Zimná dámska bunda Aljaška - pre ťažké ruské mrazy

Dnes sa Aljaška nazýva pomerne široká škála bundy, ideálna voľba pre ťažké ruské mrazy. Prototypom modernej "Aljašky" bola flotila modelu N-3B, ktorú Alpha Industries vyvinula ako výstroj pre vojenských pilotov amerického letectva. Ako každá starostlivo navrhnutá uniforma, zimná dámska bunda Aljaška pre rok 208 nemá žiadne ďalšie detaily, je premyslená do najmenších detailov z hľadiska štýlu, strihu, materiálov a farieb. Preto nie je prekvapujúce, že takéto odevy sa hladko presťahovali do ulíc mesta a zaklinili do šatníkov civilného obyvateľstva, najprv ako prvok vojenského štýlu, a potom v rôznorodejšom výklade.

Dámska zimná bunda Aljaška Alpha je stále považovaná za najlepšiu svojho druhu, nazýva sa skutočnou, je to práve tá, ktorá sa hľadá medzi mnohými napodobeninami na trhoch a obchodoch. Dozvieme sa viac o výhodách takejto bundy a naučíme sa odlíšiť originál od klonov. Pozrite sa na fotografiu modelu s prírodnou srsťou a rôznymi možnosťami strihu:

Real Alaska Jacket 2019 - čo to je?

Táto bunda Alaska N-3B, ktorá bola vyrobená na mieru americkým ministerstvom obrany, bola schopná chrániť ľudské telo pred podchladením dokonca aj v mrazu so štyridsiatimi stupňami, ako aj chrániť ho pred vetrom vďaka vysokému stojacimu golieru a veľkému krytu. Pozrime sa, čo to je pre rok 2019, skutočné a teplé?

Aliexpress.com
Lyžiarska bunda dámska zimný snehvodotesné ...
6 291 rub.
Aliexpress.com
Vodotesná bunda RAY THANKSGY pre ženy v zime ...
5 020 rub.
Aliexpress.com
Dámsky lyžiarsky oblek, ktorý kombinuje vetruvzdorný teplý biely ...
3 773 rub.

Model sa vyznačuje zodpovedajúcou farebnou škálou - čiernou, hnedou, tmavozelenou, modrou, tieto farby sú neznačkujúce a ideálne pre armádnych mužov. Podšívka však bola nevyhnutne jasnou farbou, často oranžovou, takže oblečenie mohlo slúžiť ako maják, signál SOS v nebezpečnej situácii. Samozrejme, že skutočné bundy Aljašky majú vrecká - tradičné a voliteľné na rukáve a raglánová koruna vám umožní nosiť určitú veľkosť položky pre akúkoľvek šírku ramenného pletenca.

Pri výbere Aljašky, nebuďte znepokojení, keď vám čínsky výrobok ponúka - veci Alpha Industries sa vyrábajú v Číne podľa technickej dokumentácie amerických vývojárov. Zips na vrecku, ktorý je umiestnený na rukáve, je označený výrobcom kovania. Ak model obsahuje vrecká na perá, dodávajú sa s uzávermi, ktoré simulujú guľky. Tlačidlá by mali byť hladké a lesklé a ich okraje zaoblené. Skontrolujte prítomnosť plastového lesklého žetónu, ktorý obsahuje QR kód, ako aj prítomnosťlepenka tag s čiarovým kódom. Čiarový kód nesie informáciu o veľkosti a modeli, ale neuvádza farbu výrobku.

Alaskan-klony - stojí za to kúpiť v roku 2019?

Fínsko je už dlho známe svojou schopnosťou vyrábať vysokokvalitné, štýlové a teplé vrchné ošatenie vrátane spodných bund. Niektorí dokonca veria, že prvá Aljaška vznikla v tejto krajine. Fínske značky Joutsen a Auto Jack robia tak vysoko kvalitné veci, ktoré prakticky nie sú horšie ako značkové Alpha, a niekedy dokonca prevyšujú cenu. Nemecká značka Miltek je známejšia v kruhoch športovcov, turistov a rybárov ako v móde módy, ale pri výrobe zimných bundy nezabudla na krásne dámy. Po preštudovaní sortimentu značky Miltek nájdete produkt, ktorý sa vám páči najviac nezvyčajné farby za rozumnú cenu.

Írska značka Fostex dobýva prístupnosť, to však neznamená zlú kvalitu. Tento produkt by mal venovať pozornosť dámam s neštandardnou postavou - vysokou alebo plnou, pretože Fostex ponúka oblečenie veľkých veľkostí. Spoločnosť Nord Storm spočiatku robila pracovné odevy pre záchranárov, ktorí pracovali na vode pri nízkych teplotách a extrémnych podmienkach. Prechodom na výrobu civilného oblečenia sa značka nevzdala praktického dizajnu a použitia vysoko kvalitných spoľahlivých materiálov. Forward je známy svojou spoluprácou s mnohými športovými organizáciami. Všetky ich výrobky sú tak jednoduché a pohodlné, ako je to možné, to isté možno povedať o Aljaške bundy. Všeobecne, nieJe dôležité naháňať originál, pretože medzi takzvanými falzifikátmi je možné nájsť niečo hodnotné a originálne, zatiaľ čo teplé a trvanlivé.

Čo je to Aljaška? Fotografie modelov a štýlov s prírodnou kožušinou

Najlepšia ukážka toho, ako bunda Aljaška vyzerá v živote - fotografie modelov a štýlov v kombinácii s inými prvkami hornej skrine. Ide prevažne o nohavicovú verziu, vhodné sú voľné alebo tesné džínsy, ako aj legíny, ktoré sme začali robiť veľmi teplo. Čo môžem nosiť s dámskou bundou Alaska v kombinácii s inými štýlmi oblečenia?

Aliexpress.com
Lyžiarska bunda dámska zimná vodotesná ...
\ t
6 291 rub.
aliexpress.com
Vodotesná bunda RAY THANKSGY pre ženy v zime ...
\ t
5 020 rub.
aliexpress.com
Dámsky lyžiarsky oblek, ktorý kombinuje vetruvzdorný teplý biely ...
3 773 rub.

Štýlovo vyzerá ako tandem Aljaška so šortkami, tesne pod nimi môžete nosiť legíny. Najlepšie topánky pre takúto bundu sú vojenské topánky. Ale módni zákonodarcovia odporúčajú nosiť podobný štýl vrchného oblečenia s ceruzkou sukne a dokonca večerné šaty, ihlové podpätky a topánky.vysoké podpätky. Odvážne ženy módy môžu experimentovať s podobnými kombináciami, začínajú lepšie s úzkou krátkou sukňou a napoly topánkami na kline, alebo môžete okamžite s topánkami. Taška je lepšie zvoliť veľkú veľkosť, bude to vyzerať skvelý batoh.

Veľký pletený sveter s objemným krkom je skvelým doplnkom týchto odevov a Aljaška môže byť ľahko rozopnutá a ozdobená svetlým šatkom. Bunda z Aljašky s prírodnou srsťou pozdĺž kapucne dokonale šetrí pred silným snežením a v pokojnom počasí má pôsobivý účinok, ak ju nosíte s topánkami zdobenými kožušinou. Pozrite sa na fotografiu modelu a štýlov dámskej bundy Alaska pre rok 2019 - s prírodnou kožušinou, vyzerá viac ako luxusne:

Rôzne "Aljaška" bude dobrou akvizíciou v predvečer krutej zimy - praktické vlastnosti týchto bundy vás ohromia a štýl bude mať pôsobivý vplyv na ostatných.

Autor: Marina Laktionova


Materiál pripravený redaktormi outletvoderady.sk


Uverejnené30.06.2018
]