Zrážky pre plné krásy: foto

Pre ženy s plnou tvárou, najmä s dvojitou bradou, je účes na vyzdvihnutie problematický, ale stále možný. Foto príklady prezentované na internete s obrázkami pompéznych krás, dokazujú, že existuje množstvo účesov, ktoré nielenže vytvárajú veľkolepý obraz, ale aj vizuálne natiahnu tvár. Budeme o nich ďalej hovoriť.


Niektoré tipy od stylistov

Majitelia bacuľaté tváre, rovnako ako dvojité brady, by mali pristupovať k výberu účes s veľkou zodpovednosťou a premýšľať o ich budúcej image vopred. Preto sa stylistom pri výbere určitého tvaru účesov odporúča dodržiavať nižšie uvedené pravidlá.

  • Pokúste sa uprednostniť modely účesov, v ktorých je koruna najkratšia a prilitsevye pramene po dĺžke lícnych kostí. Takže účes je objemný a ovál tváre sa stáva predĺženejším.

  • Pre majiteľov dlhých vlasov je lepšie uprednostniť modely účesov, ktoré budú vyzerať stručne so štýlom vo forme ľahkých kučier.

Skvelá možnosť úpravy pre každú príležitosť

Zaujímavé: Čierne šaty: čo je štýlové kombinovať s

  • Vyhnite sa príliš krátkym zrážkam, ktoré úplne otvoria tvár, ako aj symetrickej strednej dĺžke.
  • Vyberte možnosti účesov so šikmými, pretiahnutými alebo asymetrickými rany. Ale z priamej a príliš krátkej je lepšie sa vzdať, pretože sa sústreďujúpozornosť priamo na brade.

Asymetrický okraj "osviežuje" obraz a robí ho zaujímavejším

Krátky

Napriek tomu, že krátke verzie účesov pre dievčatá s ladnými tvarmi sa nepovažujú za najvhodnejšie, stále existuje niekoľko modelov, ktoré osviežia obraz a pomôžu vám vizuálne vytvoriť tenkú tvár. Tieto zahŕňajú nasledujúce formy.

  • Polubox.Ideálne pre majiteľov hrubých a rovnomerných vlasov. Jeho zvláštnosťou je najprirodzenejšia a najprirodzenejšia silueta, ktorá sa dosahuje objemným vrcholom, ako aj dlhými časovými a prednými vetvami. Okrem toho, tento účes dokonale zapadá do rany a vyzerá krásne aj bez stylingu.

Zaujímavé: Celebrity na pláži: foto

  • . \ TVeľkolepý a veľmi neobvyklý model, ktorý je najvhodnejší pre ženy po 40 rokoch. Vďaka svojmu zaoblenému tvaru je výsledkom prirodzený objem a exteriér sa predlžuje. Bohužiaľ, stránka nie je vhodná pre každého, preto majitelia okrúhlej tváre by nemali odmietnuť takýto účes, pretože sa zameriava na opuchnuté tváre.

  • „Malá čiapočka“.Jeden z najštýlovejších účesov, ktorý je považovaný za základnú voľbu pre majiteľov dvojitých bradaviek, pretože pomáha, aby bol vzhľad menej masívny. Jeho špeciálnymi vlastnosťami sú whisky, zdobené v tvare trojuholníka, a tiež veľmikrátke vlákna okcipitálnej zóny. Pokiaľ ide o rany, aj v tomto modeli sa to odohráva len vo výnimočne predĺženej asymetrickej verzii, ako v príkladoch fotografií uvedených v článku.

Dôležité! Stylisti odporúčajú, aby sa navyše „čiapka“ stále profilovala, takže obraz bude ľahší a ženský.

Stredná dĺžka

Stredne dlhé účesy sú jednou z najkrajších a okrem toho najvhodnejšou možnosťou pre majiteľov nádherných foriem, nakoľko kreslia kontúry tváre a skrývajú nadmerne zaoblené tváre.

  • Bob.Jeden z najpozoruhodnejších účesov, ktorý je ideálny pre obézne ženy vrátane tých, ktoré majú tvar okrúhlej tváre. Ale jeho hlavnou výhodou je všestrannosť, pretože vyzerá krásne nielen na rovných, ale aj poréznych, ako aj kučeravých vlasoch. Pokiaľ ide o tvar tohto účesu, stylisti odporúčajú „šišky“, aby dávali prednosť klasickému modelu s odstupňovaním alebo asymetrickým s predĺžením prednej časti. Malé riedenie pomôže pridať ešte viac objemu, vďaka čomu sa vlasy „odrazia“ a hotový účes sa ukáže byť vzdušnejší.

  • Caret.Ďalší strih, ktorý sa v roku 2018 považuje za jednu z najmodernejších. Popri klasickej verzii, pretiahnutý alebo asymetrický tvar, rovnako ako štvorec "na nohe", bude vyhovovať dievčatá s nádhernými parametrami. Takéto účesy sa nádherne vyrovnávajú s problémom okrúhlych líčok a dvojitej brady, pretože sú vizuálnevytiahnite tvár a urobte ju tenšou.

Štyri z druhu na nohe

Dôležité! Stylisti odporúčajú plné dievčatá opustiť centrálne delenie, pretože sústrediť všetku pozornosť priamo na chyby v vzhľade v prospech módne dnešnej strane alebo cikcak.

Dlhá

Ako možno vidieť na fotografii prezentovanej v článku, dlhé kučery nielenže vyzerajú krásne na majiteľoch nádherných foriem, ale aj vizuálne, aby ich vzhľad bolší. Ide hlavne o kaskádové zrážky, ktoré sú často doplnené rebríkom. Stylisti odporúčajú styling týchto účesov vo vzdušných kaderách alebo jednoducho krútenie tipov mierne. Je však lepšie zabudnúť na „hladké“ varianty, pretože ďalej zdôrazňujú už príliš veľkú tvár.

Dôležité! Dlhé účesy umožňujú nielen vždy vyzerať žensky, ale môžete tiež experimentovať s obrázkami, stelesnením vašich predstáv o originálnom štýle na ich základe.

Strihanie po 50 rokoch

Tukové ženy staršie ako 50 rokov pri výbere účesu by mali najprv venovať pozornosť stavu prameňov. Koniec koncov, pre majiteľov nádherných foriem, objem je veľmi dôležitý, čo je pomerne ťažké získať na vlasy, ktoré sa stali tenšie od veku. Preto sa v tomto prípade s dlhými kučeravkami musí rozlúčiť. Kaderníci odporúčajú vybrať účesy, ako je bob, námestie alebo krátkedĺžky, ako aj kaskádové možnosti so zvýšeným odstupňovaním. Okrem toho, že vizuálne napínajú tvar tváre a robia ju proporčnejšou, vyzerajú aj mladšie.

Zaujímavé: Leopard šaty - módny trend 2019

Pokiaľ ide o rany, tu sa to stane len skvelým doplnkom k obrazu, pretože sa stane nielen ženskejším a štýlovým, ale zároveň skryje viditeľné vekové defekty vo forme vrások na čele.

Ktorý účes sa vám páčil viac?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

V prípade obéznych žien sa dnes navrhlo mnoho originálnych modelov zrážok, ktoré vytvárajú veľkolepý obraz a zároveň korigujú tvar tváre, čím sa stávajú vizuálne tenšie. Hlavná vec je tu nájsť skúseného majstra, ktorý bude určovať stav a typ vlasov, rovnako ako vybrať krásny účes s prihliadnutím na vlastnosti vzhľadu.Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené12/18/2018Štítky: