Dlhá kareta - najlepšie nápady!

Dlhá kareta - to je jeden z najkúzelnejších účesov, ktorý vyzerá obzvlášť dobre s ranou, o čom svedčia rôzne fotografie s obrázkami majiteľov tohto účesu. Okrem toho sa podlhovasté námestie môže ešte nazývať najuniverzálnejším a najnáročnejším účesom, pretože je ideálne nielen pre mladé ženy, ale aj pre ženy a nepotrebuje špeciálny štýl. Pozrime sa teda bližšie na tento účes, ako aj na dlhoročné pohľady tejto sezóny, ktoré sú uvedené ďalej v našom článku.

Aká variácia štvorcov sa vám najviac páči?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Vlastnosti a výhody

Podlhovasté štyri druhy sú druhom klasickej štvorky, v ktorej sú pramene vlasov o niečo dlhšie od základného prípadu. V podstate sú pod bradou av niektorých prípadoch dosahujú úroveň ramien.


Zaujímavé : Asymetrická kareta - 10 štýlových nápadov

Pokiaľ ide o rany, v tomto prípade je to hlavný prvok účesu, takže stylisti naň kladú dôraz. Koniec koncov, s pomocou rany, môžete nielen zdôrazniť výhody vzhľadu, ale aj opraviť, rovnako ako skryť viditeľné chyby, vrátane tých súvisiacich s vekom.

Okrem toho má dlhá kareta s ofinou tiež niekoľkovýhody.

 • Vhodné pre majiteľov akéhokoľvek vzhľadu. Hlavnou vecou je vybrať správnu dĺžku prameňov, takže v dôsledku toho by bola tvár proporcionálna a obraz by bol harmonický.
 • Jednoduchá údržba, pretože na žehlenie bude stačiť len žehlenie alebo kefovanie.
 • Nevyžaduje veľa času na znášanie a v niektorých prípadoch to vyzerá veľmi pôsobivo aj bez neho.
 • Ako vlasy rastú, predné a zadné zrážky sa nemenia, vďaka čomu jednoducho nie je k dispozícii potreba mesačnej návštevy kaderníka.

Zaujímavé : Vyštudovaný bob-square - hodí sa všetkým!

Kto sa nehodí

Napriek tomu, že bob s dlhými prameňmi je považovaný za jeden z najuniverzálnejších zrážok, stále existuje niekoľko prípadov, keď je lepšie nerobiť to.

Takmer univerzálny strih

 • Majitelia krátkeho krku pretiahnutého štvorca sa nielen skryjú, ale aj zdôraznia túto nevýhodu.
 • Na vlasoch s elastickými kučeravými vlasmi vyzerá bob s dlhými prameňmi veľmi impozantne, ale na zvlnenej, poréznej štruktúre bude táto možnosť vyzerať smiešne a neupravene.
 • Silne nevhodné pre dievčatá s rozštiepenými koncami, ako aj poškodené vlasy. Preto by sa rozhodovanie o tejto forme rezania malo najprv priniesť do poriadku.

Krásne námestie s dlhými rany

Dôležité! Aj napriek tomu, že námestie s dlhými prameňmi okrem rán je vhodné aj pre dievčatás kruhovým povrchom, ale v tomto prípade by sa pri pokládke malo vyhnúť upchávaniu v strede.

Vyberáme formulár

Dnes existuje mnoho variácií tohto strihu, medzi ktorými sú najobľúbenejšie v roku 2018 tieto typy.

 • Klasická . Takýto štvorec sa vyznačuje dlhými prilitsevymi prameňmi, ktoré môžu byť pod úrovňou ramien a kratšie v zadnej časti hlavy. Prevažne klasická forma štvorca s podlhovastými prameňmi je narezaná na rovné vlasy, pretože na kučeravých vlasoch tento strih stráca svoj vzhľad.

Dôležité! Klasický tvar vyzerá veľmi pekne so zvýraznením. Môže to byť, ako veľmi kontrastné pramene vo vzťahu k celkovej hlave vlasov, alebo farebné e v tej istej tonalite, aby sa vytvoril efekt svetelného oslnenia.

Dlhá kareta s zvýraznením

Zaujímavé : Najmodernejšie zvýraznenie Kalifornie

 • Na nohe . Moderná verzia účesu, ktorý preferujú svetlé osobnosti. Je založený na krátko orezanej alebo dokonca oholenej oblasti krku a pozdĺžnych prameňoch v blízkosti tváre. Táto forma ostrihania je najvhodnejšia pre majiteľov tenkých a bez objemových prameňov, pretože vizuálne robí vlasy nádhernejšími.

 • Asymetrické . Asymetrický podlhovastý štvorec vyzerá ako klasický, ale v tomto prípade môžu prilitetsye pramene presahovať čiaru kliešťov, zatiaľ čo okcipitálzostávajú krátke.

Ostrosť prechodov je už zvolená kapitánom priamo v individuálnom poradí, preto môžu byť mäkké a skôr kontrastné.

Asymetrická kareta

 • Absolvent . Takéto auto sa vyznačuje tvorbou hladkých, stupňovitých prechodov pozdĺž oboch prilitsevy pretiahnutých a týlnych prameňov, vďaka čomu sa hlava vlasu vizuálne stáva nádhernejšou.

Rozšírená rozšírená kareta

 • Double . Neobvyklý tvar štvorca s podlhovastými prameňmi, ktorý sa vyznačuje prítomnosťou dvoch strihaných línií, navzájom kontrastujúcich. Výsledkom je veľmi ľahký strih vlasov, ktorý tiež pridáva chýbajúcu hrúbku.

Dvojitá rozšírená kareta

Dôležité! Dvojité auto je veľmi rozmarné v starostlivosti a na rozdiel od ostatných to trvá veľa času na štýl, najmä na kučeravé vlasy.

Určujeme tresku

Napriek tomu, že podlhovasté štvorky tohto druhu sú tak univerzálne, že dokonale zapadajú do všetkých rán, identifikovali sme v tejto sezóne množstvo najmodernejších foriem, ktoré v „duete“ s týmto účesom vytvoria úžasný obraz.

 • Priame.Základná verzia pre majiteľov vysokého čela alebo oválneho tvaru. V tomto prípade by sa mal treska vykonať čo najdlhšie, aby sa uzavrelo nadmerne veľké čelo a sústredila všetku pozornosť na oči.

Zaujímavé : polkruhový tresk: rezaný alebo nerezaný?

 • Dlhé . Hlavný formulár pre dievčatá s trojuholníkovým alebo okrúhlym typom. Okrem toho je veľmi stručne skombinovaný s námestím, čím vytvára ľahký a nenápadný obraz. Pokiaľ ide o dĺžku, stylisti odporúčajú robiť rany na úrovni prilitsevy prameňov s šikmým alebo asymetrickým rezom.

 • Roztrhané.Po preskúmaní mnohých fotografií s príkladmi účesov bobov môžete vidieť, že táto konkrétna forma rán je najobľúbenejšia. Koniec koncov, vďaka svojej jednoduchosti a „otrhaným“ hrotom sa dá použiť na vytvorenie hravého a sexy obrazu. Okrem toho, tento bang sa hodí pre všetky dievčatá, bez ohľadu na vlastnosti vzhľadu.

 • Skew.Pôvodné rany, ktoré sú najvhodnejšie pre jednotlivcov s štvorcovým alebo obdĺžnikovým tvarom tváre. Vďaka šikmému rezu môžete spodnú časť opticky zužovať a predlžovať, čím je vzhľad primeraný a ženský.

 • Krátke.Takéto výkyvy v trende nie sú prvou sezónou a budú relevantné aj v nadchádzajúcom roku 2019. Okrem toho je to najlepšia kombinácia so všetkými formami koberca s podlhovastými prameňmi. Súčasne samotný tresk môže byť hrubý a objemný, ako aj profilovaný.

Zaujímavé : Účesy s krátkymi rany sú najmodernejšie!

Sme fantazírovaní na tému styling

Klasický štýl automobilu vyrobeného na predĺženom tvarerany sú dokonale rovné pramene, ktoré je možné získať pomocou stylingových nástrojov a žehlenia.

Zaujímavé : Módne trendy účesu účesu v roku 2018: foto

Táto forma ostrihania však s kučerami nie je menej pôsobivá. Musia byť veľké a ísť vo forme svetelnej vlny.

Štýlový spôsob pokládky

Tiež sa nevzdávajte „ľahkého neporiadku“. Potrebujete len suché vlasy s kefou a krásne zabaliť tipy dovnútra. Výsledkom bude nenápadný štýl, ktorý môže byť doplnený o rôzne doplnky.

„Kreatívna porucha“

Podlhovastý tvar bobu okrem rán je jedným z najpopulárnejších účesov, pretože na jeho základe môžete vytvoriť veľa účesov a účesov, čím meníte svoj obraz denne. Okrem toho je ideálnou voľbou, s ktorou môžete „skryť“ nedostatky a zdôrazniť jej zvýraznenie. Hlavná vec je vybrať si profesionálneho remeselníka, ktorý správne vyberie tvar predĺženého bobu a rany, ako aj perfektnú dĺžku prameňov pre váš vzhľad.Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené11/02/2018Štítky: