Týždeň módy v Paríži 2019

V ten istý deň, keď sa konal Týždeň módy v roku 2019 v Paríži, sa tento deň dychtivo očakával popredných módnych návrhárov a módnych umelcov po celom svete. Predstavila hlavné súčasné trendy, ktoré vyvinuli najprestížnejšie značky.


Nové položky prezentované na Fashion Week

Návrhári Eminentu opäť potvrdili svoju bezúhonnú povesť a predstavili modely najnovších zbierok. Každá vec charakterizuje svoj osobitný a jedinečný štýl. Podľa módnych kritikov boli k najlepším obrazom jednoznačne pripísané nasledovné.

Prelamované mini šaty pripomínajúce striebornú reťazovú poštu z ochrannej známky Louis Vuitton. Vytvorí jedinečný luk na jar roku 2019, čo bude obzvlášť príťažlivé pre mladé módne ženy, ktoré chcú vystúpiť z davu.

Obchodná súprava Miu Miu, pozostávajúca zo sivej bundy, ktorá obsahuje diskrétnu, sotva znateľnú klietku, sukne so strednou ceruzkou s potlačou leoparda a žiarivo červenú blúzku zo žiariacej látky. Luk je doplnený obrovskými okuliarmi na polovici tváre, striebornými sandálmi zdobenými kamienkami a lakovanou kabelkou malej veľkosti.

Pri tvorbe tohto oblečenia sa stylisti pravdepodobne riadili hlavnými módnymi trendmi z roku 2019, ktoré spočívali v kombinovaní odevov, ktoré sú na prvý pohľad úplne nekompatibilné. Hoci veci sa vyrábajú v podobnom oficiálnom štýle, vo svojich farbách sú úplne odlišné.

Značka Miu Miu ponúkla pozornosť módy a. \ Tďalšou novinkou je kokteil z bledoružovej farby, ozdobený obrovským kvetom umiestneným na ramene. Šaty organicky dopĺňali čierne topánky, pančuchy.

Alternatíva pre tých, ktorí majú radi viac zdržanlivých tónov

Chanel potešil módy s jasnými farbami. Napríklad, toto je ružová bunda z pucle, kombinovaná s tonálnym vakom a čiernym orezaným capris.

Zaujímavá žltá súprava, kompletne vyrobená v podobnom farebnom prevedení, pozostávajúca z bundy, krátkych šortiek so strednou dĺžkou, obsahujúcich veľkolepé strihy pozdĺž nôh a predĺženej blúzky s ozdobným lukom.

Alexander McQueen zostal verný svojim tradíciám a pri vytváraní novej zbierky prejavil neštandardný prístup. Tak ako v minulých obdobiach, aj tento rok sa stal skutočným trendom. Víťaznosť, kombinácia materiálov úplne odlišných v ich štruktúre je vítaná.

Zaujímavé:Milan Fashion Week 2019

Pozoruhodným príkladom je rafinované svetlo biele šaty s volánikmi, nad ktorými sa nosí kus, ktorý sa podobá predĺženej asymetrickej baske na páse, ktorý je vyrobený z hrubej kože.

Jasné farebné výtlačky sú ďalším princípom, ktorý riadil Alexandra McQueena pri vytváraní módnych inovácií. Veľmi originálny kostým s kvetinovou potlačou, skladajúci sa z nohavíc priľahlých k postavičke a asymetricky osadenej bundy, na jednej strane jej lem takmer klesá na podlahu.

Milovníci ženskosti aromantizmus ocenia kolekcia pre jaro-leto 2019 od Giambattista Valli, prezentovaná na Fashion Week v Paríži. Skladá sa takmer výlučne zo šiat vyrobených z ľahkých vzdušných materiálov, doplnených jemnými volánikmi.

Vrcholom tejto kolekcie je použitie jemných pastelových farieb, použitie svetlých, nenápadných výtlačkov.

Ak sa odoberajú tmavé textílie, potom sa pomocou jemnej ruche a priehľadnej štruktúry tkaniny podáva ženský efekt.

Zaujímavé:Týždeň módy v New Yorku 2019

Stella McCartneyová upozornila na rôznorodé šatníkové predmety spravodlivého sexu, napríklad na džínsovú kombinézu, ktorá sa hodí do príležitostného štýlu.

Opačnú tendenciu možno nazvať vzdušné pretiahnuté šaty v podlahe s jemnou mincovnou farbou, ktorá obsahuje závojový efekt, ktorý sa v spodnej časti mení na svetlý sklad.

Skutočná explózia vo svete módy vytvorila zbierku zo Sacai. Značka prezentovala oblečenie, skladajúce sa z mnohých častí, umiestnených nad sebou, kontrastujúcich medzi sebou a zároveň tvoriacich viacvrstvové. Príklad takejto kombinácie je zobrazený na fotografii.

Givenchy predstavil rafinované a sofistikované šatníkové predmety. Napríklad, toto svetlo ružové skladané šaty rovného strihu, siahajúce po dĺžke členku.

Brilantné mini šaty, zdobené strapcami a obsahujúce hlboký trojuholníkový výstrih na hrudi, sú perfektnéna večierok alebo kokteilovú párty.

Oblečenie, ktoré z vás urobí centrum pozornosti

Od spoločnosti Valentino boli navrhnuté neštandardné konštrukčné riešenia. Napríklad, tieto šaty s množstvom farieb a výtlačkov, ktoré sa najlepšie hodia do etnického štýlu.

Ďalším príkladom by boli čierne nadrozmerné šaty, predĺžené na podlahu a mimoriadne objemné, ale ponechané ramená otvorené.

Jedným z najkreatívnejších módnych kritikov bola primerane uznávaná zbierka Thom Browne, ktorá bola prezentovaná v haute couture week 2019 v Paríži. Má množstvo rôznych častí oblečenia, ako by sa na sebe navrstvili, ale zároveň by sa navzájom zosúladili. Veci sú doplnené o svetlé a originálne výtlačky.

Kolekcia značky Balenciaga osloví ženy, ktoré uprednostňujú elegantné klasické luky. Zároveň je v nich jasná unikátna poznámka. Ide napríklad o tenký stredný kabát z lesklej karmínovej tkaniny.

priťahuje pozornosť a jasne červené nohavice klasický rovný strih. Vrcholom obrazu je príslušenstvo - jasne modrá kabelka zdobená volánikmi.

Off-White ochranná známka prezentovala veci, v ktorých sa kládol väčší dôraz na ženskosť. Ide napríklad o otvorené biele šaty so žltým spodným prádlom.

Sofistikovanosť je prítomná aj v neformálnom štýle. Príkladom je mini džínsová sukňa, ktorá stojí vv kombinácii so zamatovou mäkkou modrou blúzkou.

Značka Hermes ponúkla na jar nádherné kožené modely. To je maxi sukňa s tenkými popruhmi-popruhy, ktoré sa zmestia cez ramená.

Súprava pozostávajúca z čiernej koženej podlhovastej bundy a skrátených šortiek, vyrobených v rovnakej farbe, vyzerá organicky.

Množstvo jasu a brilancie - to sú výrobky Elie Saab. V tejto sade sa nebude hanbiť vystupovať na ktorejkoľvek strane.

Modely Altuzarra predstavené na Fashion Week 2019 v Paríži budú skutočným nálezom pre leto. Ide napríklad o žltý oblek, ktorý sa skladá z bundy a sukne midi, zdobenej originálnou potlačou. Pod plášťom sú plavky, ochranná známka ukázala extravaganciu, vytvára symbiózu klasiky a plážového luku.

Značka Balmain ponúkla pozornosť verejných modelov šiat s obrovskými rukávmi, ktoré sa podobajú krídlam.

Zaujímavou variáciou boli šaty z tkaniny, ktorá sa podobá pavučine v jej štruktúre.

Módny dom Saint Laurent zostal verný svojim tradíciám. Väčšina jeho modelov je klasická, zriedená zaujímavými originálnymi detailmi.

Značka Gucci opäť otriasla svetom módy. Šaty sa vyznačujú zvýšeným množstvom farieb a jasných výtlačkov.

Zaujímavé:Týždeň módy v Moskve

Christian Dior uprednostňoval nízko kľúčovú a jemnú pastelovú farebnú schémuhlavné zameranie na ženskosť.

Ktoré zbierky vás najviac zaujali?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Fashion Week 2019 v Paríži jednoznačne nezostal bez povšimnutia, fotografie v našom hodnotení sú toho jasným dôkazom. Mnohé modely sú brané ako základ pre zbierky, ktoré sú určené na doplnenie šatníka módy na jar av lete tohto roku. Každý zástupca spravodlivého sexu bude schopný urobiť pre seba originálne dizajnové rozhodnutia a urobiť váš obraz skutočne jedinečným.Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené03/06/2019Štítky: