

Viazanie perál

Na pletenie tohto modelu.Rico Creative Twist Super Chunky priadze a 10 veľkostí pletacie ihlice sú perfektné. Hustota produktu je nasledovná: bude existovať 15 radov a 8 a polovica slučiek na 10 cm.

Poďme na to! Slučky typu 13 (alebo 15, 17, 19 v závislosti od veľkosti). V prvom rade, pletené 1 predné, 1 obruba slučky striedavo až do konca radu. Dávajte pozor! Posledná slučka by mala byť tváre.

Nasledujúce riadky sú pletené v podobnom striedaní slučiek. Takto sa získa krásny vzor „ryže“ alebo „perlového pletenia“.

Záväzok „Rýže“ alebo „Perla“

Technika je taká jednoduchá, že je vhodná aj pre začínajúce ženy.

Pokračujte v pletení na požadovanú dĺžku. V záverečnej fáze zatvorte všetky slučky a zošite krátke strany topánky.

S týmto vzorom a kruhovými ihlami budete tiež ovládať krásny obojok pre chlapca.

Súbor prvých 80 slučiek sa vykonáva podľa tejto schémy:

Potom je výrobok uzavretý v kruhu a pletený perlovým vzorom. Odporúčame používať na pletenie značku, aby ste nestratili zo zreteľa začiatok riadku. Posledné rady šatky musia pliesť elastickú 2x2.

Zaujímavé : Dámske svetre - prehľad trendových modelov

Šatka so vzorom „Pletenka“

Ak sa chcete stať vlastníkom originálnych a módnych vecí, skôr začnite pletiť tento snoot. Zaujímavý vzor je zodpovedný za jeho kreatívny vzhľad a dodržiavanie hlavných trendov tejto sezóny.

Opletené

ToAk chcete viazať túto zábavu, musíte najprv vypočítať počet slučiek potrebných pre požadovanú šírku a dĺžku 150 cm. Všimnite si, že vzor je približne 10 cm.

Vytočte vypočítaný počet slučiek a plette 3 krát tvárou, 5 v obruba a opäť 3 v tvári. Vzor pletenia pre tento šatku je nasledovný:

Vzťah vzoru predpokladá, že 5 očiek je pletených zlou stranou na prednej strane a prednou stranou na zadnej strane, a potom dve pletené na líci na prednej strane a na zlej strane na nesprávnej strane.

Tento video tutoriál vám pomôže pochopiť, ako postupovať krok za krokom krok za krokom.

Opakujte tento vzor po celej dĺžke, potom zatvorte slučku a šite konce šálu.

Zaujímavé! Nestačí jednoducho viazať snudový golier. Aby bol výrobok pripravený na opotrebenie, musí byť predspracovaný. Na tento účel položte niekoľkokrát šál na zložený hárok, ktorý leží na stole.

Potom na šálku položte vlhkú froté uterák a nechajte ho, kým nebude výrobok mokrý. Potom odložte uterák a nechajte šálku vyschnúť. Až potom, čo je tento výrobok pripravený na zahriatie a ozdobenie vás.


Teraz viete, aké ľahké je pletiť kruhový šál s ihlami na pletenie. Dokonca aj keď urobíte prvé pokusné kroky v tejto zručnosti, nebojte sa okamžite prijať takýto produkt ako šatku. Dokonca aj pri najpomalšom tempe sa za pár dní skontaktuje snoot z našej zbierky, a potom sa mnohé ďalšie sezóny tešia z ich radov.majiteľom tepla, krásy a pohodlia.


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Publikované15.11.2018Štítky: