Módny jesenný a zimný pončo 2019 (s fotografiami)

Ak sa vám páči pončo, potom už pravdepodobne viete, aké pohodlné a teplé je nosiť ho v rôznych každodenných výzoroch. Je tiež veľmi módne a štýlové. Na rozdiel od klasických svetrov ponúkajú dámske ponchos ešte väčší komfort a jednoduchosť pohybu. Môžu byť podlhovasté a krátke, perfektne kombinované s akýmikoľvek látkami, ktoré sú vo vašom šatníku.

Módni návrhári predstavili širokú škálu modelov pre rôzne ceny, tkaniny, výrobné metódy, farby a ďalšie kritériá. Ale jedna vec ich spája - tento štýlový šatníkový prvok vyzerá dobre ako s džínsami, tak so šatami a sukňami. A tak sme sa dnes rozhodli, ktoré módne ponchy by mali byť vybrané na jeseň a zimu 2019. Pozrite sa na fotografiu štýlu štýlu jesene a zimy tohto prvku hornej skrine a vyberte si individuálnu verziu:

Dámske pončo - módne, štýlové a pohodlné

\ t

Táto sezóna pletenie a veľké pletenie sú veľmi populárne, takže modely vyrobené z týchto materiálov možno nájsť v obchodoch častejšie ako iné. To bude obzvlášť populárne v chladných zimných dňoch. Mimochodom, kabát a bunda v tomto čase môže byť nahradená pončo sveter z teplých tkanín - tvíd, vlna, atď Vyberte si modely s geometrickými a abstrakčnými odtlačkami. Aj na vrchole popularity je naďalej kockované a pruhované plátno. Vyberte si dámsky pončo s kožušinovým golierom a manžety - to je trendový trend. Módne a štýlové,dáva dôveru. Pohodlná verzia vrchného ošatenia pre chudých aj dámy s ladnou.

- 50%
Aliexpress.com
Dámske zimné zimné svetre pletené svetre ...
\ t
2 250trieť.1 125 rub.
Aliexpress.com
18 farebných dámskych pončo imitačných kašmírových šatiek šitie personalizované Cape ...
758 rub.
aliexpress.com
Feitong 2017 Dámske voľné oblečenie Overwear Coatized Knitted ...
1 291 rub.
​​

Pruhované a škandinávske vzory sú tiež populárne u pletených vzorov. Mimochodom, súbor s sveter a čiapka vyrobené v rovnakom štýle a jedna farba bude vyzerať veľmi pekne. Môžete ho tiež ozdobiť strapcami, náplasťovými vreckami, gombíkmi a zipsami. Nebojte sa spojiť dve alebo tri farby v jednom módnom dámskom pončo naraz - tento model vyzerá veľmi štýlovo a umožňuje vám vybrať si z neho množstvo rôznych vecí a doplnkov.

V nových zbierkach pre rok 2019 a modely z kožušiny. Budú vynikajúcou voľbou pre vrchné oblečenie v zime, a môžu byť tiež použité na vytvorenie večerného a kokteilového súboru.

Moderné modely štýlových ponch môžu byť úplne iné - s dlhými rukávmi a bez nich (s.)sloty), s náplasťovými vreckami a štrbinovými vložkami. Možnosti pre jesenné pončo tam je veľa. Kovbojský štýl je veľmi populárny - modely s okrajmi, charakteristickou farebnou paletou a geometrickou potlačou.

Tkaniny pri vytváraní pončo môžu byť úplne odlišné - od super populárnej v roku 2019 kožušiny a vlny, končiac tradičným tvídom, kódom, džínsom a rúnom.

S čím by ste mali v roku 2019 nosiť štýlový pončo?

Navyše, pončo je tiež v tom, že je ako tenké a plné dievčat. Napríklad dievčatá s veľkými tvarmi sa neodporúčajú nosiť objemné, vrecovité pončo s horizontálnymi odtlačkami a pruhmi. Pomôže im však skryť niektoré nedostatky ich postavy. Poncho sám o sebe je veľmi sebestačný, jasný prvok šatníka. Preto mu stylisti odporúčajú kombinovať sa s jednoduchším, elegantnejším oblečením. Túto možnosť odporúčame napríklad - džínsy-stánky s kockovaným pončo a klinovými topánkami. Ale s sukňou a šaty pončo bude vyzerať rovnako dobre. Čo je módne nosiť štýlový pončo v roku 2019, môžete sa pozrieť na navrhovanú fotografiu a na pokračovanie článku.

Je vhodnejšie nosiť s ním klinové alebo podpätkové topánky, aby sa vrátili tie centimetre výšky, ktoré pončo konzumuje. Tiež na dokončenie obrazu, pridajte dlhé kožené rukavice, a vziať klobúk alebo klasický alebo široký-lemoval.

Pružinový pončo na jar 2019 by mal byť zladený vo farbe a textúre s oblečením.

SPri výbere šperkov dávajte prednosť veciam v minimalistickom štýle, pretože pončo je už volumetrickým prvkom skrine - hľadanie doplnkov robí obraz bez chuti a vulgárnosti.

Dobré so širokým pončo vyzerajú voľne ležiace kadere a styling.

Farebná paleta módnych odtieňov pončo-2018

Na jar 2019 si vyberte iba módne odtiene pončo. V trende v novej sezóne zelenej, hnedej, béžovej, svetlohnedej a bohatej červenej a modrej farby. Často sa tiež nachádzajú modely všetkých odtieňov žltej, čiernej, zlatej a striebornej. Módni návrhári nezabudli na jemný, možno dokonca povedať romantické tóny - levanduľa, obloha modrá, mäkká ružová a snehobiela.

- 50%
aliexpress.com
Dámske zimné zimné svetre pletené svetre ...
\ t
2 250sa trie.1 125 rub.
aliexpress.com
18 farebných dámskych pončo imitačných kašmírových šatiek šitie personalizovaných Cape ...
758 rub.
aliexpress.com
Feitong 2017 ženy Voľné Overwear kabát nadrozmerné pletené ...
1 291 rub.

Opäť nezabudnite na módne výtlačky - kvetinové, zvieracie (najmä leopard a zebra) a samozrejme geometrické.

Módny dámsky pončo-2018 je obľúbeným a trendovým trendom súčasnej sezóny. Môžete sa stretnúť s modelmi v rôznych štýloch, z rôznych materiálov as rôznymi dekoratívnymi materiálmi. Nasledujú fotografie módnych a štýlových dámskych ponchov na jeseň a na jar aktuálnej sezóny:


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené26.05.2018