Čo môžete nosiť kožené legíny v zime 2019, aby ste mohli byť štýloví?

Vytvorenie každodenného štýlového vzhľadu chladného obdobia výrazne obmedzuje možnosti. Je to vždy prítomnosť nejakého druhu základu vo forme bundy, kožušiny, srsti a srsti ovčej kože. Túto základňu môžu dopĺňať nohavice a sukne, šatky, čiapky, štóly a ďalšie doplnky. Preto je kladený dôraz na nohavice, sukne a doplnky. Čo môžete nosiť s koženými legínkami v zime roku 2019, aby ste vždy zostali v móde a boli štýlové a svetlé?


Pokúsme sa pochopiť túto ťažkú ​​otázku. Navrhnuté fotografie štýlových obrázkov s rôznymi topánkami pomôžu vytvoriť celkový dojem a vytvoriť vo vašej hlave obraz, ktorý sa dá vložiť do pracovných dní a víkendov. No, tipy a stylistov na kombinácii tohto modelu dámske oblečenie s rôznymi možnosťami pre zimné oblečenie. Väčšina odporúčaní sa môže uplatniť na jeseň a na jar.

Pozrite sa na pár obrázkov toho, čo je módne nosiť kožené legíny a pokračujte v našej exkurzii do sveta tučných, mladých a tučných:

Kožené legíny: teplé a pohodlné alebo odvážne a výnimočné?

Zo všetkých modelov nohavíc sa na špeciálnom mieste nachádzajú modely z neobvyklých materiálov. Kožené legíny sú nielen teplé a pohodlné, pretože pokožka nenecháva vzduch prechádzať a vytvára ideálne podmienky pre chladné a vlhké počasie. Je tiež odvážny a výnimočný, pretože vo verejnej mysli by mali byť kožené nohavice biker alebo prísny vousatý muž.

aliexpress.com
2017 Príchod Jarná Jeseň Látka Nap Peach Hip Push Up PU Kožené Legíny ...
1 007 rub.
Aliexpress.com
Dear Lover sexy clubwear nohavice Štýlové kožené legíny lemovanie ...
1 498 rub.
Aliexpress.com
Doprava zadarmo Gothic dámske vysoké pasu had Shinny legíny ...
480 rub.
​​

No, alebo v extrémnych prípadoch ide o „nejakú perverziu“, punk, rockový štýl a všetko v rovnakom duchu? Stojí za to veriť a byť vedený verejnosťou, ak väčšina svetových dizajnérov pravidelne vydáva modely na lávkach v nádherných a praktických kožených legínoch, ktoré ich kombinujú s neobvyklými modelmi svetrov, tuniky a pulóvrov? Záleží na osobnej odvahe a túžbe byť svetlý a neobvyklý.

Hlavným problémom pri výbere vhodného oblečenia na podobný obraz je, že kožené legíny vždy vyzerajú vzdorne a agresívne. Úlohou číslo jedna je preto zmäkčiť celkový dojem a vyvážiť ho pomocou mäkších foriem a známych materiálov. Voľba závisí od príležitosti vytvorenia snímky. Takéto modely môžu byť skvelým základom pre luk vo verzii večerného víkendu, ako aj pre každodenné šaty.

Výber zostávajúcich komponentov sa však bude líšiť. S tým, čo nosiť kožené legíny v kancelárii a obchodné rokovania: samozrejme, s pletené sako, prísnebunda, biela blúzka, hodvábna košeľa, atď. Jediná podmienka, ktorá je nepostrádateľná a nemenná - dĺžka vrchu musí dosiahnuť aspoň v strede stehna. Extra dlhé bundy, blejzre, vesty, tuniky, košele - to sú veci, ktoré robia kožené legíny jedinečnou súčasťou obrazu v štýle grunge.

Pozrite sa na fotografiu, kde nájdete príklady toho, čo môžete nosiť kožené legíny do kancelárie v zime a na jeseň v roku 2019 - zobrazujú sa rôzne kombinácie:

V každodennom živote nie sú tieto nohavice z hľadiska komfortných ponožiek a počtu kombinácií rovnaké. Etnické vzory pestrofarebných farebných tuník, pulóvrov a sveter s veľkými copánkami a škandinávskymi vzormi, tesnými košele a dokonca aj šaty s kolennou dĺžkou môžu byť jedinečne kombinované s podobnými pevnými nohavicami. Z vrchného oblečenia budú vhodné dlhé kabáty a krátka srsť z hrubého rúška. Je ťažké kombinovať takéto veci s kabátmi, pretože koža a kožušiny samotné sú navzájom esteticky kombinované, ale je to práve táto kombinácia, ktorá dokáže odrezať oko a rozbiť obraz elegancie.

Výber správneho modelu - základ úspešného obrazu (s fotografiou)

Výber správneho modelu kožených legín je kľúčom k budúcemu úspechu. Prichádzajú vo veľkom počte variácií. Najdrahšie sú vyrobené z pravej kože špeciálneho jahňacieho mäsa, ktoré umožňuje zachovať schopnosť natiahnuť. Sú dokonale opracované pozdĺž švu, čo ho robí praktickynepostrehnuteľný. Majú vynikajúce vlastnosti: teplo, ľahko odstraňujú prebytočnú vlhkosť, chránia pred chladným vetrom a dažďom a ľahko sa čistia. Ale náklady sú primerané. Pomocou lacnejších modelov môžete preto vytvoriť základ pre úspešný imidž. Môžu byť vyrobené z koženky alebo pleteniny s efektom pokožky.

Pozrite sa na fotografiu všetkých druhov modelov kožených legín pre rok 2019, medzi nimi veľké množstvo možností pre dekor, farby a výtlačky:

Hlavným kúzlom kožených legín je, že sú schopní zdôrazniť štíhlosť ženských nôh. Ale pre tento musíte zvoliť správny model a jeho veľkosť. Ak existujú určité chyby v bokoch a páse, potom vyberte vysokú klasickú fit. Rozumné modely si môžu dovoliť iba štíhle štíhle dievčatá. Nohy by mali tiež tesne priliehať k nohe, ale v žiadnom prípade by nemali tvoriť škaredé transparenty na to. Prísne odmietnuť kúpiť by mali byť len dámy, ktorých nohy vizuálne vyzerajú krátko a bacuľaté. Koža tento dojem len posilní.

V roku 2019 sú tkaniny v móde, zdobené extrudovanými vzormi „la la Jacquard“, malými kvetmi, čipkami a vložkami a krytom, potlačou zvierat (had alebo krokodíl). Z navrhovaných farieb si vyberte Bordeaux a farbu vínnej bobule (Marsala), modrej a hnedej, oranžovej a klasickej čiernej. Pre milovníkov poltónov môže ponúknuť odtiene sivej. Pre kombináciu s práškovým a ružovýmcashmere svetre a broskyňové blejzre. Pre tých, ktorí radi vyzerajú svetlé a nezvyčajné, navrhujú dizajnéri a stylisti výber kožených legín v oceľových odtieňoch. Toto starožitné striebro, bronz a všetky druhy kovov.

Pravidlá používania kožených legín

\ t

Predtým, ako sa rozhodnete, čo máte na sebe kožené legíny, mali by ste pochopiť a pamätať si, že nie sú plnohodnotnými nohavicami. V súlade s tým nebudú najlepšie možnosti, ktoré sú vložené do nohavíc, v obraze vhodné. Žiadne tričká, topy a tričká, ak sú skrátené, alebo nemá mať na sebe iné druhy oblečenia, napríklad sako.

Správne kombinácie niektorých druhov:

  1. matná textúra umožňuje použitie hodvábu a čipiek, pletenín a vlnených tkanín ako vrchu;
  2. pre model s chytľavou potlačou, je lepšie zvoliť si pevný vrch, ktorý môže byť namontovaný;
  3. na kožu s hadom a krokodílovým reliéfom bude skvelým doplnkom rúško a kašmírové bundy;
  4. lesklé legíny budú vynikajúcim základom pre večerné a víkendové nosenie, môžete kombinovať s hodvábnymi tunikami, ľahké guipure šaty do polovice stehna;
  5. Textilné nohavice sú vhodné pre kombinácie s bielymi a sivými svetrami v nadrozmernom štýle.

Pamätajte, že pre každodenný obraz ulice by mali byť vybrané legíny, ktoré sa zmestia do textúry na vrchný odev. S koženou bundou alebo pláštenkou sa takéto veci neodporúčajú kombinovaťrovnomernosť textúrovaných roztokov. Ale pre bundu, parky alebo vlnenú bundu budú tieto nohavice veľmi užitočné. ©

Ak chcete vytvoriť motorkársky alebo rockerový vzhľad, môžete si bezpečne vybrať koženú koženú bundu, ale nezabudnite ju zjemniť dlhým lemom veľkého pleteného sveter, ktorý pokryje vzdialenosť od bundy až po stehno. A pre obchodný štýl môže byť vhodný kabát alebo krátky kabát vo vojenskom štýle, klasický strih a park po celom počasí.

S niektorými topánkami na nosenie kožených legín na jeseň av zime (príklady obrázkov na fotografii)

Je veľmi dôležité, s akými topánkami nosiť kožené legíny - na jeseň av zime v otvorených topánkach a mokasínoch, ktoré nie sú preč. Je potrebné vybrať niečo praktickejšie a uzavretejšie. Preto zvažujeme niekoľko možností. Pozrite sa na príklady obrázkov na fotografii, ktoré ilustrujú rôzne variácie:

Pre dievčatá, ktoré uprednostňujú zmyselnosť vo svojom každodennom vzhľade, by bola možnosť win-win kombináciou s vysoko lakovanými vysokými podpätkami. Ale členkové topánky budú vyžadovať starostlivú pozornosť výberu top. V sezóne jeseň-zima 2019 budú vhodné len v kombinácii s plášťom v strede kolena. Vo všetkých ostatných prípadoch by sa mali kotníkové topánky opustiť. Výnimkou sú prípady, keď sú kombinované so sukňou do stredu kolena.

Športový a demokratický štýl víkendu umožňuje kombináciu kožených legín s topánkami, teniskami a teniskami. V tomto prípadeJazda na koni môže byť park a vetrovka s dĺžkou do polovice stehna.

office Kancelárskou možnosťou je vysoká podpätok, biela alebo pastelová monochromatická blúzka do polovice stehien a tenký opasok z pravej kože, ktorý sa hodí na legíny. Táto verzia obrazu bude klásť dôraz na harmóniu a bude univerzálna pre obchodné rokovania v reštaurácii a vyjednávania na území klienta.

to Dbajte na výber príslušenstva. Ak sú nohavice vyrobené z lesklej alebo kožušinovej kože, potom je potrebné príslušenstvo zlikvidovať. Sú nahradené šatkou alebo pletenou šálkou. A pre všetky ostatné možnosti si môžete vyzdvihnúť ľahké a elegantné skrútenie kovu. Drevo a plasty tu nebudú vhodné.Materiál pripravený redaktormi outletvoderady.sk


Vydané09/06/2018Štítky: