Dámske tepláky 2019

Tepláky dnes nie sú len odevy určené na šport, ale aj základný prvok ženského šatníka, kde môžete chodiť na prechádzku alebo nakupovanie. Preto v roku 2019 návrhári navrhli rôzne modely športových oblekov, z ktorých najrelevantnejšie sa budeme zaoberať neskôr v článku.


Horúce trendy v segmente športovej módy

Tepláky už dávno prestali byť úzkoprofilovým odevom, ktorý bol zakúpený výlučne na návštevu posilňovne. Najnovšie štýly takýchto súprav sa preto výrazne líšia od ich predchodcov v svetlom a neštandardnom prevedení pre tieto výrobky a rezané prvky. Medzi nimi sme si vybrali modely, ktoré budú v roku 2019 najobľúbenejšie.

 • S horizontálnymi a vertikálnymi pruhmi.Prúžkovaná potlač je v móde už dlhú dobu, v tejto sezóne sa však aktívne používa na ozdobenie športových oblekov. Pásy môžu mať rôznu hrúbku, dĺžku a výrazný kontrast vo farbe. Často sú vyrobené z iných materiálov, ako je zamat, sieťovina alebo koža a používajú sa ako pruhy na výrobku.

 • S kvetinovou potlačou.Kvetinové vzory boli tiež schopné úspešne zapadnúť do dizajnu športového oblečenia. Môžu byť prítomné, rovnako ako v minimálnom množstve a vykonávať čisto dekoratívnu úlohu a byť hlavným sfarbením výrobku.

 • Polka Dot.Napriek tomu, že hrášok nie je veľmi známou potlačou športového oblečenia, v tejto sezóne sa stal nezvratným trendom. Podľa dizajnérov tepláky s hráškovými farbami zdôrazňujú krásu ženskej postavy a zároveň vyhovujú dievčatám akejkoľvek postavy.

 • S grafickými výkresmi.Látky, ktoré vytvárajú efekt optickej ilúzie, sa teraz používajú aj na šitie športového oblečenia. S nimi sa výrobok stáva veľmi svetlým, neobvyklým a dokonca fascinujúcim. Čo sa týka predmetu, môže byť, ako už bolo známe všetkým obrazom zvierat alebo kvetov, a geometrickým vzorom.

Zaujímavé : Módne nohavicové obleky 2019

 • Velvet alebo Velor.Novinkou sezóny, ktorá sa už dokázala usadiť nielen medzi mladými ľuďmi, ale aj staršími ženami. To viedlo k vzniku najrôznejších modelov, medzi ktorými, ako možnosti, vyrobené v minimalistickom dizajne, a dosť šokujúce produkty. Obzvlášť obľúbené budú štýly zamatov zdobené kamienkami, výšivkami, rôznymi pruhmi a dokonca sloganmi.

 • S motívmi pop artu. Pop-art kresby sa používajú aj pri dekorácii športového oblečenia. Farebná maľba s obrazmi jednoduchých dievčat alebo slávnych osobností, nielen zapadá do tohto smeru štýlu v oblečení, ale stáva sa aj dosť jasným akcentom obrazu. Väčšinou zdobenévýkresy hornej časti výrobku, ale môžete stretnúť a kostým modely, navrhnuté úplne v predmete.

 • S farbou zvierat.Podľa stylistov budú športové odevy, zdobené zvieracou tlačou, v roku 2019 najmódnejšie. V dizajne môžu byť prítomné leopardové škvrny, pruhy tigra alebo zebry, ako aj imitácia plazov plazov, a to ako dekoratívne vložky a ako hlavné sfarbenie vrchnej alebo spodnej časti výrobku.

 • S nápismi.Hlavným mottom tejto sezóny je byť jedinečným a nenapodobiteľným, v ktorom vám môžu pomôcť športové odevy s rôznymi nápismi, menami známych značiek a dokonca aj sloganmi. Môžu byť buď malé vo forme pruhov, alebo môžu ozdobiť zadnú časť hornej časti obleku alebo nohavice úplne.

Zaujímavé : Módne dámske pruhované nohavice

 • V pyžamovom štýle.Ďalšou novinkou, ktorá doslova získala srdcia módy. Ľahké obleky voľného strihu nedrží pohyby vôbec. Ale pôvodný dizajn s dekoráciami, ako sú kamienky, výšivky a dokonca čipky vložky vám umožní nosiť tieto výrobky nielen doma.

Dôležité! Čo sa týka farebnej palety, v móde sú kostýmy vyrobené v klasickej škále modrej, čiernej, zelenej, červenej a šedej. Ale nevzdávajte sa jasnejších farieb, pretože s nimi obraz dopadne na chytľavé a nezabudnuteľné.

Kam idete v teplákovej súprave?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Módne štýly

Pri výbere obleku by sa mala venovať osobitná pozornosť nielen dizajnu výrobku, ale aj jeho štýlu. V tejto sezóne sa na vrchole najlepších trendov v segmente športovej módy dostali modely uvedené nižšie.

 • Mikina + nohavice.Toto je jedna z najobľúbenejších možností, ktorá sa používa nielen pre svoj účel v športe, ale aj ako domáce oblečenie. Mikina má veľmi svetlý dizajn a kontrastuje s farbami nohavíc. Navyše, mikina je často vyrobená na zips, ktorý umožňuje nastaviť strih. Pokiaľ ide o nohavice, väčšinou majú rovný alebo zúžený strih a sú doplnené manžetami v dolnej časti.

Dôležité! Oblek zložený z mikín a nohavíc je tiež vyrobený z hustého fleecového úpletu a je doplnený vesta. Tak, táto sada sa stáva vynikajúcim outfit pre trávenie času vonku v offseason, ako to nedrží pohyby a udržiava teplo.

Trojdielny oblek - nohavice, mikina a vesty

 • Tričko + šortky.Táto možnosť je však určená na aktívnu zábavu v leteobdobie. Tričko tu môže byť pevné a široké. Strihané štýly sú tiež povolené. Pokiaľ ide o šortky, dnes sú prezentované, ako montážny model, a pomerne široká. V prvom je oveľa pohodlnejšie trénovať, ale sú vhodné len pre tenké dievčatá, pretože zdôrazňujú všetky chyby na obrázku.

 • Top + pančuchy.Dámske tepláky, skladajúce sa z top a pančuchových nohavíc, sa v tejto sezóne stali doslova štýlovým hitom. Okrem skutočnosti, že sú praktické a pohodlné na nosenie, tieto výrobky tiež presne zapadajú do postavy, pričom zdôrazňujú jej hladké krivky. Šijú také obleky z úpletu, potápania alebo hustého mikrovlákna, ktoré počas tréningu prepúšťajú vzduch a majú tiež korekčný účinok, ktorý umožňuje skryť drobné chyby na obrázkoch.

Zaujímavé : Módny zimný vzhľad s koženými legínkami

Dôležité! Dievčatá, ktorých postava nie je ani zďaleka ideálna, dizajnéri ponúkali modely oblekov s legínkami a pletené tričko alebo podlhovasté tričko. Výsledkom je, že chyby sú „zahalené“, ale obraz zostáva tak štýlový, ako môžete vidieť pri prezeraní našej fotografie.

Zaujímavé : Mládežnícka móda 2019

 • Bunda + nohavice.Samozrejme, takéto obleky nie sú určené na tréning, ale na prechádzky v zimnom dni sa zmestia presne. Najčastejšie ichsú šité z nepremokavých tkanín a sú izolované polstrovaným polyesterom alebo holofiberom. Nohavice musia byť vysoko nasadené a mať rovný strih. Často sú doplnené vnútornými pletenými manžetami. Pokiaľ ide o bundy, môžu byť krátke alebo predĺžené. Druhá možnosť, aj keď je pomerne zriedkavá, je stále považovaná za najvhodnejšiu, najmä pre milovníkov zimných športov.

Ako je možné vidieť na fotografii prezentovanej v našom článku, v roku 2019 je dámske športové oblečenie s nezvyčajným a dokonca môžete povedať, že farebný dizajn bude módny. Vďaka tomu, bez ohľadu na to, či ste v kaviarni s priateľmi alebo vo fitness triede, bude váš luk vždy štýlový, veľkolepý a atraktívny.Materiál pripravený redaktormi outletvoderady.sk


Uverejnené27/27/2019Štítky: