Ako nosiť päty s podpätkami

V zime 2019 sú opäť relevantné behúne s podpätkami a bez podpätkov. Čo ich nosiť, aké inovácie v modeloch sú relevantné, čo ponúkajú návrhári? Povieme a ukážeme na fotografii.


Vysoké topánky na kolenách a vyššie sa objavili v pánskej móde na prelome 15. - 16. storočia. Spočiatku vykonávali utilitárne funkcie, udržiavali nohy v teple a suchu počas lovu alebo vojenskej kampane, potom sa stali štýlovým artiklom v kostýme vtedajšej módy.

Zaujímavé: Ako správne nosiť šatku

V dámskom šatníku sa tento druh topánok objavil na začiatku 20. storočia. Šesťdesiate roky tohto roku boli triumfálne pre jackboots, keď modely v mini sukniach vyšiel na móle. Kombinácia takýchto výnimočných druhov oblečenia vyvolala nadšenie verejnosti. Odvtedy ostávajú topánky obľúbenými módami.

Čo je jedinečné v štýle

Elegantná vysoká topánka na dámskej nohe priťahuje oči, robí obraz ženským a zvodným. Aké dievča sa to nepáči? Originalita štýlu je, že zdôrazňuje štíhlosť nôh a vytvára sexy obraz. Ihneď leží nebezpečenstvo, nepreháňajte ho úprimnosťou, ale zdôraznite práve eleganciu.

Na tento účel navrhla slávna stylistka Evelina Khromtchenko vo svojom módnom ráde nosenie topánok z matnej kože alebo semišu v neutrálnych farbách. Vyhnite sa lakovanej koži a jasným farbám. Doplňte ich nepriehľadnými priliehavými pančuchami alebo legínkami vo farbe topánok tak, aby prechod na čiary topánky neznížil hodnotu na polovicu, čím sa zníži rast a narušia proporcie v obraze. Rovnakoodporúča, aby dĺžka obruby k šírke dlane presahovala výšku topánky.

Súhlasíme s tým, že z luku bude elegantný a nebude provokatívny. Áno, bude to vyhovovať starším dámam. Mladí ľudia však majú svoj vlastný názor na módny štýl. Môžete si vytvoriť šaty odvážnejšie, bez prekročenia hraníc slušnosti.

Zaujímavé: S tým, čo nosiť vysoké nohavice

Bežné a pohodlné topánky na jeseň a zimu. Dokonale chráni nohy v chladnom počasí. Stručne dopĺňať štýl alebo ulica bude vhodný v kancelárskom štýle a môže sa dokonca stať vrcholom elegantného vzhľadu, ak sú vyrobené zo zamatu alebo natiahnutia.

Štýlové kancelárske vybavenie

Módne modely

V módnych prehliadkach v zime na jeseň 2018 - 2019 ponúkli couturiers vlastnú víziu topánok v modernom štýle kostýmu.

Karl Logherfeld v poškvrne domu Chanel obliekol modely v kožených topánkach v kovových zlatých a strieborných odtieňoch. Vyzeralo to chytľavo a elegantne. V kolekcii Versace sú vysoké topánky zdobené strapcami. A Alberta Feretti ponúka nosiť semiš cez topánky s akordeónmi, vysokými alebo strednými podpätkami rôznych hrúbok. Farebná škála od čiernej klasiky až po jemné práškové odtiene. Rovnako ako farby s potlačou, ktorá zodpovedá tónu oblečenia.

Je jasné, že pätové topánky zostávajú v trende. Aké modely nosiť v zime 2018-2019 ponúka dizajnérom pre naše krásy?

  • S vrchnou časťou potrubia. Tento model je šitý z materiáluktorý drží tvar, ale dostatočne plastový, aby jemne zdvihol okolo členku. Štýl zakryje drobné nedokonalosti tvaru nôh, napríklad hrúbka členka alebo nedokonalosť teliat, dá nohám štíhlosť. Vhodné pre dievčatá s tenkými nohami, a nie tak.

Zaujímavé: Teplé zimné šortky: prehľad modelov

  • Pančuchy na topánky. Veľmi aktuálny štýl tejto sezóny. Výška topánky môže byť až po koleno alebo v strede stehna. Vhodné len pre dokonalý tvar nôh, zdôrazňujú ich dokonalosť.

Dôležité:V prípade pochybností je lepšie zvoliť iný model.

  • Behúne so šnurovaním, ktoré môže byť vpredu, vzadu alebo po stranách. Tieto topánky vyzerajú hravo, takže zvyšok oblečenia je žiaduce vybrať viac zdržanlivý, aby sa vyvážila pikantnosť obrazu.

  • S pompoms. Všeobecnému pohľadu prinesú ľahkosť a zdatnosť.

  • Kožušinová ozdoba, vyzerá zaujímavo, ale je vhodná len pre veľmi tenké nohy.

Behúne s orezaním srsti vyzerajú veľmi elegantne

  • Lampas pozdĺž drieku kontrastnej farby. Prvok dekoru, ktorý dáva štíhle nohy.

Pozor:Pri vytváraní luku s topánkami je potrebné kriticky sa pozrieť na vašu postavu, aby ste zdôraznili zásluhy a skryli nedokonalosti.

Farba

Aké farebné topánky by ste preferovali? Záleží na štýle a farbe.vaše oblečenie.

Čierna farba, milovaná mnohými, je vhodná pri akomkoľvek rozhodnutí o štýle av akomkoľvek prostredí. Elegantne načrtnite obrys nohy. S takýmito topánkami môžete nechať svetlý vrch oblečenia.

Zaujímavé: Módne guipure šaty 2019

Behúne hnedej a sivej sú lakonicky kombinované s monofónnym súborom alebo oblečením s farebnými odtlačkami, ktoré je populárne v zime. Tmavé aj svetlé odtiene týchto farieb vyzerajú ušľachtilé.

Farby Marsala a Bordeaux sú elegantné, nie kričiace a zdržanlivé. Vyzerá dobre s modrou a šedou farbou a nie je úplne kompatibilný so zelenou farbou.

Zelené topánky od tmavých po svetlé tóny, rovnako ako modré, sa stávajú centrálnou časťou budovania obrazu. Preto sú ostatné detaily toaliet lepšie zvoliť menej svetlé, takže luk vyzerá pevne.

Ľahké farebné topánky vyrobené z matnej kože alebo semišu sú obzvlášť dobré so svetlým oblečením, čím vytvárajú svieži, elegantný odev v európskom štýle.

Materiál

Kožené behúne sú najpraktickejšie pre pouličné luky, najmä vo vlhkom počasí. Môžu byť ohrievané kožušinou len v dolnej časti nohy alebo po celej dĺžke topánky.

Semišové modely vyzerajú veľmi pôsobivo, ale odporúča sa nosiť ich v suchom počasí, aby sa zachoval vzhľad.

Behúne, vyrobené zo zamatu alebo velúr s vysokými podpätkami, doplnia váš elegantný vzhľad. Môžu byť zdobené kamienky, reťaze, výšivky, a bude hlavným zameranímv šatách

Topánky, pančuchy z elastických materiálov sú veľmi populárne v tejto sezóne. Zdôraznite ideálnosť vašich nôh.

Nosíte topánky?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Ako si vybrať

Vysoké a štíhle dievčatá zapadajú do topánok akéhokoľvek štýlu. To je pochopiteľné. A čo zvyšok? Koniec koncov, chcem chodiť v takých topánkach. K výberu modelu by sa v tomto prípade malo pristupovať kreatívne.

Ak vaše nohy nie sú veľmi tenké, vyberte si model s voľným hriadeľom, ktorý zakryje členok mäkkou kožou a vzhľadom na voľnosť priľnavosti k nohe ho vizuálne zjemní. A nosiť voľný sveter alebo nadrozmernú mikinu zhora. Silueta vo voľnej forme sa vždy zdá byť tenšia.

Ak nie ste vysoký, vyberte si topánky s kolenami, tesné pančucháče, aby zodpovedali topánkam, a noste s nimi krátku sukňu. Čím nižšia výška, tým kratšia sukňa. Získajte vyvážený vzhľad s predĺženou siluetou.

Všimnite si prosím:Tento štýl topánok nebude ozdobovať malú dámu, ktorá je ladná. S takou postavou je lepšie zvoliť elegantné topánky.

Výber topánok na zimu, venujte pozornosť topánkam s hrubými podpätkami. Takáto päta, nízka alebo vysoká, je trendom tejto zimy, ktorá je veľmi praktická, pretože je stabilná a bezpečná.

Čo nosiť s topánkami

\ t

Ak chcete vytvoriť štýlový obraz v príležitostnom alebo pouličnom štýle, je najlepšie nosiť krátke oblečenie s vysokým podpätkom. Orezané kožušiny, kabáty, kožušinové vesty sa dajú ľahko kombinovať s akoukoľvek formou takýchto topánok. Oblečenie bude dynamické a originálne. Dopĺňajte ho dlhým šatkom alebo módnym objemným objemom a určite pritiahnete obdivné pohľady. Dlhé plášte, pláštenky môžu byť nosené široko otvorené, aby sa neskryli pôvodné topánky.

Behúne sa dobre kombinujú so sukňami. Pre elegantný vzhľad by mala sukňa, ako je vidieť na fotografii, zakrývať okraj topánky. Pre mladistvých a odvážne luky môžete nosiť krátku sukňu. Ale v tomto prípade, aby vyzerali štýlovo, pančuchy musia byť pevne vo farbe topánky. Pančucháče s potlačou alebo sieťovanou sieťou sa neodporúčajú, môže sa ukázať ako príliš extravagantný obraz, ktorý pravdepodobne nespôsobí obdiv.

Vyberte si sukňu midi alebo maxi s vysokou štrbinou, aby ste predviedli nohy vo veľkolepých topánkach. V tomto prípade musí byť vrch uzavretý, bez otvoreného výstrihu, inak bude obraz vyzerať lacno.

Pletené tunické šaty, dlhé objemné svetre s chudými džínsami alebo legínkami sú krásne kombinované s topánkami. Široké dámske nohavice s dlhým vlasom na golieri tiež vytvoria dramatický ženský vzhľad.


A samozrejme, módne luky sú topánky s krátkymi šortkami pre mladé, sebavedomé dievčatá. Existuje rovnaké pravidlo ako pri krátkej sukni -pančuchy sú husté a nepriehľadné.

V zime zostávajú v zime trendové behúne s pätami. Čo ich nosiť, aby ste si vybrali. Sú dobré aj pre ležérne aj slávnostné oblečenie. Do obrazu vložte ženskosť a originalitu. Môžete sa zamerať na aktuálne luky, ktorých fotografie sme pre vás vybrali.


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Vydané12/13/2018Štítky: