Módne trendy v oblečení: jar-leto 2019

Jaro-leto 2019 je obdobím odvážnych módnych trendov a neočakávaných kombinácií oblečenia. Zhromaždili sme pre vás najkomplexnejší sprievodca najhorúcejšími novými produktmi nadchádzajúcej sezóny. Použite ho ako hlavný podväzok na vytvorenie štýlových lukov, aby ste držali krok s módnymi trendmi!


Farebná paleta

Aby sme sa dozvedeli o aktuálnych farbách teplej sezóny, obrátili sme sa na bezpodmienečného experta v tejto oblasti - na inštitút Pantone. Príroda sama osebe bola inšpiráciou pre výber módnej palety.

 • Dizajnéri sa zamilovali do úplne radostného a pozitívneho odtieňa žltohnedého kanála. Samozrejme, že by mal byť hrdý na miesto vo vašom šatníku, ak máte ambiciózne plány na jar a leto. V šatách takej slnečnej farby budete bojovať o interseasonal distemper a prilákať veľa úsmevov okoloidúcich.

 • Nedovolí sa stratiť v dave a džentlmenovi z roku 2019 - „živému koralu“. Tento komplexný odtieň nie je vhodný pre každého, ale vždy sa môžete nechať rozmaznávať doplnkami v tomto dizajne.

 • silné postavenie vo svete módy sa šťavnaté červené a oranžové odtiene, a to "Fiesta", "Veselý červený" a "kurkumu".

 • Silným jarným antidepresívom je oblečenie v módnom ružovom pávovom farbive. Takéto nové čítanie ružovej radosti mnoho módy, a oni sa už podarilo kúpiť aspoň jedno šaty v zaujímavej farbe.

 • Jemnejšia ružová farba novej sezóny je odtieň „Sweetlila ". Je to ideálne pre vás, ak chcete vsadiť na nehu a ženskosť vo svojich obrázkoch.

 • Magnetom pre obdivné pohľady a dobrú náladu je farba Zlatá Aspen. Takýto tón vyžaruje šťastie a teplo, čo znamená, že je najvhodnejší pre jar a leto.

 • Ďalší štýlový zástupca rodiny žltých odtieňov - „Mango Mojito“. Samozrejme, toto je neočakávané rozhodnutie pre každodenný život. Ale ak nie teraz vyskúšať odvážne nápady, kedy?

Veľmi krásna farba

 • Neočakávaný hosť svetlej palety teplej sezóny - odtieň „Modrá pre princeznú“. Je tak hlboký a ušľachtilý, že si zaslúži byť vo vašom šatníku.

 • Farebnosť jarno-letnej sezóny je dokonale kombinovaná s odtieňom „Barrel of pepper“. Táto farba pridáva zaujímavý zvýraznenie akéhokoľvek oblečenia a robí ju korenenou ženskou náladou.

 • Pre dievčatá, ktoré nie sú pripravené na potápanie od hlavy až k päte v jasných farbách, módne trendy v jarnom lete oznámili teplý a chutný odtieň „Toffee“. Odporúčame kombinovať ju s čierno-bielym podkladom, aby sa vytvorila jemná hra tónov.

 • Farba „Terrarium Moss“, ktorá je skutočným čítaním známych všetkých hackov, môže byť vynikajúcim základom pre vaše módne experimenty.

 • Medzi neutrálnymi odtieňmi boli aj béžové "sójové", hlboké "Eclipse", chladné "Sweet Corn" a tlmené "Brown"žula ".

Čo sa týka aktuálnych výtlačkov, miesto na slnku získali cela, prúžok, čierne a biele bodky, vyšívané kvety, obrázky kvitnúcich stromov a farieb pod kožou python. Tiež módny svet prijal logo: rôzne nápisy a logá značiek sa stávajú štýlovým akcentom akéhokoľvek oblečenia.

Pančušky

Možno by bol takýto nákup jednou z najpraktickejších investícií do štýlového šatníka. Slávny Coco Chanel tvrdil, že oblek na nohavice by mohol byť hodnou alternatívou k malým čiernym šatám. Pani si myslela, že je rovnako univerzálny a elegantný.

V novej sezóne sa trendy spoliehali na minimalizmus a zbavili oblek na nohavice akéhokoľvek interiéru. Najjednoduchšie uchytenie bundy a skrátených nohavíc je vítané. Ale nemôžete sa obmedzovať vo farbách. Modernizácia tohto trendu v jarno-letnej sezóne - najživšia realizácia.

Zaujímavé! Štýlové luky s nohavičkou nemusia nevyhnutne znamenať klasické čerpadlá. S cool tenisky, nie menej štýlový vzhľad sú získané.

Bicykle

Toto je trend, ktorý prekvapuje a šokuje, ale zároveň získava popularitu v rekordnom čase. Teraz to raz športový kus oblečenia dostane na krásne s mini-sukne, široko-ramená bundy, nadmerné svetre a košele. Pri výbere obuvi sa môžete rozhodnúť pre topánky alebo sandále.

Zaujímavé:Cyklistika - módny trend2019

Neon

Teplé obdobie je nemysliteľné bez odvážnych štylistických rozhodnutí a jasných farieb. Ak si myslíte, že aj tak, pozrite sa na trend neon veci. Princíp výberu takéhoto oblečenia je jednoduchý: jasnejší je, tým bude strmší. V špeciálnej cti dizajnéri boli citrón, zelené, ultramarínové a teplé ružové odtiene.

Určite si to všimnete v takom jasnom oblečení

Varené Denim

Trend "varené šaty" je dnes prítomný nielen na džínsoch, ale aj na šatách, tričkách a doplnkoch. Určite nestratíte, ak sa rozhodnete pre kombinézu alebo sako vo farbách s pozdravmi z 90. rokov.

Kvetinové šaty

Zo všetkých módnych trendov v odeve jarnej a letnej sezóny 2019 zaujímajú šaty s kvetinovou potlačou čestné miesto. Pre ženy akéhokoľvek veku je to skvelá príležitosť ukázať svoju ženskosť a eleganciu.

Zaujímavé:Štýlové štýly 2019: módne trendy

Šaty s jedným holým ramenom

Ďalší model oblečenia, ktorý sa objavil na horných výstavách, je štýl s otvoreným ramenom. V tejto verzii sú prezentované odvážne mini, pretiahnuté priehľadné šaty s dekoráciou vo forme výšivky, ako aj model s nádhernými ramenami volánky.

Mnohí dizajnéri úspešne spojili 2 trendy naraz a dokončili holé rameno s potlačou polka dot oblečenia.

Skladaná sukňa

Nenechajte sa ponáhľať na vyčistenie zadnej policeskladaná sukňa - zostane u nás aspoň jednu sezónu. To je naozaj ideálna voľba na sviatok a vo svete, ktorý sa môže pochváliť vynikajúcou kompatibilitou.

Zaujímavé:Skladaná sukňa: čo nosiť, módne nápady, fotografie

Priehľadný plášť

Bezpodmienečným trendom posledných období je transparentné oblečenie. Pravdepodobne ste si už všimli módne šialenstvo na transparentných plášťoch, taškách a topánkach a plášť v tomto predstavení sa už vo všeobecnosti dokázal stať hlavným prúdom.

Zaujímavé nápady a téma tohto trendu si môžete prezrieť vo výbere fotografií z hlavných prehliadok.

Prípad v klobúku

Takmer všetci dizajnéri sa zhodli na tom, že módny vzhľad tejto sezóny bude bez klobúka neúplný. Vo vrcholových kolekciách podľa vlastného výberu je taká rôznorodá, že je neuveriteľne ťažké vybrať si jeden model. Veríme, že by ste nemali zadržať svoje módne impulzy a kupovať všetko, čo sa vám páči, či už je to klobúk, čiapka, šiltovka, šatka alebo klobúk.

Svetlé šály sa stali obzvlášť populárnymi. Môžu pôsobiť ako šatka alebo bandáž a tiež sa stať módnym zameraním na pás alebo rameno. Fashionistas tiež zdobia také štýlové tašky, sandále alebo topánky.

Nálada divokého západu

Módne trendy pre sezónu jar - leto 2019 v oblasti oblečenia a obuvi sú vo veľkej miere inšpirované duchom Divokého západu. To znamená, že semiš a cool kozáci zostávajú s nami. Na fotografii s módou ukazuje, že je pre nich viditeľnébundy a lemované šaty, vyšívané minisukne a akékoľvek oblečenie s etnickými motívmi.

Šaty a peleríny siete

Námorná téma je takmer rovnakým atribútom módnych trendov teplého obdobia. Tentoraz sa dizajnéri rozhodli nepoužívať doslovné citácie ako tematické doplnky a červeno-modro-bielu paletu.

Novinky vo svete módy sú plášte a šaty spojené s rybárskymi sieťami. Zoberte si túto letnú myšlienku!

Ak nie ste proti takémuto výnimočnému trendu, ale zdá sa vám to príliš odvážne, ukážeme vám, ako ho prispôsobiť každodennému životu. Len nosiť sieťové tričko cez top plodiny, a transparentné šaty na lakonické šaty. Je dôležité, aby oblečenie na pozadí v takomto luku bolo čo najjednoduchšie.

Logickým pokračovaním tohto trendu je taška - originálne príslušenstvo pre teplú sezónu. Tiež, pletené veci boli automaticky v móde, ktoré by mali vyzerať ako jasné ručne.

Priehľadné materiály

\ t

Móda ulíc okamžite zvýšila trend transparentných detailov. Aj na výstavách so závideniahodnou pravidelnosťou blikajúce oblečenie z jemnej čipky, organzy, šifónu alebo batiste. Môžete zdôrazniť svoju ženskosť a krehkosť pomocou vecí s koketnými priehľadnými vložkami.

Zhrňme

Zostavili sme poradie najaktuálnejších trendov v tejto sezóne, ktoré môžete bezpečne prijať ako zoznamnákupy! Takže pozornosť všetkých módy si zaslúži presne:

 • akékoľvek oblečenie v pastelovej alebo béžovej palete;

 • klobúk podľa vášho výberu: klobúk, šatku, klobúk alebo klobúk;

 • sukňa, blúzka alebo šaty s ženskými čipkami, volánikmi, gombíkmi a pletenými vložkami;
 • tuniak makrame alebo mys - musí mať letné dni;
 • skladaná sukňa;

 • šaty s geometrickými, abstraktnými, kvetinovými alebo zvieracími potlačami;
 • plnené z vareného džínsu;

 • asymetrická sukňa alebo šaty s hravým okrajom.

Aké veci sú hodné bytia vo vašom šatníku?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Hovorili sme o hlavných módnych trendoch sezóny jaro-leto 2019. Rozhodnite sa sami, či si vyskúšate všetky nové položky v módnom priemysle, alebo len málo z nich si zaslúži vašu pozornosť. A my vám zase želáme najštýlovejšiu teplú sezónu!Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené02.03.2019Štítky: