Dlhé sukne pre obézne ženy: foto

Dlhé sukne pre obézne ženy - nepostrádateľná vec v šatníku, užitočná pre každé dievča na jarno-letné obdobie. Veľa ľudí si vyberá sukne tohto štýlu, pretože sú veľmi praktické, všestranné a zároveň dokonale zdôrazňujú postavu. Pozrime sa spolu na trendové modely tohto roku.


Možnosti voľby

Módne dlhé sukne v roku 2019 by mali mať neobvyklý strih, jasné prvky, ktoré spôsobujú detaily. V móde dnes, extravagancie, takže ak ste už dlho pozeráte na neštandardný model, je čas, aby si to. Ak ešte nie ste pripravení na odvážne rozhodnutia, obráťte sa na ženské štýly.

Nový štýl cibule, ktorý bol nejakú dobu zabudnutý, sa stáva čoraz obľúbenejším. Vyznačuje sa hladkými prvkami, mäkkosťou tkanín, ženskosťou foriem. Sukne tohto štýlu sú najčastejšie reprezentované modelmi A-silueta alebo tulipánmi, ktoré sa rozširujú v bokoch a postupne sa zužujú na teľatá. Dĺžka týchto šiat je zvyčajne midi alebo maxi, zriedka existujú štýly na koleno, fotografie si môžete prezrieť v našej recenziu. Aby bola klasická sukňa zaujímavejšia, používajte doplnky z jemných materiálov, šnúrky Chantilly sú obzvlášť populárne v nasledujúcich ročných obdobiach.

Ďalším trendom v roku 2019 sú transparentné prvky. Tašky, topánky, doplnky sa čoraz častejšie nachádzajú z priehľadného plastu a v sukniach môžete použiť tenké, lietajúce látky - napríklad šifón. Tiež sa nebojte použiť tvrdý plast. Napríklad bočné alebo ozdobné prvkyz tohto materiálu.

Zaujímavé:Letné šaty pre obézne ženy: trendy 2019

Aktuálne modely

\ t

Štýlové sukne pre obézne ženy v nasledujúcich ročných obdobiach budú:

  • Dámska sukňa

Tulip sukne sú späť v móde, pretože je to veľmi ženská možnosť, ktorá bude vyhovovať mnohým. Rozdiel v tomto štýle je široký strih, prítomnosť vreciek, ktoré dokonale schovávajú boky, zúžené dno, dĺžka pod kolenom. Osobitnú úlohu v tulipáne hrajú záhyby a podrezania, pretože čím viac z nich, tým jasnejšie sa objaví silueta kvetu. Takéto dlhé sukne sú vhodné pre obézne ženy s bruchom, pretože extra objem bude úspešne skrytý.

Vyberte si prírodné tkaniny, svetlé farby, ktoré sa najviac podobajú farbe tulipánov. Môžete kombinovať tento štýl s šifónové blúzky, svetlé tuniky a topy. Keďže takéto luky sú ideálne na jar a leto, môžete ich zrieďovať masívnymi náušnicami, prísnymi spojkami a saténovými šatkami.

  • Model s vôňou

Sukňa na vôni bude skvelým riešením pre dievčatá s nadváhou, ktoré chcú skryť existujúci objem. Rozdiel medzi týmto štýlom je asymetrický zápach na jednej strane. Objaví sa malý výrez a otvorí sa noha. Dĺžka tejto sukne by mala byť stredná, teda mierne pod kolenom. Nemali by ste si vybrať maxi sukne, pretože potom sa môžete stratiť v záhyboch, celkový vzhľad nebude tak zaujímavý.

Krásny štýl

V tomto roku je štýlové vybrať si nezvyčajné štýly, takže sa pozrite bližšie napríklad na sukne, ktoré majú čiarky alebo detaily čipky na línii vône. To bude vyzerať štýlovo, najmä ak si vyzdvihnete podobné príslušenstvo. Ďalšia možnosť je asymetrická dĺžka. Môžete si vybrať model, ktorého ľavá strana sa líši od pravej strany. Najtypickejšie by bolo, keby strana, ktorá je voňavá, bola o 2-3 cm dlhšia.

Zaujímavé:Štýlové sukne

  • Slnková sukňa

Ďalší volumetrický model, ktorý bude vyhovovať dievčatám s typom „obráteného trojuholníka“ a „obdĺžnika“. Zvláštnosťou tohto štýlu je erupcia, záhyby a široko rozbiehavé siluety. Pre sukne, slnko stojí za bližšie pozrieť dievčatá so širokým poprsie, pretože tento model je dokonale vyvážiť postavu, skryť široké boky, aby obraz celý a premýšľavý.

Kombinácia sukne so slnečnou sukňou je najlepšia s vrchom, ktorý sa dá zastrčiť dovnútra. To bude udržiavať rovnováhu, pretože objem by mal byť len horný alebo spodný, druhá časť by mala byť namontovaná. Najobľúbenejšie dnes sú obyčajné sukne, ktoré priťahuje ich tvar, nie farby.

Upozornenie!Letné sukne tohto štýlu budú najvýhodnejšie, pretože objem bude najlepšie odhalený pri dĺžke pod kolenom, mnohí budú mať radi kombináciu s topánkami s kravatami a ľahkými tričkami.

Zaujímavé:Sukňa: čo nosiť, fotografie módnych kombinácií

  • Sukňa s vysokým pásom

Modely s vysokým pásom a širokým pásom budú v lete relevantné, pretože dokonale dopĺňajú striktné kancelárske a každodenné obrazy. Sukne tohto druhu budú vyhovovať dievčatám typu "jablko" a "obdĺžnik", pretože pás dobre zvýrazňuje pás, vizuálne rozdeľuje proporcie na dve rovnaké časti.

Opäť je potrebné vybrať ten, ktorý dobre zapadne do sukne, zatiaľ čo na opasku môžete urobiť zaujímavý dôraz. Použite niekoľko trendov naraz, vyberte transparentné pásy, môžu mať rôzne kvetinové alebo asymetrické vložky.

Venujte pozornosť!Dĺžka sukne môže byť ľubovoľná, ale midi alebo maxi je najviac organická, pretože minisukňa so širokým pásom bude vyzerať smiešne.

  • Sukne-nohavice

Ide o ideálnu verziu dlhej sukne pre obézne ženy. Rozdiel medzi týmto modelom je v tom, že je to v skutočnosti silne rozšírené nohavice, ktoré expandujú nie po kolene, ale bezprostredne po bokoch. Zvyčajne sa štýl skladá z dvoch častí - vzhľadom na priľahlú tkaninu a voľný vrch, ktorý sa plynulo spája s najmenšími pohybmi. Ale sú tam sukne a nohavice z hrubého materiálu bez podšívky.

V tomto štýle sú najobľúbenejšie tkaniny šifónové, organzové, čipkové a vlnité materiály. Sú veľmi slobodní, vytvárajú veľmiilúziu sukne, pretože je zaujímavé odhaliť pri chôdzi. Luky so sukňami a nohavicami sú skvelé na vytvorenie kancelárie, klasického vzhľadu a vhodné pre každodenný život.

Módne farby a výtlačky

\ t

V roku 2019 sú čoraz bežnejšie tieto odtiene a vzory:

  • Zo svetlých farieb sú populárne všetky variácie ružovej a červenej farby. Vyberte si prašnú ružovú, bohatú šarlátovú, kamufláž, broskyňu alebo iné jemné farby, potom by sukňa takýchto odtieňov bola vynikajúcou základnou vecou, ​​ktorá sa hodí na všetko.

Zaujímavé:Módne dlhé sukne 2019

  • Ak váš šatník nemá sýte farby, potom okrem klasickej čiernej, modrej alebo hnedej farby by ste mali dávať pozor na Marsalu, baklažán, svetlošedú a ultramarínovú. Vyzerajú zaujímavo, zdvíhajú základňu, dostanete univerzálny luk pre všetky príležitosti.

  • Z výtlačkov na dlhé sukne je populárna klietka. To pomôže vytvoriť luk mládeže, najmä ak si vyberiete správnu veľkosť. Najpopulárnejší bol štýl Škótska a princa z Walesu, vyznačujú sa priemernou veľkosťou vzoru, klasickými tmavými farbami.

  • Kvetinový vzor je stálou klasikou, ktorá by sa mala vybrať na jar a leto. Kresby ruží, sedmokrásky a ľalie urobia luky jemnejším, ženským. Vyberte si stredný a malý vzor, ​​pretože veľké prvky môžu vizuálne zväčšiť obrázok, pridať zbytočný objem. Zvlášť výhodný kvetinový vzor vyzerá na modelochvôňa, a tulipán alebo A-silueta je najlepšie zostať monotónna.

Aký štýl sa vám páčil viac?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Ide o populárne dlhé sukne pre obézne ženy v roku 2019. Vyberte si ženský, voľné modely v midi alebo maxi dĺžke, pozrite sa na neštandardné štýly, napr. Pamätajte na hlavné trendy, ale kúpiť veci, so zameraním na svoj tvar a chuť preferencie - potom budete najviac módne!Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené04/03/2019Štítky: