Cocoon down bunda: módne modelky pre 2019 (s fotkou) \ t

Úžasná moderná móda dáva najneobvyklejšie formy známeho vrchného oblečenia. Módny spodný kabát pre rok 2019 je zastúpený v mnohých kolekciách ruských a zahraničných dizajnérov. Vychutnajte si vynikajúce a elegantné modely, ktoré môžu firmy Zara, Naomi, Odri a Burberry. Všetky z nich používajú ľahké a veľmi praktické materiály, neobvyklé formy strihu a dizajnu. Nadol kabát nie je revolučný prielom vo svete módy - to je rozšírený štýl v šatách, plášte kabáty a bundy.

Zimné oblečenie v tvare kukly však nie je o nič menej atraktívne. O tom, čo s nimi nosiť, popísané na tejto stránke. Taktiež sú prezentované štýlové ženské modely, veľmi krátke a dlhé. A tu stojí za to venovať pozornosť jednej skutočnosti. Čím dlhšia je bunda v tvare kukly, tým väčší je jej objem. A naopak, skrátené modely nezaujímajú fantastický objem, ale vynikajúce detaily o strihu rukávov a goliera.

Pozrite sa na módne modelky na fotografii a pokračujte v príbehu:

Bunda zimná v tvare kukly: model, štýl a silueta pohodlia (s fotografiami)

Pohodlie, voľnosť pohybu a tepelná izolácia sú základné požiadavky na zimné oblečenie. Čo sa týka ženskej módy, existuje aj pravidlo štýlu a súladu s módnymi trendmi. Model spodného plášťa kukly spĺňa všetky štandardy, pretože vytvára dostatok priestoru pre slobodu pohybu, ideálne sa hodí pre mestský štýl cazual a so všetkou jeho demokraciou môže byť hlavnou pre akýkoľvek luk. sdostatok voľného strihu, umožňuje zavesiť pod bundu volumetrické svetre v nadrozmernom štýle. Dobre sa hodí k hrubým pančuchám, úzkym sukniam a chudým džínsom.

Kokosový plášť zimnej bundy má jednu nespornú výhodu - nevytvára dojem veľkých objemov. Práve naopak, vďaka jedinečnému strihu zdôrazňuje krehkosť ženskej postavy a tým umožňuje skryť „tuky“, ktoré sú v zime potrebné. Pozrite sa na kuklu dole bundu na fotografii, kde sú zobrazené najnovšie trendy a najnovšie módne novinky od popredných výrobcov zimných odevov sú prezentované:

lamoda.ru
Down Jacket, puška
lamoda.ru
Down Jacket, Rifle
lamoda.ru
Spodná bunda, Sela
- 24%
kupivip.ru
Bunda Conso Down
29 000 .21 890 rub.
kupivip.ru
Bunda Conso Down
11 790 rub.
kupivip.ru
Bunda Odri Down
17 990 rub.

Populárna štýlová kabátová bunda medzi ženami a dievčatami všetkých vekových kategórií. Jedinou kategóriou, ktorá sa neodporúča uchýliť k týmto modelom, sú tínedžeri. Vyzerajú ako tieto bundy aSrsť je trochu smiešna a dokonca nedbalá. Pre mladé dievčatá sa odporúča vybrať si pastelové odtiene: béžové, nahé, biele, ružové a práškové. Modré a azúrové tóny v tejto sezóne nebudú hity, ale skôr outsider.

V prípade žien starších ako 40 rokov sa v žiadnom prípade neodporúča ponoriť sa do depresívnych odtieňov jesene a zimy. Vyhnite sa čiernej, tmavosivej, hnedej. Najlepšou voľbou by bola spodná bunda vo forme kukly svetlosivej, tmavej béžovej alebo svetlohnedej. Tiež nie je vylúčená možnosť tmavo modrej a vínovej. Niektoré z podobných možností sú uvedené na tejto fotografii:

Bunda s kuklou môže byť prezentovaná v rôznych variantoch svojho lemu. Môže to byť široká elastická páska, ktorá chráni pred studeným vetrom, zúženým uložením, bočnými rezmi, asymetrickou dĺžkou a viac. Venujte pozornosť aj upevňovaciemu prostriedku. Kovový šikmý zips, suchý zips, vytvára dojem úplného nedostatku spojovacích prvkov, skrytých gombíkov a gombíkov. Veľké dekoratívne prvky by nemali chýbať. To platí aj pre lesklé pracky so širokými pásmi.

Výber kukly: predĺžená alebo dlhá, s kapucňou alebo bez?

Vyberieme vhodný model v závislosti na tom, čo, kde a prečo ho nosíme. V roku 2019-2019, módne, pohodlné a pohodlné oblečenie, ktoré by mali byť vybrané v rovnakom štýle sú v móde. Módny predĺžený kabát v roku 2019 by nemal byť príliš prepracovaný a preťažený dekoratívnymi prvkami. Je potrebné sa vyhnúť neprirodzeným kvetom, hrubým prvkomdekor a veľké výtlačky. Dodávajú objem a vytvárajú dojem nedostatku umeleckého vkusu. Maximálny dlhý kabát kukly nemôže byť nižší ako stred nohy. Modely ešte neboli predstavené verejnosti, hoci v zákulisí módnych mólov sa tento trend už aktívne diskutuje. Pravdepodobne ich uvidíme v budúcej sezóne. Pri maximálnej dĺžke je pozornosť venovaná elegancii bočného rezu. Linka by mala byť čo naj zaoblenejšia a hladšia. Nie sú potrebné žiadne futuristické zlomy a neprirodzené ohyby.

Pozrite sa na fotografiu spodnej bundy s kuklou s kapucňou a potom stratíme našu výhodnosť:

Kukla na spodnú bundu s kapucňou má právo na existenciu, ale len vtedy, ak je táto objemná časť vyvážená harmonicky zvoleným dnom. Nie je možné nosiť takú vec so širokými nohavicami, rozšírenými sukňami a nohavicami na šaty. Topánky by mali vybrať pančuchy alebo vysoké topánky vyrobené z hladkej a lakovanej kože.

Hlavne modely zimných bund v tvare kukly sú prezentované v móde v sezóne 2019 odmerných golierov vo forme šatiek. Stojan na golier, ktorý v prípade potreby zatvára dolnú polovicu tváre - je to opodstatnené a vyzerá veľmi nezvyčajne. Šikmé veľké obojky, asymetria, strihová obraznosť - to všetko je veľmi módne a môže byť transformované vytvorením neformálneho vzhľadu.

V čom by sa mal nosiť zámotok v roku 2019 (s fotografiami)

Súlad každodenného obrazu závisí od množstvadetaily. Najprv musíte správne vybrať vhodnú siluetu a štýl vrchného oblečenia. S tým, čo nosiť kabát dole kabát v roku 2019-2019 - to je druhá otázka, odpoveď, ktorá sa skladá z niekoľkých častí. Zvážte oddelene nohavice a sukne, topánky a doplnky. Pozrite sa na fotografiu s tým, čo nosiť kuklu dole bunda s nadchádzajúcou zimou, a pokračovať v príbehu:

Začnime tradične so sprievodnými modelmi nohavíc, sukní a legín. Výber dna, nezabudnite na rovnováhu rezaných línií. Čím širší je vrch, tým užší je dno. Je to jediný spôsob, ako udržať dojem nestability. Pôvabné ženské nohy by sa mali pozerať zospodu pod hlaveň hlavne v tvare hlavne. Skinny kožené nohavice alebo legíny pomôžu zdôrazniť. Ak sú vyrobené z prírodných materiálov, majú úžasné vlastnosti, aby sa udržali v teple a nenechávali v studenom vzduchu. Ide o ideálnu voľbu pre kombináciu s podobným modelom zimného oblečenia pre rok 2019.

Náhrada môže byť úzka chudá džínsy - umožňujú vám prilákať teplé pančuchy pod nimi a vytvoriť pohodlie pre vstup do zasnežených ulíc mesta. Preferované farby: čierna, tmavo modrá, fialová a bordová.

Ak sa dotknete sukní, potom je nemenné pravidlo: dĺžka do stredu kolena by mala byť sprevádzaná zúženým rezom. Tvar sukne by mal nasledovať tvar rezu spodného plášťa. Len v tomto uskutočnení môžete získať harmonický dojem zo zhromaždenej cibule.

Obraciame sa na topánky. A neexistuje žiadny konsenzus moderných stylistov. Umožňujúpoužitie oboch hrubých „armádnych“ topánok so šnurovaním na masívnej platforme a nádherných topánok, pančúch s podpätkami. Ale čo smola. Všetci stylisti jednomyseľne hlasujú za to, že čím masívnejšie sú topánky v kombinácii s bundou dole, tým mladšie by malo byť dievča. Pre ženy nad 40 rokov je táto možnosť absolútne nepoužiteľná a môže výrazne zvýšiť vnímanie veku inými ľuďmi.

Poradenstvo je preto: pre mladých ľudí, nech chcú, pre ženy stredného veku, sofistikovanosť a eleganciu. Vhodné na topánky na stabilnom štvorci päty alebo topánky, pančuchy na vysokých podpätkoch. Vhodné sú len obyčajné kožené topánky s vysokými vrchmi. Jedinou možnosťou odchýliť sa od tohto pravidla sú topánky na topánky, na ktoré je sukňa na podlahu absolútne nevyhnutná. A to je skôr večerná alebo slávnostná verzia luku, ako je každodenná.

Je ťažké vybudovať obraz bez príslušenstva, najmä v zime, keď sú potrebné rukavice alebo palčiaky, šatku a klobúk. A toto je minimum. Príslušenstvo zahŕňa aj tašky. A tu je ich výber do bundy v tvare kukly dosť ťažký. Okamžite prepustite všetky lakonické malé formuláre. Ponechávame hrubé ruksaky, objemné baules a kožušinové štýly. Na nosenie tašky s takýmto typom zimnej bundy na pleci - to nie je možné.

lamoda.ru
Down Jacket, Rifle
lamoda.ru
Down Jacket, puška
lamoda.ru
Bunda nadol, Sela
- 24%
kupivip.ru
Bunda Conso Down
29 000 .21 890 rub.
kupivip.ru
Bunda Conso Down
11 790 rub.
kupivip.ru
Bunda Odri Down
17 990 rub.

.

Čiapky by mali byť pletené a prispôsobené vzoru bundy. V roku 2019, móda prichádza do možností, keď šál a klobúk sú kombinované v jednom modeli. Môžu to byť kapucne, peleríny a štóly, snoods a šatky-trubka. Voľba je na vás. Všetky z nich sú dokonale kombinované so siluetou kukly nadol. Kožušinové klobúky by mali byť odložené. Výber rukavíc závisí od dĺžky rukávu. Ak je ¾, potom rukavice alebo palčiaky by mali dosiahnuť lakťa. A s dlhými rukávmi si môžete vybrať akúkoľvek pohodlnú možnosť.


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Vydané05.11.2018Štítky: