Roztrhané džínsy 2019: čo nosiť a ako vytvoriť doma?

Najpokročilejšie ženy módy si minulý rok všimli roztrhané džínsy, aj keď stojí za zmienku, že tento fenomén mal malý rozsah. Teraz môžete nájsť štýly, v ktorých je takmer polovica všetkého materiálu roztrhaná - ale toto priťahuje len pozornosť módy z celého sveta av lete sa stáva aj skutočným trendom.


Módne roztrhané džínsy 2019 sú nezvyčajné možnosti rezania a aranžovania dekoratívnych prvkov v kombinácii s vyšívanými strapcami a aplikáciami z pravej kože. Ako urobiť doma vlastnými rukami módne oblečenie pre každodenný život - povedané v tomto materiáli. Poskytuje tiež rady stylistom na pravidlá výberu, kombinovania a používania podobného odevu pre ženy rôzneho veku. Je dôležité pochopiť - s tým, čo sú štýlové nosiť a ako správne zbierať jeden obrázok pre konkrétnu príležitosť.

Pozrite sa na fotografiu ženských módnych džínsov 2019, ilustrujte najaktuálnejšie a štýlové trendy súčasnej sezóny:

Dámske roztrhané džínsy sú štýlové a atraktívne!

Model sa stal tak populárnym, že sa presťahoval do rôznych štýlov džínsov a jednoducho zaplnil pulty butikov a internetových obchodov, kde si môžete kúpiť tie nepredstaviteľné nohavice. Dnes je tento model oblečenia nielen štýlový, ale aj veľmi atraktívny pre vzhľad opačného pohlavia.

Ripped dámske džínsy sa zvyčajne nosia v offseason, keď počasie nie je studené, ale nie teplé, a samozrejmeobzvlášť dôležité v lete. Je tiež nepravdepodobné, že vás farebná schéma prekvapí, pretože hlavnú líniu predstavuje klasická farba - modrá, modrá, čierna a biela.

aliexpress.com
Ripped boyfriend jeans for women Veľkoplošná móda denim široký ...
1 910 rub.
- 46%
Aliexpress.com
Alice a kol. Elmer roztrhané džínsy, dámske džínsy pre dievčatá tiahnu stredný pás ...
2 700trie.1 458 rub.
Aliexpress.com
Bkxrh Dámske rifle s kvetinovými výšivkami Priateľ roztrhané džínsy pre ženy ...
2 931 rub.

Výber modelu roztrhaných džínsov závisí od vašej postavy - štýloví milenci idú k niekomu viac, ale majitelia štíhlych nôh sa môžu pochváliť v štýlovom a sexy chudom stave. Dievčatá s problémovými oblasťami často dávajú prednosť džínsy so širokým závojom, ktorý dokonale rozťahuje proporcie a robí vás ešte atraktívnejším. Existujú skutočné modely s vysokým pásom, ktoré umožňujú zdôrazniť krásne formy svojho majiteľa.

Ďalším znakom, ktorý návrhári odporúčajú venovať pozornosť, je tvar a veľkosť medzier. Stretli sme sa napríklad s asymetricky aj náhodne usporiadanými výkresmi. A ak chcete kombinovať v jednej fľašiniekoľko trendov - musia byť milenci (možno aj s vysokým pasom) s asymetricky roztrhnutými čiarami (asymetria je ďalším zo súčasných trendov sezóny).

Na fotografii môžete vidieť niektoré z najpopulárnejších štýlov, ktoré vám umožnia konečne rozhodnúť o vašich prílohách a vybrať si model, ktorý bude pre vás a vašu postavu ideálny.

Ako urobiť roztrhané džínsy doma vlastnými rukami?

Nepochybne, roztrhané džínsy sú v tomto roku veľmi populárnou a vyhľadávanou vecou, ​​a preto ceny niektorých modelov môžu veľa uhryznúť. Ale v tomto prípade je vždy cesta von - môžete si podobný štýl s vlastnými rukami doma, zatiaľ čo míňať minimum peňazí a dať trochu úsilia. Výsledkom je, že dostanete jedinečnú vec, ktorú urobíte sami - takéto veci vždy vyčnievajú z davu a priťahujú pozornosť. To je ďalší dôvod, prečo dievčatá na celom svete začali praktizovať len taký spôsob, ako vytvoriť roztrhané džínsy.

Pozrime sa, ako môžete robiť roztrhané džínsy doma vlastnými rukami už na základe hotového kusu. Existuje niekoľko účinných spôsobov, o ktorých budeme dnes hovoriť. Budete potrebovať nejaký tvrdý povrch, kancelársky nôž, pastelku na handričku alebo mydlo, ako aj šijaciu ihlu a pinzetu.

Prvá metóda je najbežnejšia,pretože nie je najťažšie hrať doma. Všetko je vlastne veľmi jednoduché - pod nohami, a to v mieste, kde ich plánujete roztrhať, musíte dať preglejku a nakresliť niekoľko línií pastelky na tkaninu vo vzdialenosti 2-5 centimetrov od seba. Ak chcete začať, stojí za to prebývať na piatich riadkoch, a ak je dosť trpezlivosti, potom môžete pokračovať v procese tvorby. Potom je všetko jednoduché a logické: je potrebné odrezať nakreslenú časť čiary a ťahať vlákna pozdĺž jej rezov, aby sa vytvoril roztrhaný efekt. Na fotografii vidíte, aký by mal byť výsledok.

Ďalším neobvyklým spôsobom je účinok opotrebovaných džínsov. Asymetrické vzory môžu byť aplikované tu - strih (ale nie odrezané) tri alebo štyri pruhy a začať pomaly ťahať vlákna z nich. Tu stačí pinzeta, o ktorej sme hovorili o niečo skôr. Ťažkosti môžu vznikať len z prvej nite, zvyšok zvyčajne ide ako hodinky. V dôsledku toho by ste mali mať nejaké biele vlákna, ako je znázornené na obrázku nižšie. Zdá sa, že vaše nohavice sú len opotrebované - ale vyzerá to ako módne a štýlové, najmä vzhľadom na skutočnosť, že ste si vytvorili túto krásu sami. Ďalším plusom tejto metódy je, že model môže byť vylepšený pomocou iných materiálov a textúr, ktoré sú vložené do opotrebovaných miest. Vyzerá to v roku 2019, je to veľmi pôsobivé.

Najzvedavejšie a nepokojné zjednotenie v roku 2019 naraz dva v jednom - niektoré sú odrezané azvyšok je ponechaný ako opotrebovaný. Vo vzhľadu nie sú podradené dizajnovej verzii, ktorú môžete ľahko nájsť v butiku.

Je to skvelý spôsob, ako ušetriť peniaze, najmä ak sú v šatníku veľmi staré džínsy, s ktorými ruka nestúpa na časť. Najlepším spôsobom je vdýchnuť im nový život. Nezabudnite v procese vytvárania prechodných tvaroviek, ktoré umožnia včasné úpravy a zobrazia všetky podrobnosti o vykonanej práci. Mimochodom, skúsení užívatelia neodporúčajú robiť dieru v kolennej oblasti, pretože táto časť nôh môže nakoniec prelomiť a poškodiť celý obraz.

Pred výberom jednej alebo inej metódy by ste mali uvažovať o výbere modelu a denimovej hustote. Takže, na rozšírených džínsoch, orezané čiary jednoducho nebudú viditeľné, zatiaľ čo na koži, naopak, budú sa veľmi tiahnuť. A čo robiť v tomto prípade, pýtate sa? Priemerná hustota a chudý model budú vynikajúcou voľbou v každom ročnom období. A ešte jedna vec, o ktorej si nie každý pamätá - mali by ste pozorne sledovať pokožku nôh a vykonávať odstraňovanie chĺpkov, aby ste sa neskôr nehanbili za zobrazené oblasti tela.

Čo môžem nosiť s roztrhanými džínsy? Pozrite sa na fotografiu

A tak sme vytvorili perfektný pár roztrhaných džínsov. A tak sme čelili ďalšej rovnako dôležitej otázke: čo stojí za to v roku 2019, a čo nestojí za to, aby sa na ne stavalo. Predtým, než zistíte, čo sa nosí s roztrhané džínsy, je dôležité rozhodnúť o celkovom štýle oblečenia a jeho účel. Pozrime sa na fotografiu,kde as čím nosiť módne roztrhané džínsy v každodennom živote:

Návrhári považujú roztrhané džínsy za neoddeliteľnú súčasť štýlu grunge, takže v prvom rade by mal byť ich štýl trochu ošuntělý a opotrebovaný rozptýlený - ako keby sami pochádzali z 90. rokov. Najvzácnejšou kombináciou pre nich je snehovo biela pretiahnutá blúzka s sandálmi. Malá spojka na kovovej rukoväti a okuliare, ktoré sa hodia, budú perfektným doplnkom pre štýlový každodenný vzhľad.

aliexpress.com
Ripped boyfriend jeans for women Veľkoplošná móda denim široký ...
1 910 rub.
- 46%
aliexpress.com
Alice a kol. Elmer ripped džínsy dámske džínsy pre dievčatá stretch mid waist ...
\ t
2 700rub.1 458 rub.
aliexpress.com
Dámske rifle Bkxrh s kvetinami vyšívané Priateľ roztrhané džínsy pre ženy ...
2 931 rub.

Mimochodom, vrchol môže byť akýkoľvek, ako aj štýl a džínsy. Napríklad, chudá je vhodnejšie pre biele a čierne košele, a milenci a rovné modely vyzerajú celkom harmonicky s sveter alebo tričko s jasným vzorom.

Podobné nohavice s odieraním v roku 2019 pomôžu diverzifikovať každodenné klasické oblečenie s blúzkou a vínomodtieň. Ako jasný doplnok sme skladovali leopardové čiernobiele výtlačky.

Ak dávate prednosť bedernému štýlu, potom sa vám páčia čierne džínsy v kombinácii s pletenou tunikou, krátkym sveterom a nadmernou srsťou. Obraz bude doplnený o roztomilý čierny klobúk, chester a tašku neobvyklého tvaru - je žiaduce, aby to všetko bolo len jednofarebné.

Keďže hovoríme o štýloch, stojí za to vyskúšať trochu rock and roll. K tomu sa kovové kovové prívesky pridávajú k opotrebovaným džínsom namiesto látky. Zostáva len pridať pár ďalších vecí v podobnom štýle - nech je to čierny sveter s jasným vzorom a kožená bunda bez rukávov. Z príslušenstva sa vyžaduje náramok šípkovej šípky, dlhá bižutéria a kovové topánky.

A ak spojíte roztrhaných milencov s romantickou mincovnou farbou s kvetinovou potlačou a baletnými bytmi rovnakej farby, dostanete každý deň romantický vzhľad.Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Vydané07.28.2018Štítky: