Čo nosiť s bielymi džínsy: nápady a fotografie ženských obrazov

Biele džínsy sú právoplatne považované za základný prvok každého dámskeho šatníka, pretože sa dajú nosiť s čímkoľvek, či už ide o športové tričko alebo klasickú košeľu. Preto je celkom prirodzené, že mnoho svetových celebrít dáva prednosť práve takému dnu, čo možno vidieť pri prezeraní rôznych fotografií v sociálnych sieťach. Okrem toho, biele džínsy sú schopné zriediť a osviežiť obraz, rovnako ako robiť to viac elegantné a slávnostné.


Kreslenie na luky bloggerov krásy a ikon moderného štýlu, sme zhromaždili najviac štýlové a win-win možnosti pre kombináciu biele džínsy, ktoré sú uvedené nižšie v článku.

Vytvoriť módny luk s džínsy v bielej

Hlavnou výhodou bielych džínsov je ich všestrannosť, pretože sa harmonicky zmestia do akéhokoľvek štýlu a tiež sa dajú ľahko kombinovať s inými farbami a textúrami, čo umožňuje každej žene vytvoriť si neodolateľný a jedinečný módny obraz. Medzi najštýlovejšie a originálne možnosti kombinácie patria tieto kombinácie vecí:

 • Tričko. Je to klasická top možnosť. V prípade bielych džínsov si košele môžu vybrať absolútne akúkoľvek farbu a textúru - bielu, modrú, čiernu, kockovanú, hrachovú, kvetinovú potlač alebo džínsoviny. Tu je fantázia len neobmedzená.

Košele a biele džínsy sú klasickou kombináciou

Keď sa kombinuje biela košeľa s džínsy rovnakej farby, je veľmi dôležité, aby vrchná časť oblečenia zodpovedala spodnej časti s tónom.Krém, mliečne a žltkasté tóny budú v porovnaní so snehovo bielymi džínsmi vyzerať ošuntené a neusporiadané.

Zaujímavé: Najmodernejšie džínsové bundy v roku 2019

 • Blúzky. Sú to ďalšie základné možnosti pre ženy, s ktorými môžete nosiť biele džínsy, najmä počas letnej sezóny, čo potvrdzujú aj mnohé fotografie s príkladmi hotových modelov oblečenia a hviezd show show. Pokiaľ ide o farebnú paletu, môže byť aj úplne iná, počnúc klasickou čiernou až po viacfarebnú tlač.

Oblečenie s blúzkami a topami

Dôležité! Aby bolo vybavenie bolo mäkšie a viac romantické, stylisti odporúčajú vybrať hodvábne modely blúzky. Kombinácia sa tiež zrieďuje červenými korálkami a čiernymi čerpadlami alebo mokasínami.
 • Tričko. Môžete s ním tiež „hrať“ a stelesniť všetky svoje vlastné, aj tie najodvážnejšie a mimoriadne nápady. Monofónne, s potlačou, tak módne teraz modely s pruhmi alebo inými ozdobnými vložkami bezpochyby zapadajú do bielych džínsov. Môžete nosiť také top pre uvoľnenie a zastrčený do nohavíc. Ak ste plachý mierne zaoblené boky, môžete si štíhlejší postavu výberom predĺžené tričko štýlu.

Nadmerný sveter a tričko s bielymi džínsy

Hlavným trendom jarno-letnej sezóny 2019 je duet bielych džínsov a modro-bielej vesty. Biele tenisky alebo podvaly, ako aj taška na opasok vám pomôžu doplniť toto oblečenie.

Zaujímavé: DenimŠaty z roku 2019: módne trendy a fotografie nových výrobkov

 • Bunda. Kombinácia bielych džínsov s krátkym alebo predĺženým plášťom a vrchom je považovaná za základnú. Takýto outfit môže byť nasadený v triede aj v kancelárii. Topánky alebo baletné byty v červenej farbe, ako aj objemná čierna taška vám pomôžu spestriť vzhľad.

Príklady štýlových záberov s džínsy, sakami a plášťami

 • Kožená bunda. Je to ďalšia štýlová varianta, s ktorou môžete nosiť nielen čierne džínsy, ale aj biele džínsy, čo je obzvlášť dôležité v duete s dámskou koženou bundou, a fotografie s obrázkami takýchto odevov prevažujú v takmer každej módnej edícii. Sveter s jemným úpletom pomôže dokončiť vzhľad. Pokiaľ ide o topánky, v tomto prípade návrhári odporúčajú absolútne akúkoľvek možnosť, či už klasickú alebo športovú.

Kombinácia džínsov s topom, blúzkou a plášťom bombardéra

 • Odmerný sveter. Takýto vrch bude vhodný pre ľahké jarné chladenie. Sandály, mokasíny alebo baletné byty vám pomôžu doplniť ho.

Ako si vybrať tú správnu obuv?

Pri vytváraní obrazu je veľmi dôležité okrem topu vybrať aj topánky, ktoré budú zodpovedať módnym trendom v tejto sezóne a harmonicky zapadnú do hotového luku. Medzi najobľúbenejšie možnosti patria:

 • Čižmy. Tento typ obuvi je dnes novinkou medzi novými trendmi súčasnej sezóny. Preto, stylisti odporúčajú nosiť s džínsy v bielej, pretožeTáto kombinácia vyzerá výstižne a štýlovo, o čom svedčia rôzne fotografie takých odevov, ktoré zdobia obaly lesklých časopisov. Pridajte k svojmu vzhľadu sivý sveter alebo predĺženú bundu.

Kombinácia bielych džínsov s topánkami iného plánu

 • Potlačená obuv. Perfektne zapadne do duetu s bielym džínsom a bude jasným akcentom celého oblečenia. Hlavná vec je monotónnosť na vrchole, aby nedošlo k preťaženiu obrazu a nie aby bolo príliš farebné.

Zaujímavé: Mládežnícka móda v roku 2019: fotografické a obrazové nápady

 • Tenisky a tenisky. Nemusia byť biele. Môže to byť rôzne farby a ich kombinácie.

Štýlové oblečenie

 • Močiari, baletné byty, sandále a podvaly. Takéto topánky sú ideálne na leto. V kombinácii s bielymi džínsami vytvára príležitostnú, modernú a zároveň pohodlnú luku.
 • Topánky s podpätkami alebo klinmi. Je nezničiteľná klasika. V duete s topánkami alebo sandálmi na päte sa získa elegantný a ženský vzhľad, ktorý navyše robí nohy štíhlejšími.
Dôležité! Pri vytváraní svojho oblečenia, stylisti odporúčajú vyzdvihnúť topánky a tašku úplne odlišných farieb, takže zameranie je len na jednu tému.

Ako vidíte, biele džínsy sú v dámskom šatníku tak univerzálne, že ich môžete doslova nosiť s čímkoľvek a robiť rôzne kombinácie inšpirované rôznymi fotografiami z módnych prehliadok azdroje.Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené13.06.2018Štítky: