Batohy 2019 alebo plné módy za chrbtom

Batohy pre väčšinu dievčat nie sú len pohodlné, ale teraz aj módny doplnok pre rok 2019. Na pódiu boli postavené pred niekoľkými ročnými obdobiami a naďalej držali vedenie. Aké modely a farby budú relevantné v tejto sezóne, ako aj zaujímavé dekoratívne a funkčné riešenia, ktoré dizajnéri ponúkajú módnym ženám, zvážte príklady módnych kolekcií a štýlových obrazov pouličného štýlu.


Farba

V teplej sezóne zaujímajú vedúce postavenie tradične doplnky svetlých a pastelových farieb. V posledných rokoch dopĺňajú studené dymové tóny.

V rebríčku:

 • práškové farby;
 • sivomodré odtiene;
 • univerzálne béžové farby;
 • nasýtený citrón.

Batohy z pastelových odtieňov sú vždy žiadané.

Batohy v tieni fuchsie, marsaly, hlbokých smaragdových tónov atď. Zostávajú v trende
.

Klasika je tiež žiadaná: biele, čierne a červené príslušenstvo.

Jemný farebný blok

Materiály

koža

Nesporným lídrom v zozname materiálov, z ktorých módne domy šijú výrobky, môžete označiť prírodnú kožu. V moderných lakonických modeloch je jeho štruktúra zvýraznená najlepším spôsobom.

Každá žena módy by mala mať batoh z pravej kože

.

Výhodou výrobkov nie je len dokonalý vzhľad. Je to tiež praktické príslušenstvo. Koža je hustá, trvanlivá avám umožní nosiť batoh niekoľko sezón v rade.

Zaujímavé: Tašky z roku 2019: módne trendy

Po výbere koženého výrobku si vyberte jednoduché a klasické výrobky. To vám umožní zostať v trende počas niekoľkých nasledujúcich sezón.

Materiály šetrné k životnému prostrediu

\ t

Ekokozha - materiál menej praktický v porovnaní s prírodným, ale za cenu, že je oveľa menejcenný ako koža a semiš, a preto sa často používa na výrobu batohov demokratickými značkami a spoločnosťami v segmente masového trhu.

Batohy z ekokožiny sú lacnejšie, ale vzhľadom na ich vzhľad sa veľmi nelíšia od kože

.

Podľa vizuálnych vlastností je umelý analóg z kože prakticky nerozoznateľný. Moderné technológie vám umožňujú opakovať tie najzložitejšie textúry a farby. Eko-kožené batohy sú cenovo dostupnejšie a dizajnéri spravidla umožňujú ambicióznejšie experimenty.

Denim

V roku 2019 je iný materiál, ktorý sa používa na výrobu módnych batohov, denim. Ruksaky sú veľmi populárne medzi tínedžermi. Lacná a odolná tkanina vám umožní vytvoriť zaujímavé modely: od tašiek, batohov na športovú obuv a uniformy až po elegantné miniatúrne modely, ktoré držia tvar dobre.

Kožušinový batoh

Neočakáva sa: kožušiny a slama

Neobvyklé materiály, ktoré sa používajú na výrobu batohov, zahŕňajú kožušinu a slamu. Tieto doplnky sú módne, ale tešia sav dopyte len z veľmi vášnivých módnych trendov dámy. A márne! Zvyšok je tiež stojí za to vziať trend: batohy s tkanie sú praktické. Môžu byť prijaté na pláž namiesto obvyklých objemné, plátno alebo plastové vrecko.

Praktické tkané letné batohy

\ t

Rozmery

Mini batohy

\ t

Mierne stratili svoj význam, ale stále existujú miniatúrne módne batohy pre dievčatá v roku 2019 na fotografii bloggerov. Veci, ktoré sa v nich hodia, nie sú ničím iným ako bežnou spojkou. Sú určené len na najnutnejšie, napríklad mobilný telefón, peňaženku a rúž.

Mini batohy

Ďalšou nemenej zaujímavou novinkou mini-batohu je príslušenstvo vo forme prívesku na kľúče. Popruhy takéhoto výrobku sa uvoľnia, kabína je pripevnená k rukoväti a batoh ako kľúčenka je odoslaná do hromadného vaku. Podobná možnosť v sezóne 2019 je relevantnejšia ako kedykoľvek predtým.

Zaujímavé: Módne tašky 2019: fotografie, trendy žien

Objemové športové náviny

Na rozdiel od miniatúrnych modelov priniesli dizajnéri na pódiá zaujímavé varianty volumetrického plánu batohov. Veľa vecí sa zmestí do takých: zo zložky s dokumentmi do kompletnej kozmetickej tašky. Tiež dievčatá milujú používať doplnky pre fitness a školenia v hale, posielať im potrebné oblečenie a vybavenie.

Klasický kožený batoh

Dekor

Rôznorodosť dekorácie módnych dámskych batohov v roku 2019 otrasie aj tou najdivokejšou predstavivosťou na fotografii skolekcie jarno-letných sezón, môžete vidieť, ako sú stručné modely kombinované s jasným a dokonca kýčovitým doplnkom.

Batohy: Fendy, v etnickom štýle, s nitmi

Reprodukcie

Viditeľné výtlačky sú u mladých ľudí veľmi obľúbené. Ich zoznam obsahuje:

 • tropické listy a kvety;
 • geometrické vzory;
 • napodobňovanie výstrižkov časopisov;
 • emotikony a ďalšie.

Výtlačky a flitre na batohoch

Glitre

K doplnku nepochybne priťahuje zlato, flitre a strieborné hračky. Batohy zdobené podobnými prvkami zostávajú v prospech v roku 2019.

Pruhy a odznaky

Alternatívou k výtlačkom, ktoré tiež zdobia dámske batohy, môžu byť pruhy a výšivky. Môžu to byť moderné verzie sloganov, populárne vzory: od romantických až po motorkárov a samozrejme aj kvety.

Biely batoh s výšivkou

Zaujímavou alternatívou pruhov a výšiviek, ktoré aktívne používajú dospievajúci, sú odznaky s nápismi, sloganmi a fotografiami. Sú to dievčatá a chlapci veľkoryso zdobia svoje batohy. Ľahko sa menia alebo úplne odstránia. Majte na pamäti, že tieto položky sú vhodné len pre textilné batohy.

Kožené kefy a vrkôčiky

\ t

Množstvo batohov vyrobených z pravej kože sa môže pochváliť lakonickým dekorom: vrkôčiky a strapce z toho istého materiálu ako samotné príslušenstvo. Táto možnosť vyzerá zaujímavo av niektorých modeloch, ak je to žiaduce, sa kefy rozopnú. Nedostatok svetlých prvkov atón-na-tón dekor pridáva textúru na príslušenstvo.

Pramenné a kožené vrkôčiky

Vrecká na záplaty

Populárne v 90-tych vreckách na batohu sú späť v móde. Ozdobte podobné prvky batohu v prednej časti, priamo pod klapkou a na bokoch.

Vo vreckách môžete poslať každú maličkosť a v prípade potreby rýchlo a ľahko dostať to, čo potrebujete.

Pohodlné vrecká na náplasti

Fringe

Okraj kože a semišu, ktorý sa hodí k batohu, sa zrejme nikdy nezmení. Kým tam bude boho milovníkov módy medzi módy, do tej doby uvidíme podobné prvky na príslušenstvo.

Batohy sa nestali výnimkou z pravidla. V roku 2019 ponúkajú stylisti dievčatám možnosť kúpiť si módne batohy s dlhými prúžkami z kože a semišu, ktoré sa nachádzajú priamo pod klapkou. Takéto príslušenstvo môže byť tiež doplnené kontrastným lemom s etnickými vzormi.

Batohy 2 a dokonca 3 v 1

Batohy napriek všetkým snahám poraziť ich v rôznych štýlových variantoch stále nepatria do klasiky. Sú to doplnky príležitostného alebo športového štýlu.

Taška na batoh

Aby boli dizajnéri viac univerzálni, dizajnéri ponúkajú dva alebo dokonca tri modely v jednom. V týchto doplnkoch sú rukoväte a popruhy rozopnuté a batoh sa zmení na bežnú tašku alebo pohodlný model s ramenným popruhom.

Zaujímavé: Aké farby budú v móde, jar-leto 2019

Školská móda 2019

Módne batohy, s ktorými chcem ísťv roku 2019 sú akýmsi doplnkom hipster. Ide najmä o funkčné a trojrozmerné modely s niekoľkými oddeleniami pre učebnice a notebooky, ktoré navonok predstavujú neobmedzený let fantázie. Pre dospievajúcich, návrhári v tomto roku ponúka:

 • vesmírne výtlačky vrátane veľkoobchodu;
 • 3D výkresy;
 • nity s kvetmi a pásmi pre mládež, porazené v romantickom štýle, čo je obzvlášť dôležité pre dievčatá;
 • výtlačky komiksov;
 • farebný blok.

Módne a funkčné školské tašky

Módne batohy pre dievčatá v roku 2019 sa zmenili na pestrú, svetlú a štýlovú nádheru, v ktorej každá dievčina, dievča a žena nájdu model podľa svojho vkusu a štýlu. Trendy sú tak variabilné, že umožňujú väčšine zostať v trende, pri zachovaní vlastného štýlu bez ťažkostí.Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené dňa05/06/2018Štítky: