Manikúra baklažánu s dizajnom

Manikúra na baklažán môže byť určite nazývaná najmodernejším odtieňom budúceho roku 2019. Aj keď samozrejme táto sezóna bude hodná celej fialovej palety ako celku. Je to však práve šťavnatá a ušľachtilá farba baklažánu, ktorú ženy módy nájdu najviac v dopyte. A ak aj vy ste fanúšikom tohto zaujímavého čarovného odtieňa, potom všetka pozornosť venovaná nášmu preskúmaniu. Tu budeme hovoriť o najzaujímavejších nápadoch a technológiách pre tvorbu baklažánu nail art, s ktorým budete svietiť na akejkoľvek strane.


Kombinácia farieb

Ale skôr, ako začnete rozvíjať nápady na vytváranie módneho dizajnu, poďme hovoriť o kombinácii farieb. Koniec koncov, aby baklažán nail-art vyzerať najviac harmonické, musíte vedieť, s akými odtieňmi by mal byť kombinovaný, as tým, čo je najlepšie nie.

 • Ružový . Veľmi často, romanticky zmýšľajúce ženy módy kombinujú fialovú paletu s ružovou. A musím povedať, že tento duet vyzerá veľmi dobre. Zároveň nezáleží na tom, aké zloženie na nechtoch sa rozhodnete znovu vytvoriť, gradient, jednoduchú zmenu a možno zložité vzory - bude to vyzerať jemne a veľmi zaujímavé.

 • Žltá . Ak chcete vytvoriť svetlé a letné nechty umenie, dievčatá často a veľmi úspešne kombinovať baklažán a žlté odtiene. Takéto rozhodnutie bude vyzerať veľmi nezvyčajné a chytľavé. Avšak, pre módy, ktorí sa snažia vystúpiť z davu, bude táto manikúra dokonalározhodnutím.

 • Všetky odtiene fialovej . Veľmi dobrý odtieň baklažánu bude kombinovaný s ostatnými ľuďmi z fialovej palety. Naozaj, v tomto prípade môžete vytvoriť veľmi módne vo všetkých zmysloch nail-art, ktorý sa ľahko zmestí do každého prostredia.

Dôležité!Okrem vyššie uvedených odtieňov sa lak baklažánu dokonale kombinuje: biela, čierna, pistácie, vínová a béžová.

Zaujímavé: Biela manikúra: originálny dizajn

Najlepšie nápady pre manikúru baklažánu

Manikúra z baklažánu s dizajnom je veľmi štýlová a efektívna. A ak budete dodržiavať rovnaký názor, potom všetka pozornosť tu, pretože nižšie vám povieme o najoriginálnejších a najvyhľadávanejších nápadoch v tomto segmente umenia nail.

 • Kvetinová výzdoba . Samozrejme, tento typ dizajnu sa sotva dá nazvať novinkou, ale nikdy nestratí význam. A v prvom rade v lete a na jar, kedy sa takéto výtlačky stávajú najobľúbenejšími. Zvlášť ženské a jemné na nechty bude vyzerať kvety bielej, béžovej, fialovej alebo ružovkasté odtiene. Ak máte túžbu vytvoriť chytľavý a realistickejší obraz, môžete k tomu pridať trochu zelene kresbou listov. Avšak, nie všetci majstri rozhodnú o tomto kroku, radšej použiť baklažán nail-art v pokojnej palete.

  Neobvyklá verzia pre každý deň

 • Lieková manikúra Plusgeometrické tvary . O tejto kombinácii možno povedať len jednu vec - je to módny trend dva v jednom. Prečo? Áno, pretože vaše perá budú zdobené najvyhľadávanejším odtieňom sezóny v spojení s ultramoderným a veľmi štýlovým dizajnom, s ktorým sa radi spoja módne ženy všetkých vekových kategórií. A tu bude všetko obmedzené len na vašu predstavivosť a zručnosť.

Takže ak stále ovládate umenie tvorby kresieb na nechtoch, skúste na základe farby baklažánu nakresliť jednoduché geometrické tvary, body alebo čiary s kontrastným lakom, ako je čierna alebo hnedá. Manikúra bude stále vyzerať veľmi zaujímavo. Ak ste dosiahli určitú zručnosť v tejto oblasti, potom sa pokúste vytvoriť niečo zložitejšie a farebné, kombinovať niekoľko odtieňov naraz, najjasnejšie z ktorých bude baklažán.

Dôležité!Aby sa váš večer stal luxusnejším, vytvorte na nechtoch manikúru s baklažánom na tmavom laku. Toto nail-art bude vyzerať trochu magicky a zároveň veľmi bohato. Navyše sa hodí do takmer všetkých večerných šatov tmavého tieňa.

 • Rozbité sklo.Manikúra baklažánu v kombinácii s technikou rozbitého skla v roku 2019 bude veľmi obľúbená. A tu môže byť niekoľko variantov realizácie. Najmä odvážne ženy módy môžu pokryť všetky nechty s viacfarebnou mozaikou. A viac diskrétne pripravenýusadiť pre účinok rozbitého skla na jeden alebo dva prsty. Avšak ten druhý a druhý dizajn sú zaujímavé svojím vlastným spôsobom. Prirodzene, "sklo" a základňa by mali byť v rôznych odtieňoch, aby sa navzájom nespájali.
 • Kamienky.Manikúra baklažánu s kamienkami bude vyzerať veľmi luxusne a pompézne. Neexistujú žiadne špeciálne požiadavky na kladenie kameňov tu. Treba však pripomenúť, že samotná nail-art v nasýtenej farbe baklažánu je veľmi sebestačná, takže nadmerne veľký počet kryštálov ju môže jednoducho pokaziť. Ale mierny lesk na jednom alebo dvoch prstoch ho naopak zradí ešte väčšou majestátnosťou.

Krásna dovolenka manikúra

Dôležité!Ak si myslíte, že manikúru s baklažánom by ste mali robiť len s dekorom, potom ste hlboko mýli. Veľmi dobrý, tento odtieň vyzerá čiernobielo. Mimochodom, takéto nechtové umenie je ideálne pre krátke nechty.

Máte radi manikúru z baklažánu?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...
 • Mačacie oko. Kočičí oko dodá tejto už fascinujúcej manikúre mystiku. Tajomný zdôrazňuje na fialový odtieň nenechá ľahostajný žiadne módy. Preto, ak stále premýšľate o tom, čo zmeniť váš novoročný dizajnnechty, toto nail art bude pre vás skvelým riešením. Neverte? Pozrite sa na fotografiu nižšie.
  Zaujímavé:Manikúra - mačacie oko
 • Miešajte.Ďalšia technika, ktorá dokonale zapadá do manikúry s baklažánom. Samotné nechty so zrkadlovým odtieňom vyzerajú neuveriteľne krásne. A ak kombinujete baklažánový lak, ktorý sa treje so zlatým leskom, výsledok presiahne všetky očakávania.

 • Glitre.Sekaná manikúra je nadčasový módny trend, že dámy všetkých vekových kategórií prichádzajú do cesty. S lesk na nechty, je dobré ísť na párty, av niektorých prípadoch môžete vytvoriť úplne diskrétne kancelárie nail-art. Ak chcete niečo výraznejšie, že bude dokonale v kombinácii s baklažánom manikúra, potom len kryt pár nechtov s leskmi zlatom, ako na fotografii nižšie. Zároveň získate veľmi zaujímavý výsledok, ktorý sa už dlho nebudete nudiť.

Dôležité!Manikúra baklažánu v matnom prevedení bude vyzerať veľmi nezvyčajná a bohatá.

Zaujímavé: Najkrajšia matná manikúra

Ako môžete vidieť z fotografie, ktorú sme prezentovali v našom článku, manikúra baklažánu je na všetky účely príbehom. A ženy módy, ktoré majú radi feng shui, tiež tvrdia, že vytvára harmóniu vo všetkých aspektoch života a tiež pomáha upokojiť sa. To je dôvod, prečo nosiť tak populárne dnes baklažánu odtieň je nielen krásne a módne, ale aj užitočné.Materiál pripravený redaktormi outletvoderady.sk


Uverejnené01/09/2019Štítky: