Uggs: čo nosiť v zime 2018-2019

S nástupom chladného počasia sa mnoho dievčat stretáva s otázkou, čo nosiť uggs a ako ich skombinovať v zimnej sezóne 2018-2019, aby boli najviac módne a štýlové. Napriek svojej jednoduchosti tento typ obuvi dlhodobo získal srdcia dievčat. Po prvé, ženy sú uchvátené tým, že uggs sú najpohodlnejšie topánky pre každodenné nosenie. Po druhé, v tejto sezóne dizajnéri predstavili veľa nových štýlov a variantov takýchto topánok.


Nové módne štýly uggs 2018-2019

Medzi ženami módy existuje pevne stanovený názor, že uggs môže byť len súčasťou ležérneho štýlu. Guru vo svete módy sa rozhodol dokázať, že to nebol tento prípad a predstavil veľa nových možností pre ženy: od športu až po večerné štýly.

Šport uggs

Veľa športových značiek v tejto sezóne sa zaoberá výrobou uggs. Firmy ako Nike, Reebok a Newbalance sa zaoberajú zlepšovaním tohto typu obuvi. Teraz na policiach svojich obchodov nájdete širokú škálu športových uggs, ktoré sú ideálne pre dlhé prechádzky, športové a pohodlné ponožky.

Uggs od známeho výrobcu športového oblečenia

Líšia sa od svojich predchodcov svojou pružnou podrážkou. Pri chôdzi sa prispôsobuje tvaru nohy a nepreťažuje nohu.

Pre aktívny životný štýl a športové aktivity sú vo vnútri vhodné vodotesné čižmy, ktoré sú ohrievané prírodnou srsťou a semišom.

Modely skožušina

V tejto sezóne sa dámske uggs s kožušinou čalúnenie na módnom trhu. Tieto modely sú zdobené rôznymi druhmi kože, pom-poms a manžety. Fashionistas rád nosia uggs s kožušinou králika alebo striebornej líšky. Pre milovníkov šoku publikum kožušiny je maľované v jasných farbách.

Ale aj v prípade zástancov zvierat výrobcovia poskytli možnosť - opláštenie umelej kožušiny. Napriek tomu, že to nie je prirodzené, jeho kvalita nie je horšia ako skutočná kožušina. Mimochodom, atraktívna je aj cena módnych topánok s umelou kožušinou.

Pletené modely

Pletená ozdoba je vždy spojená so zimou. Preto bude v zime v rokoch 2018-2019 obzvlášť dôležité uggs s pleteným čalúnením.

Návrhári radi používajú rôzne druhy viazania: veľké alebo malé. Tieto modely sú často doplnené o krásne doplnky vo forme korálkov, kamienkov alebo gombíkov.

Zaujímavé : Obuv 2019: novinky a trendy

Uggs zdobené rôznymi armatúrami

Milovníci všetkého jasného môžu tiež nájsť topánky podľa svojich predstáv. Na vrchole popularity sú teraz lesklé uggs alebo topánky, zdobené množstvom kamienkov alebo kameňov.

A mnohí výrobcovia používajú rôzne druhy drahých kameňov. Samozrejme, že cena týchto uggs bude vhodné, ale budú vyzerať veľmi pôsobivé na nohách.​​

Zaujímavé : Tajomstvo výberu módnych topánok na celej nohe

Aká výška nohy bude v tejto sezóne módna

Ak minulý rok v zime boli najväčší dopyt uggs so strednou topánkou, potom sa táto zima zmení. Módni návrhári tvrdia, že topánky ugg by mali byť buď vysoké, alebo veľmi nízke. Bude závisieť od rastu a ústavy ich majiteľa.

Obrázky s uggs rôznej výšky vrcholov

Skrátené modely sa odporúčajú pre dievčatá s malým vzrastom. Urobia z luku úmernejší a dokonca vizuálne pridajú pár centimetrov do výšky.

Rovnaké vysoké modely sa hodia k dlhým vlasom. Vyrovnajú všetok rozdiel medzi časťami tela a nepridajú ďalšie centimetre rastu.

Novinkou na trhu s módou sú transformátory typu ugg, ktoré umožňujú kedykoľvek nastaviť výšku špičky. Ak chcete experimentovať, môžete dĺžku odstrániť. Potom si krátke uggs s manžety. Ak by ste chceli zvýšiť vrcholy vyššie, potom manžety možno ľahko odstrániť.

Ako a čo nosiť uggs rôznych farieb

Farba topánky, samozrejme, bude závisieť od luku, na ktorom bola získaná. K dispozícii sú univerzálne, klasické farby. Milovníci svetlých topánok by mali starostlivo pristupovať k výberu farieb, pretože sa nebudú kombinovať s každým obrazom.

Ako nosiť uggs - príklady z celebrít

Našli ste miesto pre štýlové uggs vo vašom šatníku?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Béžové a hnedé odtiene

Všetky odtiene béžovej boli vždy považované za nesmrteľnú klasiku. Hodia sa takmer všetko a nepritiahnu príliš veľa pozornosti. Béžové topánky spravidla vyzerajú dosť zdržanlivo a drahé.

Zaujímavé : Módne topánky na jeseň-zima 2018-2019

Aký je najlepší spôsob kombinovania béžovej obuvi:

 • kožuchy;
 • parky na kožu;
 • poťah;
 • kožuchy.

Štýlový vzhľad sa získa, ak kožušina na vonkajšom odeve nie je v kontraste s farbou topánok ugg. Na doplnenie tohto obrazu stylisti ponúkajú džínsy vo svetlých farbách alebo čierne chudé nohavice.

Ak naozaj chcete na luk pridať jasný akcent, príslušenstvo vám môže pomôcť. Tu je však dôležité pochopiť, že farba príslušenstva by nemala byť v rozpore s béžovými odtieňmi.

S týmito farbami sa najlepšie kombinujú tieto farby:

 • biela;
 • ružová;
 • modrá;
 • olivy;
 • Bordeaux.

Ďalším trendom bola kombinácia béžovej obuvi s vrchným odevom, ozdobená kamuflážou.

Zaujímavé : S čím a ako nosiť legíny v zime

Black Uggs

Čiernu farbu vždy zvýrazňujú stylisti ako najelegantnejší. Na rozdiel od bielych ulíc bude v zime vyzerať obzvlášť jasne.

Túto zimu možno nosiť.čierne uggs s rúškom kabát alebo kožuch. Nie je však vylúčená ani možnosť športového vyžitia - parkov alebo lyžiarskych bund.

Luky možno doplniť džínsy alebo čierno-bielymi šatami v čiernej alebo bielej farbe. Pri výbere príslušenstva by ste mali dávať prednosť svetlým odtieňom, aby sa obraz nezdal príliš tmavý.

Táto možnosť môže byť tiež zdobená jasnými detailmi. Môže to byť taška, dáždnik alebo palčiaky červenej, horčičnej alebo ružovej farby.

Biela obuv

Biele modely sa vždy veľmi ťažko kombinujú. Napriek tomu, že biele uggs vyzerajú veľmi impozantne, sú lepšie nepoužívať ako dennú možnosť.

Návrhári tvrdia, že v zime v rokoch 2018 - 2019 sa biela populácia cibule stala veľmi obľúbenou. Pre neho len potrebné biele topánky.

Odporúča sa však riediť ho svetlými odtieňmi. Vhodná môže byť akákoľvek farba, pretože s bielym je všetko kontrastnejšie. Pochopiť, čo nosiť biele uggs v zime 2018-2019, pomôže fotografie s módnymi prehliadkami. Na modeloch sú často modré džínsy a krátke svetlé odtiene. Nemali by ste ich nosiť svetlými nohavicami, je lepšie dávať prednosť čiernym kožám alebo legínam.

Pre mladé dievčatá kombinácia bielych a ružových odtieňov nie je zlá. Ak nosíte biely ugg s ružovou bundou, môžete znovu vytvoriť obraz milého Snehu Maiden.

Uggs svetlých farieb

Jasné ceny sa stávajú trendom v tejto sezóne. Často sa nachádzajú na policiachobchodov, ale je dosť ťažké harmonicky zapadnúť do obrazu.

Odborníci poskytujú niekoľko rád.

 • Ak chce dievča kúpiť napríklad modré topánky ugg, môže skúsiť experimentovať so všetkými odtieňmi modrej. Jasné farby budú dokonale kombinované s viac tlmeným alebo prašným tieňom. Príslušenstvo je možné zvoliť v bielej alebo sivej farbe.

 • Je lepšie kombinovať červené topánky s vecami jasného a nezvyčajného strihu. Je tu perfektná bunda, kožená bunda, široké nohavice svetlých farieb, masívne kožené kabáty alebo kožušiny. Je dôležité pochopiť, že ak v obraze skombinujete viac ako tri farby, bude to vyzerať smiešne a príliš svetlé.
 • Lila a fialové odtiene budú vyzerať dobre s kontrastnými vecami: bielym vrchným oblečením a doplnkami. Nie je to zlý nápad hrať s béžovou paletou, ale je veľmi dôležité zvoliť správny odtieň.

Odpoveď na otázku o móde s tým, čo by sa malo nosiť uggs v zime v rokoch 2018 - 2019, pomôže pri riešení množstva návrhov. V tejto sezóne nezostane žiadna krása bez módneho zimného luku, pretože trh je plný širokej škály štýlových zimných topánok.


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené12/08/2018Štítky: