Ako nosiť nohavice palazzo a marlene na jar av lete 2019 - módne tipy

Módne dámske nohavice Palazzo a Marlene boli na pódiu niekoľko sezón v rade. Široká noha - hit sezóny! To nie je prekvapujúce, pretože s príchodom jari chcete cítiť svetlo a šaty v niečom bez tiaže a mávanie, keď vietor fúka. Dnes dizajnéri aktívne podporujú tento štýl nohavíc, na niekoľko desaťročí nezabudnuteľne zabudli.


Chcete vedieť, čo nosiť s palazzo a marlene pants na jar av lete 2019? Prečítajte si naše módne tipy. Väčšina stylistov odporúča ich kúpu na jar av lete 2019, najmä preto, že rozmanitosť ich modelov vám umožní vybrať si štýl pre akýkoľvek typ postavy a veku. Pozrite si fotografie modelov štýlových širokých nohavíc a čo ich nosiť:

Ako módne dámske nohavice palazzo

Ako sa tieto štýly objavili - nejednoznačná otázka. Dlhé nohavice s vysokým pásom a veľmi širokými nohavicami na nohavice boli prvýkrát demonštrované talianskym módnym návrhárom Emiliom Pucci v polovici 20. storočia. Zbierka bola vystavená v slávnej talianskej Palazzo - Pitti, odtiaľ názov nohavíc. Mnohé filmové hviezdy času sa ponáhľali vyskúšať na široké nohavice a našli ich veľmi pohodlné. Marlene Dietrich sa stala jedným z hlavných milovníkov takýchto nohavíc, na jej počesť tento štýl dostal druhé meno - Marlene. Široké nohavice sa objavili v 30. rokoch, ale boli trochu odlišné od módnych dámskych nohavíc z palazzo, ktoré vidíme dnes, a väčšinou ich nosili muži. Marlene Dietrich považovala bočnú časť nohavíc za povinnú súčasťpoložila ruky do vreciek s potešením, vystupujúc pred kamerami. Aj nohavice mali manžety na nohaviciach.

- 43%
aliexpress.com
2016 jeseň európsky štýl ležérne voľný úsek ženy Palazzo ...
1 200 .672 rub.
Aliexpress.com
Dámske dámske vinobranie voľné vysoké pas dlhé nohavice šifón strane ...
1 169 rub.
- 9%
Aliexpress.com
2017 Jarná veľkosť Plus M-3XL 4XL 5XL 6XL Casual Loose Stretch Women ...
890tr.809 rub.

V súčasnosti sa palác vyznačuje nadhodnoteným pásom, širokou nohou a impozantnou dĺžkou, ktorá úplne pokrýva nohu, pričom je viditeľná len malá časť topánky. Niektoré modely palazzo fit boky - to sú väčšinou kancelárske nohavice. Tieto nohavice sa často nazývajú nohavicovými sukňami, pretože ak stojíte na mieste, zdá sa, že máte na sebe širokú šírku sukne.

S čím nosiť módne široké nohavice Marlene v roku 2019 - štýlové obrazy pre dievčatá s fotografiami

Štýlové široké nohavice pre rok 2019 by mali byť jednohlasé - dizajnéri sa rozhodli. Takýto model sám o sebe priťahuje pozornosť a slúži ako veľkolepý detail luku, preto je nadmerné hromadenie ornamentov zbytočné. všakŠtíhle krásky môžu experimentovať s etnickými odtlačkami, ako aj používať malé kvetinové vzory ako súčasť pyžamového štýlu. V tomto prípade musí byť vrch monotónny - miešanie výtlačkov je neprijateľné. S tým, čo môžete nosiť módne široké nohavice Marlene v roku 2019 - budeme uvažovať ďalej. Medzitým sa pozrite na štýlové obrázky pre dievčatá na fotografii:

Aj keď ste si kúpili módne nohavice bez vzoru, je lepšie ich kombinovať s pevným vrcholom. Objemové nohavice v kombinácii s pestrým vrchom môžu siluetu príliš masívne. Keď už hovoríme o módne nohavice, Marlene, pre dievčatá neexistuje lepšia voľba, než nosiť s vybaveným top. Kontrast - to je veľmi zvýraznenie, ktoré pomôže prezentovať Palazzo v najpriaznivejšom svetle. Namontujte roláky na svetre, vybavené topy a košele, tenké pulóvre. Ak chcete nosiť košeľu s palazzo, vyberte si skrátený model alebo si oblečte tričko do nohavíc. Štýlový vzhľad získate, ak si v páse naviažete tričko s uzlom. V chladnom počasí, doplňte svoje oblečenie s monochromatické krátke bundy alebo elegantný sveter.

Aké topánky si vybrať? Ihlové podpätky vyzerajú objemne, aj keď svetlé nohavice nie sú celkom harmonické, ale čerpadlá alebo sandále na vysokých, stabilných pätách sú perfektné, rovnako ako variácie na klinu. Okraje nohavíc by mali pokrývať kožu nôh a dostať sa do stredu päty. Môžete nosiť palazzo a baletné topánky, ale v tomto prípade, tkaninyNohavice sa budú dotýkať zeme, inak nebude koža nôh úplne uzavretá.

- 43%
aliexpress.com
2016 jeseň európsky štýl ležérne voľný úsek ženy Palazzo ...
1 200trie.672 rub.
Aliexpress.com
Dámske dámske vinobranie voľné vysoké pas dlhé nohavice šifón strane ...
\ t
1 169 rub.
- 9%
aliexpress.com
2017 Spring Plus veľkosť M-3XL 4XL 5XL 6XL Casual Loose Stretch Women ...
890 .809 rub.

Nohavice Marlene už dokázali dobyť moderné módy, pretože dokážu skryť všetky druhy nedostatkov postavy - krivé nohy, plné lýtka, škaredé stehná, vyčnievajúce bruško, ploché zadky, textúru kože. Ale aj dievčatá s dokonalou postavou v roku 2019 radi položili palác, aby zdôraznili svoju ženskosť a poskytli obraz tajomstva.Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Publikované27.11.2018Štítky: