Štýlové roztrhané účesy

Hviezdy aktívne podporujú tendenciu otrhaných účesov pre krátke vlasy a čoraz častejšie zastavujú výber na extravagantných a originálnych účesoch. Prišli sme na tajomstvo ich popularity a urýchlene sa s vami podelíme o „výsledky vyšetrovania“!


Roztrhaný strih - urobili by ste si ho pre seba?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Vlastnosti otrhaných strihov

Roztrhané hroty môžu byť zakotvené na takmer každom strihu. Jeho hlavnou črtou je orezávanie kučier s tenkými nožnicami a čepeľou a vytvorenie výrazného účesu pryadok.

Kaderníci poznajú dva spôsoby, ako dosiahnuť tento účinok.

 • Radikálne a odvážne navrhujú rezné pásy v uhle 90 stupňov. Táto metóda pomáha vytvárať jasné obrysy a jasné hranice medzi nimi.

Zaujímavé : Módne farbivo na vlasy 2018 pre krátke vlasy: nové položky, foto

 • Filigránsky prameň je najistejší spôsob, ako vytvoriť vlasový objem v účesi. Špičky kučier sa zároveň stávajú viac chmýří.

Vrcholom každého strihu s otrhanými špičkami je, že zakaždým, keď sa ukáže, že je jedinečný a individuálny. Tajomstvo tejto funkcie je, že každá dievčina má svoju vlastnú štruktúru a typ vlasov, čo znamená, že roztrhané tipy vyzerajú inak.

Výhody

Hlavným tromfom roztrhaný strih v širokom zozname jeho výhod. Zaznamenali sme len tie hlavné:

 • tento účes dodáva kučerám atraktívny objem;
 • nezáleží na veku a postavení majiteľa;
 • účes sa úspešne prispôsobí akémukoľvek typu osoby;
 • Ide o vynikajúcu metódu na oživenie bežných nudených vlasov;
 • roztrhané hroty majú nádherný omladzujúci účinok;
 • vytvárajú dôraz na krásne rysy tváre;
 • Tento účes je jednoduchý a rýchly.

Prečo krátka dĺžka?

Je to na krátke vlasy, že otrhané účesy vyzerajú obzvlášť atraktívne. Sú praktické a štýlové, elegantné a neopatrné, prísne a sexy. A moderné, extravagantné, elementárne v starostlivosti a dizajne.

Tak odlišné a tak štýlové - otrhané účesy na krátke vlasy

Chcete vyskúšať obraz fatálnej krásy? S krátkym otrhaný účes, je to jednoduché! S ňou môžete byť tiež romantickou mladou dámou, energickou obchodnou ženou, alebo poburujúcim druhom. Stručne povedané, takéto zrážky umožňujú byť iní a vždy veľmi zaujímaví.

Na koho nejde

Žiaľ, otrhaný krátky účes môže niekedy zničiť celý obraz. Takže, bude vyzerať nedbalý alebo nenápadný na príliš kučeravé vlasy. Okrem toho, ak si vlastník zlomyseľných kučer si vyberie taký účes, odsúdi sa na každodenné trápenie nad štýlom.

Hrubé vlasy tiežmôže byť prekážkou pre tento výber zrážok. S pevnou kučeravou štruktúrou je možné roztrhané hroty vyrobiť len pod podmienkou, že hlava vlasov je vzácna a nie hrubá.

Zlobivé vlasy sa budú ťažko vkladať do štruktúrovanej vetvy, ktorá si vyžaduje otrhaný strih vlasov, takže môžu nastať ťažkosti so stylingom.

Priame vlasy strednej hrúbky - ideálny základ pre otrhaný účes

Zaujímavé : Zrážky na krátke vlasy s ofinou

Možnosti zrážok

Roztrhané námestie

Ide o perfektný účes pre majiteľov hrubých a rovných vlasov. Explicitné kučery sa stanú prekážkou tohto účesu.

Roztrhané auto môže byť asymetrické, krátke alebo dlhé, s ranou alebo bez. Takáto rozmanitosť zaručuje, že môžete nájsť perfektnú možnosť pre zmenu obrazu. Tu je niekoľko tipov od stylistov, ktoré vám pomôžu vybrať najlepšiu karetu:

 • otrhaný štvorec s prameňmi padajúcimi na tvár pomôže vizuálne predĺžiť okrúhly alebo štvorcový povrch;
 • dievčatá s úzkou tvárou potrebujú opačný efekt - roztrhnutý štvorstranný s hrotmi, ktoré sú nasmerované do strán alebo späť, pomôže pri vizuálnom rozšírení formy;
 • roztrhané štvorcové ramená budú úspešným zamaskovaním veľkých rysov tváre.

Zaujímavé : Vyštudovaný bob karet: drobnosti účesu

Pixie

Módne trendy sú veľmi obľúbené pre rôzne variácie škriatkov a zvyšujú ich na stav hlavných trendov od sezóny k sezóne.

S týmtoÚčes tváre zvyčajne robí to predĺžené, uši sú ponechané otvorené, a horná časť hlavy je skrátená. S pomocou riedenia nožnice, sú veľmi "perie", ktoré robia zlobivé a koketné vrzanie.

Venujte pozornosť! Pixie bude vyzerať výhodne len na štíhlom móde s elegantným tenkým krkom a krásnymi ramenami. Jej ostrihanie z neho urobí viac ženské a dojemné.

Bob

Sezóna 2018-2019 robí bob viac veľkolepým a výnimočným pridaním štýlových roztrhaných prameňov. Táto technika robí klasický účes odvážny a chuligán, to je hlavným vrcholom roztrhané fazuľa.

Módne trendy vyzývajú majiteľov fazule, aby sa v zariadení nezaoberali dokonalou hladkosťou, ale aby vytvorili miernu nedbanlivosť.

Zaujímavé : Najštýlovejšie účesy

Aurora

Tento účes založený na kaskádovej technike vyzerá úžasne s otrhanými hrotmi. Atraktívna porucha hlavy sa dosahuje v dôsledku krátkych prameňov v parietálnej oblasti a dlhých laterálnych v okcipitálnej zóne.

Zaujímavé : Univerzálna strih Aurora

Shaggy

Takýto otrhaný účes je už dlho obľúbený u módy. Jej preklad znamená "chlpatý" a je to najlepší spôsob, ako charakterizovať účes. Shag vyzerá veľkolepé a romantické, svieže a zaujímavé.

S alebo bez rany

Roztrhané účesy na krátke vlasy takmer vždy potrebujú taký štýlový štýldetaily ako rany. Je žiaduce, aby pokračovala v myšlienke vlasov a bola tiež roztrhaná.

Existuje mnoho možností: dlhý, krátky, riedky alebo hrubý tresk je kombinovaný s otrhanou ostrihaním.

Možnosti rany

Stylisti odporúčajú, aby sa dievčatá s oválnym alebo štvorcovým povrchom rozhodli pre šikmé rany. Ale majitelia typu "trojuholník" alebo "kruh" zapadajú do priamej voľby. Okrem toho má zmysel pre bacuľaté dievčatá nechať niektoré z otrhaných prameňov na ich tvári, aby ju priblížili k oválnemu tvaru.

Šikmé rany na oválnu plochu

Ak nemáte príliš vysoké čelo a chcete sústrediť všetku pozornosť na výrazné črty tváre, vyberte si otrhaný účes bez okraja.

Správna voľba

Takže ste sa rozhodli pre účes s roztrhnutými koncami a už očakávate vašu impozantnú transformáciu. Tu je len to, akú verziu účesu uprednostniť a ako nestratiť výber? Sledujte naše rady a čakáte len na pozitívne zmeny.

 • Ak sa môžete charakterizovať ako odvážna a výnimočná povaha a chcete to zdôrazniť pomocou účesu, vyberte si explicitné riedenie prameňov a pridajte naň módne sfarbenie. Možno oceníte originalitu účesu "roztrhaný bob" so šikmými rany.
 • Pre dievčatá, ktoré snívajú o elegantnom a štýlovom obraze, odporúčame vám pozrieť sa na námestie s roztrhnutými hrotmi. Je to skvelá kombinácia klasiky s nádychom extravagancie.Tento účes je vhodný pre módy, ktorí sa neboja zmeny a pozornosti na svoju vlastnú osobu.
 • Hravá kaskáda je možná len na dĺžku ramien a nižšie. Má vynikajúci omladzujúci účinok a vyzerá celkom konzervatívne.

Štýlové obrázky s otrhaným účesom

Zaujímavé : Módne účesy v roku 2019

Kombinácia s farbením

Dámske roztrhané účesy budú vždy vyzerať skvele na prírodných vlasoch s natívnou farbou. Verí sa, že príroda všetko premýšľala a dala každému z nás dokonale vhodnú farbu. Niekedy sa však nudí a duša naliehavo potrebuje zmenu. Ak jednoduché riedenie tipov pre vás nie je príliš drastické, môžete pokračovať a experimentovať s nádychom vlasov.

Farbenie v jemných odtieňoch

Zaujímavé : Módne farbivo na vlasy 2018 pre krátke vlasy: nové položky, foto

Je nepravdepodobné, že krátke vlasy v kombinácii s otrhanou ostrihaním budú vyzerať dobre s jasnými provokatívnymi farbami. Ružové, červené, modré a iné nehorázne odtiene dodávajú kreativitu a bez toho originálneho účesu. Nechcete sa spojiť s papagájom?

Ale módne sfarbenie bude skvelý nápad. Jeho rôzne typy budú priaznivo zdôrazňovať objem, hĺbku a nadšenie otrhaného účesu a stanú sa jeho najlepšou dekoráciou. Pozrite sa na fotografiu, ako veľmi sa môžete premeniť pomocou jednoduchej hry farby vlasov. Dnes Vám môžu byť tieto služby ponúknuté v salóne.ako:

 • zvýraznenie;
 • balayazh;
 • shatush;
 • somre.

Vyberte si mäkké a nie okázalé škvrny prírodných odtieňov a váš účes z toho bude mať úžitok.


V našej zbierke fotografií sme pre vašu inšpiráciu zozbierali najaktuálnejšie krátke účesy. Chcel by som dodať len jednu vec: nemali by ste sa báť experimentov, pretože všetky zmeny vo vzore vždy zvyšujú vašu náladu a vedú k niečomu novému a zaujímavému.


Materiál, ktorý pripravili redaktori stránky outletvoderady.sk


Uverejnené11/17/2018Štítky: