Čo nosiť s ženskými brogues

Pre mnohých módy, ktorí sa riadia najnovšími módnymi trendmi, je otázkou: s tým, čo môžete nosiť dámske brogues? Jedná sa o veľmi pohodlný typ obuvi, ktorý je schopný úspešne dopĺňať mnohé štýlové obrazy. Dáme najúspešnejšie príklady kombinovania s brogues.


Ako vyzerajú brogues?

Na vytvorenie módneho luku je dôležité pochopiť rozdiely medzi brošňami a inými druhmi obuvi. Majú také charakteristické vlastnosti.

  • Formulár . Vzhľad, brogues podobať oxfords čo najviac, ale hrubší tvar charakteristický pre topánky môžu byť použité.

Zaujímavé:Módna základná skriňa 2019: trendy

  • Šnurovanie . Vo väčšine modelov brogues je tento prvok nevyhnutne prítomný, zatiaľ čo šnurovanie môže byť skryté a poskytnuté na prezeranie ostatnými.

  • Perforácia . To je hlavná vlastnosť Brogues, vďaka ktorej sa dajú odlíšiť od oxfordov a iných topánok. Na bokoch sú tie časti, známe ako "krídla", ktoré obsahujú perforáciu.

Brogues a orezané nohavice

Víťaznou výhrou na vytvorenie štýlového luku je kombinovať brogues s krátkymi nohavicami. Táto kombinácia priaznivo zdôrazní štíhlosť ženských nôh, pretože členky zostanú otvorené.

Štýlový ležérny vzhľad

Akpoužiť nohavice s tradičnou dĺžkou, luku môže ísť príliš mužný, takže táto možnosť je lepšie zdržať sa hlasovania.

Obraz môžete doplniť o rôzne blúzky, košele, topy, svetre a mikiny. Môžu byť vyrobené v podobnom farebnom rozsahu s hornou časťou alebo s ňou vytvárajú výrazný kontrast.

Napríklad fotografia ukazuje dobrý príklad toho, ako môžete kombinovať nohavice s potlačou, čiernobiely biely vrch a topánky vyrobené v čiernobielom prevedení.

Brogues a krátke šaty

Vďaka tejto kombinácii budete vyzerať neuveriteľne žensky a zároveň sa budete cítiť veľmi pohodlne. Ak študujete početné fotografie, kde sú ponúkané možnosti, s ktorými môžete nosiť dámske brogues, môžete vidieť rôzne kombinácie.

Napríklad brogues budú vyzerať skvele s malým čiernym oblečením, ktoré Coco Chanel vytvoril naraz. Na fotografii môžete vidieť módnu kombináciu takýchto šatov s kabátom zdobeným originálnou potlačou.

Pre štýlové letné luky možno kombinovať ženské biele brože a vzdušné šaty z šifónu alebo čipky.

Oblečenie, kompletne vykonané v snehobielom odtieni, vyzerá skvele. Zdôrazňuje ženskosť, milosť a eleganciu svojho majiteľa. Tento trend bude obzvlášť dôležitý na jar 2019.

Kombinácia broží a krátkeho oblečenia A-line vyzerá veľmi roztomilý a romantický. Tento obrázok je dokonalý mladýdievčatám. Ak používate čierno-bielu farebnú schému, obraz získa elegantné a elegantné tóny.

Moderná móda umožňuje aj takú kombináciu, ako sú brošne a večerné šaty. Posledným skutočným trendom je kombinácia zdanlivo nekompatibilných vecí.

Takže brogues, pôvodne pochádzajúce z pánskej módy, môžu byť kombinované s vysokými ponožkami, ale zároveň dopĺňajú sofistikované večerné šaty holými ramenami.

Brogues a Midi sukne

Táto kombinácia bude nevyhnutná na vytvorenie štýlových kancelárskych lukov. Sukňa môže mať tvar ceruzky alebo mierne rozšírený trapéz.

Zaujímavé:Šaty: štýlové luky 2019

Model vo veľkom záhybe alebo plisovaní bude tiež fungovať. Šaty môžu byť doplnené klasickou blúzkou a rovnou orezanou srsťou.

Ženský a módny obraz

Brogues a letné šortky

Tento obrázok bude obzvlášť úspešný v horúcich letných dňoch. Šortky môžu byť skrátené alebo majú strednú dĺžku, vyrobené z ľahkých tkanín alebo z hustého denimu. V druhom prípade môžu obsahovať veľkolepé roztrhané prvky.

Brogues a overaly

Toto je jedna z najpozoruhodnejších a najpozoruhodnejších kombinácií. Kombinéza môže byť obchodná, večerná, v tomto prípade je veľmi harmonicky kombinovaná s brogues v štýle.

Ak kombinujete brožúry s džínsovou kombinézou, môžete urobiť nezvyčajný vzhľad v neformálnom štýle. Luk vyjde jasno,najviac priťahuje pozornosť.

Brogues a kožené nohavice

Neštandardné riešenia môžete aplikovať na vytvorenie štýlového zvýraznenia obrazu. Použitie chytľavých nezabudnuteľných detailov v obraze odkazuje na hlavné módne trendy posledných sezón.

Zaujímavé:Kožené nohavice: s tým, čo sa nosí v roku 2019

Neformálne kožené nohavice sa tak ľahko zmestia do formálneho šatníka. V tomto obrázku s prísnou bundou a klasickou taškou bude vyzerať neuveriteľne harmonicky.

Brogues a legíny

S nástupom chladného počasia môžete začať nosiť brošne so silnými podrážkami v kombinácii s legínkami. Je však potrebné vziať do úvahy dôležitú nuanciu, ktorá spočíva v tom, že dievča musí mať nevyhnutne štíhlu napnutú postavu. Je to spôsobené tým, že legíny tesne zapadajú do postavy, takže aj najmenšie chyby budú viditeľné.

Ako na vrchole, objemný nadrozmerný sveter bude vyzerať veľmi harmonicky, čo bude mať za následok neprekonateľný ležérny štýl.

Brogues a Jacket-Biker

Túto možnosť ocenia ženy módy, ktoré uprednostňujú výstrednosť. Džíny priateľ, ktoré môžu obsahovať roztrhané prvky, budú vyzerať skvele ako spodná časť. Doplňte obraz štýlového klobúka s malým okrajom.

Luk bude vyzerať obzvlášť dobre, ak sa na jeho vytvorenie použijú tvarované brože.podošva traktora.

Je možné kombinovať sako-koženú bundu a broky s neuveriteľne ženskými odevmi. Využívanie kontrastných vecí je jedným z hlavných princípov, ktorými sa moderné stylisti riadia vytváraním módnych lukov.

Príkladom je kombinácia s jemnou a romantickou skladanou midi sukňou.

Brogues a kabáty

Toto je jedna z klasických kombinácií. Ideálny je skrátený plášť alebo model strednej dĺžky, ale aj rozšírené verzie. V roku 2019, návrhári ponúkajú nosiť dámske demi-sezóny brogues s týmto typom vrchného oblečenia. Kabáty môžu byť kombinované s džínsy alebo nohavice.

Vhodné sú aj ženské šaty alebo sukne, ale je potrebné vziať do úvahy, že ich lem by sa nemal pozerať zospodu pod ich kabáty, ak hovoríme o vrchnom ošatení s dĺžkou midi alebo maxi.

Na čo sú plné dievčatá?

Majitelia veľkolepých foriem v roku 2019 sa nebudú môcť obmedzovať na ukazovanie svojej fantázie a kombinovať brože s rôznymi šatníkovými skriňami. Hlavným pravidlom je, že veci dobre zapadajú, zdôrazňujú jeho prednosti a skrývajú nedostatky.

Napríklad brogues možno kombinovať s kratšími džínsami pre milencov, ktorí nie sú príliš tesne priliehajú k bokom, tričko s oválnym krkom a klasickú rovnú bundu.

Ako možnosť demi-sezóny môžu plné dievčatáradiť luk, vytvorený pomocou klasickej rovnej alebo mierne rozšírenej srsti, taký prvok vrchného ošatenia ako pončo je dokonalý.

Aká kombinácia sa vám páčila?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Dúfame, že náš výber fotografií vám pomôže vytvoriť nápad, s ktorým môžete nosiť a zápasiť s ženskými brogues. Vzhľadom k tomu, že kombinácia možností veľa, nájsť najvhodnejšie pre seba bude môcť každá žena.Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené03/01/2019Štítky: