Štýlové účesy pre hrubé vlasy 2019

Zrážky pre husté vlasy strednej dĺžky potešia jej rozmanitosťou. V skutočnosti si každý majiteľ luxusnej hlavy vlasov môže dovoliť akýkoľvek typ moderného a štýlového štýlu. A čo môžu byť, povieme v našom dnešnom hodnotení.


Možnosti zrážok za hrubé vlasy

Priemerná dĺžka vlasov sa dnes považuje za najúspešnejšiu. Je ľahké sa o ňu postarať, je ľahké baliť alebo premeniť na akýkoľvek, dokonca aj ten najzložitejší účes. Prečo aj voľné vlasy v tomto prípade budú vyzerať skvele. Navyše, prirodzenosť je teraz v móde.

A napriek tomu, husté vlasy strednej dĺžky je lepšie spresniť pomocou niektorých zaujímavých zrážok. Z toho bude váš obrázok vyzerať výhodnejšie, a vzhľad bude uhladenejší. Našťastie je z čoho vyberať. A teraz to vidíte. Nižšie sme pre vás pripravili najmodernejšie a štýlové možnosti účesov, ktoré vám pomôžu dodať vášmu chic vlasu pravidelný tvar. A v našej recenzii nájdete množstvo fotografií, ktoré jasne demonštrujú krásu moderného štýlu.

Kaskády

 • Stupňová kaskáda . Jeden z najpopulárnejších účesov dnes. Zvlášť je to dôležité pre stredné a dlhé vlasy. Jeho hlavnou výhodou je reliéf obrazu. Koniec koncov, so správne vykonanou kaskádou, ťažké a objemné kučery sa zdajú byť vyvážené, čo robí účes vzdušnejší, a vlastnosti tváre sú mäkšie. Okrem toho kaskádovitý strihvyzerá rovnako atraktívne na rovných aj kučeravých vlasoch, takže je prístupné dievčatám s nezbednými kučeravými vlasmi.

Dôležité! So všetkými nepopierateľnými výhodami je kaskáda a jeden mínus - rastúci späť, úplne stráca svoj pôvodný tvar. To znamená, že každé tri až štyri mesiace sa musí upraviť.

Zaujímavé: Kaskádové zrážky - trend 2019

 • Asymetrická kaskáda.To je tiež skvelá voľba pre rezanie do hrubých vlasov strednej dĺžky. Pozrite sa na fotografiu, rôzne dĺžky prameňov a nezvyčajný tvar účesu upozorňuje na seba, čím dáva obraz nejakú extravaganciu. V tomto prípade môžete požiadať majstra, aby vám prúžky rôznych dĺžok po celej hlave, alebo len pred tvárou. Tie sú najčastejšie uchýlila k mladším ženám módy. A predsa: v akejkoľvek asymetrickej kaskáde, najmä na hrubých vlasoch, sa šikmý tresk dokonale hodí. Výsledkom je harmonický a štýlový obraz, ktorý vyhovuje každému prostrediu.

Štýlový účes

 • Roztrhaná kaskáda.Výrazný, „živý“ a veľmi moderný účes, ktorý je ideálny pre hrubé, stredne veľké vlasy. Samotný proces sa vykonáva so špeciálnymi nožnicami po obvode hlavy. Výsledkom je, že módy dostane účes, ktorý ju robí ľahším a prirodzenejším. Ďalšou výhodou otrhanej kaskády bude úspora času a peňazí na inštaláciu. Koniec koncov, niekedy tunatoľko, aby ste si s rukou potriasli vlasy a padnú tak, ako by mali.
 • Viacvrstvová kaskáda.Ide o nový produkt z roku 2019, ktorý miloval absolútne všetky módne ženy. Zvláštnosť tohto viacvrstvového účesu spočíva v tom, že tu je každá úroveň tvorená oddelene od ostatných. Výsledkom je veľmi zaujímavý štýl, ktorý dáva hustý tvar vlasov.

Dôležité! Najlepšie farbenie každej kaskády na hrubých vlasoch bude zvýraznenie, ombré, balazhir alebo sfarbenie. Koniec koncov, prítomnosť objemu a prechodov prispeje k ďalšej „hre“ farby, ktorá umožní, aby sa ktorýkoľvek z uvedených typov farbív rozvinul tak, ako by mal.

Rozšírené fazule

 • Klasické fazule so zvýraznením.Klasický bob vždy vyzerá perfektne, najmä na rovných vlasoch. Ale ak ste vlastníkom hustých vlasov, a chcete, aby sa obraz o niečo ľahší, potom vyberte fazuľa s riedením. Bude to vyzerať prirodzenejšie a vlasy nebudú vyzerať ako jedna veľká beztvará hmota.

  Jeden z najlepších účesov pre husté vlasy

Zaujímavé: Štýlové účesy

 • Odstupňovaná rozšírená fazuľa.Vedenie rozhovoru o módnych účesoch pre hrubé vlasy strednej dĺžky, nemôžete ignorovať absolventského bobu. A zvlášť, keď rany. V roku 2019 bude tento štýl tak populárny ako niekoľko sezón.v rade pred tým. Je založený na plynulých alebo ostrejších prechodoch (všetko závisí od želaní módnej ženy), ktoré dodajú účesu štýlový vzhľad a vyvážia jeho proporcie. A s cieľom dokončiť obraz do konca, priniesť eleganciu na to, farbenie vlasov v niektorom z odtieňov blond.

Dôležité! Ako viete, klasický bob účes je univerzálny pre všetky typy vzhľadu. Avšak, v žiadnom prípade to môže byť vykonané na vlastníkov okrúhlu tvár a nádherné tváre. Ale toto pravidlo neplatí vôbec pre predĺžené fazuľa, a to najmä ak je bez tresku. Naopak, v tomto prípade získate vizuálny ťah a upravíte svoj vzhľad.

 • Asymetrické bob.Rovnako ako pri kaskáde, aj asymetrický bob bude skutočnou čarovnou paličkou pre majiteľov hrubých vlasov. Tu môžete vytvárať viacúrovňové prechody vpredu a vzadu, na stranách alebo len na jednej strane. Všetko bude závisieť od preferencií dám. V súčasnosti je asymetrický bob jednou z najkreatívnejších ženských zrážok. A veľmi často stylisti odporúčajú pre husté vlasy.

Rebrík

Ďalší skvelý účes, ktorý si môžu dovoliť všetci majitelia hustých vlasov. A vyberte si dĺžku sami, môže to byť priemer, alebo viac, nezáleží na tom, pretože vzhľad bude rovnako atraktívny a ženský. A predsa si nemyslím, že rebrík a kaskáda sú jedno a to isté. Áno, účesy naozajmedzi sebou sú v mnohých ohľadoch podobné, ale majú aj vážne rozdiely. Napríklad v technike realizácie.

Zaujímavé: Dámsky účes

Samotná kaskáda je teda oveľa zložitejšia, pretože je rezaná vertikálne a vytvára viacúrovňové pramene, ktoré začínajú od skrátenej korunky a cez zadnú časť hlavy až po špičku. Ale s rebríkmi sú veci ľahšie. Po prvé, rozdiel v dĺžke prameňov tu nie je tak zrejmý a je len 2-3 mm, zatiaľ čo v kaskádových prechodoch môže byť oveľa ostrejšia. A po druhé, rebrík je rezaný vodorovne a okolo tváre vytvára niečo ako ovál.

Dôležité! Samozrejme, takýto strih ako rebrík má mnoho nepopierateľných výhod. Ale je tu jedna nevýhoda - nie je vhodná pre vlnité kučery. Koniec koncov, bez ohľadu na to, ako veľmi sa majster snaží, nebude tu fungovať, aby sa vlasy zmestili tak, ako by mali, a účes bude mať požadovaný tvar.

Tipy na starostlivosť o husté vlasy

Či už máte ostrihaný účes, alebo či nosíte hrubé vlasy prirodzeným spôsobom - nezáleží na tom. Hlavná vec je si uvedomiť, že takéto vlasy musia byť veľmi starostlivo staral! A teraz vám poskytneme niekoľko praktických tipov, ktoré vám pomôžu udržať krásu a zdravie vašich vlasov.

 • Pred umytím vlasov si dôkladne umyte vlasy.

 • V žiadnom prípade nezanedbávajte klimatizačné zariadenia a balzamy. Chráni pred zamotaním. Ešte lepšie, raz alebo dvakrát za mesiac urobíte výživné masky.
 • Snažte sa dávať prednosť prírodným produktom pre starostlivosť o kučery. Použite napríklad pri inštalácii špeciálneho vosku namiesto lakov.
 • Správne hrebeňte hrubé vlasy, počnúc hrotmi a postupne sa posúvajte nahor.

 • Nikdy nesušte hlavu ani nesušte ihneď po umytí. Tiež odborníci neodporúčajú príliš tvrdý, aby ste si utreli vlasy uterákom. Koniec koncov, môže poškodiť ich štruktúru.

Dôležité! A nezabudnite sa zbaviť rozdelených koncov každé 2-3 mesiace. Koniec koncov, môžu pokaziť všetky, dokonca aj tie štýlové účes.

S akou ostrihávkou ideš?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Všetky módne účesy v sezóne 2019 pre husté vlasy strednej dĺžky vyzerajú veľmi ženské. Pre tieto moderné dámy si ich ochotne vyberú. A správne sfarbenie navyše pomôže priniesť na obraz aj malú smelosť, štýl, extravaganciu. Tak, moderné majitelia luxusných vlasov vyhral absolútne vo všetkom.Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené02/15/2019Štítky: