Behúne so šnurovaním pre 2019 na výber

Ak sa pozrieme na módne prehliadky dizajnérskych kolekcií obuvi na jeseň-zima v roku 2018, pochopíte, že je na čom si vybrať, tak aj rozmanitosť modelov. Behúne so šnurovaním sa už dlho dostali na Olympus zaslúženú popularitu. Tento prvok sa pôvodne používa ako konštrukčné riešenie so sponou. Bolo to nepríjemné a nie pohodlné. Preto boli prvé pocity dizajnérov po celom svete úspešne ignorované. Ale čas plynie a vznikajú nové riešenia. Dnes sú šnurovacie topánky elegantnými vysokými topánkami ozdobenými neobvyklými dekoratívnymi prvkami. Šnurovanie v celej svojej rozmanitosti je mimoriadne dekoratívne a nesie len estetické funkcie. Preto môžete zabudnúť na nepríjemnosti a využiť nové produkty.


Ak sa pozriete na fotografiu nových výrobkov so šnurovaním, potom sa pozornosť sústredí na rôzne možnosti usporiadania tohto dekoru. Najobľúbenejšie v dizajnérskych kolekciách sú štýlové semišové topánky so šnurovaním vpredu a na boku, čo vám umožňuje vizuálne zdôrazniť štíhlosť nôh a roztiahnuť siluetu. Tieto topánky sú nafúknuté slušné miesto v šatníku podnikania žena, pretože kombinácia s kašmírové obleky budú perfektné.

Možnosti dekorácie, farba a štýl

Verzie modelov a štýlov prezentované na jeseň-zima 2019 sú úžasné vzhľadom na ich rôznorodosť. Umiestnenie dekoru vo forme šnurovania, najodvážnejších a originálnych farieb, miešaniaŠtýl a materiál sú prítomné v moderných dámskych topánkach. Určite to nebude nuda. Pokúsme sa to všetko vyriešiť na policiach.

aliexpress.com
Letné stehná Vysoká Gladiator Sandále Topánky Dámske Topánky Sexy ...
3 190 rub.
- 10%
Aliexpress.com
Dámske umelé semišové stehno vysoké módne topánky od kolena ...
\ t
1 206 .RUB 1,085.
Aliexpress.com
Topánky Runway Thigh High Boots Sexy Pumps Dámske topánky nad kolenom ...
4 033 rub.

V súčasnej sezóne sa dizajnéri zamerali na kombináciu farieb a tvaru. Odmietnutie podobného spôsobu fixácie a upevňovacích prostriedkov, módni návrhári majú široký rozsah pre svoju predstavivosť. Výsledkom bolo, že sa zrodili mnohé nezvyčajné modely. Dvojité šnurovanie v kombinácii s mäkkými elastickými materiálmi tvorí obraz Amazonky. A šikmé a čiastočné usporiadanie vám umožní úspešne prispôsobiť topánky v rôznych štýloch šatníka.

Venujte pozornosť obľúbeným materiálom. V súčasnej sezóne je to určite prírodná koža a semiš. Všetci náhradníci zostávajú dočasne bez dozoru. A to nie je prekvapujúce, pretože veľký význam je spojený s pohodlím ponožiek a bezpečnosti pre zdravie pokožky nôh. Vnútri pre zimné obdobieMala by existovať pevná podšívka, prednostne z prírodných kožušín alebo moderných tepelne izolačných materiálov, ktoré neumožňujú studený vzduch.

Väčšina týchto materiálov je jednoducho nevyhnutná pri šití obuvi s úzkymi nohami. Takzvaný euro-tvar umožňuje tenké, ale teplo dosť materiály, ktoré sa majú použiť v topoch. Kožušinový lem zostáva len v mysu a pozdĺž nohy. Je to pomerne praktické a často nemá vplyv na zníženie hodnoty topánok.

V modeloch na jar a leto 2019 sa budú požadovať lakované usne a ich náhradky. Tu bude dominovať trend používania popruhov, plynule sa otáčajúcich do nepretržitého šnurovania. Čím viac topánok bude určených pre teplejšie obdobie, tým menej uzavretý priestor zostane na nohách a nohách. Pozrite si topánky so šnurovaním na jar a leto 2019 na navrhnutých fotografiách nových produktov:

Pri výbere modelu neumožňujú žiadne iné dekoratívne prvky. Bude to vyzerať aspoň bez chuti. Je to práve šnurovanie, ak je vyrobené správne a originálnym spôsobom, to je centrálny dekoratívny prvok moderných topánok pre dievčatá a ženy.

Ak hovoríme o farbách v dopyte, potom je to samozrejme klasika čiernej, mágia bielej a kompromis hnedej farby. Ale vylúčiť z vášho šatníka extravagantnú červenú a super módnu farbu vínnych bobúľ, tiež by nemala. Prirodzene, pre takéto modely by mali byť starostlivouzavretý vrchný šatník. Čo sa týka samotného šnurovania, môže to byť, ako si želáte. Všetky vysoko kvalitné modely poskytujú možnosť nezávisle meniť šnúrky. Spočiatku, ako to bolo, v základni sú šnúrky rovnakej textúry a farby ako hlavný materiál hriadeľa.

Na päte alebo plochej podrážke: elegancia alebo pohodlie?

V skutočnosti musí každá žena neustále určovať pre seba prioritu milosti alebo pohodlia, krásy alebo praktickosti. Odpoveď na otázku položenú vždy a vo všetkých závisí od okolností. Ak sú zložené takým spôsobom, že sa vyžaduje, aby sa na topánky s krajky-up päty, potom to nebude nič iné.

Ak však existuje možnosť poskytnúť pohodlie, vyberie sa možnosť na plochej podrážke. Kompromisným riešením môže byť model na nízkej stabilnej päte. Takže problém nákupu je rozhodnúť - bude to model každodenného používania, alebo topánky so šnurovaním sú zakúpené výlučne na špeciálne príležitosti.

Zimná možnosť pre každodenné nosenie by mala byť na stabilnej podrážke, ktorá má protišmykové vlastnosti. Dnes, známe topánky spoločnosti používajú pre zimné modely také materiály pre podrážky, ktoré nekĺznu ani na hladkom ľade. Dbajte na to. Čipka-up ploché topánky vyzerajú jednoducho nádherne, ako je znázornené na fotografii nižšie:

Ak je úplne bez päty je zlé a nudné, ale ajChcem nejakú dôveru a pohodlie, môžete venovať pozornosť štýlom na snímke alebo platforme. Dokonale predlžujú nohu a vytvárajú podmienky pre pohodlný a bezpečný pohyb aj v najviac ľadových podmienkach.

S čím nosiť šnurovacie topánky v roku 2019? (obrázky fotografií)

S modelovou škálou nedostatočne pochopených. Teraz by bolo pekné objasniť si to, a čo presne povedané, nosiť topánky so šnurovaním v roku 2019, aby vyzerali štýlovo, neobvykle a originálne? Spočiatku sa akékoľvek šnurovanie na topánke automaticky vzťahuje na vojenský štýl armády. A čo teraz? Ak chcete vyzdvihnúť sako hrášok na zimu alebo je to stále "priatelia" nový pár topánok s obchodným a romantickým každodenným štýlom? Pokúsime sa urobiť to druhé. Medzitým sa pozrite na fotografiu obrázkov so šnurovacími topánkami - rôzne možnosti vám umožnia vytvoriť si vlastnú predstavu o tom, ako krásna a nie taká:

Najdôležitejším aspektom je ponechať úlohu prvých huslí na šnurovacie topánky a nechať všetky ostatné prvky obrazu hrať spolu. A úspech bude zaručený. Preložené do modernej ruštiny, to znamená nasledovné. Takéto topánky sú samy o sebe celkom jasné a pútavé. Nie je potrebný žiadny ďalší dôraz. Krátke minisukne a tesné kožené legíny, lesklé košele, tričká, svetre a topy, viacfarebné šatky a iné atribúty elegancie a luxusu nie sú vhodné.

Optimálna kombinácia pre kanceláriu - sceruzka sukňa, dĺžka do stredu kolena. Z vrcholu môže byť súbor doplnený o pastelovo sfarbenú blúzku a prísny sako alebo sako. Podobná kombinácia je povolená aj pri šatách a slnečných šatách. Ale vždy dodržiavajte pravidlo dĺžky lemu nie je nižšia a nie vyššia ako stred kolena. Všetky ostatné možnosti - samozrejme strácajú. Príliš krátky lem dáva dojem vulgárnosti. Dlhá sukňa ukrýva časť batožinového priestoru a celý bod ozdobného šnurovania je stratený.

Sukňa môže byť rovná a rozšírená. No nohavice v tejto výbave sú relevantné len vtedy, ak sú zúžené a pevne zapnú stehennú líniu. Pre voľný, demokratický štýl oblečenia sú prípustné chudé džínsy. Ako vrch, môžete si vybrať biely pletený sveter a svetlý park na ovčej kožu.

aliexpress.com
Letné stehná Vysoké Gladiator Sandále topánky Dámske Topánky Sexy ...
3 190 rub.
- 10%
aliexpress.com
Dámske faux semišové vysoké topánky do kolien ...
\ t
1 206 .1,085 rub.
aliexpress.com
Topánky Runway Thigh High Boots Sexy Pumps Dámske topánky nad kolenom ...
4 033 rub.

Vzdať sa„Lákavá“ myšlienka kombinovať šnurovacie topánky s módnymi nohavicami a nohavičkami. Nie je to krásne a skôr staromódne. V tomto roku predstavil Christian Dior nielen širokú škálu podobných modelov dámskych topánok, ale aj pravidlá svojich ponožiek.

Pre milovníkov nezvyčajných dizajnérskych riešení odporúčame venovať pozornosť kolekcii Paola Ferri - tu sa v strihu topánok používajú neobvyklé pletené vložky, ktoré robia jackboots jedinečným.Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené07/07/2018Štítky: