Výkresy na nechtoch: trendy a inovácie

Výkresy na nechtoch - skvelá príležitosť na osvieženie obrazu. Koniec koncov, bez ohľadu na to, čo zobrazujete, bude to vyzerať zaujímavejšie a živšie ako nechty pokryté obyčajným lakom. Dnes sme pre vás pripravili výber unikátnych kresieb, ktoré urobia z vášho nechtového umenia jedinečné a nezabudnuteľné.

Krásne nechtíky

Zaujímavé : Červená manikúra s dizajnom: foto

Módna paleta farieb 2019

Predtým, než sa ponoríme do sveta originálnej manikúry, rozhodujme o najvhodnejších farebných riešeniach, ktoré väčšina žien preferuje v tejto sezóne.

Ktorú manikúru uprednostňujete?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Krásny dizajn nechtíka lekárskeho

Pre fanúšikov všetkých prírodných, nechtový dizajn môže byť vyrobený na základe pastelových farieb. Napríklad: ružová, béžová, mliečna, mäta, levanduľa, mäkká modrá a piesok budú skvelým doplnkom každodenného vzhľadu. Výkresy v týchto farbách vyzerajú stručne, zdržanlivo a zároveň veľmi roztomilé a ženské. Môžu byť ľahko kombinované s akýmkoľvek oblečením a dekorom.

Gentle Ombre

A pre milovníkov dôkladnejších a bohatších farieb je vytvorenie manikúry lepšie v jasných farbách. Všetky modernejšie módnes podobnými možnosťami. Bordeaux, zlatá, fialová, čokoládová, terakotová, čierna, karmínová, smaragdová, modrá, strieborná - to všetko sú dnes populárne farby, ktoré dokážu oživiť aj ten najnudnejší deň.

svetlé nechtíky

Dizajn nechtov s tematickými kresbami nie je o nič menej populárny. Ide spravidla o výtlačky týkajúce sa sezóny, sviatkov alebo konkrétnych udalostí v živote ženy. V skutočnosti, na klinec môžete zobrazovať všetko, na čom vám záleží, alebo len prosím. Koniec koncov, vytvoriť náladu s manikúrou je základná.

Jasný dizajn nového roka

Pre každý sviatok alebo sezónu môžete zvýrazniť svoje osobné odtiene. Ak hovoríme o Novom roku, je to: červené, zelené, modré, biele a modré tóny. Ak máte radi jeseň, zamerajte sa na zlaté, hnedé a vínové farby. A pre tých, ktorí milujú jar, bude bledozelené sfarbenie vždy v móde.

Výkresy pre začiatočníkov

Na zobrazenie štýlových vzorov na nechtoch nemusí mať výrazný umelecký talent. Pozrite sa na fotografiu nižšie - všetky sú ukážkami základných vzorov, ktoré sa dajú ľahko vytvoriť aj pre začiatočníkov.

Jednoduché kreslenie pre začiatočníkov

Zaujímavé : Módna manikúra - nové položky!

Medzi nimi najobľúbenejšie sú:

  • Geometrické údaje . Ak máte dokonalé oko, potom môžete ľahko obnoviť všetkyUpravte geometrický tvar vlastnými rukami. Ale väčšina dievčat jednoducho nemá čas kresliť rovné čiary. Preto ochotne používajú špeciálnu tenkú lepiacu pásku, pomocou ktorej je jednoduché vytvoriť jednoduchú tvarovanú tlač. Stačí len nalepiť lepiacu pásku na primárnu vrstvu laku, zakryť všetko sekundárnou vrstvou a odtrhnúť pásku. To je všetko, vaša manikúra je pripravená!

Geometrické výkresy pre začiatočníkov

  • Body a kruhy . Z improvizovaných nástrojov, ktoré sú neustále v našom každodennom živote, je najvhodnejším spôsobom zobrazovania bodov špáradlo. Naozaj nič nie je jednoduchšie! Stačí ponoriť špičku drevenej tyče do laku požadovanej farby a jemne ju presunúť na klinec. Šírka vášho hrnčeka, určiť sami. Umiestnenie môže byť zmysluplné aj chaotické.

Štýlový hrášok

Pomocou špáradla nie je možné získať tenký a elegantný vzor. Je lepšie zobrazovať veľké vzory.

  • Monogramy a vlny.Dva ďalšie varianty jednoduchých vzorov, ktoré sa dajú ľahko vytvoriť pre začiatočníka. Na to stačí, aby ste nechali hrebeň pokryť hlavnou vrstvou laku a nechali ho uschnúť. A potom, vyzbrojený tenkou kefou, môžete zobraziť vlnovky alebo chaotické vzory. Ako bude obraz umiestnený, koľko ohybov a prvkov bude, aká bude farba pozadia - to všetko závisí od vašej predstavivosti. Nechajte ju túlať sa a výsledok vás príjemne prekvapí!

Monogramy na nechtiach

Gradient

Medzi najvyhľadávanejšími vzormi na nechtoch je obzvlášť obľúbený nový gradient 2019. Fotografie, ktoré sme prezentovali v našom článku, ukazujú, že toto nail art vyzerá veľmi pekne a farebne. Je založený na aspoň dvoch, ale výhodne troch alebo štyroch farbách, ktoré sa navzájom hladko spájajú.

Jasný gradient

Ak chcete vykonať takúto manikúru doma, je problematické, ale s pomocou kozmetickej špongie a obratnosti môžete vyskúšať. Naneste požadované laky na ľubovoľný povrch tesne k sebe, potom ich okraje premiešajte špáradlom. Ponorte do výslednej zmesi farieb špongie a preneste všetko do pripraveného nechtu, predtým pokrytého lakovým základom.

Špongia na manikúru

S cieľom ľahko odstrániť prebytočný lak z kože okolo nechtu po aplikácii gradientu, namažte kutikulu buď špeciálnou zlúčeninou alebo mastným krémom.

Umenie na nechty

Chcete získať na nechtoch jedinečný vzor, ​​ktorý určite nenájdete v žiadnej inej žene? Potom musíte absolútne použiť vodnú manikúru. Technológia jeho realizácie je veľmi jednoduchá. Obal nechty základným lakom farby sa vám páči. Potom si vezmite šálku vody a dajte tam niekoľko kvetov, z ktorých chcete vytvoriť vzor. Teraz do nich odvážne položte prsty. To, čo sa objaví na vašich nechtoch, sa nakoniec stane kresbou. A verte mi, bude to krásne!

Vodná manikúra

Čipka

Pre tých, ktorí sú v tejto sezóne romantickí, majstri predstavili módu pre čipky. Tenké prelamovanie vyzerá veľmi elegantne a ušľachtilé, vhodné pre rôzne situácie a pre akúkoľvek dĺžku nechtov.

Krásna čipka

Ak chcete získať dokonalý krásny obraz, môžete sa obrátiť na majstra manikúry, ktorý urobí majstrovské dielo na nechtoch. Ale ak neexistuje takáto možnosť, použite špeciálnu šablónu doma. Účinok bude približne rovnaký, ale náklady na postup budú minimálne.


V roku 2019 je krajka obzvlášť žiadaná v tmavých farbách.

Nápady na manikúru na gélové leštenie

  • Čierna manikúra.Nie, toto nie je pocta známej subkultúre. V súčasnej dobe, čierne nechty umenie, zriedený s inými svetlými prvkami, je na vrchole módy. Mnohé ženy ho ochotne začlenia do svojho každodenného vzhľadu a dokonca chodia pracovať s manikúrou. Čierna farba je v tejto sezóne veľmi obľúbená, čo znamená, že keď si s ňou zakryjete nechtíky, určite sa nemôžete pokaziť. Bolo by však ešte lepšie vidieť možnosť, v ktorej sa na jeden alebo dva prsty aplikuje kontrastný biely alebo červený vzor.

Čierna manikúra

Čierna manikúra je veľmi svetlá. Preto, ak vaše ruky nie sú v poriadku, bude to okamžite zrejmé. Takže predtým, ako sa na taký dlhý čas tak nápadné nail art, uistite sa, že upratať nechty.

  • Francúzština.Toto je klasika, ktorá bude vždy žiadaná. A aby móda bola čo najdlhšiaVychutnajte si pohľad na dobre udržiavané nechtíky, francúzska manikúra sa často vykonáva gélovým leštením.

Krásna a jemná servisná bunda

  • Kvetinové motívy.Toto je jedna z najobľúbenejších oblastí pre gélový lak na nechty. Vyzerá to veľmi ženský a romantický. Kvety môžu byť veľké aj malé, roztrúsené na všetkých nechtoch.

Kvetinové motívy

Zaujímavé : Neobvyklá manikúra 2019 - byť výnimočná!

"Šťavnaté" kresby

Tu môžete zobrazovať všetky plody a plody, ktoré sa vám páčia. Táto svetlá letná téma poteší každé dievča. Mimoriadne dobré sú chutné obrázky na matnom základe alebo transparentný vrch. Môžete reprodukovať vaše ovocie a bobule, rovnako ako v rezu.


Zvieratá

Áno, je to veľmi zvláštna tlač, ale aj on nájde svojich fanúšikov. Na nechtoch moderných módnych žien ožívajú rôzne mačky, vtáky, psy, korytnačky a dokonca aj pavúky.

Zvieratá - roztomilé líšky

Kresby na nechtoch - to je nepochybne štýlové. S najväčšou pravdepodobnosťou ste to videli už pri pohľade na náš výber najoriginálnejších nápadov na dizajn. A aby ste si vytvorili dokonalú manikúru, stačí vám plne vyjadriť svoju predstavivosť. Ako vidíte, neexistujú žiadne zvláštne obmedzenia. Vyberte si správnu paletu farieb a choďte!


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené21.9.2018 Značky: