Zrážky s krátkym zátylkom: foto

Zrážky s krátkym chrbtom hlavy - to je najúčinnejší spôsob, ako ukázať svetu jeho originalitu a jasnú povahu. Ak chcete vystúpiť z šedého davu, skôr sa rozhodnite pre tento odvážny krok. Tesne pred týmto, prečítajte si v našom článku, ktorí sú vhodné pre tieto účesy, a aké možnosti sú teraz v trende.


Zaujímavé : Zrážky pre stredné vlasy 2019: čo je v trende

4 argumenty pre krátku zrážku

 • Aké veľké je to, že kult dlhých vlasov už nie je tak dôležitý a módy sú vyzývané, aby experimentovali v krátkych dĺžkach. Všetci vieme, ako dlhé vlasy môžu byť neposlušné a ťažké sa o ne starať. Je to úplne iná vec - dĺžka nad ramenami v kombinácii s krátkou šijou. S takýmto účesom je neuveriteľne jednoduché a zadarmo a elementárny štýl je pekný bonus.

Hlavné trendy sezóny 2018-2019 vyhlasujú krátku dĺžku jedného z najvýraznejších. Čím kratší, tým strmší. Doplňte svoju myseľ!

 • Takýto účes je určitá výzva pre tých, ktorí sú vo vašom okolí. Preto, ak hľadáte jasný spôsob, ako sa vyjadriť, choďte do kaderníctva.

Štýlový strih s krátkym šijom - predný a zadný pohľad

 • Moderné účesy so skrátenou oblasťou krku vytvárajú na tvári veľkolepý prízvuk, ktorý je vždy neuveriteľne sexy. Charakteristiky sa stávajú výraznejšími a majiteľ tohto účesu získava jedinečné čaro a zvyšuje jeho príťažlivosť.

Zaujímavé : Módne dámske krátke účesy 2019

Existujú nevýhody

Pre takéto zrážky sú však tiež nevýhody.

 • Odvážny a extravagantný účes doslova vyžaduje dobre upravený a bezchybný vzhľad. S ňou, to jednoducho nie je dovolené, aby sa objavili bez make-upu a obraz premýšľal do najmenších detailov.

Všetka pozornosť venovaná oblasti krku

 • Táto verzia účesu si vyžaduje veľkú zbierku náhrdelníkov, príveskov a náušníc. Skutočnosťou je, že skrátený šiji otvára krk a dekolt, a bez náležitého rámovania tejto oblasti bude obraz vyzerať zlý. (Hoci, keď veľa šperkov v krabici bolo mínus?).

Objemové šperky a módny make-up

 • Okrem iného budete často musieť navštíviť kaderníka vo svojom rozvrhu, pretože takýto strih potrebuje pravidelnú opravu.
 • Takéto možnosti jednoducho nie sú pre každého.

Zaujímavé : Haircut Trash: odvážny a efektívny obrázok

Dostane sa mi tento účes?

Ak sa pýtate na túto otázku, potom skôr čítajte, pre koho je účes so skrátenou šijou skutočným nálezom.

 • Tento účes je ideálny pre dievčatá s elegantným krkom. Nemusí to však byť príliš dlhé - zvolený účes sa o tento efekt postará.

 • Prísny odevný poriadok nie vždy schvaľuje takýto kadernícky príjem ako scrillex. Avšak, aj keď váš pracovný obraz neprijíma takéto odvážne rozhodnutia, môžete vždy vyrezať okcipitálnu oblasť v kombinácii sstredne dlhé alebo dlhé vlasy.

Takže voľné vlasy môžu maskovať oblasť oholenou šijou.

Zaujímavé : Dámske účesy s oholenými chrámami

 • Skrátené chrámy a zátylky v jednom strihu sú zodpovedné za módnu asymetriu. Tento efekt bude mať na rukách vlastník obdĺžnikového, okrúhleho, štvorcového alebo trojuholníkového tvaru. S týmto výberom zostrihu sa upravia proporcie a funkcie sa stávajú mäkšími.

 • Oholenie dvoch chrámov a zátylku môže byť povolené iba dievčatami s bezchybným tvarom tváre.

 • Hustota vlasov má dôležitú úlohu pri výbere úspešného strihu vlasov. Skrátenie akejkoľvek oblasti účesu vyžaduje, aby boli vlasy dosť hrubé. V opačnom prípade sa vytvorí neatraktívny účinok riedenia vlasov.

Strih s krátkou šijou - riskujete, že by ste to robili?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...
 • Nie každá dievčina sa bude cítiť príjemne s takýmto odvážnym účesom. Ale ak ste odhodlaná a sebavedomá osoba, prečo nezdôrazňovať svoje vodcovské vlastnosti s vhodným účesom?

Venujte pozornosť! Jednoznačná kontraindikácia pre takéto pokusy s vlasmitam budú rany a jazvy na hlave, ako aj lupiny a zlý stav vlasov. Musíme rozmýšľať o potrebe takéhoto strihu pre dievčatá a majiteľov fuzzy tváre.

A čo rany?

Ak pri výbere účesu stavíte na skrátenú zadnú časť hlavy, nezasahuje do pridania predĺženého šikmého tresku. Tento detail vynikne na pozadí celého krátkeho účesu, pričom sa pýta na obraz kontrastu.

Dlhý tresk na boku má niekoľko tromfových kariet. Je ideálny pre bacuľaté dievčatá, rovnako ako dámy s uhlovým tvarom do tváre. Táto technika skrýva mimické vrásky na čele, maskuje niektoré z nedostatkov a robí tvár primeranejšou. Pevné výhody!

A pred týmto argumentom nebudú stáť dievčatá, ktoré sú vždy na vlne módnych trendov. Štýlové účesy s krátkou šijou a dlhým treskom - to je jednoznačné majstrovstvo sezóny, ktoré sa už podarilo dobiť mnoho celebrít.

Hviezdny príklad štýlového účesu

Ak nie ste proti experimentovaniu so stylingom, určite oceníte dlhé rany spojené s krátkym šijom. Je to ona, kto vám dá možnosť byť každý deň iný, a zároveň zostať - nádherná krása.

Bob

Hlavnou črtou účesov je jasný kontrast medzi dĺžkou časových zámok a zadnou časťou hlavy. Táto technika vyzerá módne, veľkolepé a čerstvé. Mnoho výhod bobu ocenia mnohíhviezdne krásy, a úplne všetci boli spokojní.

Dievčatá sú často podplatené nielen štýlovým vzhľadom fazule, ale aj jej úžasnými vlastnosťami proti starnutiu. Kaderníci často doslova predpisujú tento účes pre ženy nad 40 rokov, ktorí chcú stratiť niekoľko rokov a osviežiť obraz ako celok.

Módny bob pre ženy nad 40 rokov

Medzi všetkými účesmi s krátkym šijúcim a dlhým chrámom je obľúbený aj klasický Bob-caret. Hlavným pískaním v sezóne je holenie okcipitálnej oblasti v určitom tvare, napríklad vo forme trojuholníka. S takým účesom, aby bol štýlový a módny, je veľmi jednoduchý!

Pixie

Výber smrteľných a odvážnych krás je úžasný účes. Jej klasická verzia zvyčajne pridáva obraz romantiky a ženskosti. Veľmi opačný efekt je vytvorený aj skráteným zátylkom okrem legendárneho škriatka. Pozrite sa na fotografiu: táto interpretácia vyzerá odvážnejšie a zmení obyčajné dievča na módny hooligan.

Je ťažké predstaviť si škriatok bez predĺžených predných zámkov a šikmých rán s otrhanými špičkami. Títo kaderníci triky sú zodpovedné za výraznosť rysy dievča s Pixie. Rozhodovanie o tomto zlomyseľnom účese, môžete sa tiež prihlásiť k tomu, že vaše oči budú väčšie a výraznejšie, pery sú šťavnatejšie, krk je štíhlejší a obraz je mladší. Ste pripravení na takú krásnu transformáciu?

Garson

100% spôsob, ako dostať pozornosť všetkých- rozhodnite sa o účesu v kombinácii s krátkou šijou. Stačí sa pozrieť na fotografiu vpredu a vzadu, aby ste sa uistili o účinnosti a sexualite tohto účesu.

Garson je skutočným nálezom pre krásky s jemným šľachtickým krkom a výraznými prvkami. Takéto prírodné bohatstvo by sa určite malo zdôrazniť a tento účes je na to perfektný.

Zaujímavé : Strih Pixie: maximálna krása bez ťažkostí

Krátke chrámy a krk - stelesnenie štýlu a šikovnosti

Dámske účesy s kombináciou krátkych chrámov a zadnej časti hlavy sú schopné stať sa hlavným vrcholom každého obrazu. Aby sme neboli neopodstatnení, ponúkame Vám výber fotografií z týchto módnych možností.

Hlavným zameraním takéhoto strihu môže byť vzor na oholenej ploche s imitáciou tetovania. Kaderník pri tvorbe tohto majstrovského diela zvyčajne používa dýzy rôznych veľkostí na vytvorenie najvýraznejšieho vzoru.

Obrovské možnosti experimentovania s obrazom sa otvárajú s krátkou dĺžkou v spánkoch a zadnej časti hlavy a dlhými vlasmi vpredu. Takže, ak potrebujete vytvoriť diskrétny a skromný luk, môžete zamaskovať oholené chrámy hádzaním predĺžených prameňov cez túto oblasť.

Tajomný večerný štýl bude fungovať, ak si všetky vlasy prezlečete a výsledok vášho úsilia zaznamenáte pomocou stylingového nástroja. Táto možnosť otvára najkrajšie črty tváre,tak si pomyslite na veľkolepý make-up.

Zaujímavé : Haircut Cascade pre krátke vlasy

Možné sú aj základné väzby a chvosty, ktoré sa zamerajú na skrátenú oblasť. Veľmi pôsobivé!

Najštýlovejšie a najodvážnejšie ženy módy dnes vyberajú účesy s krátkou šijou a naša kolekcia fotografií dokazuje, že z toho jednoznačne profitujú. Odporúčame vám, aby ste sa nebáli byť individuálnym a rozhodnite sa o najpozoruhodnejších pokusoch s vlasmi. Veľa šťastia!Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené12/23/2018Štítky: