Ako nosiť chudé džínsy: módne tipy, foto

"Star" chudé džínsy naďalej zachytávať šatník žien. Prečo chudý nazývaný "hviezda"? Tieto džínsy zbožňujú nielen obyčajné dievčatá a ženy, ale aj také hviezdy ako Cara Delevingne, Gigi Hadid, Kristen Stewart a iní. Bolo to od nich, že módne chudá móda išla. Čo sú hviezdne džínsy, pozrite sa na fotografiu na konci článku.

Model „A obyčajný smrteľník“ je zaujímavý tým, že džínsy sa dajú nosiť kedykoľvek počas roka, úspešne kombinované s letným alebo jarným šatníkom. Vzhľadom k tomu, že sú najpevnejšie nohy, postava vyzerá štíhlejší a napnutá.

Džínsy sa ľahko rozlišujú vďaka svojmu štýlu. Zo dna sú veľmi zúžené.


Ako nosiť chudý vysoký?

Džíny vyzerajú perfektne na vysokých dievčatách. Model zdôrazňuje dĺžku a štíhlosť nôh. Ale čo keď džínsy boli príliš krátke a nezatvárajú členok? Skryte nohavice na polici. Stále ich možno nosiť. Ale toto sa musí robiť múdro.

Napríklad môžete napríklad ľahko zakryť „problém“ tým, že budete mať na sebe topánky, čižmy alebo tenisky. Samozrejme, topánky by mali byť predražené.

Okrem toho si môžete zastrčiť malé džínsy. Takže sú ľahko premenené na letné nohavice.

Aj keď všetko necháte tak, ako je, žiadny veľký problém. Orezané nohavice v rokoch 2019-2019 sú populárnejšie ako kedykoľvek predtým. Nikto si ani nebude myslieť, že ste uhádli s dĺžkou džínsov, a nie len vzdať hold móde.

Mal by som nosiť chudé dievčatá?

Nízke dievčatá, ako aj dievčatá strednej výšky, môžu mať tiež problémy s nákupom nohavíc. A sú presne opakom toho, čo vysoká dáma čelí. Ak sa ukázalo, že chudá koža je príliš dlhá, stačia ju zastrčiť.

Upozornenie. Neodporúča sa držať nohu, ak sa chystáte na sekulárne kolo alebo akúkoľvek inú udalosť s platným oblečením.

Hemping týchto džínsov sa neodporúča, pretože stratia svoju chuť a dostávate pravidelné džínsy. Ak chcete, aby chudý vyzerať ako rukavice na zakrpatené dievčatá, musíte si kúpiť nohavice, ktoré sú o jednu veľkosť menšie. Dobre sa tiahnu, takže s ponožkou nie je problém.

Nižšie sa dozviete, čo sa nosí s chudými džínsy v roku 2019 v závislosti od ročného obdobia.

Čo môžem nosiť s chudými džínsy na jar?

Na jar je ľahké kombinovať svetlé a odvážne veci s menšími prvkami a viac „pokojnými“ prvkami skrine. Napríklad so sivými džínsami môžete nosiť bielu tuniku a topánky s podpätkami. Tento luk sa zmestí do oblečenia takmer každej kancelárie.

Ďalšia príležitostná jarná stuha je chudá a rolák.

Na jar sa môže pletený sveter a nízka obuv kombinovať s chudou. Venujte pozornosť. Sveter môže byť dlhý aj krátky.

Ak je jar daždivé, môžete nosiť gumové čižmy a chudé. Svetlá farba šatka bude jasný obraz v obraze. jehoTieň by mal byť v súlade s odtieňom topánky.

Jar a leto - to obdobie roka, kedy sa najneobvyklejšie modely obuvi dajú kombinovať s kožou, ako veria stylisti. Napríklad môžete doplniť chudý s jasnými snickers a sako s jednoduchým strih. Ten by sa mal udržiavať v upokojujúcich odtieňoch.

Čo môžem nosiť s chudými džínsy v lete?

Po tom, čo sme sa na jar dozvedeli, čo sa má nosiť s chudými džínsami, zistíme, čo s nimi v lete skombinovať. Voľné oblečenie je najlepšou kombináciou pre tieto nohavice. Tričko alebo tričko môže byť o niekoľko veľkostí väčšie. Dievča v takýchto šatách sa bude občas zdať menšie ako v skutočnosti.

Jasný letný vzhľad sa dá ľahko vybudovať na základe chudého. Pridajte k nim priesvitnú blúzku (predtým zastrčenú do nohavíc) a tenký remienok. S takou lukom, proste nebudete bez povšimnutia.

Aby vaše nohy vyzerali ladne, mali by ste si zastrčiť nohy. Doplňte otočenie o otvorené topánky s vysokými podpätkami.

Ďalšou letnou kombináciou, ktorú možno nazvať klasikou, je biele tričko a chudé džínsy.

Biela chudá je ideálna na leto. Samozrejme, každý deň tieto džínsy nie sú vhodné. Sú ľahko farbiteľné. Ale pre oslavy alebo romantické prechádzky, biela chudá je to, čo potrebujete zdôrazniť ženskú príťažlivosť.

Existuje však malý mínus. Biela chudá môže nosiť len štíhle dievčatá. Ak je vaša postava ďaleko od ideálu, lepšieuprednostniť akýkoľvek iný model.

Okrem toho v lete môžete kombinovať pretiahnuté priesvitné blúzky s kožou. Z topánok dávajú prednosť sandále na kliny alebo päty.

Stylisti neodporúčajú kombinovať tesný vrch a úzke dno. Vyberte si jednu vec. Druhý musí byť voľný.

Chudé sa nemusí nosiť len s podpätkami. Môžete tiež kombinovať džínsy s plochou podrážkou, napríklad s baletnými bytmi. Oxfordi a mokasíny tiež dobre vyzerajú s džínsy. Napriek nedostatku päty sa obraz stále javí ako štýlový a ženský.

Čo môžem na jeseň nosiť s chudými džínsy?

Zima a jeseň sú hneď za rohom. A to znamená, že by ste mali už teraz tvoriť nejaké jesenné a zimné luky z vecí, ktoré máte vo svojom šatníku, a tiež si kúpiť chýbajúce veci. Tento jeseň stožiar-mať je chudá džínsy. V tejto časti sa dozviete, čo s nimi budete nosiť na jeseň. Čo nosiť s nohavicami v zime - čítajte nižšie.

Skinny - klasický džínsový model. Môžete ich ľahko položiť na prechádzku alebo do kancelárie. Na jeseň, stylisti odporúčajú venovať pozornosť prirodzeným odtieňom pokožky. Napríklad olivové dno sa dobre hodí k hnedému alebo čiernemu vrchu. Ak si vyberiete chudý vínny odtieň, mali by ste mať na sebe tričko alebo nadrozmerný sveter, vyrobený z hrubého úpletu.

Čierne a tmavo modré džínsy sa dajú ľahko kombinovať s takmer akýmkoľvek prvkom skrine. V závislosti od vašej voľby dnesimage - romantické alebo odvážne - môžete nosiť čižmy a čierne kožené bundy alebo vysoké podpätok členkové topánky a džínsy s džínsy.

Čo nosiť s kožou v zime?

Skinny je skutočný nález pre tie dievčatá, ktoré nemajú toľko zimného oblečenia v šatníku. Džínsy možno kombinovať s takmer akýmkoľvek oblečením. Z topánok môžete dať prednosť uggam a ženskej topánky s vysokými podpätkami.

Ak uprednostňujete uggam a chudý, pridajte k nim objemný sveter a park v športovom štýle. Ak nosíte členkové topánky a bundu, krátke kožušiny alebo kožušiny kabát ide dobre s nimi.

Oba vyššie uvedené luky sú vhodné ako pre prácu, tak pre prechádzky s priateľmi. Môžete nosiť chudý top s jasným top alebo blúzku na party. Noste plášť kožušiny na vrchole. Dbajte na to, aby ste sa postarali o topánky na vysokom podpätku.

Chystáte sa na zimný deň, nasadiť si chudú a blúzku s plytkým výstrihom. Nízke topánky alebo topánky s podpätkami vám umožnia vyzerať neuveriteľne žensky a atraktívne. Nasaďte si kožušinu alebo ženskú spodnú bundu.

Na čo môžem nosiť džínsy s vysokým pásom? Ak sú tieto džínsy vo vašom šatníku, mali by ste vedieť, že sú najlepšie kombinované s vrchmi v spodnom prádle. Noste bundu alebo bundu zhora. Tento obrázok je vhodný pre kanceláriu a pre prechádzky s milovanou osobou alebo priateľkou. Vyberte si najjasnejší svetlý odtieň. Čierna chudávyzerá skvele ružový top.Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené07.21.2018