Haircut Cascade pre krátke vlasy

Vážené dámy, predtým, ako urobíte kaskádu na strihanie vlasov pre krátke vlasy, najprv sa pozrite na fotografiu jej zadného a predného pohľadu a tiež zhodnotite, ako to bude vyzerať s ofinou. V prvom rade je potrebné, aby ste boli pripravení na to, aký konečný výsledok na vás bude čakať. Koniec koncov, kaskáda je účes sám a je univerzálny, ale na krátke vlasy to môže byť nepredvídateľné, najmä ak kučery sú kučeravé a neposlušné.

Všeobecne platí, že je to win-win a milióny módy po celom svete o tom vedia. Nastal čas, aby sme sa zoznámili s krátkou kaskádou bližšie.


Zaujímavé : Kaskádové zrážky - trend 2019

Prednosti krátkej kaskády vlasov

Dôkaz, že kaskáda je krásna, pohodlná a dokonalá v každom zmysle, je nesporný. Opätovné pripomenutie jeho výhod však nebude zbytočné.

 • Jednoduchá realizácia. Vytvorte kaskádový strih na hlave je pomerne jednoduchý, ale je ťažké ho pokaziť. Ale aj keď sa to stane, stále existuje možnosť opraviť chyby.
 • Krátka vlasová kaskáda je ideálna pre každého: mladé dievčatá aj ženy nad 40 rokov
 • .
 • Krátka kaskáda, ktorá sa dá ľahko položiť. Aby ste mu dali tvar, potrebujete minimum času a peňazí. A ak sa ponáhľate, môžete si s rukami potriasť vlasy - kučery padnú tak, ako by mali. Pravdou je, že je lepšie nezneužiť túto metódu, inak bude účes vyzerať nedbalý.

Omladzovanie účesukaskáda

 • Vzhľadom na skutočnosť, že kaskáda je ľahko prístupná pre všetky druhy manipulácií, dá sa ľahko vyrobiť z prísneho obchodného účesu a štýlu pre večerný večer.
 • Tento účes vyzerá skvele s alebo bez tresku.
 • Kaskáda je krásna s akoukoľvek farbou a typom vlasov. Presnejšie povedané, premení vzácne krehké vlasy na krásne objemné vlasy a dodá tvar hrubému a nezbednému.
 • Ďalším dôležitým plusom tohto trendu je, že koriguje rysy tváre. Ak ste sa obrátili na dobrého majstra, môžete si byť istí, že na vašom obrázku nebudú žiadne chyby.

Ideálna voľba pre trojuholníkovú tvár

Dôležité! Jedinú relatívnu nevýhodu krátkej kaskády možno považovať za „intoleranciu“ na nadmerne kučeravé a tuhé kučery. Inými slovami, ak ste vlastníkom nezbedných a rýchlo kontaminovaných vlasov, čo je tiež nemožné narovnať, potom tento účes nie je pre vás.

Zaujímavé : Kaskáda s rany - dobrá kombinácia

Módne kaskádové štýly pre krátke dĺžky

Ktorýkoľvek typ kaskádových účesov pre krátke vlasy, o ktorých teraz hovoríme, vyzerá skvele s ofinou, no, a vyberte si formulár podľa svojho uváženia.

Kaskáda na krátke vlasy - páči sa vám táto verzia módneho účesu?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Absolvovaná krátka kaskáda

Tento štýl je výber dievčat, ktoré potrebujú len vytvoriť hlasitosť na hlave. Existuje niekoľko dôvodov: tenké, krehké, štiepajúce vlasy, uhlové rysy tváre a v dôsledku toho túžba urobiť obraz harmonickým - to všetko vedie k tomu, že módy vedú k odstupňovanému kaskádovému strihu. Jej hlavnou výhodou - neviditeľné prechody, ktoré robia tento účes elegantným. Objemný vrch dodá vášmu vzhľadu extra „váhu“. Je pravda, že odstupňovanie by sa malo uplatňovať s maximálnou opatrnosťou. Koniec koncov, príliš poškodené a matné vlasy pod jeho vplyvom môžu nielen získať objem, ale skôr visieť bez života.

Dôležité! Prírodné kučeravé zámky by mali byť tiež strihané tak starostlivo, ako je to len možné. Nezabudnite, že keď vyschnú, skrátia sa, čím sa podrobia nadmernému stupňu, môžete získať príliš krátku kaskádu.

Zaujímavé : Módne trendy pre účesy v roku 2018: foto

Talianska kaskáda

Talianska kaskáda krátkych vlasov je hitom v roku 2019. Bude vyhovovať akémukoľvek typu vlasov a vo všeobecnosti bude vyzerať dobre. Tento účes padne perfektne na rovné a kučeravé vlasy. Okrem toho sa vykonáva podľa princípu predĺženia kučier, čo znamená, že každý vlas bude na svojom mieste.

Vlasy, položená talianska kaskáda, menej zmätená a ľahko si zvolený tvar. Jedinou podmienkou pre tento účes je neustály štýl a starostlivosť. To znamená, že každé ráno musíte mať čas, aby si vlasy v poriadku. A tiež raz za dva alebo tri mesiace, aby ste kontaktovali kaderníka na strih. V "talianskom" nie sú povolené.

Ragged Short Cascade

Ďalší módny trend, ktorý bol na vrchole popularity v roku 2018 a udržal si vysokú pozíciu v budúcej sezóne. Prvé dojmy otrhanej kaskády môžu byť zavádzajúce. Z vonkajšej strany sa zdá, že módne dámske vlasy sú v nepořádku, úplne nepripútané a vo všeobecnosti ostrihanie samo o sebe vyzerá chaoticky. Za touto vonkajšou nedbanlivosťou však stojí najvyššia zručnosť.

Hlavným účelom roztrhanej kaskády krátkych vlasov je vytvoriť odvážny a neuveriteľne štýlový vzhľad. A to je dosiahnuté vďaka viacúrovňovým rezom, ktoré poskytujú tento rozbitý efekt. Môžete pridať zlomyslný "roztrhaný" strih s šikmými alebo asymetrickými rany.

Dôležité! Pre ženy staršie ako 40 rokov, stylisti často odporúčajú odstupňované účesy na strednej alebo krátkej dĺžke vlasov. Ale ak pravdepodobne chcete vizuálne stratiť 5-7 rokov, potom neváhajte a odkazujte na „chybu“. Tento trend vám naozaj pomôže vyzerať mladšie.

Dvojitá krátka kaskáda

Tento typ kaskády je vhodný pre vlasy, ktoré sotva dosahujú ramená. Jeho hlavnéZvláštnosťou je, že schody sú rozrezané po celom povrchu hlavy v malých krokoch.

To znamená, že všetky kučery začínajúce od tých v chráme sú ošetrené nožnicami, vďaka čomu sa v hornej časti hlavy vytvára mnoho tenkých vrstiev. A najkrajšie tu je presne horná vrstva. Ale aj napriek zložitosti realizácie, dvojitá kaskáda padá veľmi krásne. Tento účes je považovaný za univerzálny a perfektne zapadá do každodenného a večerného luku.

Zaujímavé : Kaskáda dlhých vlasov: módne trendy

Kaskáda s krátkou korunou

Tento účes je dnes v móde. Je vhodný na extrémne krátke vlasy a vytvára hladký, krásny prechod z krku na krk. Často sa môžete stretnúť s týmto účesom v kombinácii s dlhými prameňmi.

Obrázky pred a po strihaní

Krátka korunová kaskáda je ideálna pre dievčatá s trojuholníkovým a štvorcovým povrchom, pretože vizuálne zmäkčuje uhol a vyhladzuje príliš pravouhlý šiji. Okrem toho by mu mala byť venovaná pozornosť a bujné bacuľaté dámy. Pomôže im skryť vyčnievajúce tváre.

Dôležité! Najpozoruhodnejšie krátka kaskáda vyzerá presne na blond vlasy. Skutočne, v tomto prípade môžete jasnejšie vidieť všetky prechody. S tmavými kučeravkami nie sú takéto detaily viditeľné, ale vo všeobecnosti účes vyzerá veľmi výrazne .

Bang pre krátku kaskádu

Ako sme už uviedlihovoril vyššie, kaskáda na krátke vlasy vyzerá veľmi dobre s rany (pozri foto). A čo je najlepšie dať prednosť, teraz vysvetľujeme.

 • Ak máte dlhú tvár, obráťte sa na rovné (francúzske) rany.
 • Asymetrické šikmé rany sú najlepšie pre okrúhlu tvár, ktorá tiež upraví váš vzhľad, ak máte veľmi masívnu hornú časť tváre.

Long Asymmetrical Bang

 • Roztrhané rany zradia obraz hravosti. Môžete ho použiť s nadmerne hrubými vlasmi.
 • Pre dievčatá s výraznými výraznými lícnymi kosťami sa dokonale hodia klenuté rany, ktoré sa navyše stanú súčasťou kaskády.
 • A dlhý okraj, ktorý sa hodí na jeho stranu, bude vyhovovať úplne každému. Dá akýkoľvek obraz ženskosti a urobí jej majiteľa oveľa mladším.

Dlhé šikmé rany

Je to dôležité! Keď styling krátke kaskády pomocou fixačných nástrojov, skúste použiť laky a peny, ktoré nerobia vlasy ťažšie, aby boli lepkavé, ale len pomôcť udržať tvar účesu. Len tak budete môcť zachovať ľahkosť a prirodzenú neopatrnosť tohto strihu .

Ako môžete vidieť, medzi všetkými typmi ženských strihaní vlasov je obľúbená krátka kaskáda vlasov. Ale na to, aby sme to urobili s ofinou alebo nie, je to malá otázka. Hlavná vec je, že rozhodovanie o tomto účese, budete určite vyhrať, pretože jeho výhody pre moderné módy sú jednoducho nesporné.


Materiálpripravili redaktori stránky outletvoderady.sk


Vydané12/06/2018Štítky: