Čo nosiť pančuchy v sieti

S tým, čo nosiť pančuchy v mriežke vyzerať chladne bez náznaku vulgárnosti? Pochopili sme všetky nuansy tohto nejednoznačného trendu a zhromaždili sme pre vás na jednom mieste tie najštýlovejšie kombinácie. Zostáva vám robiť malé veci: inšpirovať sa a vymýšľať si vlastné trendy obrázky.


Ktoré pančušky si vybrať

Módne trendy rovnako podporujú sieť všetkých veľkostí. Treba však mať na pamäti, že čím väčší je vzor, ​​tým väčšia pozornosť sa pripája k nohám. Stylisti tiež varujú: veľká sieť vyzerá dobre len na štíhlych dievčatách.

Pančucháče v jemnej sieťovine

Vzor jemných ôk je dar z nebies pre tých, ktorí chcú vizuálne zúžiť svoje členky, ako aj vytvoriť viac obmedzujúce luky.

S odkazom na módu 80. rokov si môžete vybrať pančucháče akejkoľvek farby: od klasiky žánru - čierne až po romantické a nemenej strmé telesné, ružové, červené a iné farebné možnosti.

Zaujímavé : S tým, čo nosiť pančuchy leopard

Tipy pre stylistov

  • Najpraktickejšie kombinácie, vhodné vo všedné dni, sa získavajú s džínsy, čierne orezané nohavice, oxfory alebo mokasíny.
  • Všeobecne platí, že sieť je schopná hrať akýkoľvek obraz s novými výraznými farbami - v novej sezóne nie je kombinovaná s ničím: džínsy, tuniky, šaty, sundresses, mikiny, mini a midi sukne.
  • Vytlačené veci je ťažšie vytvoriť takéto obrazy - obyčajné oblečenielakonický strih je oveľa jednoduchšie kombinovať so sieťovinou. Hra s textúrami a textúrami je vítaná!
  • Na obraze musí byť len jeden provokatívny detail a povstanie pančuchových nohavíc je na to viac než dosť. Nemali by ste ich dopĺňať radikálnou mini dĺžkou, odvážnym výstrihom a vecami s úprimným strihom.
  • Predám takéto pančuchy na veľkosť viac, aby sa nevytváral účinok kože.

Zaujímavé! Ak však sieť vytiahla nohy, nasadila si pančuchové nohavice na telo - tento životný hacking zachráni situáciu.

  • Najmodernejším doplnkom k mriežke sú barety, čiapky a šiltovky.

Štýlové obrazy s pančuškami v sieťovine

Pravidlá výberu obuvi

Vynikajúcou možnosťou by boli topánky bez podpätkov, ak to má štýl luku. Môžete sa napríklad rozhodnúť pre tenisky, tenisky, oxfordy, mokasíny, masívne topánky alebo chelsea. Pánska obuv vytvorí úžasný kontrast a premení obraz na super štýlový.

Ak sa rozhodnete staviť na päty, nesnažte sa vytvoriť príliš ženský obraz - zvyšuje sa riziko módneho zlyhania. Dobrou voľbou by boli členkové topánky s pevnou pätou, mulmi, kozákmi alebo rockerovými topánkami s pätou. Nielen čierne, ale aj biele topánky budú vyzerať veľmi sviežo.

Ultramoderná kombinácia s džínsami

Naučte sa používať tento trend správne as chuťou.

Idea č. 1

Štýlčo najviac eliminuje agresivitu siete a ľahko prispôsobuje provokatívny trend každodennému životu. Ideálne džínsy pre kombinácie s takými pančuškami sú milenci alebo mama. Veľkosť obrazu nezáleží - rovnako štýlové luky sú vytvorené s malými aj veľkými okami.

Zaujímavé : S tým, čo nosiť pančuchové nohavice

Číslo myšlienky 2

Kombinácia s konzervatívnymi vecami je pre vás užitočná aj v každodennom živote. Napríklad, doplnok roztrhané chudé džínsy s okami biela košeľa a čierna kožená bunda, aby sa obraz pokojnejšie, ale zároveň šialene štýlové!

Myšlienka číslo 3

Trendom z fotografie na Instagrame sú show pančuchy, ktorých úroveň je vyššia ako džínsy. Toto je jedinečné odvážne a provokatívne rozhodnutie a určite pritiahne pozornosť okoloidúcich, niekedy dosť nejednoznačných. Mnoho dievčat sa obmedzuje na fotografovanie v takom odvážnom luku, ale najpokročilejšie ženy módy idú na párty, ako je táto, aby dobyli všetkých svojimi odvahou a zbierali obdivné pohľady.

Idea č. 4

Takýto detail ako gumička, vykukujúca z džínsov alebo nohavíc, dodá obrazu nielen húževnatosť a vzburu, ale všetkým tiež povie, že sa dokonale orientujete na trendy.

Idea č. 5

Keď v perspektíve studenej sezóny nudné luky zo základných vecí nudných farieb, musíte okamžite triasť svoj šatník, a ak nie,premeniť ho úplne, potom aspoň pridať pár záchrancov - módne detaily. Nohavice v sieti tak ľahko oživia obvyklý obraz s džínsy, mikinou a bundou bombardéra.

Idea č. 6

Toto je ďalší príklad toho, ako sa mriežka môže dostať do praktického neformálneho obrazu. Všetky veci sú jednoduché a stručné, no nohavice si robia svoju prácu - prinášajú hrozienka a trochu drzosti na luku.

Idea č. 7

Ak chcete prekvapiť verejnosť a byť centrom pozornosti, neváhajte a skopírujte túto dievčenskú luk. Neexistuje miesto pre skromnosť a zdržanlivosť, len výzva, móda a hardcore!

Idea č. 8

Jedna z najbezpečnejších kombinácií oka sa získa v tíme s džínsy, obyčajným rolákom a nadrozmernou srsťou. Túto fotografiu môžete použiť ako praktický návod, ako urobiť obyčajný luk viac štýlovým a kreatívnym.

Idea č. 9

V roku 2019 môžete nosiť pančuchové nohavice v mriežke s džínsy akejkoľvek farby alebo šortky.

Luky so sukňami a sukňami

Stylisti odporúčajú kombinovať tento sebestačný trend s kvetinovými boho šaty, mini sukňami z rôznych materiálov, šaty, šaty, tvídové šortky alebo džínsové šortky. Cool, ak pre kombináciu si vybrať veci v klietke, základný rolák, overstitched A-line sukne alebo sveter šaty. Pozrime sa, ako to všetko vyzerá v praxi v našej zbierke fotografií!

Idea # 1

Nebojte sa kombinácie pančúchv mriežke s minimálnou dĺžkou. Ak si vyberiete ten správny, luk sľubuje, že bude štýlový a diskrétny. Napríklad tmavá paleta cibule, v ktorej je úloha topu vykonávaná potlačeným tričkom, je celkom vhodná pre váš módny každodenný život.

Venujte pozornosť! Podrobnosti o trendoch, ako je široký pás s kruhovou prackou a uzáverom, robia tento vzhľad dokonalým a štýlovým, ako je to len možné .

Myšlienka č. 2

Pánske pančuchové nohavice s farebnými dužinami sú vhodné do úplne konzervatívnych lukov s bielou blúzkou, čiernou sukňou s vysokým pásom a tvídovým plášťom. Táto farebná schéma neguje všetku agresivitu a zanecháva len koketný a štýl.

Idea č. 3

Grid sa čuduje, aký dobrý je obraz s kvetinovými šatami a topánkami. Ak je čas vašich módnych experimentov prišiel v chladnom období, doplňte túto kombináciu s koženou bundou alebo koženou srsťou a choďte tam, kde plánujete vyzerať chladnejšie a módnejšie ako všetky.

Idea č. 4

Módne trendy tiež naznačujú nosenie čiernych sieťovaných pančuchových nohavíc v kombinácii s predĺženým tričkovým oblečením. Hlavnou vecou nie je dopĺňať tento obraz obuvi s podpätkami.

Idea č. 5

Mriežku s minimálnou dĺžkou možno vytvoriť aj pomocou tmavých farieb a voľných štýlov. V tomto luku, hoci topánky s podpätkami sú vybrané, ale stále vyzerá odvážne a trochu hooligan - to je presne ten efekt, aký potrebujeme pri sieťovaných pančuchách.

Idea č. 6

PríkladVytváranie odvážneho obrazu môže byť prevzaté od hrdinov streetstyle. Tento luk dokazuje, že niekedy aj koža je vhodná v kombinácii s takýmito pančuchami. Celé tajomstvo je vo voľnej hornej časti a topánkach, ktoré takmer úplne skrývajú cenenú sieť.

Pančucháče v sieti - je to vulgárne alebo nie?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Idea č. 7

Minulú sezónu Mastkhev - klietka - zostáva s nami v roku 2019, tak prečo neskúsiť jeho kombináciu s pletivom? Aby obraz nevyzeral vulgárne, zmiešajte takú sukňu s voľným sveter.

Zaujímavé : Pančuchové nohavice: 12 módnych obrázkov

Idea č. 8

Víťazná výhra je kombináciou s oblečením sveter, ktoré zjemňuje agresivitu mriežky. Perfektnou voľbou obuvi pre takýto luk je trochu hrubá obuv.

Idea č. 9

Ak milujete slobodu prejavu, okorenujte svoje známe kombinácie pert mesh, aby ste do obrazu pridali korenie. Napríklad, monofónny sveter a šedý rúško je to najlepšie, aby sa odvážne prispôsobili každodennému vzhľadu.

Myšlienka číslo 10

Ďalší úspešný pokus o obnovenie šedo-čierneho obrazu. Tentokrát sa lakonický rolák a sukňa používajú na nádhernú kombináciu s pletivom.

Myšlienka číslo 11

Mriežka s kamienkami - trend nie je pre skromné ​​ženy, ale je tu miesto, kde sa dá vyjsť tučným a vzpurným lukom.

Pančucháče v sieti - samozrejme, trend nie je pre každého, ale, vidíte, je to veľmi chladné a nezvyčajné. Vezmite fotografiu z tohto článku do prevádzky, keď prídete s tým, čo nosiť túto módnu novinku.Materiál pripravený redaktormi outletvoderady.sk


Vydané07.02.2019Štítky: