Leto 2019: hlavné trendy

Dovolenkový čas je hneď za rohom, čo znamená, že je načase podrobnejšie preskúmať všetky módne trendy v lete 2019. Aby sme vám to uľahčili, zhromaždili sme v jednom článku všetky skutočné výtlačky, farby a štýlové riešenia.


Letné trendy

Možno začíname s trendmi nadchádzajúcej sezóny. Koniec koncov, vedieť, že môžete urobiť naozaj krásny a módny obraz.

Módne trendy tohto leta navrhujú zamerať sa na ženskosť a svetlé výtlačky (o nich neskôr). Ale všetky mužskosti, dravé farby a dokonca kovové zapadli do zabudnutia.

Trendy č. 1 Lush Bows

Ak sa veci v minulej sezóne považovali za módne, ktoré sa zdali byť odstránené z mužského ramena, potom je toto leto všetko presne opačné. Ženskosť a elegancia sú hlavnými zložkami štýlového luku. Jasným dôkazom toho sú veľké luky, ktoré boli prezentované v zbierkach Miu Miu, Marca Jacobsa, MSGM.

Pôsobia ako doplnok, ktorý je hlavným vrcholom oblečenia. Môžu byť na krku, ramene a dokonca aj na vreckách bundy. Zaujímavou možnosťou je Dries Van Noten. Vo svojej verzii bol luk vyrobený z kontrastnej látky a zviazaný na hrudi. To všetko vyzerá veľmi krásne vidieť to osobne na fotografii nižšie.

Asymetria č. 2

Toto rozhodnutie však nenecháva módny Olympus niekoľko sezón v rade, takže sa neponáhľajte skryť predmety zakúpené v minulom roku, ak majú aj najmenší náznak asymetrie.

David Koma uviedolšaty s jedným holým ramenom, táto možnosť je ideálna pre romantické rande, pretože vyzerá štýlovo a elegantne.

Ak sa asymetria skombinuje s flouncesmi, nezíska sa ani menej veľkolepé oblečenie. Napríklad, ako v modeloch dizajnérov Off-White, ku ktorým nebolo pridané menej populárne vrstvenie.

Zaujímavé:Ľahké letné šaty: trendy 2019

Biele overaly č. 3

Celkom biela je opäť v móde, aj keď módni stylisti ju trochu prehodnotili a všetko sa „ukázalo“ v neuveriteľne chladných a štýlových bielych overaly.

Tieto veci sú prezentované v obrovskej rozmanitosti, a preto si každý môže nájsť svoj vlastný model.

Osobitná pozornosť by sa mala venovať kombinéze s volánkom, rôznym slotom na pleciach, ako aj banánovým nohavičkám pripomínajúcim módu 80. rokov.

Štýlový obrázok

Trend č. 4 Boiled Denim

Toto je prípad, keď môžete revidovať staré veci pri hľadaní módnych džínsov, saka alebo kombinéz. Okrem toho, celkový luk je relevantný, ale tento obrázok je len pre dievčatá, ktoré sa neboja byť v centre pozornosti.

Ale pre skromnejšie módy navrhujú návrhári kombináciu varených džínsov s inými textúrami. Na fotografii nižšie nájdete zaujímavé luky, ktoré vás môžu inšpirovať k vytvoreniu štýlových kombinácií.

Zaujímavé:Aké džínsy sú v móde v roku 2019

Trend č. 5 Rezy na nohaviciach

Takéto inovácie budú určite schopnépotešiť dievčatá, ktoré chcú vyzerať žensky a nenosiť šaty alebo sukne.

Nohavice s výrezmi vyzerajú veľmi originálne a zároveň elegantné (pokiaľ nie je dĺžka rezu príliš vzdorná).

Dôrazne odporúčame venovať pozornosť sukňovým nohavičkám z kanála.

Trend č. 6 hrášok

Ešte nie si unavený z nálady slávnych návrhárov? Potom je to dôvod, prečo si kúpiť ďalšie módne položky s týmto roztomilé tlače, ako to trvá aspoň jednu sezónu.

Pri výbere takéhoto aktívneho vzoru je potrebné pamätať na jeho vlastnosti na zmenu vizuálnych proporcií. To je dôvod, prečo plné dievčatá by mali venovať pozornosť malým hráškom, a štíhle k väčšej.

Motorky č. 7

Celosvetové kampane zamerané na udržanie zdravého životného štýlu nemohli ovplyvniť svet módy. Koniec koncov, ako inak vysvetliť neuveriteľné množstvo bicyklov na módnych mólach?

Významní dizajnéri navrhujú ich kombináciu s čímkoľvek: s klasickou bundou, hodvábnymi košeľami, tričkami, tunikami alebo bundou bombardéra. Nech si vyberiete čokoľvek, v každom prípade dostanete štýlový vzhľad pre mládež.

Zaujímavé:Bicykle - módny trend 2019

Trend č. 8 k degradácii

Módne trendy v lete 2019 pripravili neuveriteľne štýlové riešenie v oblečení, ktoré sa už podarilo nájsť svojich verných fanúšikov. A to je plynulý prechod, ktorý sa nachádza na šaty, nohavice alebo tričko.

Na pódiu boli prezentované prevažne svetlé farby, ako na fotografii. V kolekcii Dior však boli výnimky vo forme béžovej a dymovej hry.

Hárok č. 9

Do-it-yourself veci tiež zostať s nami na ďalšiu sezónu. Ale toto leto háčkovanie technika bude relevantné - veľký a hrubý úplet, ktorý vyzerá skvele na letné šaty.

Šaty na šaty č. 10

Vzhľadom na to, že ženskosť a elegancia sú v trende, v tomto prípade to bolo jednoducho nemožné urobiť bez paličkových šiat.

Veľmi pekné oblečenie

Modely s krátkou sukňou vpredu a dlhým vlakom sú novým trendom nadchádzajúceho leta.

Šaty na šaty, vhodné na každodenné a špeciálne príležitosti.

Aké sú farby v móde?

Je čas hovoriť o módnych odtieňoch, ktoré budú v nadchádzajúcej sezóne príjemné pre oko. A malo by sa okamžite povedať, že nás čaká skutočná extravagancia farieb, ktorá nikoho nenechá ľahostajným.

Zvláštnosťou letnej palety je, že zahŕňa farby, ktoré dodávajú energiu a dôveru.

Takže podľa verzie Pantone budú skutočné odtiene:

  • Fiesta je svetlá a šťavnatá oranžovo-červená farba, ktorá je ideálna pre teplé obdobie. Stojí za zmienku, že to bol on, kto sa stal kľúčovým v týždni módy v New Yorku.

  • Stonka korenia - zaujímavý žltozelený odtieň dodá kožu každému oblečeniu, a preto musí byť v modernom šatníku.ženy v móde, aspoň v jednej kópii.

  • Golden osika je skvelá voľba pre tých, ktorí sú už unavení zo sivej farby a chcú niečo naozaj svetlé a letné.

  • Modrá princezná - bohatá, tmavo modrá farba je vhodná pre dievčatá, ktoré vždy chceli cítiť aspoň dvornú dámu.

  • Mango Mojito - farba zlatožltá vyzerá bohatá, ale nie okázalá, a preto bude v šatníku dievčaťa, ktoré uprednostňuje elegantnú paletu, hodné miesto. Zaujímavé je, že tento odtieň vyzerá v topánkach.

A čo tlačoviny?

V tomto ohľade je letná móda veľmi rôznorodá, pretože okrem už známych výtlačkov sa objavili mnohé nové, o ktorých sa môžete dozvedieť viac.

Aké trendy sa vám páčili? Čo sa objaví vo vašom šatníku?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Kvety

Hlavným trendom leta v roku 2019 je kvetinová potlač, ktorá môže byť nielen na oblečenie a obuv. Niektorí dizajnéri dokonca vyzdobili svoje tašky.

Najštýlovejším obrazom je oblek na nohavice s množstvom farieb a prezentovaný na MSGM, Dolce & amp; Gabbana a, samozrejme, Michael Kors.

Kombinované obrázky

Toto nie je nová myšlienka, pretože pred pár rokmi sme užvyberte, ale teraz sa všetko stalo oveľa jasnejším. Aby sa obraz stal štýlovým štýlom, musíte kombinovať maximálne množstvo rôznych výtlačkov, napríklad na fotografii.

Abstrakcia

Takáto tlač vám pomôže vystúpiť z davu, vyjadriť svoju individualitu a dokonca poslať určitú správu iným. Hlavná vec je vybrať si oblečenie a modely Mugler, Issey Miyake, Prada vás v tom podporia.

Ako vidíte, módne trendy v lete 2019 sú veľmi rôznorodé a svojím vlastným spôsobom zaujímavé a naše fotografické preskúmanie je toho dôkazom. Po ich podrobnom prečítaní budete môcť vytvoriť neuveriteľne krásne sety, ktoré vám prinesú veľa komplimentov od iných.Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené04/09/2019Štítky: