Zvýraznenie na hnedých vlasoch: foto pred a po

Svetlovlasé dievčatá sa často nerozhodnú úplne prekresliť hlavu vlasov, ale zvýraznenie svetlohnedých vlasov je veľmi obľúbenou alternatívou. Stačí si vybrať správne farby a techniku ​​- a vychutnať si úžasný výsledok.


Zaujímavé : Kalifornia zvýrazňuje tmavé vlasy

Zvýraznenie na blond vlasy: foto pred a po zákroku

Dievčatá chcú pravidelne meniť svoj vzhľad. Napríklad farba prameňov. Ale medzi moderné módne trendy - prírodné a prírodné. Splnenie oboch týchto protichodných prianí je možné len jedným spôsobom - zvýraznením.

Čo sa vám najviac páči?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Predtým to bolo iba objasnenie jednotlivých oblastí. Teraz tkanie odkazuje na akúkoľvek zmenu farby vlasov. V porovnaní s farbením je táto možnosť šetrnejšia k vlasom a vyzerá oveľa luxusnejšie a chutnejšie.

Svetlovlasé vlasy sú skutočným darom prírody, ale dokonca aj dámy s touto farbou vlasov niekedy chcú niečo zmeniť a môže to byť tak, že prirodzený odtieň sa javí ako vyblednutý. A stojí za to odľahčiť pár prameňov, tipov, alebo urobiť na niektoré kučery módne strečing farieb - a ostrihanie bude hrať nový spôsob.

Zaujímavé : Štýlové zvýraznenie krátkych vlasov

\ t

Pozrite sa na fotografie rôznych typov svetiel na svetlohnedých vlasoch a porovnajte výsledok pred a po - a budete súhlasiť s tým, že ste dostali naozaj úžasné aktualizované obrázky.

Zaujímavé : Zdôrazňuje tmavé vlasy

Módne odtiene

\ t

Skúsení majstri a stylisti už dlho identifikovali najlepšie tóny zvýraznenia hlavnej farby vlasov.

 • Tmavohnedé dievčatá sú najčastejšie gaštanové, zlaté, pšeničné, jantárové, karamelové tóny. Môžu si vybrať aj červenú alebo fialovú farbu - s prirodzenou farbou to bude vyzerať veľmi harmonicky. Pre tmavé kučery a robiť tmavé upozorňuje, ale vyberte si kávu, čokoládu, škoricovú farbu - najviac módne odtiene sú teraz.

Zvýraznenie na tmavo blond vlasy

Upozornenie. Často by sa červenavé dievčatá mali zdržať načervenalých tónov tak, aby obraz nebol rozmazaný.

 • Svetlé blond svetlé odtiene: krémová, mliečna, platinová, slonovinová, strieborná. Ak chcete originalitu - blondínka blondína môže bezpečne vybrať ružové alebo zvýrazniť popolavé vrcholy v roku 2018.

Zvýraznenie pre krásne vlasy

Farba očí pri výbere farby vlasov tiež zohráva veľkú úlohu. Výber odtieňov pri pohľade na farbu dúhovky:

 • pre dámy s tmavohnedými očami sú najvhodnejšie tmavé čokoládové alebo gaštanové farby;
 • dievčatá s blond očami sa musia snažiťzlatá, karamelová alebo mliečna čokoláda;
 • sivé oči vyžadujú teplé odtiene: pšenica, zlato, med, piesok;
 • modrooké dievčatá by si mali vybrať odtiene na základe typu: „studená“ blondína by sa mala snažiť o platinu alebo popol a s „teplým“ typom farieb si môžete vychutnať pšenicu, gaštan a zlaté farby.

Rada. Ashy zdôrazňuje, že je lepšie nevyberať si úctyhodné ženy nad 40 rokov, aby popolnice nevyzerali šedivo a nepokazili celú náladu.

Zaujímavé : Módne farbivo na vlasy 2018 pre krátke vlasy: nové položky, foto

Moderné popolníky

Typy a techniky svetiel pre svetlohnedé vlasy

\ t

Najmodernejšie možnosti pre dievčatá so svetlými vlasmi sú také.

 • Kalifornia(Benátsky) - vykonávaná otvoreným spôsobom, bez fólie a je vhodná na akýkoľvek odtieň svetlohnedých vlasov - od svetlej po tmavú. Výsledkom je prirodzený účinok prameňov mierne vyblednutých na slnku, ako keby majiteľ vlasov strávil viac ako jeden deň na pláži alebo na slnečných dňoch na čerstvom vzduchu. Okrem toho je paleta veľmi veľká a môžete si vyzdvihnúť oba odtiene, ktoré sa radikálne odlišujú od farby vlasov a odtieňov mierne svetlejších ako tie prirodzené.

Hlavné body Kalifornie

Zaujímavé. Rovnako ako v roku 2006, Jennifer Aniston farbené vlasy s blond vlasy s Kalifornia zdôrazňuje, a stále zostáva verný tejto farbe vlasov.

 • Klasické zvýraznenie- dnes už nie je veľmi módne, pramene sú zafarbené rovnomerne od koreňa ku špičke. Ale pre zmenu, blond vlasy dievčatá môžu byť ponúknuté zriedkavé biele zvýraznenie - nie je toľko prameň, že chytiť oko, ale všeobecne je tvár veľmi osviežujúci a vizuálne zvyšuje objem vlasov.

 • Balayazh a Shatushje technika multi-tieňovania, v ktorej je dôležité zvoliť správne odtiene a urobiť plynulý prechod. Balajazh - horizontálny prechod, a Shatush - vertikálne.

 • Reverz(remelirovanie) - špeciálna technika pozostávajúca z objasnenia prameňov a potom do ich zatemnenia. Výsledkom sú plynulé prechody. Často sa táto možnosť používa pre tie dievčatá, ktoré sú unavené z zvýraznenia alebo majú zlý zážitok z farbenia a chcú sa vrátiť k svojej prirodzenej farbe vlasov.

Krásne zvýraznené svetlé hnedé vlasy

 • Ombreje módne, jasné, originálne zvýraznenie, kde môžete vidieť jasný (alebo hladký) prechod tónov. Môžu byť použité prírodné aj neprirodzené farby - fialová, modrá, ružová.

Pozor! Ak si vyberiete odtiene, ktoré sa veľmi líšia od vašej prirodzenej farby vlasov - buďte pripravení, aby sa pramene najprv museli odfarbovať. Len v tomto prípade budú odtiene nasýtené a čisté.

Zaujímavé : Novinka - Farby na vlasy Air Touch

Zvýrazneniehnedé vlasy s ofinou

Ak má dievča účes s ranou, potom:

 • s kalifornskými a klasickými typmi zvýraznenia, rany sú tiež zvýraznené, rovnomerne a presne, harmonicky zapadajúce do celkového vzhľadu;
 • keď sa selektívne zvýraznenie rán nedá vôbec dotknúť alebo sa na ňu zamerať: tieň v jasných farbách. Napríklad dlhý tresk pokrývajúci čelo s fialovými prameňmi vyzerá neobvykle a veľkolepo;
 • pri použití techník ombra, balasi a shatush - nedotýkajte sa rán.

Zvýrazňovacie rany

Mimochodom, môžete vykonať zvýraznenie doma, hlavná vec je úhľadnosť a úctu k vašim vlasom. Pätnásť minút je dosť na dosiahnutie ľahkého zosvetľovania prameňov a štyridsaťpäť - na nasýtenie. Podľa prieskumov a videí na internete je možné pochopiť, že s vlastným zvýraznením môže byť výsledok celkom dobrý, ale napriek tomu je žiaduce, aby sme požiadali o pomoc skúsenú priateľku. A lepšie dva.


Zdôrazňuje rozdielne dĺžky svetlohnedých vlasov

\ t

Krátke blond vlasy neumožňujú vykonávať zložité techniky gradientu, ale môžete opticky zvýšiť hlasitosť a osviežiť tvár, ak selektívne pridávate svetlé konce ako perie, alebo môžete len lesk na horných prameňoch, okrajoch alebo časti hlavy.

Pre smädné extravagance si dievčatá môžu vybrať niekoľko odtieňov a vytvoriť na hlavách skutočné viacfarebné majstrovské dielo. Na tento postup použite uzáver, cez otvory, ktoré ťahajú pravý prameň.

Zaujímavé : Módne novinky vo farbách na vlasy

Pre stredne dlhé vlasy je už možné urobiť neuveriteľnú ombru z tmavých koreňov na svetlé konce, alebo naopak a prechod na odtieň vyzerá nádherne na rovných vlasoch a kučeravých. Techniques balayazh a shatush tiež dobre fungujú na stredne dlhých vlasoch, čím sa pridáva módny účes - pretiahnutý bob - raisins.

Balajazh na predĺžených štyroch druhoch

Ak sa vyžaduje prísnejší účes, odtiene sa vyberú čo najbližšie k prirodzenej farbe tak, aby celková hlava vlasu nevyzerala ostro, ale sviežo a dobre upravená. V roku 2019 sú červené a červené odtiene aj naďalej módne: človek má len pridať načervenalé pramene na svetlé blond vlasy - a bude tu štýlový, pútavý účes. Áno, a módne oblečenie v červených farbách pôjde na takéto vlasy dokonale.

Fólia sa používa na dlhé vlasy počas procedúry a je potrebné veľa času. Uistite sa, že nájdete dobrého majstra - koniec koncov, správne umiestnenie narovnaných prameňov, výber odtieňov a vízia celkového harmonického obrazu - vyžaduje zručnosť a kreativitu.

Na dlhých kučeravkách môžete vytvoriť prechod - natiahnutím farby, použitím troch alebo viacerých odtieňov, aby bol prechod čo najhladší a celkový výsledok je ohromujúci. Asymetrické alebo zrážky ako rebrík a kaskáda budú hrať novým spôsobom, ak pridáte selektívne pruhované pramene.

Zvýraznenie kaskády strihania vlasov

alebo nie zvýrazniť blond vlasy - každé dievča sa rozhodne samo za seba. Naše fotografie však zobrazujú všetky funkcie a očarujúce možnosti zvýraznenia. Nechajte sa inšpirovať a rozhodnúť, možno nie práve teraz, ale zajtra alebo pozajtra - určite!


Materiál vypracovali redaktori webovej stránky outletvoderady.sk


Uverejnené17.7.2018Štítky: