Módne šaty z guipure 2019

Šaty vyrobené z guipure strácajú pôdu viac ako jeden rok a všetky zostávajú relevantné. V tejto sezóne sa však čipka používa nielen na šitie večerných šiat, ale aj na každodenné, ktoré moderné ženy módy dokážu nosiť aj s teniskami. Preto v predvečer novoročných sviatkov Vám ponúkame pár takýchto šiat a my vám zase povieme, ktorým modelom by ste mali venovať pozornosť.

Šaty Guipure sú dokonale kombinované s hrubými topánkami

.

Módne trendy

Šaty Guipure sú spojené s prepracovanosťou a luxusom, ktoré si dnes každé dievča môže dovoliť. To viedlo k vzniku širokej škály modelov s rôznymi konštrukciami, medzi ktorými budú výrobky uvedené nižšie obzvlášť módne.


Elegantné šály na pančuchy

 • Maxi dĺžky.Elegantné šaty, ktoré budú len ideálnou voľbou na oslavu Nového roka 2019, ako aj iné špeciálne podujatia. Môžu byť, ako klasické rovné modely, s rezmi, rovnako ako la morská panna šaty. Ale z bujných produktov je lepšie sa vzdať, pretože aj napriek ich reprezentatívnemu vzhľadu sa v nich pohybujú dosť nepohodlne.

Luxusná večerná verzia

 • V pastelových odtieňoch.Šaty vyrobené z béžovej, bielej, mliečne, svetloružovej a svetlomodrej guipure sú obzvlášť obľúbené. Okrem toho, že celý obrázok je jednoduchší, je to tiežvhodné pre každodenné nosenie, ako aj pre rôzne strany.

Zaujímavé: Krásne krajkové šaty 2018-2019

Pastelové odtiene

 • V retro štýle . Šaty z hrubej čipky, ktoré nejako pripomínajú háčkované čipky, sa stali doslova hlavným hitom medzi najnovšími módnymi trendmi. Podľa dizajnérov sú to práve tie oblečenie, ktoré najlepšie zdôrazňujú milosť a sofistikovanosť ženskej postavy.

Jemná klasika

 • V štýle boho. Šaty, ktoré sa podobajú tunike v strihu, nie sú len módne v nadchádzajúcom roku 2019, ale aj celkom praktické. V trende budú monochromatické aj farebné produkty. Obzvlášť populárne modely budú zdobené kresbami vo forme etnických ornamentov.

Ako dlho sa guipure oblieka ako vy?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

 • S otvoreným chrbtom.Nádherné šaty, ktoré sú ideálne na špeciálne príležitosti alebo na kokteilovú párty. Môžu to byť dlhé aj krátke modely, rovné alebo vybavené rezom. Hlavná vec je dizajn, ktorý musí byť minimalistický bez výstrihu a iné dekor, ako hlavný dôraz je tu na výstrihu na zadnej strane.

 • Svieža.Toto je jedna z najviacuniverzálne guipure šaty, ktoré sú vhodné pre obézne ženy. Vďaka zvláštnemu strihu sa všetka pozornosť sústreďuje priamo na pás, ktorý sa vďaka sviežemu dnu stáva vizuálne užším. Doplňte tieto oblečenie s otvorenými ramenami alebo hlbokým výstrihom.

Zaujímavé: Zamatové šaty - Trend 2019

Guipure šaty s našuchorenou sukňou

 • Vytlačené.Napriek tomu, že pre mnoho ľudí je čipka jednoducho nekompatibilná s kresbami vo forme výtlačkov, dizajnéri vo svojich najnovších kolekciách sa ukázali byť absolútne opačným. Leopardové škvrny relevantné v roku 2019, bohaté kvetinové motívy, farebné pruhy a diamanty v kombinácii s tenkou čipkou vytvárajú veľmi krásne a nezvyčajné „spojenie“.

 • Perforované.Vyrezávané čipkové šaty sa čoraz častejšie nachádzajú na módnych prehliadkach. Sú len ideálnou voľbou pre letnú sezónu, pretože vám umožnia vytvoriť štýlový luk a zároveň dobre prejsť vzduchom. Ale pre chladnejší čas, návrhári navrhli dlhý rukáv case-rukávy, ktoré sú viac kokteil ako príležitostné.

Perforované Šaty

Kožené šaty v guipure vložke

 • Čierna guipure.Toto je doslova klasika žánru, ktorá bola pevne zakotvená medzi modernými módy, ako čierne šaty od Chanel. V tejto sezóne sa takéto oblečenie vyznačuje zdržanlivosťou a môžete dokonca povedať cudný strih bez výrezov.a výstrih. Hlavným zvýraznením je samotná čipka.

Dôležité! Veľmi často návrhári na čierne guipure šaty šiť obloženie látky v kontrastnej zlato alebo béžovej farby. Takto sa vytvára efekt, že čipka sa nosí cez nahé telo, čo robí luk viac sexy, ale absolútne nie je vulgárny.

 • S ozdobami.Lace duo so vzduchovými flouncesmi vytvára skutočne dievčenskú výbavu, ktorá je ideálna ako pre neformálne stretnutie, tak aj pre obchodnú korporáciu. Ako je možné vidieť na fotografii uvedenej v článku, košíkové loptičky môžu byť zošité z rovnakej guipure ako šaty alebo z úplne iného materiálu, napríklad velúr alebo šifón. Pokiaľ ide o farby, tieto dekoratívne prvky sú často zvýraznené v kontrastnejších farbách.

Dôležité! Obzvlášť populárne sú guipure šaty, ktoré sú navyše zdobené čipkou stuhou. To môže byť umiestnený ako na okraji výrobku, a ozdobiť dekolt a rukávy v podobe flounces.

Dekoratívne vložky guipure vyzerajú zaujímavo na šaty

Módne vzory

Šaty Guipure sa dnes stali módnymi predstaviteľmi ženského šatníka, že dizajnéri pri vytváraní svojich zbierok vyskúšali to najlepšie a prezentovali rôzne štýly, a to s jednoduchým a dosť zložitým strihom. Medzi všetkými navrhovanými možnosťami však budú v tejto sezóne najdôležitejšie nasledujúce produkty.

Jasné farby šiat

Zaujímavé: S tým, čo nosiť zelené šaty

Módne šaty rúcha

 • Prípad . Jeden z najjednoduchších, ale zároveň univerzálnych štýlov, ktorý je ideálny pre denné aj večerné oblečenie. Okrem toho, vzor oblečenia plášťa pozostáva výlučne z vertikálnych prvkov, vďaka čomu je takéto oblečenie tiež vizuálne štíhle. Guipure tu môže byť prítomná vo forme vrchnej vrstvy výrobku alebo dekoratívnych vložiek na páse, rukávoch alebo leme.

 • Šaty.Toto je trend nielen pre leto, ale aj pre zimnú sezónu. V prvom prípade takéto šaty pomôžu vyzerať štýlovo a romanticky, dokonca aj v horúcom horúčave. Najčastejšie sa vyrábajú v jasných farbách alebo majú svetlé sfarbenie farieb. Čo sa týka guipure sundresses pre chladnejšie obdobie, sú väčšinou vykonáva v pokojnom monofónnom meradle a sú nosené v duete s golfom alebo košele.

 • Trubka.Veľkolepé, tesne priliehajúce šaty, ktoré sú vyrobené hlavne z strečovej guipure, vytvárajú veľmi efektívny a pútavý, príležitostný a slávnostný luk. Treba však vždy pamätať na to, že takéto modely zdôrazňujú všetky nedokonalosti postavy a sú vhodné len pre štíhle dievčatá s dokonalými proporciami.

 • Trapezium.Jeden z najmodernejších štýlov, ktorý vyzerá perfektne na oboch dievčatách. Pyshkam tieto šatypomôže vizuálne skryť veľké prsia a šikmé boky, a tenké, naopak, pridá chýbajúce objemy. Takéto odevy sú reprezentatívnejšie pre každodenný štýl, ale ak si prajete, môžete nájsť aj rafinovanejšie možnosti, ktoré sú zdobené perlami, kamienkami a výšivkami pozdĺž prierazov.

Myšlienky štýlu A-Line pre tenké dievčatá a plné dámy

Jasné večerné možnosti

Šaty vyrobené z guipure v roku 2018 sa stali tak populárne, že dnes môžete nájsť nielen klasické modely, ale aj absolútne novinky, ktoré sme tiež uviedli ako príklad v našej zbierke fotografií. Vďaka tomu si každá žena módy môže vybrať jednu pre seba a možno aj niekoľko takýchto šiat naraz.Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené12/13/2018Štítky: