Čo nosiť s dlhou sukňou v lete av zime, na jar a na jeseň v roku 2019?

Dlhá sukňa skrýva niektoré nedokonalé miesta vašej postavy. Ak ste plachý z vašich nôh, taká vec vám pomôže v každom ročnom období. Ale štíhle ženy módy nevadí nosiť sukňu na podlahu, čo bude klásť dôraz na krehkosť siluety a romantickú náladu. Správne zvolená dlhá sukňa vás urobí o niečo vyššou a harmonický top a vhodnú obuv urobí módny a štýlový vzhľad. Študujeme klasické pravidlá a naučíme sa vybrať exkluzívne kombinácie.

S cieľom zistiť, čo sa nosí s dlhou sukňou na jeseň-zima 2019 a na nadchádzajúce jaro-leto, stačí si prečítať rady popredných stylistov, ktorí hovoria o hlavných trendoch štýlu. Ich odporúčania, ako vždy, vždy odporúčajú dodržiavať harmonické proporčné rozloženie akcentov. Pri veľkej dĺžke lemu modelu by sa mal naň klásť hlavný dôraz, pričom horná časť by mala byť obmedzená a neodvádzať pozornosť.

Pozrite sa na fotografiu štýlových lukov v roku 2019, ktorá sa skladá z aktuálnych trendov:

Ako nosiť dlhú sukňu v jarnom lete 2019? (s fotografiou)

Odpoveď na otázku, ako nosiť dlhú sukňu v jarnom lete roku 2019, je dôležité pochopiť módne trendy farebnej palety. Tento rok v móde sukne svetlých šťavnatých farieb - broskyňa, malina, citrón, čerešňa, slivka. Pre nich vyzdvihnúť hore a príslušenstvo buď v kontrastnom tieni, alebo v rovnakom farebnom rozsahu, ale iný kľúč. Napríklad modrá sukňa bude vyzerať skvele v tandeme s modrým šifónovým vrchom atiež s červenou bundu alebo opasok. Zelený model umožňuje bohatý modrý vrch alebo kvetinovú potlač - ak je sukňa pevná. Fialová sa odporúča kombinovať so žltou a oranžovou fuchsiou - s mätou alebo ružovou, ako aj so smotanou. Farebný model je vždy veselý a otvorený.

- 55%
aliexpress.com
Sherhure 2017 dámske ľanové bavlnené dlhé sukne elastický pás skladaný ...
2 179trieť.959 tr.
- 54%
Aliexpress.com
sukňa skladaná sukňa šifón sukne sukňa sukne s vysokým pásom sukne 2017 dámske ...
1 263trenie.569 tr.
- 14%
Aliexpress.com
SK71 flauta maxi sukňa zlatá, štýl celebrít, dlhé ...
929trie.790 rub.

Pozrite sa na fotografiu - ukazuje, čo a ako nosiť dlhú sukňu na podlahu na jar av lete 2019 s rôznymi možnosťami pre blúzky, topy a košele:

Nie v tejto sezóne bez klasických farebných riešení. Čo môžem nosiť dlhú sukňu na podlahu v čiernej farbe? Čierne alebo čierne a biele top a zlaté šperky by bolo najlepšie pre elegantný vzhľad, svetlé alebo svetlé pre každodenné oblečenie. No, biela sukňa miluje jasný top, môžete vyzdvihnúť biely top s potlačou. Vždy s červenou a modrou farbouducha námorného štýlu, ako aj čierneho. Pastelové odtiene budú vyhovovať bielej letnej sukni, ak je ružová, fialová, modrá, ale béžová, krémová, sivasté vrcholy nebudú vyzerať veľmi harmonicky.

Noste prúžkovanú dlhú sukňu len s hladkým vrchom a topánkami. Môžete doplniť oblečenie s šatkou v páse, len sa snažte, aby ornament v podobnej farebnej schéme. Na vrchole popularity polka-dot tkanina, by mala byť taká sukňa nosia aj s holý top, opasky a pás luky vyzerať dobre v takých šatách. Najmodernejšia kombinácia uznávaného bieleho hrachu na čiernom pozadí a naopak, rovnako ako červený hrášok na bielom pozadí a naopak. Ak ste krásu s bujnou tvary a sú zvyknutí nosiť tmavé farby, ktoré "rastú", potom ako dlhá sukňa na leto, môžete bezpečne vybrať svetelné možnosti - stylisti v jednom hlase tvrdia, že je to prijateľné.

S čím nosiť dlhú sukňu v lete 2019 z topánok? Vysoké dievčatá budú vyzerať dobre v sandáloch bez päty alebo textilných baletných bytov, toto oblečenie je veľmi harmonické. Miniatúrne módy je lepšie zvoliť stud alebo vysoký klin. Je zakázané nosiť šnurovacie topánky a iné varianty letnej obuvi s vysokými vrchmi, ako aj oxfordské a členkové topánky. Topánky by mali byť čo najstručnejšie, pretože ešte nebudú úplne viditeľné pod lemom sukne, ale je možné zvoliť si topánky s kontrastnými farbami.

Akú látku kúpiť alebo šiť sukňu?

Veľmi dôležitá je taká chvíľa - od ktorej látky je najlepšie kupovať alebo šiť dlhú sukňu na podlahu na jar av lete nadchádzajúcej sezóny. Oblečenie pre horúce leto by malo byť čo najľahšie, vhodné veci z šifónu a organzy. Ak je šifónová tkanina príliš priehľadná, použite niekoľko vrstiev alebo šijte ďalšiu sukňu z nepriehľadného materiálu. Pre široké modely môžete použiť olej, mikrooil, satén alebo hodváb a rovné sukne s rezmi - ľan, bavlna, satén. Pletená sukňa bude pohodlná a štýlová voľba, ale kontrola kvality pleteniny tak, aby sa výrobok po niekoľkých praniach nedeformoval. Ako na leto, tak aj na chladnejšie obdobie je vhodná džínsová sukňa, môže byť akéhokoľvek štýlu. Pre modely A-silhouette alebo half-sun si vyberte tenké džínsoviny a pre rovné štýly môžete mať hustejší. Ak máte úzke boky, radšej skladané sukne, takže dostanete požadovaný objem v problémovej oblasti.

Prečítajte si tiež, aké sú štýlové sukne v tejto sezóne
.

Čo môžem nosiť s dlhou sukňou na jeseň-zima 2019?

Džínové opcie môžu byť kombinované s džínsovými bundami a parkami, uzavretými topánkami na pevnom, ale dosť vysokom podpätku. Objemné topánky so šnurovaním a plochými topánkami sa nosia s dlhou sukňou. Vlnená sukňa by sa mala nosiť s koženou obuvou a kožená bunda, vrátane koženej bundy, bude vyzerať dobre. Ideálnym doplnkom bude krátky kabát alebo štýlový kabát.Sveter pod pásom. Sukne z prešívaných materiálov sa nosia so zapustenými kabátmi, ako aj prešívané vesty a pletené svetre.

- 55%
aliexpress.com
Sherhure 2017 dámske ľanové bavlnené dlhé sukne elastický pás skladaný ...
2 179 .959 rub.
- 54%
aliexpress.com
sukňa skladaná sukňa sukňa šifónová sukňa sukňa s vysokým pásom sukne 2017 dámske ...
1 263trieť.569 tr.
- 14%
aliexpress.com
SK71 rozšírená maxi sukňa zlatá, štýl celebrít, dlhé ...
929trie.790 rub.

Tu sú hlavné odporúčania s tým, čo nosiť dlhú sukňu na jeseň-zima v roku 2019 - fotografia pomôže vyriešiť výsledok. Nemyslite si, že dlhá sukňa je nudná, naopak, je to štýlový a moderný odev pre dievčatá akéhokoľvek veku a typu tela.

predkladá Marina Laktionova


Materiál pripravený redaktormi outletvoderady.sk


Uverejnené07/11/2018 ]