Módne kožené bundy 2019

Módna kožená bunda v roku 2019 musí byť nevyhnutne v šatníku každej ženy. A tu nejde len o to, že je to jedna z najuniverzálnejších vecí, s ktorými môžete vytvoriť množstvo zaujímavých obrázkov. Aj keď, samozrejme, toto je prvé. Ale je tu ešte jeden dôležitý aspekt - moderné kožené bundy sú jednoducho neuveriteľne štýlové. Pomôžu vám vyzerať mladšie, ukázať svoju náladu alebo charakter, sú tak nezvyčajné, že nekúpenie aspoň jednej kópie vo vašej zbierke by bolo zločinom.


Toto musí mať pri všetkých príležitostiach. A ak tiež súhlasíte s týmto vyhlásením, potom všetka pozornosť venovaná nášmu preskúmaniu. Garantujeme, že po ňom budete vedieť, ktorá kožená bunda potrebujete.

Skutočné farby

Myslieť si, že kožená bunda by mala byť len čierna alebo maximálna hnedá, je klam. A módne prehliadky popredných svetových dizajnérov nám to dokázali. Aké farby tu nie sú zastúpené - pre každý vkus. Niektoré z nich teraz rozsvietime.

  • Čierny . Klasika, bez ktorej nikde. Čierna kožená bunda je vždy vyhľadávaným trendom, ktorý nikdy nevyjde z módy. A je veľmi ľahké ju skombinovať s akoukoľvek inou veci zo šatníka, či už ide o šaty z ľahkej tkaniny alebo nohavice so šípkami.
  • Hnedé odtiene . Je to tiež veľmi populárna farebná schéma, ktorá sa mnohým ľuďom páči. Zároveň môžu byť odtiene hnedej farby veľmi odlišné: čokoláda, tehla, koňak atď.
  • Tmavomodrá . Ďalší módny odtieň sezóny 2019 pre štýlovú koženú bundu. Akonáhle sa objavil vo výklade, ženy módy okamžite začali prejavovať jasný záujem o neho. A nie je nič prekvapujúce, pretože kombinovať modré s inými základnými odtieňmi je celkom jednoduché.
  • Červené odtiene . A ženy módy by mali byť viac obozretné, pretože červená nie je pre každého. Okrem toho, v koženej bunde tak svetlé farby nemôžete stratiť v dave. Mimochodom, mimochodom je tieň vznešenej burgundskej módy veľmi módny v nadchádzajúcej sezóne. Oblečený v ňom, môžete si byť istí, vaše vlastné neodolateľné.
  • Pastelové farby . Tiež docela populárne dnes módny trend. Samozrejme, že kožené bundy béžové, sivé, biele alebo bledoružové sú oveľa menej žiadané ako tie, ktoré sú uvedené vyššie, ale je jednoducho potrebné mať aspoň jednu kópiu takejto farby vo vašom šatníku.

Dôležité!Prirodzene, kožená bunda sa môže farbiť aj žlto, zelene, fialovo alebo inou, nie úplne prirodzenou farbou. Treba však chápať, že kombinácia s inými vecami zo šatníka bude problematická. S najväčšou pravdepodobnosťou, pod sakom neštandardnej farby bude musieť kúpiť samostatné veci.

Zaujímavé: Kožené bundy sú najštýlovejšie modely!

Súčasné modely kožených bund v sezóne 2019

Teraz sa pohovorme priamo o modeloch.dámske kožené bundy. Okrem popisu nájdete tu aj množstvo fotografií, ktoré vám pomôžu vyhodnotiť každú z navrhovaných možností.

Kožená kožená bunda

Toto je trend novej sezóny, ktorá je však dlhodobo lídrom v rebríčku najštýlovejších kožených bund. Hlavnými znakmi kožených bund sú: brutalita, asymetrický strih, ktorý umožňuje dokonale sedieť na akomkoľvek obrázku. početné zámky a nity; masívne spony a ďalšie atribúty rocker štýlu.

Samozrejme, obraz, ktorý vytvoríte s touto krátkou bundou, bude trochu agresívny. Dnešná móda je však dostatočne flexibilná na to, aby kombinovala kožené bundy aj s klasickou sukňou a romantickými šatami.

Osobitne chcem zdôrazniť koženú koženú bundu s krátkym rukávom. Ide o nový produkt v roku 2019, ktorého vrchol bude v nadchádzajúcom jari.

Plášť letectva

Predtým tento model priniesol praktické výhody a slúžil americkým pilotom. Módne návrhárky sa jej však páčili natoľko, že ju veľmi rýchlo preniesli na masy. A teraz je kožená bunda-letec obľúbený u dievčat, ktoré uprednostňujú spoľahlivosť, teplo a pohodlie. V klasickej verzii tejto bundy je hlavnou výhodou tesný kožušinový obojok, ktorý spoľahlivo chráni pred chladom a vetrom. To bude tiež pekné teplo a obloženie.

Ale druhý je ešte populárnejší.typ kabáta letec - bombardér. Tento model má široký lem na leme a manžety, čo umožňuje, aby sa čo najviac prispôsobili telu a chránili jeho nositeľa pred nárazmi vetra.

Dôležité! Pôvodne bol kabát letec v páse. Avšak láska a túžba moderných dievčat pre pohodlie nútila módnych návrhárov, aby prišli s predĺženým modelom. Treba poznamenať, že táto možnosť by bola celkom prijateľná pre mierne chladnú zimu.

Klasika

Keď už hovoríme o módnych dámskych kožených bundách v roku 2019, nemôžeme spomenúť klasický model. Pozrite sa na fotografie, klasika vždy vyzerá sofistikovane a relevantne. A môžete kombinovať s akoukoľvek položkou v šatníku. A to vďaka tomu, že jednoduchý štýl a minimálne dekoratívne prvky robia z tejto bundy univerzálny. Okrem toho, na rozdiel od koženej bundy, klasický kožený kabát nebude váš obraz agresívny.

Ideálne pre každodenné nosenie

Bunda bundy

Pre všetkých priaznivcov koženého oblečenia, ktorí sú pripravení sa s ním ani v kancelárii nestretnúť, dizajnéri prišli s takzvanou koženou bundou. Prirodzene, tento štýl nie je novinkou, ale ako v predchádzajúcom prípade sa stal klasikou všetkých čias. Mimochodom, rovný strih umožňuje nosiť tento model a dievčatá s formami. Hlavnou vecou nie je vybrať príliš krátku možnosť.

Dôležité!Pokračovanierozprávanie o vlastnostiach postavy, napríklad, dámy s typom postavy "hruška" by si mali vybrať skrátenú koženú bundu s dôrazom na ramená. Ale pre vysoké dievčatá vhodnejšie pretiahnuté modely, pretože pomôžu "ukradnúť" niekoľko centimetrov rastu. A pre módne ženy s malými prsiami by mali vyzdvihnúť zaujímavé štýly s vreckami, strapcami alebo klopami v tejto oblasti.

Kožešina zdobená kožušinou

Veľmi štýlová zimná verzia, ktorá určite osloví väčšinu módy. Vyzerá kožená bunda s kožou čalúnenie naozaj bohaté, ak nie luxusné. Najčastejšie, kožušiny zdobené manžety a golier bundy, rovnako ako kapucňa, ak existuje.

Zaujímavé: Zimné kožené bundy s kožušinou

Ale pre všetkých milovníkov voľne žijúcich živočíchov nie je vhodné, aby si vybrali srdce, pretože v novej sezóne srsť na bundách s najväčšou pravdepodobnosťou nebude prirodzená. Je to spôsobené tým, že väčšina svetových módnych značiek opustila používanie prírodných kožušín vo svojich výrobkoch. Nie každý to však urobil.

Bunda bez goliera

Chcete sa na seba pozrieť na akúkoľvek módnu novinku medzi koženými bundami na jar 2019? Potom dávajte pozor na ďalšiu možnosť - bundu bez goliera. Toto je skutočný hit roka, ktorý osloví všetkých sofistikovaných módy.

Dôležité!Bohužiaľ, bunda bez goliera nie je pre každého. Môže si dovoliť len dievčatátenký krk.

Zaujímavé: Dámske bundy - jar 2019

Rozšírený model

Už dnes sme sa už viac ako raz zmienili o tom, že v tomto roku bude veľmi dôležitá predĺžená kožená bunda. To vám umožní vytvoriť zaujímavý viacvrstvový obrázok, rovnako ako vám pomôže cítiť sa pohodlne v akomkoľvek nepriaznivom počasí. Je pravda, že dievčatá s krátkym vzrastom by mali byť s týmto modelom opatrnejšie, pretože na príliš krehkej postave môže vyzerať neprimerane.

Skrátený model

Extrémne krátka kožená bunda tiež vyzerá neuveriteľne štýlovo. Samozrejme, že nebude chrániť pred chladom alebo dažďom, ale umožní vám vytvoriť veľmi zaujímavý a netriviálny obraz. Malo by však okamžite urobiť rezerváciu, že tento model je vhodný len pre dievčatá s dobrou postavou. Vzhľadom k tomu, že otvorené brucho by malo vyzerať dokonale. Ak máte v páse ďalšie centimetre, potom tento štýl, bohužiaľ, nebude pracovať pre vás.

Krásna bunda pre krehké dievčatá

A aká je vaša bunda?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

V tejto súvislosti sa skončila naša revízia módnych kožených bund v sezóne 2019. Ako vidíte, aj oni sú úplne iní, počnúc farbami a končiac prvkami dekoru. Ale moderné ženy módy z toho profitujú, pretožeRôznorodosť modelov vám umožní vybrať si pre svoj šatník naozaj jedinečnú vec, ktorá vám určite pomôže vyniknúť.Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené04.02.2019Štítky: