Dlhé vlasy kaskáda: módne trendy

Kaskáda pre dlhé vlasy a dokonca bez tresku je univerzálny účes pre energické dievčatá, ktoré potrebujú dvadsaťpäť hodín denne. Stručne povedané, je navrhnutý práve tak, aby šetril značný čas na inštaláciu. Okrem toho, tento účes jednoducho nemožno nazvať nudné. Rezané v najnovších módnych kaderách vyzerajú prirodzene, romanticky a dokonca trochu odvážne. To znamená, že kaskáda bude vhodná všade a vždy. Takže, ak máte dlhé vlasy, ale ešte ste sa nerozhodli, akú formu im dať, náš dnešný prehľad bude pre vás určite užitočný, pretože hovoríme o najaktuálnejšom strihu modernej doby.


Máte radi kaskádu?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Hlavné výhody kaskády

Jedna vec je istá: kaskáda má oveľa viac výhod ako nevýhod. Ale aj tak tam bude pár tých, a teraz o nich podrobne povieme. Aj keď tradične začíname zásluhami.

  • Kaskáda ostrihania vhodná pre takmer akýkoľvek typ vzhľadu.
  • Farba vlasov a tvar tváre jej nevadí. A pre bacuľaté dámy to bude všeobecne najlepšie riešenie, pretože vďaka nej môžete vizuálne predĺžiť funkcie a urobiť obraz harmonickejším (viď foto).

Kaskáda - dokonalý strih na okrúhlom povrchu

  • Kaskáda dokonale koriguje a skryje drobné nedokonalosti vzhľadu, napríklad nafúknuté tváre, vyčnievajúce uši alebo masívne lícne kosti.
  • Tento strih, ako sme už uviedli, je celkom univerzálny, čo znamená, že sa hodí pre všetky príležitosti.
  • A napokon najdôležitejšia vec: s určitými výnimkami si kaskáda nevyžaduje stály štýl, ktorý je dôležitý pre ženy, ktoré sú v čase, keď ráno veľmi chýbajú.

Zaujímavé : Kaskáda s rany - dobrá kombinácia

Teraz o nedostatkoch, hoci ako také sa dajú nazvať nejakým úsekom.

  • Prvou a možno najzákladnejšou nevýhodou tohto účesu je jeho „neznášanlivosť“ na suché a poškodené vlasy. Inými slovami, ak sa vaše tipy oddelia, kaskáda rozhodne nie je vašou možnosťou. Koniec koncov, jednoducho ich neskryjete nikde. Vždy budú viditeľné a poškodia obraz.
  • Druhá nevýhoda sa týka dievčat s kučeravými alebo kučeravými vlasmi. Mali by vedieť, že v ich prípade nebude účes vždy vyzerať elegantne a krásne. Preto, ak ste vlastníkom kučeravých vlasov, premýšľajte o tom, či ste pripravení stráviť veľa času a peňazí na trvalom dizajne.
Dôležité! Kaskáda je okrem iného dokonale kombinovaná s akýmkoľvek typom moderného sfarbenia, napríklad: zvýraznenie, balayazh, ombr, farbenie.

Módne farbenie vlasov Cascade

Kaskádové odrody

\ t

Teraz sa obraciame na najobľúbenejšie typy kaskády bez rán na dlhé vlasy.Priložíme aj fotografiu tak, aby ste videli každú z možností podrobne. Takže pre vás bude oveľa jednoduchšie vyzdvihnúť niečo vlastné.

Módne a štýlové kaskády na strihanie vlasov

Roztrhané Kaskáda

Alebo jednoducho „chyba“. Je to jej najčastejšie zvolená drsnými, energickými mladými ženami módy, ktorí sa ponáhľajú urobiť všetko na svete. Charakteristickým znakom tohto strihu je znateľný rozdiel v dĺžke medzi horným a dolným prameňom. Najčastejšie, na zadnej strane hlavy a na bokoch, vlasy sa javia ako keby boli natiahnuté. A v blízkosti tváre, naopak, pramene sú skrátené, av niektorých prípadoch dokonca skrútené vo vnútri. To sa robí s cieľom zmäkčiť funkcie, odstrániť vizuálne nedokonalosti a dať zvýraznenie obrazu. Všeobecne platí, že roztrhaný strih vyzerá veľmi volumetricky a štýlovo.

Jedným z nástrojov na jeho vytvorenie je britva. Je to jej neopatrný strih, ktorý vytvára tento ohromujúci efekt „chyby“.

Dôležité! V tomto type kaskády je nedostatok rán kompenzovaný bujnou korunou. A nezabudnite každé ráno, aby jej bazálny objem, takže jej vlasy nevyzerajú nedbalé.

Absolvent Kaskáda

Ďalší módny trend, ktorý je veľmi obľúbený u žien všetkých vekových kategórií. Odstupňovaná kaskáda sa vykonáva s hladkými, neviditeľnými prechodmi oka, čo v dôsledku toho dáva kučerám veľmi prirodzený vzhľad. Nakoniec, z bočných vlákien budú vyzerať, akoby sa navzájom prekrývali.

Najmä často majitelia nádherného alebo ťažkého vlasového rezortu na tento typ účesu. Je to ona, ktorá im umožňuje vytvárať účes, ktorý nebude vizuálne váhu obrazu.

Dôležité! Často v odstupňovanej kaskáde pre dlhé vlasy sa odstupňovanie vykonáva len na vonkajších kučerách. Vnútorné sa vôbec nedotýka.

Zaujímavé : Štýlová kaskáda pre dlhé vlasy - foto

Klasická kaskáda

Ďalší typ účesu s hladkými prechodmi. Len na rozdiel od odstupňovanej kaskády sa klasika vykonáva na celom objeme vlasov a po celej dĺžke.

Pre stredné vlasy

Klasika vyzerá veľmi prirodzene, najmä ak jej dávate bazálny objem. A nedostatok rán vizuálne uľahčuje obraz, čím sa stáva mladším. Čo sa týka štýlu, všetko je tu tiež veľmi jednoduché: ak nemáte čas na dôkladnejšie procedúry, stačí si s vlasmi potriasť rukami, položiť upevňovaciu penu na korene a všetko, vynikajúci každodenný štýl je pripravený.

Na dlhých vlasoch

Dôležité! Klasická kaskáda bez rán by bolo najlepšie pozrieť sa na dievčatá s úzkou oválnou tvárou. A prvé kroky sú lepšie začať od brady.

Zaujímavé : Módne dámske účesy v roku 2018: najnovšie trendy, fotografie nových výrobkov

Asymetrická kaskáda

v roku 2018 sa asymetria stala skutočným trendom. Týkalo sa to tak módneho sveta, ako aj vlasového priemyslu. Ženy, ktoré uprednostňujú nerovnomerné línieostré rohy a rozmanitosť, ochotne sa ponorili do tohto trendu a začali vytvárať excentrické, extravagantné účesy na hlavách, ktoré ničili všetky obvyklé kánony krásy.

Pri vytváraní asymetrickej kaskády sa aplikuje niekoľko techník rezania naraz. Je to pochopiteľné, pretože tu dochádza k striedaniu prameňov veľmi odlišnej dĺžky a veľmi chaotickým spôsobom. To môže byť, ako úplne oholil polovicu hlavy, a visí jednotlivé pramene v chráme na pozadí krátke ježko. Všetko, čo tu bude závisieť od túžby a odvahy módnej ženy, ktorá sa rozhodla uchýliť sa k takémuto strihu, ako aj k tvorivosti pána, ktorý vytvorí taký výnimočný a nezabudnuteľný obraz.

Dôležité! Asymetrická kaskáda vyžaduje dennú správnu inštaláciu.

Dvojitá kaskáda

Tento strih je považovaný za najštýlovejší medzi všetkými typmi kaskád. Vyzerá veľmi objemne, zaujímavé a vhodné pre ženy všetkých vekových kategórií.

V prípade dvojitej kaskády sa zdá, že pozdĺž chrbta prúdia dlhé vlasy. Súčasne horná časť z nich padá na hlavu ako čiapka. Ale kroky by tu nemali byť príliš strmé, inak sa kučery budú držať vo všetkých smeroch. Navyše, horná časť hlavy by nemala byť príliš krátka - jednoducho nebude podávaná.

Dôležité! Tento účes je vhodný pre ženy módy s akýmkoľvek typom tváre, okrem širokej. V tomto prípade sa jedná o dvojitú kaskádu (a všeobecne akúkoľvek inú kaskádu s objemomhlavy) je kontraindikované, ako to len zdôrazňuje.

Zaujímavé : Módne účesy žien v roku 2019

Funkcie stylingu

Je celkom jednoduché položiť vlasy kaskádovo pekne. Na to stačí, aby ste mali po ruke okrúhlu kefu, sušič vlasov a prostriedky na fixáciu. S nimi môžete vytvoriť plynulé kučery, ktoré krásne rám tváre a aby obraz romantický.

Štýlový štýl

Ak chcete vyzerať prirodzenejšie, potom len potraste hlavou, dajte vlasom bazálny objem a urobte bočné rozdelenie. Nič lepšie pre každodenné styling a nemôžete myslieť!

Kaskáda pre dlhé vlasy bez rán má nádherný výhľad zozadu a spredu. Vlastnosti tohto účesu sú také, že s akoukoľvek dĺžkou vlasov, s akýmkoľvek dizajnom a formátom, bude to vyzerať skvele. Preto v nadchádzajúcom roku 2019 kaskáda nestratí svoju relevanciu a bude stále na vrchole popularity!Materiál pripravený redaktormi outletvoderady.sk


Uverejnené11/20/2018Štítky: