Ako používať korektor

Zakrývateľ pre tvár - čo to je, prečo je potrebný a ako ho používať: o tomto sa dozviete v našom článku. Každý maskér potvrdí, že táto čarovná palička musí byť v arzenáli krásy každej dievčatá. Naučíme vás správne vybrať tento zázračný prostriedok a potom sa stane vašim verným asistentom v dennom ukazovaní krásy.

Concealer for face - dokonalý prevlek

Zaujímavé : Ako správne uplatňovať nadáciu

Čo je liek

História korektora sa začala v roku 1928 a je dosť zaujímavá. Americká chemička Lydia O'Learyová sa tak bála o svoje znamienko, že si dala za úlohu vymyslieť nástroj, ktorý by ju bezohľadne skryl. Samozrejme, že to urobila, pretože ak žena vymyslela niečo, je vážna. Potom sa pradedo moderného korektora transformoval a použil na maskovanie popálenín.

Concealer - ideálny prostriedok na nápravu

Ako často používate produkty na korekciu tváre?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

A iba Max Factor, známy nám, nám predstavil korektora v modernom zmysle - prostriedok na zamaskovanie rôznych nedostatkov.

Jeho poslanie

Všeobecne platí, že korešpondent preberá niekoľko úloh azodpovedne vykonáva. Jedná sa o multifunkčný rezident kozmetiky dievča modernej dievčatá, ktorá je schopná pomôcť jej v rôznych situáciách.

 • Napríklad ideálne skrýva tmavé kruhy pod očami a opuchy, čím vytvára svieži, pokojný vzhľad.
 • Nástroj pôsobí ako korektor pre rôzne nedostatky. Pimples a dokonca stopy a jazvy z akné sú proti nemu.
 • Ak ste rozrušený pigmentovými škvrnami alebo začervenaním na tvári, korektor sa s ním dokonale vyrovná.
 • Taktiež zručne zakrýva zväčšené póry a jemné vrásky.
 • Ak vaša nadácia nevykonáva svoju úlohu vyhladiť kožu tváre, pripojte k nej korektora v páre.
 • Nástroj bude aj lojálnym asistentom sochárstva.

Ktoré sú

Moderný sortiment korektorov ponúka rôzne druhy výrobkov. Vyberte si na základe výsledku, na ktorý čakáte.

 • Kvapalné korektory sú skvelé pre citlivú alebo suchú pokožku. Vyznačujú sa beztiažovou textúrou, takže tvár je takmer neviditeľná. Zároveň profesionálne maskujú kruhy a malé vrásky. Takýto nástroj sa však nedokáže vyrovnať so závažnými nedostatkami a silným začervenaním.
 • Krémový krém je hustejší. Je vhodnejší na skrytie nedokonalosti pleti. Môžete tiež použiť paletu korektorov s rôznymi odtieňmi, ako profesionálny make-up umelci robiť. Dnes je taký korektor pre osobu z Mac populárny.

Paletový korektor

 • Pencil concealer je ideálny na elimináciu lokálnych nedostatkov. Maskérky s pomocou raz alebo dvakrát skryť akné a akné. Moderný korektor tváre vo forme markera, napríklad Meibelin, má antibakteriálny účinok, preto navyše pomáha pri liečbe zápalu. Farebné korektory vo forme ceruziek sú tiež populárne dnes: nazelenalá skrýva sčervenanie, zatiaľ čo žltá masky kapilár a ciev.
 • Palica je vhodná na maskovanie akné, cievnych hviezd a dokonca jaziev.

Venujte pozornosť! Tento nástroj vytvára hrubú vrstvu na tvári, takže by sa mala aplikovať na miesto a nie každý deň. Tiež nie je vhodný pre mastnú pleť a jemnú oblasť okolo očí.

 • Suchý korektor vo forme práškovej textúry skrýva nedokonalosti priemernej závažnosti. Okrem toho vytvára ľahký matovací efekt, ktorý je nevyhnutný pre mastnú pleť.

Zaujímavé : Módne trendy v líčení na rok 2019

Lekcia o používaní korektora

Ak ste si už zakúpili vhodný korektor pre tvár, je čas naučiť sa ho používať a naše podrobné pokyny vám s tým pomôžu.

Pravidlá výberu farieb

 • Spoločnou chybou je použitie korektora na nepripravenej pokožke tváre.

Drahé dievčatá, toto nemôžete urobiť! Najprv je potrebné vyčistiť pokožku obvyklým spôsobom.

 • Ďalej prichádza hydratačný krém. Je to on, kto vám pomôže ľahko tieniť.v budúcnosti. Ak však plánujete aplikovať korektor pod očami, pozorne si prečítajte zloženie krému. Ak sú tu prítomné oleje, výrazne sa tým skracuje životnosť korektora.
 • Potom, čo je koža vlhká a krém vysušil, naneste tonálny základ, pohybujúci sa od stredu tváre k jeho okraju.
 • Ak chcete zakryť tmavé kruhy pod očami a dať tváru odpočinkový svieži vzhľad, je potrebné vypracovať oblasť pod spodným viečkom korektorom. V tom vám pomôže kozmetický mixér alebo kefa.

Postup použitia korektora

Aplikujte výrobok v jazdnom pohybe, ako je znázornené na fotografii a postupne sa prelínajte so spánkami. Oblasti, ktoré potrebujú osobitnú pozornosť pre dokonalý výsledok sú dolné očné viečka a vnútorné rohy očí.

Pravidlá uplatňovania korektora

 • Ak si všimnete lokálnych nedokonalostí na tvári, potom je v tomto prípade povolené použiť korektor. Aplikujte bod produktu a zakryte chyby.

Miestne odstránenie nedostatkov

Zaujímavé! Profesionálni vizážisti začínajú aplikovať bodku nie zo stredu pupienku alebo zápalu, ale z jeho okrajov, opatrne sa pohybujú do veľmi nevýhody. To je to, ako najprirodzenejšie zamaskovanie.

 • Aby sa výsledok prác potešil po celý deň, upevnite vrstvu tonálneho základu a korektora jemným dotykom kefy na prášok.
 • Teraz môžete začať bežný make-uppery a oči.

Zaujímavé : Fotografie svetových hviezd bez make-upu a photoshopu

Tvar tváre

V závislosti od tvaru tváre robí korektor pre osobu určité pravidlá, ako ju používať. Ak chcete pochopiť túto múdrosť, pozrite sa na pokyny krok za krokom s fotografiami a videami.


Oválna plocha

Je to práve táto forma, ktorá je považovaná za najprimeranejšiu a najideálnejšiu, takže nevyžaduje opatrnú korekciu. Korektor v tomto prípade môže pomôcť zatraktívniť dievča, zdôrazňujúc jej prirodzený reliéf na tvári.

Korekcia oválu

Pomocou svetlého tónu sa rozlišuje brada a stredová časť čela. V závislosti od požadovaného efektu aplikujte korektor na požadovanú plochu podľa tejto schémy.

Zaujímavé : Zvýrazňovač: Ako a prečo uplatňovať

Okrúhla plocha

Concealer môže pomôcť bacuľatým krásam, aby sa tvar tváre pretiahol. V tomto prípade sa odporúča použiť paletu matných korektorov a zvýrazňovačov bez iskier.

Oprava okrúhlej tváre konzola

Mali by sa objasniť iba dve zóny: brada a čelo. A chrámy, lícne kosti a horné čelo by naopak mali byť zatemnené. Okrúhle líca sú lepšie zvládnuť ružový alebo marhuľový korektor.

Trojuholníkový povrch

Kozmetickí umelci radia majiteľom tejto tváre, aby stmavili čelo a pomocou korektora odľahčili spodnú časť tváre. Takže proporcie budú harmonickejšie a braduvizuálne rozšíriť.

Korekcia trojuholníkového tvaru korektorom

Štvorcová plocha

S týmto tvarom by mali byť lícne kosti, rohové zóny čela a rohy pod čeľusťou zatemnené. Prostredie pod očami, stred čela a nosa sú naopak odľahčené pomocou korektora.

Korekcia štvorcovej plochy

Tak sme prišli na to, ako správne používať korektor pre tvár. Ako vidíte, toto nie je nič zložitejšie. Postupnosť krokov vám pomôže každý deň vyzerať ešte atraktívnejšie pomocou tohto nádherného nástroja.


Materiál pripravený redaktormi outletvoderady.sk


Vydané10/13/2018Štítky: