Milosť a krása monofónnej manikúry

Monochromatickú manikúru v roku 2019 predstavujú rôzne fotografické inovácie. V trende rôzne odtiene - od nahé až po provokatívne a svetlé. Preferujúc nekryté pokrytie v módnom tieni tejto sezóny, zabijete 2 vtáky jedným kameňom. Po prvé, ste automaticky v trende. Po druhé, vytvorte univerzálnu manikúru, ktorá je vhodná pre akýkoľvek obraz.

Módna monofónna manikúra

Zaujímavé : Čierna manikúra pre tých najmodernejších!

Výhody

Tajomstvo obrovskej popularity jednofarebnej manikúry spočíva v jej zásluhách. Chcete vedieť, prečo si ženy módy vyberajú tento trend? Potom si prečítajte o výhodách jednofarebného dizajnu nechtov!


 • Jej hlavnou výhodou je univerzálnosť. Táto manikúra je ideálna pre nechty akejkoľvek dĺžky a tvaru. Je jednoducho nemožné urobiť chybu!
 • Tento dizajn dokonale zapadne do každého luku a stane sa jeho štýlovým záverom.
 • Skvelé správy pre šetrné dievčatá: táto technika je ľahko robiť aj doma pomocou pravidelného laku na nechty. Strávite minimum času a výsledok bude skvelý.
 • Móda určuje popularitu prirodzenosti a stručnosti, vrátane manikúry. Preto, ak chcete byť v predmete, vyberte jednoduchý dizajn v jednej z farieb trendu a nemôžete pokaziť.
 • Všade, kde sa rozhodnete ísť: módne párty alebo seriózne stretnutia, pevná manikúra bude vždy cestou.
 • Úhľadný dizajn vám povie o vašomdobrý vkus, skromnosť a slušnosť. To je najlepšia voľba, ak chcete zapôsobiť na dobre upravenú a upratanú dámu.
 • Podvedome, dievča so skromnou manikúrou má pre seba a vzbudzuje dôveru. Toto nie je len my, ale aj psychológovia si to všimli!

Krásna, moderná a jednoduchá monofónna manikúra

Monofónne alebo farebné - akú manikúru si vyberiete?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Akú farbu zvoliť

Dizajn manikúry v roku 2019 predstavujú fotografické inovácie v rôznych odtieňoch. Určite nájdete možnosť, ktorá vás osloví!

 • Očarujúce a relevantné v roku 2019 rôzne odtiene modrej a modrej. Pokojné a rozumné dámy si vyberajú hlboké modré a romantické dámy dávajú prednosť neba modrej.

Krásna modrá manikúra

Venujte pozornosť! Ak máte bledú pokožku rúk, nie všetky odtiene z modrej palety vám vyhovujú.

 • Odtieň Marsala je špeciálnou sekciou vo svete nehtového priemyslu. Dnes je tak populárna a nádherná, že dokáže konkurovať aj všestrannosti francúzskej manikúry. Najmä krásna manikúra vo farbe Marsala vyzerá na mandľovitých nechtoch strednej dĺžky.

Monofónny manikúrový módny odtieň Marsala

Zaujímavé : Jemná pastelová manikúra

 • V chladnom jeseni alebo v zime vždy chcete niečo teplé, sladké a útulné. Ako sa o manikúru v takých krásnych čokoládových odtieňoch. Objavte všetky druhy hnedej a nebudete ľutovať.

„Teplá“ manikúra v hnedých tónoch

 • Jednofarebnú manikúru v roku 2019 na fotografii z módnych prehliadok nemožno predstaviť bez béžovej farby a nahej palety ako celku. Možno je to najjednoduchší spôsob, ako dať nechtom dobre upravený a elegantný vzhľad. Vyberte si akékoľvek práškové alebo béžové odtiene a vaša manikúra bude vyzerať krásne.

Paleta jemných aktov

 • Medzi hlavné novinky tejto sezóny patria manikúry v kovových odtieňoch. Vyzerá to sviežo, originálne a zároveň vyhradené. Ak vám jednoduchý monochromatický náter vyzerá nudne, ale nie ste pripravení na kreatívne experimenty v manikúre, kúpte si metalický odtieňový lak. To je najlepší kompromis!

Kovový povlak - módny nápad pre jednofarebnú manikúru

Zaujímavé : Najlepšie nápady na manikúru s kamienkami!

 • Hlboká smaragdovo zelená a tlmená zelená vyzerá v jednofarebnej manikúre jednoducho úžasne. Pekný bonus: tento dizajn je tiež na vrchole popularity!

Smaragdová manikúra

 • Sunny yellow je schopná priniesť veselosť, dokonca aj v sivých dňoch. Na vrchole módy, rôzne odtiene žltej - od citróna na horčicu. Nebojte sa vyzerať príliš svetlé a vzdorujúce s takou manikúrou - jednoduchý monochromatický povlak vyvažuje nasýtenýodtieň.

Sunny žltá manikúra

 • Fialová farba s tienidlom baklažánu - výber sebaistých módy, ktorí radi priťahujú pohľady a dostávajú pochvalu. Takáto hlboká a bohatá manikúra jednoducho nemôže zostať bez povšimnutia.

Módna monofónna manikúra

 • Osobitnou črtou v trendoch nail art je čierna manikúra. Zvyčajne ju vyberajú dievčatá s krátkymi a strednými nechtami. Čierna manikúra je oceňovaná pre svoju všestrannosť a špeciálny charakter. Pri výbere manikúry pre sezónu 2019 v tmavých farbách majte na pamäti, že upozorňuje na akékoľvek nezrovnalosti a nedokonalosti nechtov, takže by mali byť v perfektnom stave.

Trendy čierna manikúra

Najnovšie nápady

Jednofarebná manikúra nie je vždy jednoduchým prekrytím nechtov jednofarebným lakom. Pripravili sme pre vás niektoré z najrelevantnejších nápadov, ktoré pomôžu diverzifikovať takýto výstižný dizajn a urobiť ho zaujímavejším.


 • Monochromatický povlak je krásny a matný monochromatický povlak je dvojnásobne krásny. Táto technika je najvhodnejšia pre jesennú alebo zimnú sezónu. Matná textúra vždy vyzerá nádherne v kombinácii s akoukoľvek farbou nechtov.

Módna matná manikúra

 • Trendy v roku 2019 vás neobmedzujú pri výbere základných farieb pre manikúru. Typicky, dievčatá dávajú prednosť 1-2 odtieňom, ale mnoho módnych prehliadok ukazujú použitie multi-farebný náter všetkých nechtov. Kreatívny a veľmi veselý!

Štýlová farebná manikúra

 • V novej módnej sezóne sa kamienky vrátia k dizajnu nechtov. Tak prečo nie pridať monochromatické kryt s rozptylom lesklých kameňov? Obmedzená manikúra zahŕňa použitie kryštálov na základe nechtov. Najpokročilejšie ženy módy sa však neboja vymýšľať celé skladby z „diamantov“.

Krásna monofónna manikúra s kamienkami

 • Monochromatický dizajn trblietky sa okamžite zmení. Môžete si nakresliť brilantný vzor so šablónou, alebo vybrať 1-2 nechty pod plnou brilantnou vrstvou.

Monofónna manikúra s glitrami

 • Manikúra francúzsky - skvelý nápad zmeniť pokrytie v jednej farbe. Hit sezóny - uhoľné zariadenia. V ňom čierno-čierna farba pôsobí ako vrch a úsmev sa vykonáva v podobnej pigmentovanej tonalite, ale s iskrami. Takáto manikúra je skutočným nálezom pre majiteľov stredne veľkých štvorcových nechtov. Vyzerá to nádherne!

Francúzština v uhoľnej technológii

Zaujímavé : Chic Manikúra - Nové vzory

 • Použitie špeciálneho prášku na nechty je pre vás skvelá voľba, ak chcete, aby sa pevná manikúra stala elegantnejšou a elegantnejšou. Tento dekor je nádherne kombinovaný s módnou technikou pletenej manikúry - všimnite si túto myšlienku pre vašu štýlovú zimu!

Krásna monofónna pletená manikúra

 • Návrh tlače alebo vzoru bezmennéhoUmenie nechtov je štýlové a krásne. Ak hľadáte elegantný dizajn manikúru pre každý deň, možno ste našli perfektnú možnosť.

Štýlový výtlačok bez zvonenia

Dúfame, že módna monofónna manikúra v roku 2019 z nášho fotografického výberu nových produktov vás inšpirovala k novému dizajnu tohto jesene a zimy. Monocoating je univerzálna možnosť, vďaka ktorej sa vaše nechty dobre upravia a zatraktívnia. Budete vyzerať elegantne a stručná manikúra neodvádza pozornosť od dôležitých vecí.


Materiál pripravený redaktormi outletvoderady.sk


Uverejnené10/08/2018Štítky: