Lila manikúra s dizajnom

Manikúra zdobená fialovou farbou sa stala doslova módnym hitom medzi trendmi krásy v roku 2018 v priemysle na klinec. Preto sú fotografické príklady takýchto nechtov zdobené prvými stránkami portfólia špičkových tvorcov nechtov. Napriek zjavnej monotónnosti a zložitosti práce je táto paleta pomerne všestranná, čo vám umožňuje vytvoriť mnoho návrhov na jej základe, z ktorých najjasnejšie sú uvedené v našom článku.


Máte radi lila manikúru?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Skutočné odtiene lila manikúry

\ t

Lilac farba vyzerá rovnako dobre ako vo svetlých pastelových farbách, tak aj v tmavých farbách. Vybrali sme však tie najpozoruhodnejšie a najdôležitejšie - nositeľné odtiene, ktoré by dokonale zapadli do úplne akéhokoľvek manikúrového dizajnu.

 • Svetlý lila.Jemný odtieň so svetloružovým subtónom môže slúžiť ako priesvitný monochromatický povlak a ako dekoratívny substrát pre francúzsky plášť. Okrem toho sa dá kombinovať nielen s klasickou bielou, béžovou a čiernou, ale aj modrou, žltou, ružovou a dokonca aj mincovnou farbou.

 • Levanduľa.Jeden z najmodernejších odtieňov súčasnosti, ktorý vyzerá perfektne na nechtoch, nielen na jar, ale aj vjeseň-zima manikúra. V prvom prípade to môže byť klasický francúzsky nad fialovým základom, alebo kresby s rôznou vegetáciou. Zimnú manikúru v levanduľovom odtieni však charakterizuje tematická maľba vo forme snehových vločiek, ako aj množstvo dekorácií z farebných kameňov, jiskrov, trblietok atď.

 • Ametyst.Tienidlo trendu, ktoré sa široko používa nielen v móde, ale aj v kozmetickom priemysle. Krásna, svetlá a tak luxusná, že aj sama o sebe vyzerá veľkolepá. Často sa však spája s rôznymi technikami manikúrového dizajnu, vďaka čomu je dizajn ako celok ešte atraktívnejší.

 • Lilac Blue.Studený odtieň lila s určitou prímesou modrej sa stal jednou z najneobvyklejších možností. V monochromatickom dizajne vyzerá trochu vyblednuté, ale v kombinácii so striebrom vo forme trblietok, jiskrov, fólií alebo drahokamu vytvára elegantnú a neobvyklú manikúru.

Zaujímavé : Nová modrá manikúra

 • Tmavá slivka.Bohatá a luxusná farba, ktorá je doslova dokonalá vo všetkom a nevyžaduje žiadne dodatky. Preto by v tomto prípade nemala byť konštrukcia preťažená iným dekorom a mala by sa zvoliť len na jednofarebnom povlaku.

Pôvodné myšlienky pre návrh lila manikúry

Manikúra v lila tónoch sa stala tak populárnou v roku 2018, že majstri ponúkli nielen klasické možnosti dizajnu nechtov, ale aj novinky,sa už stali vysoko kvalitnými trendmi. Najzaujímavejšie z nich, ako aj fotografie s obrázkami takýchto návrhov sú uvedené nižšie.

 • Lunar.Jedna zo základných možností, na základe ktorej môžete vytvoriť nielen príležitostnú, ale aj výnimočnú večernú manikúru. V prvom prípade je lepšie zastaviť vaše preferencie na svetlých odtieňoch lila s malým dekorom vo forme kamienkov, lesk alebo trenie. Ale pre druhú tmavšiu paletu najlepšie vyhovuje. Ako dekor by tu boli vhodné kamene Swarovski, s ktorými je lepšie vybrať jeden prst úplne alebo len zónu mesiaca.

Dôležité! Novinkou tohto roku bola „invertovaná“ mesačná manikúra, v ktorej je zóna Mesiaca nakreslená vo forme francúzskeho úsmevu a je priehľadná, alebo je zvýraznená kontrastnou farbou. Okrem toho je tento dizajn pomerne všestranný, pretože vyzerá krásne nielen na dlhých nechtoch, ale aj na krátkych.

 • Francúzština.Ďalšia klasika, ktorá v priebehu rokov nestratila pôdu a stále zostáva na vrchole súčasných módnych trendov. Lila farba sa javí ako dekoratívny základ a úsmev je nakreslený v bielej, striebornej alebo čiernej farbe. K takémuto dizajnu môžete pridať určitú chuť striedaním lesklých a matných textúr, ako aj zvýraznením jedného nechtíka s povlakom vo forme tekutej fólie.

 • Zrkadlo.Dekoratívny prášok, ktorý dodáva nechtom perleťový lesk krásne kombinovaný s lila manikúrou. Častejšiecelý majster nail art používa kliešť s miernym trblietaním, ktoré úplne pokrýva všetky nechtíky na vrchole farebného základu.

Ale odvážnejší jednotlivci navrhli kovové trenie, ktoré na nechtoch vytvára efekt zlatého alebo strieborného kovového povlaku. Tento dekor má väčšinou len niekoľko prstov a zvyšok je zariadený v monochromatickom prevedení.

 • S kamienkami.Tieto farebné kamienky umožňujú, aby sa aj tie najpodrobnejšie návrhy premenili na skutočne kráľovskú manikúru. Môžu zvýrazniť zónu Lululy, rozložiť francúzsky úsmev, rôzne pruhy a ozdoby, alebo jednoducho náhodne rozptýliť na povrchu nechtovej platne. V každom prípade bude tento dekor vždy vyzerať štýlovo.

Zaujímavé : Najlepšie nápady na manikúru s kamienkami!

 • Violet.Maľovanie vo forme fialových kvetov na nechtoch je najlepšou voľbou ako dekor pre lila manikúru. Jeden alebo dva prsty sa vyznačujú takýmito výkresmi a zvyšok sa robí v mesačnom alebo francúzskom dizajne. Čo sa týka samotných pukov, môžu ozdobiť tyčinky drahokamami a okvetné lístky matným povrchom alebo vločkovým práškom. Kresba bude teda textúrovanejšia.

 • S hráškom.Jeden z najjednoduchších návrhov, ktoré možno vytvoriť s obyčajnými bodkami. Je potrebné zvoliť len jeden klinec s bielou alebo inou farbou, ktorý je v kontraste so základným náterom a na jeho povrch umiestniť monochromatické alebo viacfarebné body. Súmôžu mať rôzne veľkosti, rovnako ako usporiadané chaotickým spôsobom, alebo vo forme výkresov, napríklad srdca alebo kvetu.

Ďalšou myšlienkou je čiastočne položiť okolo kamifubuki cez bodky, čím sa manikúra stane objemnejšou.

Štýlový dizajn s maskovacími bundami

 • Geometrické motívy.Manikúra so vzormi v tvare pruhov, trojuholníkov, kosoštvorcov, štvorcov, ako aj remesiel vyrobených z origami nie je prvou sezónou, ktorá je obľúbená u moderných módy. Všeobecne platí, že s týmto dekorom sa odlišuje len jeden prst, ktorý bol predtým aplikovaný béžový alebo biely dekoratívny náter. Dodatok dizajn pomôže matný povrch.

Zaujímavé : Geometria na nechtoch - hit v roku 2018

 • Ombre . Gradientové strečing bol v móde viac ako jeden rok, takže dnes môžete nájsť širokú škálu možností dizajnu pre tento dizajn. Môže to byť ako mäkké prechody v rovnakej farbe a viac kontrastu. Mimoriadne pôsobivý je úsek od tmavého lila po striebro. Ale pre milovníkov viac umiernených možností je vhodná ombra, ktorá kombinuje bielu a levanduľu.

Zaujímavé : manikúra Ombre: najaktuálnejšie novinky!

 • S jiskrami . Farebné iskry budú vynikajúcim doplnkom slávnostného dizajnu. Najčastejšie sa odlišujú niekoľkými prstami vo forme hustého povlaku alebo chaotického náteru. Existujú však aj varianty, v ktorých sú celé flitre vyložené z iskier.ozdoby a kresby. Môžete byť presvedčení o účinnosti takejto manikúry sami tým, že si prezeráte náš výber z fotografie.

 • „Leopardové škvrny“ . Neobvyklá manikúra, ktorá je v nadchádzajúcom roku 2019 trendom, pretože je založená na aktuálnej dnešnej tlači zvierat. Leopard škvrny možno identifikovať ako niekoľko nechtov, a úplne celú ruku. Okrem toho, viac kreatívne osobnosti môžu tiež nakresliť leopard hlavu na prstenec. Výsledkom je veľmi kreatívny dizajn.

Zaujímavé : Jemná manikúra 2018-2019: nápady na dizajn

Urobiť manikúru vo fialovej farbe nie je len módnym hitom medzi modernými trendmi v rokoch 2018-2019, ale aj pomerne univerzálnou voľbou na zdobenie nechtíka. Koniec koncov, ako je vidieť na fotografii, citovanej v článku, lila paleta dokonale zapadá, a to ako v dennom a večernom štýle. Hlavnou vecou nie je preťaženie dizajnu zbytočnými detailmi, pretože fialová farba sama o sebe už vyzerá draho a chytľavo.Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Vydané12/02/2018Štítky: